Opaska na w這sy :)- jak my郵icie? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2004-12-07, 18:59   #1
katarzyna_czapa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 188

Opaska na w這sy :)- jak my郵icie?

Cze嗆

Mia豉m grzywk na bok, potem na prosto, potem znowu na bok, teraz ju jej nie chc
Moja grzywka jest ju d逝ga, ale nie na tyle, 瞠by da這 si j za這y za ucho, leci mi strasznie w oczy i bardzo mnie denerwuje. Wymy郵am r騜ne metody u豉twiaj帷e mi 篡cie z tak niekomfortow fryzur . Oto moje pomys造:

1. Przedzia貫k po boku, grzyweczka podpi皻a wsuwk- mo瞠 by ale chyba nie za bardzo korzystnie wygl康am w tak przylizanej fryzurze

2. Przedzia貫k mocno na boku, grzyweczka podpi皻a wsuwk. jak wy瞠j

3. Opaska na w這sy!- To moje nowe odkrycie, zakupi豉m sobie tak cieniutk, plastikow, z tym, 瞠 nie bior wszystkich w這s闚 w t opask, wyci庵am pojedy鎍ze kosymki, tworz帷 taki troch artstyczny nie豉d (reszte wlosow spinam w kucyk)

Co s康zicie o takiej fryzurze w opasce???
Macie mo瞠 jeszcze jakie pomys造 na odrastaj帷 grzywk?
Mo瞠 jest jeszcze kto kto pod陰czy si do mojego jednoosobowego klubiku ludzi choduj帷ych grzywk i wesprze mnie w tych trudnych chwilach! hihi

Zdj璚ia s baaaaaaardzo mile widziane!

pozdrawiam
eleonora
katarzyna_czapa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-12-07, 19:12   #2
hair
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 860
Re: Opaska na w這sy :)- jak my郵icie?

Mam burzliwy romans z grzywka od najmlodszych lat, odrastanie przechodzilam juz milion razy, a i tak zawsze do niej wracam (tym razem chyba juz na stale ). Opaska to wg mnie najlepsza metoda, tylko trzeba uwazac, wiekszosc opasek mnie przynajmniej uwiera juz po kilku minutach. Poza tym raz fryzjer zaczarowal moje wloski tak, ze odstajaca i wpadajaca do oczu grzywka zlala sie zreszta wlosow, ale nie mam pojecia jak on to zrobil .
hair jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-12-07, 19:18   #3
katarzyna_czapa
Raczkowanie

hair napisa(a):
> Opaska to wg mnie najlepsza metoda, tylko trzeba uwazac, wiekszosc opasek mnie przynajmniej uwiera juz po kilku minutach.

Racja, w豉郾ie to jest jej minus

dzieki za odp. Ja upar豉m si 瞠 choduj grzywk, ale jak znam 篡cie i siebie to na pewno do niej nie raz wr鏂, to jest na堯g, raz spr鏏ujesz.....

Na razie mykam do nauki mam nadziej, 瞠 kto si jeszcze da wci庵n望 w ten w徠ek, mo瞠 macie jakie zdj徠ka?

Stary 2004-12-08, 14:41   #4
katarzyna_czapa
Raczkowanie

i do g鏎y!!!
Stary 2004-12-09, 21:43   #5
katarzyna_czapa
Raczkowanie

Re: Spos鏏 na odrastaj帷 grzywk- Opaska na w這sy

Jestesm cieprpliwa mo瞠 nowy temat zach璚i wi璚ej os鏏
Stary 2004-12-12, 20:05   #6
hair
Rozeznanie

Troche pozno ale sobie przypomnialam jeszcze jeden sposob na odrastaja grzywe (i na dni kiedy moje wlosy maja humory ): cieniutki szalik, chustka, apaszka etc, wiazana na glowie jak opaska. Nie uciska . Wyglada fajnie z duzymi kolami w uszkach (taka Cyganka ), przetestuj moze bedzie Ci pasowac.
Stary 2004-12-12, 23:00   #7
lilu1980
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 501
GG do lilu1980

ja lubie taki sposob na grzywke jak na zdjeciu nizej.
lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-12-13, 18:41   #8
katarzyna_czapa
Raczkowanie

Hej

DZi瘯i za odpowiedzi, ju my郵a豉m, 瞠 si ich ju nie doczekam

Hair, masz racj, bardzo fajny spos鏏, tylko 瞠 nie wiem czy taka zwyk豉 apaszka utrzyma豉by moje w這ski. Ale spoko rozwi您aniem by豉by taka materia這wa opaska, musz to przetestowa. 安ietnie by by這 jakby kto mia fotki!!

Zgodz si z Tob Lilu, ten spos鏏 te jest bardzo dobry, zapomnia豉m tylko o nim wcze郾iej wspomnie, dzi瘯i za zdj璚ia. Wiesz, w豉軼iwie to ta Twoja metoda ma te r騜ne opcje: mo積a wzi捷 wi璚ej w這sk闚 z przodu, mo積a lekko ten "wzg鏎ek" podwy窺zy lub zni篡, mo積a t grzywk roz這篡 na 2 cz窷ci i zrobi mniej wi璚ej tak jak na zdj璚iu 2. Wyobra幡ia wyobra幡i, ale nic mnie tak nie zainpiruje jak zdj璚ie wielkie dzi瘯i za to Lilu

Jakby軼ie mia造 jeszcze fotki to by這 by bardzo fajnie.

Czekam jeszcze na odpowiedzi, mo瞠 kto komu ju min掖 ten "trudny okres" podzieli si swoimi wra瞠niami. Za wszystkie odpowiedzi baaaaardzo dzi瘯uj.

Pozdrawiam
Stary 2004-12-13, 18:46   #9
greeneyes
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 399

ja tez sie wlasnie mecze z odrastajaca grzywka i moim sposobem sa spinki
greeneyes jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-12-14, 14:09   #10
katarzyna_czapa
Raczkowanie

greeneyes, no to jest ju nas dwie.
Ja niestety coraz cz窷ciej my郵 o jej 軼i璚iu, ale mam nadziej, 瞠 si powstrzymam. A jakiej d逝go軼i masz ju t grzywk? Moja jest akurat w tragicznej fazie...

pozdrawiam
Stary 2004-12-14, 15:51   #11
greeneyes
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 399

konczy sie tak pod oczami mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi. tez sie zastanawiam czy jej nie sciac a nowo bo mnie strasznie denerwuje -bo dodatkowo sie wykreca we wszystkie strony
greeneyes jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-12-14, 16:08   #12
hair
Rozeznanie

Mnie taki dol dopadl w sobote wieczorem, wiedzialam ze cala niedziele nigdzie jej nie obetne wiec zrobilam to sama (oczywiscie krzywo, trudno ciac z zamknietymi oczami ). Jeszcze troche przy niej zostane a potem znow powtorze cala zabawe z zapuszczaniem (tylko po to zeby ledno dosiegnie brody sciac ja znowu )
Stary 2004-12-14, 18:58   #13
katarzyna_czapa
Raczkowanie

hair napisa(a):
> Mnie taki dol dopadl w sobote wieczorem, wiedzialam ze cala niedziele nigdzie jej nie obetne wiec zrobilam to sama

hehe jakbym s造sza豉 siebie sprzed p馧 roku!!!! 圭ie豉m j wtedy tak kr鏒ko 瞠 ju nawet fryzjer niemia豚y co poprawia, tzreba by這 czeka a odro郾ie. Nast瘼nego dnia po 軼i璚iu stwierdzi豉m, 瞠 teraz to ju na pewno nie chc mie grzywki tylko by這 ju troszk za po幡o.

greeneyes napisa(a):
> konczy sie tak pod oczami mam nadzieje ze wiesz o co mi chodzi. tez sie zastanawiam czy jej nie sciac a nowo bo mnie strasznie denerwuje -bo dodatkowo sie wykreca we wszystkie strony

Wiem o co Ci chodzi . Teraz moja grzywka si璕a linii nosa Czyli, ani nie da si jej wzi捷 za ucho ani u這篡. Ale nie za豉muj si...powoli, powoli, ale kiedy odro郾ie....... Jestem dobrej my郵i, Ty te b康. Mam ochot j 軼i望, ale wiem, 瞠 jak zetn to b璠 tego 瘸這wa豉 wi璚 jak si ju upar豉m to choduj. Trzeba niestety ten przejsciowy etap przejsc radz帷 sobie r騜nymi metodami......kt鏎e w豉郾ie pr鏏uj odkry przez ten w徠ek Musimy si jako razem dopingowa!!!!!!

pozdrawiam Was
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:20.