Pomarańczowy kolor włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-07-21, 16:44   #1
Freyja
Przyczajenie

pomarańczowo-żółty kolor

Pomocy! Poprosiłam fryzjerkę o zrobienie subtelnych pasemek o kilka tonów jaśniejszych niz moje włosy (mam chłodny ciemny blond-a raczej miałam). I teraz mam na głowie pomarańczowo-zółtą fryzure. Wygladam wstrętnie, mam czarne brwi i ciemna oprawe oczu i ten kolor w ogóle do mnie nie pasuje. Jaki odcień mogę nałożyc, zeby zneutralizować nieco obecny kolor i nie uzyskać efektu zielonych włosów? Dla ułatwienia dodam, ze obecny kolor moich włosów prypomina indentyczny jak po zastosowaniu dekoloryzatora. Co zrobic, by jak najszybciej wrócić do ciemnego blondu? Pasemek juz nie chcę!
Freyja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 17:03   #2
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga
Re: pomarańczowo-żółty kolor

hej!
czy poprzednio miałas farbowane włosy?jak tak to czym?
grazka
Stary 2003-07-21, 17:08   #3
Freyja
Przyczajenie

Nie, miałam swój naturalny kolor.
Stary 2003-07-21, 17:34   #4
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

Teraz to powinnas zrobic pigmentacje,ale to powinien zrobic profesjonalista.Jeżeli nie to farbą w tonacji jaką chcesz uzyskac, ale bez odcienia czyli w naturalnym kolorze.Np. ciemny blond a nie popielaty ciemny blond.Wiem że otwiera sie teraz duzo salonów,których personel nie jest wyszkolony,pracuja na tanich produktach i kusza cena, ale własnie potem sa takie efekty jak u Ciebie.Nie jest mi łatwo doradzac jak nie widze włosów.Ale spróbuj.
Stary 2003-07-22, 08:53   #5
Freyja
Przyczajenie

Grażynko, dziekuję! Zgodnie z Twoją radą nałożyłam odpowiedni kolorek i jest OK! Nie wyszedł mi dokładnie taki odcień, jakim obdarzyła mnie natura, ale wyglądam fajnie, te jeszcze wczoraj żółte pasemka są odrobinę jaśniejsze niż całość, ale wygladaja naturalnie. No i nie przypominam już skrzyżowania wiewiórki z kurczakiem. Jeszcze raz wielkie dzięki!

Nawiazujaca do mojej fryjerskiej katastrofy - nie wiem, czy na forum mogę zapytac o prawa klientki salonu fryzjerskiego. Bo do sklepu zawsze moge zwrócic wadliwy towar, co jeśli fryzura jest daleka od tego, co ustaliłam z fryzjerka przed zabiegiem i sprawia, ze czuje sie lekko oszpecona. Co w takiej sytuacji zrobić? Negocjowac cene? Bo najczęściej jest tak, ze usmiechamy sie, płacimy grzecznie, a w domu przed lustrem pogrążamy sie w czarnej rozpaczy.
Stary 2003-07-22, 20:20   #6
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

Bardzo się ciesze że mogłam Ci pomóc!!
Klienci maja prawo do wielu rzeczy.Jednak należy dobrze sie skonsultowac z fryzjerem i dokładnie go słuchac bo czasem fryzjer nie rozumie o co chodzi klientce. Bo albo fryzjer jest niekompetentny, albo klient nie za bardzo wie czego chce, i bardzo chce postawic na swoim.Ale zawsze maasz prawo nie zapłacić za źle wykonana usługe.
Pozdrawiam
Stary 2004-12-08, 20:14   #7
Olgaaa
Przyczajenie

Pomarańczowy kolor włosów

Mam pytanie...Byłam u fryzjerki aby zrobic sobie odrosty. Niestety fryzjerka niedość,że nie zrobiła mi tych odrostów, to kolor wyszedl a la pomarańczowy blond.Również farba została źle nałożona i pośrodku głowy mam pomarańczową plamę,i to wygląda jakbym miała odrosty w kolorze pomarańczowym.Chciałabym powrócic do swojego naturalnego koloru lub przynajmniej zblizonego,ale boję się że gdy nałożę farbę w kolorze np.(średni blond lub orzechowy blond)kolor wyjdzie jeszcze bardziej pomaranczowy.Proszę o radę.
Olgaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-08, 20:22   #8
taszkin
Zakorzenienie

Re: Pomarańczowy kolor włosów

to wygląda na błąd w sztuce fryzjerskiej...kolezanka miała podobną sytuację, musiała przyciemnić włosy..ale u innego fryzjera;-/ powodzenia
taszkin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-08, 20:47   #9
nathii
Przyczajenie

GG do nathii
Re: Pomarańczowy kolor włosów

szok, ja dzisiaj byłam u fryzjera i..... dokladnie mam to samo na glowie, takie pomaranczowo kasztanowe odrosty . Nawet nie mialam sily sie klocic z fryzjerka bo mialam lzy w oczach wlasnie umylam wlosy szamponem silver l'oreala zeby to troche zniwelowac, ale obawiam sie, ze czeka mnie chyba wizyta u fryzjera again, ale NA PEWNO innego!
nathii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-29, 10:02   #10
entra
Przyczajenie

GG do entra
Dot.: pomarańczowo-żółty kolor

Cytat:
Napisane przez Freyja
Pomocy! Poprosiłam fryzjerkę o zrobienie subtelnych pasemek o kilka tonów jaśniejszych niz moje włosy (mam chłodny ciemny blond-a raczej miałam). I teraz mam na głowie pomarańczowo-zółtą fryzure. Wygladam wstrętnie, mam czarne brwi i ciemna oprawe oczu i ten kolor w ogóle do mnie nie pasuje. Jaki odcień mogę nałożyc, zeby zneutralizować nieco obecny kolor i nie uzyskać efektu zielonych włosów? Dla ułatwienia dodam, ze obecny kolor moich włosów prypomina indentyczny jak po zastosowaniu dekoloryzatora. Co zrobic, by jak najszybciej wrócić do ciemnego blondu? Pasemek juz nie chcę!
Freyja, błagam, ratuj!!!Czytając Twój post, czułam jakbym czytała o mnie. Może nie uwierzysz, ale 2 dni zrobiłam to samo, co Ty. mam taki sam kolor włosów jak Ty opisujesz!I naturalny też!Piszesz, że połóżyłaś nowy kolor i jest ok. Błagam, zdradź mi:czy byłaś u fryzjera?Czy może zrobiłaś to sama?Jaki kolor wybrałaś?Jakiej firmy?Jak długo trzymałaś?czy kładłaś na całą głowę?Błagam, pomóż, bo nie mogę na siebie patrzeć, jestem chora z wściekłości na własną głupotę, i za wszelką cenę chcę uratować moje długie włosy.A na farbowanie u fryzjera mnie nie stać ...Z niecierpliwością czekam na odpowiedź!Pozdrawiam serdecznie
Entra
entra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 18:20   #11
dzastjust
Przyczajenie

Mam ten sam problem Jakies kilka dni temu fabowałam włoski , zrobiłam sobie blad pasemka na moich srednich blad wlosach, oczywiscie jak juz nie pierwszy raz co drugie pasemko wyszlo mi zółte... słyszałam o szamponach typu silver, które podobno powoduja niwelacje zółtych pasemek.. Lecz nie mam pojecia który kupic? Podobno gdy sie jego za duzo nalozy to wsłosy moga zrobic sie fioletowe lub zielone? Mysle wiec o tym zeby stosowac taki szampon jak płukanke do wlosów czyli nalac sobie troche wody rozrobic ten szampon i maczac w takiej wodze włosy? Sama juz nie wiem co mam robic prosze o szybka pomoc
dzastjust jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 22:42   #12
maajjaa88
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez dzastjust Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem Jakies kilka dni temu fabowałam włoski , zrobiłam sobie blad pasemka na moich srednich blad wlosach, oczywiscie jak juz nie pierwszy raz co drugie pasemko wyszlo mi zółte... słyszałam o szamponach typu silver, które podobno powoduja niwelacje zółtych pasemek.. Lecz nie mam pojecia który kupic? Podobno gdy sie jego za duzo nalozy to wsłosy moga zrobic sie fioletowe lub zielone? Mysle wiec o tym zeby stosowac taki szampon jak płukanke do wlosów czyli nalac sobie troche wody rozrobic ten szampon i maczac w takiej wodze włosy? Sama juz nie wiem co mam robic prosze o szybka pomoc
polecam ci szmpon z joanny do wlosow rozjasnianych i siwych, jest w takiej fioletowej butelce. U mnie sie dobrze spisuje, niweluje zolty odcien, w dodatku wlosy latwo sie po nim rozczesuja. Jest niedrogi, place za niego niecle 6 zl wiec wyprobuj go. A i stosuje go tak jak kazdy inny szampon(tyle ze czasami trzymam go kilka minut na wlosach).
maajjaa88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 17:10   #13
MoniaBRD
Raczkowanie

jejku dziewczyny mam podobna sytuację.. ogolnie jestem ciemną blondynką i mialam wczesniej robione pasemka.. wlasciwie poszlam do fryzjerki na odrosty i zeby jeszcze troszke mi tych pasemek dorzucila. ale na samym wejsciu zaznaczylam ze chcialabym uzyskac platynowy odcien.. :/ niestety wyszlo tak ze przy skorze moze i wyszedl platynowy ale im nizej tym kolor bardziej żółty... jestem niesamowicie zla bo wygladam jak kurczak.. :/ własnie zakupiłam szampon joanny o ktorym wspomniala dziewczyna wczesniej.. kiedys juz go stosowalam i w sumie byly rezultaty.. mam nadzieje ze i tym razem sie uda.
Ehh najbardziej w tym wsztystkim mnie denerwuje, że tak na prawde tym fryzjerom nie mozna zaufac.. zapewniaja ze wszystko bedzie pieknie a potem co prawde mowiac tylko raz w zyciu spotkalam fryzjerke ktora zrobila mi wlosy tak jak chcialam.. niestety wyprowadzila sie z warszawy.. teraz to juz nie mam pojecia gdzie chodzic.. nie dosc ze wydaje min. 140 zl przy moich dlugich wlosach to potem jeszcze musze dokladac zeby wyszlo tak jakbym chciala. normalnie granda!!

Pozdrawiam Was

Edytowane przez MoniaBRD
Czas edycji: 2009-02-10 o 17:11
MoniaBRD jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości