Pomóżcie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-07-27, 23:36   #1
Lusia6
Przyczajenie

GG do Lusia6

Pomóżcie...

Zależy mi na tym żebyście oceniły mój wygląd i doradziły mi co mogę zmienić (ewentualnie poprawić) niedługo wybieram się też do fryzjera i mam zamiar zrobić coś z włosami, myślałam żeby je skrócić. Możecie coś doradzić? Z góry dziękuję
Lusia6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 10:21   #2
Anethka
Zakorzenienie

Dot.: Pomóżcie...

Nie jesteśmy tutaj od oceniania wyglądu, ale od doradzenia, co komu pasuje. Na Twoim miejscu mocno wycieniowałabym włosy, wyregulowała brwi i zaczęła robić delikatny makijaż.
Stary 2010-07-28, 10:47   #3
Anethka
Zakorzenienie

Moja propozycja:
Załącznik 3285410
Stary 2010-07-28, 17:21   #4
karina555
Przyczajenie

a bym obcieła włosy, takie długie prostę są już nie modne, pozatym lekko ci się kręcą co daje efekt miotły i śiana na włosch. Nie mart się ja mam podobne . tak grzywka przylizana też niezabardzo prztłacza cię. Masz okrągłą wręcz pyzatą puzie pasowały by ci włosy cieniowane do tarzy, albo krótkie ala bob, ze skośną grzywką, albo do ramion pocieniować. Kolor tez masz taki nijaki ja bym dopasowała do koloru brwi czy przyciemniła o jeden lub dwa tony. Ogólnie masz bardzo ładną buzie i piękny kolor oczu, przez fajną nowoczesną fryzurkę i kolor podkręślisz swoją urodę. a co do ubioru, to więcej kolorów, ja bym cię widziała niebieski chabrowy, zielony trawa- do bluzki dobieramy odpowiedni cien
karina555 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 10:53   #5
TLU
Zadomowienie

Nic nie zmieniaj poza garderoba i metoda pielegnacji wlosow! Wlos mi sie jezy na glowie jak czytam takie rady (jak powyzej) typu zetnij na boba do ucha, bo wlosy jak miotla. No ludzie! Masz piekne wlosy - zajzyj na watek dla zakreconych w dziale fryzjerskim i dostosuj pielegnacje zgodnie ze wskazowkami. Mam nadzieje, ze to tego, co tu ludzie napisza podejdziesz z dystansem.
TLU jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 11:40   #6
biedronka91
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Nic nie zmieniaj poza garderoba i metoda pielegnacji wlosow! Wlos mi sie jezy na glowie jak czytam takie rady (jak powyzej) typu zetnij na boba do ucha, bo wlosy jak miotla. No ludzie! Masz piekne wlosy - zajzyj na watek dla zakreconych w dziale fryzjerskim i dostosuj pielegnacje zgodnie ze wskazowkami. Mam nadzieje, ze to tego, co tu ludzie napisza podejdziesz z dystansem.
Całkowicie się zgadzam.
Stary 2010-07-29, 13:14   #7
styleandyou_lodz
Przyczajenie

Thumbs up Dot.: Pomóżcie...

Ze zdjęć faktycznie wynika, że masz raczej okrągłą buzię, którą proponowany wyżej "bob" tylko dodatkowo by zaokrąglił. Należy trochę wyostrzyć Twoje rysy poprzez odpowiedni makijaż ( przede wszystkim ciemniejszy kolor pudru po bokach twarzy ) oraz pionowe linie we fryzurze - nie cieniuj włosów na wysokości twarzy, bo to doda jej objętości. Proponowałabym ich ścięcie do ramion na prosto, bez żadnych udziwnień. Bez grzywki, gdyż nieodpowiednio ścięta znów zaokrągli twarz.
styleandyou_lodz jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości