sposób na grzywkę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-12-01, 18:17   #1
ikusia
Przyczajenie

GG do ikusia

sposób na grzywkę

myslę o zrobieniu sobie grzywki ale takiej klasycznej a nie na bok (taką własnie mam), mam tylko pewne obawy ze pozniej bedzie sie rozdwajać i szybko sie przetłuści. Może macie wiec jakies na to sposoby, aha no i jak ukladać..
ikusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-01, 18:34   #2
hair
Rozeznanie

Re: sposób na grzywkę

Hej ! Ja taka wlasnie mam, gesta, prosta. Uklada sie praktycznie sama (jak myje buzie to zakladam opaske i jak sciagam mam fajna puszysta grzywke ). Nie przetluszcza sie szybciej (gdzies czytalam ze jesli nie mamy juz czasu umyc calej glowy wystarczy umyc grzywke, to "odswierzy" fryzure, przetestowalam kilkakrotnie ). Masz proste wlosy? Ja mam dosc mocno falujace. Jesli chce ja ulozyc troche inaczej (mam taka dluga, do brwi wiec mam spore pole manewru ) podkrecam, prostuje (wszystko lokowka ), daje na bok itd itd
hair jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-01, 18:43   #3
greeneyes
Raczkowanie

ja tez mam taka-ale jak jest choc troszke wilgotno to wykreca sie tak glupiooo...
greeneyes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-01, 18:56   #4
nenvena
Zadomowienie

Ja znowu mam grzywkę Miałam juz raz-przed wakacjami, jako blondynka, a teraz jako brynetka, znowu. Fryzjer się uparł I jestem zadowolona. Mam cienkie, żadkiew łosy-wydawało by se, że nie nadaja się od tego, ale nie prawdaa. Nie ma problemu z układaniem-wystarczy suszyć strumieniem powietrza z góry, można potem trochę lakieru użyć dla utrwalenia-także zgóry. Nic a nic ię nie rozdwaja i nie przetłuszcza. Uważam, że wiele znaczy sposób ścięcia-umiejętności fryzjera-widze, że robią mi to nie zwyczajnie ciachając nożyczkami, tylko cieniuja itd.moja powstawala z przerwami ok 30 min!
nenvena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-01, 19:05   #5
cosmopolitanka
Raczkowanie

GG do cosmopolitanka

A ja mam troche inne pytanie.. Czy grzywka nadaje sie mianowicie tylko i wyłacznie dla osób z wysokim czołem? Bowiem moja siostrzenica mnie zanudza żebym poszła ja zapisac do salonu fryzjerskiego własnie na zrobienie grzywki, a na mój gust to Nula ma niskie czoło i wydaje mi sie że nie doda jej ta cała grzywka urody... A co Wy na to?
cosmopolitanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-01, 19:27   #6
nenvena
Zadomowienie

To chyba tez zalezy od kszatłtu twarzy i czoła. Ja mam właśnie pociągła i wysokie czoło, właśnie mi dizisja wszyscy mówili-że moje czoło jest idealne do grzywki. Widizałam osoby z grzywką, które miały niskie czoło i rónie wyglądały-jedne lepiej, drugie gorzej. Podobno takaciężka, prosta grzywka jest najlepsza dla osób o bardzo regularnych rysach i raczej delikatnych.
nenvena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-02, 15:40   #7
sarenka
Zakorzenienie

cosmopolitanka napisał(a):
> A ja mam troche inne pytanie.. Czy grzywka nadaje sie mianowicie tylko i wyłacznie dla osób z wysokim czołem? Bowiem moja siostrzenica mnie zanudza żebym poszła ja zapisac do salonu fryzjerskiego własnie na zrobienie grzywki, a na mój gust to Nula ma niskie czoło i wydaje mi sie że nie doda jej ta cała grzywka urody... A co Wy na to?

Chyba jedyną metodą zamaskowania malutkiego czoła jest właśnie zrobienie grzywki.. tylko takiej zaczynającej się dość wysoko - wtedy nikt nie wie czy czoło jest niskie czy wysokie.

Kwestia cięcia

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości