Czerwona twarz - jak ukryć - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-09-10, 08:52   #1
guest
Zakorzenienie

Czerwona twarz - jak ukryć

Witam !
Pytanie byc moze nietypowe, ale mam problem. Ide na pogrzeb, a strasznie sie wzruszam, i zawsze musze sie rozplakac. Najgorsze ze wtedy czerwienieje mi strasznie twarz i robia sie rowniez czerwone plamy w roznych miejscach na policzkach. Jaki zastosowac makijaz, jakie kosmetyki, zeby mimo placzu nic nie bylo widac ?
Help ..
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-10, 09:13   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl

Re: Czerwona twarz - jak ukryć

Nie wiem czy bede wstanie Ci pomoc. Tego typu czerwienienie objawia sie z bardzo mocna intensywnoscia. U jednych z powodu stresu, czy napiecia, u innych podobnie jak u Ciebie z powodu silnych wzruszen i placzu.
Mozesz zastosowac np.: zielony korektor La Roche-Posay na te miejsca, ktore sie czerwienia i dodatkowo na to mocno kryjacy podklad - najlepiej kompakt np.: Vichy czy Chanel. Ale jest jedno ryzyko - przy placzu zawsze sie wycieramy i moze sie zdarzyc, ze zetrzesz te warstwy i wtedy efekt moze byc jeszcze gorszy.
W takim wypadku do poprawek najlepszy zawsze jest kompakt. Ale decyzja nalezy do Ciebie.

Serdecznie pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img] i bardzo mi przykro, ze stracilas kogos bliskiego

AgaZ
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości