Jak wykonać taki makijaż? Przyciemnienie oka. Ogólny makijaż w naturalnych kolorach! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-07-25, 20:15   #1
Vae
Przyczajenie

Exclamation

Jak wykonać taki makijaż? Przyciemnienie oka. Ogólny makijaż w naturalnych kolorach!

Mam duże oczy w kolorze morskim (zielono-niebieskie)
Muszę je przyciemniać, bo mimo iż włosy mam ciemne to jasne brwi.
Muszę mieć zaznaczone, zaakcentowane oczy, ale nie jakoś bardzo, linerem, bo wtedy wyglądam idiotycznie, nie pasuje to do mojej raczej dziewczęcej urody.
Chciałabym wykonać jakiś prosty makijaż oka, lekko przydymiony, ale nie na całą powiekę.
Dodaję fotki.
Aha - z kreską na dole też dziwnie wyglądam dlatego muszę kombinować z górą.
Podobają mi się takie delikatne makijaże w tonacji urody jak u Vanessy Hudgens na ostatniej fotce.
Vae jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 12:45   #2
estra
Rozeznanie

Dot.: Jak wykonać taki makijaż? Przyciemnienie oka. Ogólny makijaż w naturalnych kolo

Ostatnie zdjęcie- oko jest obrysowane czarna/ciemnobrązową kredką. Na całą górną powieke nalożony jest jasny cień(jasny brąz, ecru), zagłębienie z zewnętrznej części oka jest wycieniowane ciemnobrązowym cieniem. Zagłębienie przedniej części oka to muśnięcie białym cieniem dla powiększenia oka- większość gwiazd taki trik stosuje.
Usta to błyszczyk w kolorze nude, a cera jest bardzo mocno wygładzona.

4, 2, 1 zdjęcie- to po prostu trochę kredki rozmazanej gąbką i mocno wytuszowane rzęsy. Z tym, że dziewczyna z 2 zdjęcia ma mocniej pociągniętą kreskę w stronę zewnętrzną oka. Ma małe oczy, więc u niej się to sprawdziło.

Blondynka ma dużo kredki na dolnej powiece, ale wg Twojego opisu takiego efektu osiągnąć nie chcesz

natura!
estra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 12:52   #3
agniecha4791
Zadomowienie

Dot.: Jak wykonać taki makijaż? Przyciemnienie oka. Ogólny makijaż w naturalnych kolo

http://www.youtube.com/user/kandeejo.../0/pdTZrE39V2U
Tu jest propozycja jak wykonać smoky eye, nie musisz traktować jej dosłownie, ale za to masz wykonany makijaż krok po kroku, więc można poćwiczyć.
agniecha4791 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości