Bleeeeeeeee , pragne zmiany! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-07-24, 19:52   #1
dreadwomen
Przyczajenie

Bleeeeeeeee , pragne zmiany!

Witam serdecznie.. Dzisiaj załozylam konto na tym portalu i od razu apeluje o pomoc !Drodzy forumowicze Ech.. jakos nigdy nie dbałam o swoj wyglad i pora zaczac wkoncu mam 17 lat .. rzadko kiedy sie malowałam a gdy juz to robilam to makijaz praktycznie byl niewidoczny i nieodpowiednio rozlozony ... bardzo chcialabym to zmienic. Poznac metody rozlozenia pudru , podkladu , różu do ksztaltu mej twarzy aby nie byla taka okrągła... ;/ , jak malowac oczy jakich cieni powinnam uzywac by powiekszyc ich rozmiar . Jak obciąć sobie grzywke... jedynie to moge zmienic w fryzurze, gdyz jestem wlascicielka dreadow. Dodam dwa swoje zdjecia w jednym widac moja cala twarz a na drugim profil (co do drugiego zdjecia, nie jestem jakims pokemonem ktory robi sobie tzw sweet focie w lazienkach itp zdjecie zrobione na rzecz forum ) Z gory Dziekuje za pomoc !!!!!!!!! )))))) PS: nie wystraszyc sie bo jedynym slowem katsatrofa jakas jestem, slaba jakość-telefon
dreadwomen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 20:23   #2
Donka94
BAN stały

Dot.: Bleeeeeeeee , pragne zmiany!

Po pierwsze to jesteś bardzo ładna, masz śliczny profil . Po drugie dready, coś co kocham! Po trzecie wydaje mi się, że masz cerę bez większych problemów, więc wystarczy lekki podkład/krem tonujący. Co do modelowania twarzy, nie masz wcale jakieś okrągłej, ale trochę różu/brązera nie zaszkodzi. Jak optycznie powiększyć oczy? Na pewno dobry tusz wiele zdziała. Co do pełnego makijązu oczu, podrzucam kilka linków:
http://www.youtube.com/watch?v=fBCdc0tqKy8
http://www.youtube.com/watch?v=EwYKq...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=vcXhRmMw_Ik

W poszukiwaniu dobrych kosmetyków pomoże Ci KWC.
To tyle ode mnie, pozdrawiam
Donka94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 20:55   #3
abiblabla
Zakorzenienie

ja odrazu zaapeluję, bys nie dała się namówic na ścięcie dreadów! (podejrzewam ze pojawią się takie głosy). za nic w świecie! szczerze mówiąc to twoja grzywka tez baaardzo mi się podoba.
co do makijażu, niestety ekspertem nie jestem więc nie pomoge piszesz ze nie dbałas do tej pory o wygląd, jak to jest od strony ciuchów i stylu?
Stary 2010-07-24, 21:18   #4
Donka94
BAN stały

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
ja odrazu zaapeluję, bys nie dała się namówic na ścięcie dreadów! (podejrzewam ze pojawią się takie głosy). za nic w świecie! szczerze mówiąc to twoja grzywka tez baaardzo mi się podoba.
co do makijażu, niestety ekspertem nie jestem więc nie pomoge piszesz ze nie dbałas do tej pory o wygląd, jak to jest od strony ciuchów i stylu?
dokładnie! Dready są piekne. masz moze jakies zdjęcie w rozpuszczonych?
Stary 2010-07-24, 21:47   #5
Ilena
Zakorzenienie

a ja ścięła bym i porządnie zadbała o włosy
Ilena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 21:54   #6
201610310857
Konto usunięte

Jedna rada- poprawd dreadki, żeby wyglądały estetycznie

ps. ZAZDROSZCZĘ CI ICH PRZEOKRUTNIEE
201610310857 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 22:03   #7
dreadwomen
Przyczajenie

jesli chodzi o dready to jakos nie mam ochoty ich scinac bo maja dopiero rok a podobaja mi sie i sporo pieniedzy w nie włozylam . Dodalam zdjecie tak jak prosilas gdzie widac baty ... jedyne jakie posiadam w rozpuszczonych i jestem na nim sama(teraz sa o wiele dluzsze) Ogolnie to chodze w koku badz kucyk. . Co do mojego stylu 80% koszule w krate , spodnie - niecierpie spodniczek, jakas torba wielka , czasami chusta na szyje , pelno koralikow . Mojej mamie nie podoba sie moj styl ubierania bo twierdzi ze nie wygladam dziewczeco i jestem niczym chlop , ze zamiast kupic sobie buciki na obcasach to ciagle kupuje adidasy.Wracajac do mojej twarzy to naprawde jest ona okragla(widac to na tym zdjeciu mam strasznie szerokie kosci policzkowe ;/) ogolnie nie podobam sie sobie... mam zamiar schudnac chociaz z twarzy chudnie sie w minimalnych ilosciach ;/.A grzywka wyglada nawet ok jak jest wyprostowana ale po 30 minutach robia sie lekkie loki co drazni mnie i jakos mi sie nie podoba ;/
Stary 2010-07-24, 22:24   #8
Donka94
BAN stały

ślicznie w rozpuszczonych! Co do sytuacji: ubrania kontra rodzicielka, mam to samo! Też cały czas się czepia, że mało kobiecości we mnie . Jeżeli kręci Ci się grzywka, psiknij ją po prostowaniu lakierem
Stary 2010-07-24, 22:51   #9
abiblabla
Zakorzenienie

a moze dodasz jakies fotki całosci zebysmy zobaczyly ten twoj styl na chłopa co do obcasów - nie zmuszaj sie, bo i po co. balerin tez ci nie bede wciskac, bo sama ich nie lubie, ale na lato jest mnostwo innych fajnych butow, rzymianek, japonek, "skarpet" ktore wydaje mi sie ze by do ciebie pasowaly. polecałabym ci tez tenisowki takie a'la atmosphere jako zamiennik dla trampek (zgaduję ze je nosisz ) wydaje mi sie tez ze pasowałyby ci spodnie haremki (jakos je widze z dreadami po prostu ). koszule w krate jak najbardziej mogą byc, moze po prostu trzeba by je rochę dopasowac jesli nosisz takie luzniejsze.

najlepiej wrzuc foty

a co do włosów jeszcze, tak sobie pomyslalam ze mozesz poeksperymentowac troche ze zmywalnymi farbami (np takimi 28 myc). twoj kolor jest fajny, ale domyslam sie ze chcialabys jakiejs zmiany, dlatego dobrym pomyslem jest odświeżenie koloru podobnym odcieniem farby.
Stary 2010-07-25, 11:36   #10
lottelita
Raczkowanie

na focie z profilu wygladasz boosko
lottelita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 21:52   #11
pannagenialna
Raczkowanie

zetnij dredy- będzie mi raźniej
a tak poważnie, popraw je bo po sporej ilości wystających przy szyi włosów widać, że potrzebują dokręcenia Ja póki co mam jeszcze taką samą fryzurę jak Ty, moja grzywka wygląda podobnie ale ją prostuję, jej boki wyglądają wtedy wg mnie bardziej estetycznie
pannagenialna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 22:07   #12
mpt
Zakorzenienie

Na focie z profilu wyglądasz jak elf, moim zdaniem bajkowo, eterycznie... dredy są super, w ogóle mało bym w Tobie zmieniła. Jeśli chodzi o ubiór, to bądź sobą, ewentualnie wybierz coś "bardziej przy ciele" (nie piszę o obciskaniu się ceratą). Jeśli lubisz koszule, to wybierz coś z wcięciem w talii, zepnij się paskiem. Generalnie pokaż, że jesteś kobietą i bądź sobą. Moim zdaniem i bez zmian jest bardzo, bardzo fajnie
mpt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 23:03   #13
dreadwomen
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez pannagenialna Pokaż wiadomość
zetnij dredy- będzie mi raźniej
a tak poważnie, popraw je bo po sporej ilości wystających przy szyi włosów widać, że potrzebują dokręcenia Ja póki co mam jeszcze taką samą fryzurę jak Ty, moja grzywka wygląda podobnie ale ją prostuję, jej boki wyglądają wtedy wg mnie bardziej estetycznie
Co do dreadow to wiem byly swiezo po umyciu i nie szydlowanie co do dokrecania to beda dopiero na poczatku sierpnia ..

Najbardziej chyba chcialabym sie dowiedziec jak powinnam sie malowac, dopasowac makijaz do mojej twarzy
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości