do Rzeszowianek i nie tylko - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-11-26, 13:45   #1
rajzerek
Raczkowanie

do Rzeszowianek i nie tylko

Gdzie w Rzeszowie w miare tanio można by wykonać taka fryzurke?? Chcę zrobić trwałą - afro , a do tego mieć warkoczyki, tak jak ma na zdjeciu alicia.
No i czy, gdy juz będę miała takie włosy to bedę mogła pleść inne warkoczyki w stylu panny Keys?? Tzn. czy bedzie je łatwiej zapleść??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg afro_z_warkoczykami.jpg.jpg (51,7 KB, 1 załadowań)
rajzerek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-27, 11:02   #2
aga000
Raczkowanie

GG do aga000
Re: do Rzeszowianek i nie tylko

szczerze mówiąc rajzerku to wydaje mi sie ze jak zrobisz sobie taka trwała to raczej nie zapleciesz sobie juz takich warkoczykow, ona ma naturalne te wlosy - nie wysuszone i zniszczone trwala...poza tym napewno sama sobie nie dasz rady. Pamietam jak moj kumpel chcial sobie zaples ta tzw kukurydze na glowie i mial naturalnie krecone ( tak jak ona ) włosy, sam sobie nie poradzil, poszedl do fryzjera, nacieszyl sie ta kukurydza z tydzien, pozniej mu sie znudzila - chciał sam sobie to rozplatac - skoczylo sie to obcieciem na zaro. Kolejny przyklad, moja kolezanka byla we Francji na wakacjach, zrobila sobie cos ala ona na głowie u profesjonalisty, i jak przyjechala do Polski i wypadalo sie tego pozbyc do szkoly... to musiala obciac swoje piekne długie włosy...jaka starata!!!

wiec zastanow sie dobrze, czy nie szkoda Ci wlosow
aga000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-30, 22:25   #3
rajzerek
Raczkowanie

Dzięki Ago
A co inne dziewczyny o tym myślicie?? Wiem, ze samam sobie z warkoczykami nei poradze. strasznie mis ie podobają fryzury Ali - tzn. afra, afro-warkoczyki, warokoczyki. Co byście zoribły??
rajzerek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-01, 13:49   #4
młodaa
Wtajemniczenie

Wprawdzie jestem z Rzeszowa, ale nie wiem kto moze cos takiego zrobic
Tak czy tak ja takze odradzalabym... warkoczyki itp zawsze mozna zrobic bez trwalej, jesli raz zrobisz to jzu "koniec". Moze napisze tak, ja nigdy nie zrobilabym sobie trwalej afro, zastanow sie sama jednak, bo czas na zrobienie zawsze masz, a jak zrobisz to jzi po fakcie bedzie.

pozdrawiam
młodaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości