Chce zmienic kolor!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-12-03, 17:38   #1
Andzelika
Przyczajenie

GG do Andzelika

Chce zmienic kolor!!

mam problem robiłam sobie kiedys blad pasemka(jestem naturalna brunetka)które mi wyszły niestety żułtę wiec pofarbowałam je na czarno.Teraz gdy farba zaczeła schodzić przeswituja mi te pasemka.Chciała bym rozjaśnic włosy z czrnych na jasny braz...jak to zrobic by wyszedł ładny kolor i by było to jak najmniej szkodliwe dla włosów.
Andzelika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-03, 21:53   #2
lilu1980
Zadomowienie

GG do lilu1980
Re: Chce zmienic kolor!!

witaj! ja kiedys zrobilam tak ze rozjasnilam wosy pasemkami i na te rozjanione pasemka polozylam jasny blond, od razu rozjasnilo to wloski i byly raczej brazowe a nie czarne, jest taka farba Magma ktora rozjasnia wloski na konkretny kolor , wejdz na strone welli i zobaczysz jakie sa jej odcienie, ja mialam nia robione biale pasemka ale sa rozne odcienie! dziala tak ze od razu nadaje konkretny kolor, i dziala na malowane wlosy! alkbo poszukaj najlepiej zakladu fryzjerskiego gdzie pracuja na Welli. pozdrawiam...
lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości