Dziewczyny pomóżcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-07-24, 21:49   #1
julka1234
Przyczajenie

Dziewczyny pomóżcie!

Zacznę od tego, że jestem nowa na Wizażu i witam wszystkich
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona przemianami, które już się tutaj dokonały, więc powierzam się w Wasze ręce.

Mam problem z włosami, bo jest ich bardzo dużo, są cienkie i puszące się, dlatego na codzień je prostuję. Niedawno chiałam zmienić fryzurę, ale nic ciekawego nie wymyśliłam. Może macie jakieś pomysły? Będę bardzo wdzięczna też za rady co do makijażu. Na zdjęciach jestem bez jakiegokolwiek makijażu.
julka1234 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 22:49   #2
sonia1994
Przyczajenie

Dot.: Dziewczyny pomóżcie!

Masz bardzo grube, gęste włosy i przez to wyglądają na ciężkie. Mam podobne włosy tylko że troszkę dłuższe. Ja polecam ci pocieniowane ich. Sama ostatnio dałam namówić się na pocieniowanie i nie żałuję... Moje włosy nie są już takie ciężkie.
sonia1994 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 23:08   #3
ing_
Raczkowanie

masz ładne, dość dlugie wlosy. Myślę ze powinnas je pocieniowac z przodu, nie cale, gdyz mozesz stracic ich urok. po wycieniowanym przodzie beda wydawaly sie na lzejsze. Oprocz tego pasowalaby Ci grzywka na bok, lekko wycieniowana pod skosem
ing_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 08:35   #4
Zapach deszczu
Zadomowienie

Ale jesteś śliczna Taki typ klasycznej, nieprzemijającej urody
Zapach deszczu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 09:30   #5
Ilena
Zakorzenienie

wycieniuj włosy .. jeżeli się boisz to zrób to stopniowo.. najpierw trochę i ostatnie 10 cm .. a potem jak się już przekonasz to mocno całe włosy
Ilena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 09:51   #6
julka1234
Przyczajenie

Tak mocno to nie dam sobie już chyba nigdy pocieniować, bo miałam tak ok. 1,5 roku temu i to było straszne, dlatego, że tych włosów nie dało się wtedy już w ogóle ogarnąć! Włosów mam i tak bardzo dużo, a po takim pocieniowaniu wizualnie ich objętość jeszcze bardziej wzrosła. Nawet prostownica niewiele pomagała, bo automatycznie te które były krótsze się podwijały. Stąd moja obecna fryzura czyli przesada w odwrotną stronę. Ale pocieniowanie końcówek, czy z przodu to się chyba dobry pomysł, bo strasznie ciężko to wygląda. Zastanawiam się jeszcze nad tą grzywką, to by była już pełna metamorfoza A może miałybyście jakieś zdjęcia jak ona miałaby wyglądać? Bo jak jestem u fryzjera to często mam problem z wytłumaczeniem, o co mi chodzi.
Stary 2010-07-25, 11:15   #7
tymbark190
Raczkowanie

Włosów z długości bym na Twoim miejscu nie ruszała bo masz bardzo ładne. Mogłąbym zrobić grzywke na prosto lub na bok A co do makijazu to tylko rzęsy bym pomalowała i jakims blyszczykiem usta jestes bardzo ladna i masz ladna cere i nie ma sensu sobie jej psuć

Miłość jest dawaniem, nie braniem,
naprawianiem, nie niszczeniem, zaufaniem,
wiarą, nigdy zwodzeniem,
cierpliwym znoszeniem i
wiernym dzieleniem każdej radości i
każdego smutku, dzisiaj i zawsze.

Tyle już razem
tymbark190 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 11:39   #8
ing_
Raczkowanie

kiedys mialam podobne wlosy do Ciebie, tylko ciemniejsze.
ale zawsze chcialam miec grzywke, gdy poszlam do fryzjerki pocieniowala mi przod i zrobila grzywke na bok, lekko pocieniowana pod skos i naprawde lepiej wygladaja moje wlosy od tamtej pory. Chodze do niej juz od prawie dwoch lat . Dlatego Tobie przede wszytskim radzilabym zrobic grzywke na bok, w prostej mysle ze wygladalabys niekorzystnie. masz naprawde śliczna urode i podobaja mi sie oczy. Masz dosc wysokie czolo dlatego grzywka przykrylaby je i dodala uroku. przod wlosow jak najbardZiej zalecam Ci pocieniowac. Co do makijazu- wytuszuj rzesy i wydluz je, bedziesz miala zalotne spojrzenie co do kredki do oczu, chyba odradzilabym gdyz masz bardzo ladna naturalna urode. kredka moze spowodowac ze oczy stana sie ciezkie i zbyt ciemne. Widze ze raczej nie masz problemow z cera (przynajmniej nie widac tego na zdjeciach) dlatego polecam ewentualnie lekki podklad i delikatnie roz na policzkach. Ale naprawde lekko gdyz bez makijazu wygladasz lepiej niz wiekszosc ddziewczyn pomalowanych jesli znajde grzywke o jakiej mowie gdzies w internecie, wkleje link
ing_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 14:45   #9
bloumi
Przyczajenie

Bardzo przypominasz mi z wyglądu Marinę Łuczenko. I Ciebie, i ją cechuje ten sam typ kolorystyczny, dlatego powinnaś ją podpatrzeć. Oczy masz idealne do rysowania na nich kresek eyelinerem . W załączniku zrobiłam symulację jakbyś wyglądała w kocich oczach i mam nadzieję, że staną się one nieodzownym elementem Twojego porannego makijażu bo wyglądasz w nich znakomicie.
Włosy pocieniuj (ale na koncowkach) bo obecnie wyglądają jakbyś wróciła z Woodstoku, są mdłe i widać, ze dawno nie odwiedzały fryzjera (choć wcale zapewne tak nie jest). No i grzywka - konieczna. Jej brak Tobie nie służy, chyba, że byłabyś w stanie nosić przedziałek na środku. Kocham przedziałki na środku, są iście hollywoodzkie, ale nie każdemu w nich dobrze. Pokombinuj.
No i coś nie tak jest z prawą brwią, za mocno wyskubana, trzeba ją przedłużyć kredką a najlepiej "zapuścić".
Nie wiem czy porcelanowa cera to wynik oświetlenia na zdjęciu, czy masz taką na codzień? Jest bardzo ładna, czysta, zadbana, w chłodnym kolorze. Dlatego będą służyć Tobie wszystkie jasne róże, fiolety, zimne brązy z domieszką szarości.
Jeśli jesteś zainteresowana, mogę Ci pomóc w doborze kosmetyków kolorowych. Pozdrawiam!
bloumi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 14:58   #10
Noc(nik)
Zadomowienie

A mi skojarzyłaś się z Demi Lovato . Myślę, że fajny pomysł to lekka prosta grzywka i ścieniowanie przy buzi. Demi ma całkiem inną twarz w takiej fryzurce, z tobą byłoby za pewne tak samo. Masz gęste włosy - to twój ATUT! Ich większa objętość nie jest wadą. Z resztą co kto lubi.

Noc(nik) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 15:03   #11
Noc(nik)
Zadomowienie

A i jeszcze delikatniejsza wersja jak Nina Dobrev, bez grzywki

---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

http://justjaredjr.buzznet.com/photo...-katherine-08/

Dobija mnie ten brak edycji

Noc(nik) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 20:17   #12
julka1234
Przyczajenie

Dziękuję Wam za wszystkie komplementy. Co do cery to powiem, że te opinie szczególnie mnie ucieszyły, dlatego że jeszcze niedawno miałam niestety straszny problem z trądzikiem... I zapewniam, że nie były to 2, 3 krostki. Przeszłam półroczną kurację Izotekiem, skończyłam ją na początku maja. Efekt oszałamiający Wcześniej żadne leki mi nie pomagały, ewentualnie chwilowo. Niemal straciłam jakąkolwiek nadzieję. Wstydziłam się wręcz ludziom pokazywać, a teraz nie muszę już nawet koniecznie używać podkładu. Co prawda mam jeszcze pozostałości: przebarwienia, blizny, na szczęście powierzchowne i niemal z każdym dniem robią się mniej widoczne (głównie po bokach, na policzkach, jak się dokładnie przypatrzycie to będzie widać). Nie mogę na razie z tym nic robić, bo jak moja dermatolog mówi, skóra musi odpocząć, a póki co obecne przebrawienia będą blednąć same z siebie w wyniku naturalnego złuszczania naskórka. Muszę odczekać minimum pół roku od zakończenia kuracji.
A co do koloru to rzeczywiście mam chyba jednak trochę ciemniejszy, z racji lekkiego opalenia. Oczywiście niezamierzonego, bo opalać póki co też mi się nie wolno. Ale generalnie to mam bardzo jasną cerę. Każdy podkład jest dla mnie za ciemny. Jeszcze nie spotkałam takiego w sam raz. Obecnie używam podkładów Soraya: 01 jasny beż, kryjący z serii make up sceniczny lub też z tej firmy i kolor ten sam, ale ten w tubce. Nie mają może szczególnych właściwości kryjących, ale wyglądają bardzo naturalnie, ale jak już pisałam, na szczeście mogę się już obywać bez nich.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości