Z platynowego blondu na jasny blond. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-10-28, 13:48   #1
GoodGirl
Przyczajenie

Z platyny, na ciemny blond. Czy to mozliwe?? Prosze o odp :)

Hello. Mam problem. W piątek mialam rozjasnane wlosy u fryzjerki. I efekt jest przerażający. Zamiast ładnych jasnych pasemek, mam platynowo-siwe pasma. Po prostu załamka. Dodam, ze moj naturalny kolor to ciemny blond. Bardzo chcialabym przyciemnić te rozjasnione pasemka. Jest w ogole taka mozliwosc?? prosze o odpowiedzi. To bardzo pilne. Naprawde musze cos z nimi zrobic. Nie chce miec siwych wlosow Pomocy !!!
GoodGirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 18:06   #2
oaza
Rozeznanie

Dot.: Z platyny, na ciemny blond. Czy to mozliwe?? Prosze o odp :)

Pewnie ze jest idz do dobrego fryzjera
oaza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 18:44   #3
Mariti
Wtajemniczenie

Dot.: Z platyny, na ciemny blond. Czy to mozliwe?? Prosze o odp :)

Oczywiście, że się da, jasniejszy odcień zawsze da się zmianiec na ciemniejszy. Twój wybór czy zdecydujesz się iśc do fryzjera , czy zafarbujesz sama w domu. problem jest tego typu, iz jesli masz mocno wypłukany pigment ( a tak zapewne jest skoro uzyskałas tak jasne włosy) farba nie będzie dobrze trzymac ( szybciej zejdzie), ale ten efekt się zniweluje po kilku farbowaniach 9 w dobrych salonach wykonuja tez zabieg prepigmentacji przed tego typu farbowaniem , ale nei jest to u nas zbyt popularne)

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 12:52   #4
blondiP
Przyczajenie

Z platyny do bardziej naturalnego ale tez jasnego blondu:)

Witam wszystkie
Rozjaśniam włoski już prawie trzy lata na platynowy blond. Teraz polega to na tym że odrosty rozjaśniam rozjaśniaczem z wodą 9% a później nakładam też na odrosty jeszcze farbe garniera tą najjaśniejszą to jest chyba bardzo bardzo jasny popielaty blond.
Teraz chciała bym zmienić mój kolor na bardziej naturalny kolor ale też żeby był dość jasny i zeby juz mniej niszczyc te wlosy bo chce w końcu je zapuścić do pasa
Dodam że mój naturalny kolor włosów to ciemny blond jakie farby byście mi proponowały??
Z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkie blondynki
blondiP jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 14:24   #5
atomowka1987
Przyczajenie

Smile Dot.: Z platyny do bardziej naturalnego ale tez jasnego blondu:)

Cytat:
Napisane przez blondiP Pokaż wiadomość
Witam wszystkie
Rozjaśniam włoski już prawie trzy lata na platynowy blond. Teraz polega to na tym że odrosty rozjaśniam rozjaśniaczem z wodą 9% a później nakładam też na odrosty jeszcze farbe garniera tą najjaśniejszą to jest chyba bardzo bardzo jasny popielaty blond.
Teraz chciała bym zmienić mój kolor na bardziej naturalny kolor ale też żeby był dość jasny i zeby juz mniej niszczyc te wlosy bo chce w końcu je zapuścić do pasa
Dodam że mój naturalny kolor włosów to ciemny blond jakie farby byście mi proponowały??
Z góry dziękuje i pozdrawiam wszystkie blondynki
Ja bym proponowała też garniera tylko superjasny beżowy blond, wiem bo malowałam nim włoski ok 3 tyg temu.Pokrywa ładnie odrosty(ja miałam dużo pasemek platynowych- przestały mi się podobać odrosty i pofarbowałam je bardzo spontanicznie). Wygląda to teraz bardziej naturalnie, ale jeżeli z zimnego koloru przechodzisz do bardziej beżowego to licz się z tym że możesz się na początku źle czuć w ciepłym odcieniu. Pozdrawiam aaaa i sama zastanawiam się teraz nad jakąś farbą Loreala np. z serii exellence.
atomowka1987 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 17:04   #6
Agatau88
Zakorzenienie

Dot.: Z platyny do bardziej naturalnego ale tez jasnego blondu:)

Ja tak chcialam zrobic - wzielam jasny blond garniera (ale wiele ciemniejsz niz moja platyna) i wyszedl zielony kolor, no ale to bylo jakies 2 lata temu Fryzjer mnie poratowal
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 21:40   #7
Paulizia
Wtajemniczenie

Z platynowego blondu na jasny blond.

Nie moglam sie dokopac do tego typu watku. mam platynowy odcien blondu. Odrosty zazwyczaj robilam u fryzjerki na pol glowy pasemkami... ostatnio jednak fryzjerka brzydko mowiac schrzanila mi robote Chcialabym to jakos naprawic 'domowym' sposobem. Konkretnie chodzi mi o jakas farbe bardzo jasny blond, ktora pokrylaby mi nierownosci, a zarzem nie zniszczyla wlosow. Wydaje mi sie, ze platyna to dobra baza na tego typu eksperyment, ale nie wiem ktorego rodzaju farba nie zniszczyla by mi tak wlosow.

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości