chcę być blondynką! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-12-05, 19:36   #1
neysa
Raczkowanie

GG do neysa

chcę być blondynką!

Dziewczyny, marzę o włosach koloru blond (ewentualnie balejaż brązowo-blon z przewagą blondu ), a jestem brunetką (ciemny brąz) o ciemnych oczach, ciemnej ich oprawie i ciepłym, beżowym odcieniu skóry. Czy jasne wlosy w takim układzie nie będą mi pasowały? Czy tylko na taki kolor włosów mogą sobie pozwolić osoby o jasnej karnacji i jasnych oczach? W jakimś magazynie wyczytałam, ze jesli chodzi o jasne wlosy, to brunetki powinny sobie dać spokój z rozjaśnianiem. Smutne Co o tym sądzicie?

When I'm in your arms, nothing seems to matter!
neysa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-05, 19:44   #2
CzarnyElf
Zakorzenienie

Re: chcę być blondynką!

moim zdaniem zalezy,zalezy od tego jaka masz urode, sa osoby o ciemnych wlosach ktore wygladaja dobrze w innych kolorach ,a sa osoby ktore niestety dobrze wygladaja tylko w naturalnym bo inny kolor "psuje" ich urode.Ja np zaliczam sie do tego drugiego rodzaju bylam blondynka,ruda i niestety najlepiej wygladam w moch naturalnych brazowych popielatychNie masz zdjecia ?Latwiej by bylo cos podpowiedziec.
Stary 2004-12-05, 19:45   #3
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

no niestety tak jest, ale mozna troche dodac jasnych do ciemnej czekolady , albo karmelowych , bezowych itd
Stary 2004-12-05, 19:49   #4
lilu1980
Zadomowienie

GG do lilu1980

jesli chodzi o jasne wlosy, to brunetki powinny sobie dać spokój z rozjaśnianiem. Smutne Co o tym sądzicie?
ja sie z tym nie zgodze! ja mam prawie biale pasemka na brazowych wloskach i swietnie sie z nimi czuje1 to zalezy co do kogo pasuje! pozdrawiam...
lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 09:10   #5
sarenka
Zakorzenienie

teoretycznie - blond odpada. praktycznie - czemu nie?

nie masz czasem jakiegoś zdjęcia? łatwiej byłoby nam doradzić. dużo zależy też od tego jaki styl preferujesz - jak się ubierasz, czy się malujesz..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blondie3.jpg (21,4 KB, 130 załadowań)

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 09:14   #6
sarenka
Zakorzenienie

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gstefani-allure-0503-02.jpg (28,3 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bl.jpg (17,1 KB, 77 załadowań)

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 10:29   #7
hair
Rozeznanie

Moja ciocia jest typowa czekoladka (czarne oczy, ciemna cera, ciemnobrazawe wlosy) i namietnie rozjasnia wlosy. Platynowego blondu nigdy nie osiagnie, nosi kolory bezowo-miodowe. Wyglada dobrze, jest bardzo ladna kobieta, ale w ciemnych wlosach jest dopiero super. Ja bym Ci tez radzila kilka jasniejszych pasm. Malo ktora blondynka wyglada dobrze w ciemnym brazie, to dziala tez w druga strone. Poza tym szkoda niszczyc wlosow. Niestety, ja tez bede musiala zopomniec o wymarzonej czerni ..
hair jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 11:20   #8
Jigsaw
Raczkowanie

no to i ja coś dorzucę od siebie, bo właśnie wróciłam do swoich ciemnych włosów a przez ostatnie pół roku byłam blondynką (byłam też kiedyś zupełnie ruda i całkiem czarna .

Zawsze jednak marzyłam o blond włosach a jak już w końcu sobie zrobilam i wyszły o dziwo ładnie (b.gęsty balejaż) to cała moja twarz wydała się bezbarwna i zmęczona. Mam ciemne oczy, które w blondzie przygasły. Czułam się taka mało wyraźna i blada. A wcześniej byłam pewna że blond to będzie spełnienie moich marzeń i że wreszcie będę wyglądać dobrze

Jest w tym dużo racji, że najkorzystniej wygląda się w swoim naturalnym kolorze włosów albo w kolorze b.zbliżonym do naturalnego.

Ale jak nie zrobisz to się nie przekonasz
mnie nikt nie był w stanie powstrzymać przed zrobieniem balejażu, po prostu musiałam

pozdrawiam
Jigsaw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-06, 11:53   #9
koculek
Zakorzenienie

Też jestem zdania, że znajlepiej ejst wmaturalnym kolorze włosów. Ale dobrze wiem ze póki sie tego nei przejdie samemu to ma sie takei pomysły. Wzieło mnie z 3 lata temu na kolor blond (ja mam brąz), bo shakira mimo naturalnych ciemnych w blond wygląda ładnie Potem odwodzono mnie od pomysłu, ja chwilowo dawałam sie odwodzić, ale i tak wiedziałam, że to zrobię. Zrobiłam. Czułam sie okropnie. Mój facet powiedział, że wyglądam 100 razy gorzej niż przedtem i jeszcze tego samego dnia byłam szatynką
neysa napisz mi jak juz sie przemienisz ile wytrzymałaś
Stary 2010-06-12, 20:04   #10
cygaretka76
Przyczajenie

Dot.: chcę być blondynką!

Hej,
moje naturalne włosy mają kolor jasnobrązowy, taki mysi. Od bardzo dawna farbowałam się na ciemny brąz lub czarny. Dwa tygodnie temu postanowiłam zaszaleć, a ponieważ od zawsze marzyłam o blondzie, podjęłam decyzję o rozjaśnieniu. Moja fryzjerka rozjaśniała mi pasemkami. Po pierwszej wizycie miałam 50/50 pasemek z kolorze złoty blond i tych farbowanych wcześniej, czyli brąz (lekko sprany). Po 5 dniach poszłam do niej ponownie, tym razem zrobiła mi pasemka na pozostałych ciemnych włosach, wyłapała ich tyle, ile się dało. Wyszłam od fryzjera jako 90% blondynka, bo gdzieniegdzie mam jeszcze brązowe pasemka. Na następny dzień położyłam na włosach GENIALNĄ farbę L'oreala Preference kolor D2G Berlin Jasny złocisty opalizujący blond, kolor przepiękny, wyszedł identyczny, jak na próbniku, teraz mam piękne
włosy w kolorze słomkowo-złotego blondu. W słońcu
wygląda bosko, bardzo naturalnie i nie tandetnie. Pokochałam tą farbę, mimo wysokiej ceny pozostanę jej na zawsze wierna.
Jeśli rozjaśnianie ciemnych włosów to tylko pasemkami.
cygaretka76 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 13:53   #11
magda27055
Przyczajenie

nareszcie znalazłam wątek!

zdjęcie z grzywką jest najbardziej aktualne, ale dodaje też takie w której widać moje włosy w całej okazałości
od kilku miesięcy tak strasznie korci mnie zmiana koloru wlosów na bursztynowy blond!
są teraz podobno motody ktore nie wymagają użycia subst. dekoloryzującej, czy to prawda?

no i oczywiście chciałabym znać waszą opinię
magda27055 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 14:02   #12
Agnieszka987
Zakorzenienie

hej jestem brunetką, mam ciemnobrązowe włosy, czarne rzesy i brwi, beżowy ciepły odcien skóry.

---------- Dopisano o 14:02 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

sory pomyłka...dokonczenie...
mysle sobie o kolorze farby takim jak ma joasia brodzik...
moja kumpelka chodzi do solarium ma ciemniejszą cere ode mnie piwne oczy, i ciemne włosy a farbuje sie na platynowy blond...tylko że tak troszkę "pusto" wygląda
Agnieszka987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-23, 16:50   #13
magda27055
Przyczajenie

a czy któraś z was ma możliwość i ochotę żeby w jakiś sposób do zdjęć które dodałam zrobić taką komputerową symulację? ściągałam programy typu Mistrz wizażu ale same pewnie wiecie jaki to daje ofekt
Stary 2010-06-24, 20:48   #14
magda27055
Przyczajenie

kurcze no nikt nie chce pomóc?!
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości