Bia貫 w這sy - w徠ek zbiorczy - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2003-07-23, 10:19   #1
Ka鄂a
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 56
Z ciemnych w platyn...

Grazynko, chcia豉m Cie prosic o profesjonalna odpowiedx dotyczaca rozjasnianai w這s闚. Jestem z natury szatynk i zamarzy mi sie znowu kolor platynowy na g這wie. Jako,瞠 wczesniej farbowa豉m na czarny, nie mog豉bym sie zdecydowac na po這zenie rozja郾iacza. W zwi您ku z tym od ponad p馧 roku hoduje sw鎩 naturalny kolor. Uwierzcie mi,瞠 przechodz katusze, ale ka盥y centymetr odrostu to wielkie zwyci瘰two http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif Co zrobic,瞠by z ciemnych, br您owych w這s闚 uzyskac platyn. Powiem,瞠 moje w這sy bardzo szybko sie rozjasniaj i sa raczej cie雟ze. Czy wystarczy rozja郾iacz ? Czy k豉dzie si jeszcze na to farbe. Jakiej firmy odcie platyny doradzasz ? Jak ochroni platynowe w這sy przed 鄴趾nieciem ?
Dziekuje za odpowied i pozdrawiam.
Ka鄂a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-07-23, 19:45   #2
gaga
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 305
GG do gaga
Re: Z ciemnych w platyn...

Moja Kasiu mi豉!
Prosisz mnie o rad kt鏎ej nie mog Ci dac.A to dlatego;
-ze na 6 cm.(bo zapuszczasz p鏊 roku, w這s 鈔ednio ro郾ie cm. na miesiac)masz sw鎩 naturalny w這s
-na pozosta造ch masz farbe czarna troche juz splukana, ele farbe
-nie znam srodk闚 ze sklepowej p鏊ki,( gdyz pracuje tylko profesjonalnymi produktami fryzjerskimi)i nie wiem jak one zachowuja sie w reakcji z w這sem,
Rozjasnianie to bardzo powazny zabieg nie radze, szczeg鏊nie gdy ktos ma naturalne ciemne w這sy, robic go samemu.Nawet nie kazdy fryzjer potrafi dobrze rozjasnic wlosy i uzyskac platyne,jezeli nie ma dobrych 鈔odk闚 i wiedzy.
Ty masz na koncach jeszcze czarna farbe, a to nie pozwoli na uzyskanie platyny, tak wiec na odrostach mia豉bys jasne a na koncach pomaranczowe.
Stary 2003-07-24, 08:58   #3
Ka鄂a
Raczkowanie

Gra篡nko !
Masz 100 % racji. Jednak , nie zamierzam rozjasniac na jeszcze ciemnych ko鎍闚kach, tylko zapuscic swoje do mniej wiecej d逝gosci lini brody i wtedy "wrzuci" platynke. Chce to zrobic r闚niez w gabinecie fryzjerskim. W domu bym si nigdy sama nie zdecydowa豉.
Prosze dorad mi czy Pani Fryzjerka zrobi mi to samym rozja郾iaczem czy na to k豉dzie si jeszze platynowa farb. Co zrobi,瞠by po kilku myciach w這ski nie sta造 si 鄴速e. Czy lepiej ciemne w這sy zrobi w formie balejagu czy rozja郾i ca貫 ? Chyba w przypadku balejagu ciemne odrosty nie b璠 a tak widoczne.
Dziekuj za odpowied.
Widzia豉m Twoj stronke www. Synek jest bomba http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif !
Stary 2003-07-24, 18:00   #4
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

hi!
Je瞠li zapu軼isz i beda juz tylko Twoje,to nie bedzie problemu z rozjasnieniem ich na platynke.Fyzjerka powinna zrobic ci to proszkiem rozjasniajacym do pasemek i to musi wystarczyc.Ja osobiscie ufam tylko Light Exposure-MATRIX,Oxycur Platin-Goldwell bo te proszki nigdy mnie nie zawiod造 i na s豉bej wodzie utlenionej daja bardzo 豉dne rozjasnienie.Ale idz do dobrej fryzjeri, to napewno bedzisz zadowolona.
Dzieki za synusia- ma造 aparat!M ysle ze wyrosnie na nalepszego fryzjera na swiecie!!Abedzie chyba przystojniacha to bedzie czarowa klientki(tak se tylko marze)
Stary 2003-07-25, 12:03   #5
Ka鄂a
Raczkowanie

Bardzo Ci dzi瘯uje Grazynko za wyczerpuj帷 odpowied !

奸 buziaki !

Ka鄂a
Stary 2003-07-25, 12:24   #6
koko
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 644
GG do koko

mam dla Ciebie jeszcze jedn rad , chocia nie jestem fryzjerk, ale du穎 eksperymentuje z w這sami.ostatnio by豉m te platynow blondynk.
je郵i zale篡 Ci na tym ,瞠by w這sy nie 鄴趾造(ja te o to bardzo dba豉m), kup sobie szampon welli "regenal"(nie jestem pewna czy dobrze pami皻am nazw, ale raczej tak).w takiej czarnej butelce ze srebrn etykietk.mo積a go dosta np.w rossmanie.jest to szampon przeznaczony do w這s闚 siwych i rozja郾ianych i zapobiega ich 鄴趾ni璚iu.kosztuje ok.19 z. jest wart zakupu, bo w這sy po nim faktycznie s bez cienia 鄴販i!!! ale jak na這篡 si go za du穎, to robi si fioletowo-niebieskie...http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon12.gif niestety troch wysusza w這sy, ale nie trzeba u篡wac go po ka盥ym myciu.z do鈍iadczenai wiem 瞠 wystarczy raz na 3 mycia.powodzenia!
http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/1cmok.gif pozdrawiam.
koko jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-07-25, 12:36   #7
Ka鄂a
Raczkowanie

Dziekuje za rad http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif
Stary 2004-12-13, 02:44   #8
barocco
U篡tkownik ma klikn望 w link aktywuj帷y (mail)

Wiadomo軼i: 22
Bia貫 w這sy - w徠ek zbiorczy

Witam, z natury jestem ciemnym blondynem, ton wlosow raczej chlodny Teraz marze i bialych wlosach, ale takich totalnie nie platyna, nie srebro, tylko BIAΒ. Juz kiedys probowalem ale to na farbowanych na brazy wiec z kolorem bylo ciezko i ze stanem wlosow rowniez. Czy to prawda ze bialy kolorek moge uzyskac tylko pudrem rozjasniajacym?(w domu mam blondor welli i platifiz l`oreala).Czy trzeba/mozna cos potem jeszcze z farb dac na wlosy zeby ten kolor sie utrzymywal, i jak przeprowadzic to moje wymarzone `bielenie` aby wlosy nie zniszczyly sie tragicznie? P.Grazynko, Wizazanki, Wizazysci-pomocy i dziekuje
barocco jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-12-13, 16:36   #9
barocco
U篡tkownik ma klikn望 w link aktywuj帷y (mail)

Wiadomo軼i: 22
Re: ChCe MiE BiA蛀 wυSy!!!=) PrOsZe ζDnIe O pOrAdY

up, up up. Dodam jeszcze ze teraz mam naturalny sredni chlodny blondzik)
barocco jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-12-13, 16:41   #10
Namietne_Usta
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 394

m鎩 ch這pak te ma taki kolor jak ty naturalny,z tego co piszesz.
Robi sobie bia貫 ko鎍闚ki w這s闚 u fryzjera. I wysz造 naprawd bia貫! a ja mu zazdro軼i豉m http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon12.gif
Wi璚 mo瞠 wybierz si do fryzjerki i popro,aby Ci zrobi豉 bia貫 w這sy?

---
spytam si misiaka,co to byla za farba (chociaz on to si nie zna :P oddaje si w r璚 fryzjerki) i czy by豉 dekoloryzacja wykonywana..
ale raczej nie!
pozdrawiam

Kosmetyki - klik

Szukam - klik

Pozdrawiam
Namietne_Usta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-12-27, 00:18   #11
lilo60
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
Wy郵ij wiadomo嗆 przez ICQ do lilo60 GG do lilo60 Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do lilo60

Prosz napiszcie jak sie wreszcie robi takie bia貫 w這sy, bo ja mam za to bardzo ciemne br您owe (prawie czarne), a te bym chcia豉 mie bia貫 takie za☠☠☠iste w這ski.
A co do fryzjera to 瘸den cholerny fryzjer nie umie uzyska bia貫go koloru w這s闚...tylko zasrane 鄴速e!!!
Prosz napiszcie mi co i jak...http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif
lilo60 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-12-27, 01:14   #12
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

jezeli fryzjer , szcegolnie taki jak piszesz nie potrafi, to watpie zebyc potrafila to zrobic sama!!
Stary 2004-12-27, 10:58   #13
lilo60
Przyczajenie

Wy郵ij wiadomo嗆 przez ICQ do lilo60 GG do lilo60 Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do lilo60

Ale ja tego robi sama nie ch tylko u fryzjera.
Chodzi mi o to (jestem z Warszawy) czy mo瞠 kto wie gdzie mo積a zrobi takie bia貫 w這sy, albo co powiedzie fryzjerowi w ich sprawie, 瞠by wiedzia i mi nie m闚i, 瞠 nie mo積a takich zrobi.
Pozdrawiam i prosz o odpowied.
Stary 2004-12-27, 12:29   #14
nenvena
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 605

Wszystko si da http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif Przeciez niekt鏎zy takie maja, a nie sa to z pewnosci naturalne http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif Tez straszni emi si takie w這sy podobaj, ale trzeba pami皻a, 瞠 aby miec takie totalnie bia貫 w這sy, trzeba miec idealn cer, no i w odpowiednim odcieniu, bo z r騜owa to si b璠zie wygl康ac jak 鈍inka, no a np z ciemn troch jak Donatella Versace http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon12.gif
nenvena jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-12-27, 23:23   #15
lilo60
Przyczajenie

Jejku ludzie wiecie co?))
Jutro jak wszystko doskonale p鎩dzie to b璠 mia豉 wreszcie bia貫 w這sy!!!)))
Wszystko jutro Wam opisz i te sobie zrobicie
畝den fryzjer nie umie mi tak pofarbow w這s闚, wi璚 stwierdzi豉m, 瞠 p鎩d do dobrego salonu...stylistki Jagi Hupa這)
Ale si ciesz!M闚i Wam!!!
Napiszcie co...
Stary 2004-12-27, 23:28   #16
lilo60
Przyczajenie

Przesy豉m jeszcze najza☠☠☠istrze zdj徠ko z bia造mi w這sami jakie tylko mam)))
Stary 2004-12-27, 23:32   #17
lilu1980
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 501
GG do lilu1980

ja mam bilae pasemka na brazowycjh wlosach! dzis swierzutko zrobione i robila mi je dziewczyna ktora pracuje na produktach welli, wiec radze udac sie do takiego salonu. nie robila mi rozjasniaczem tylko jakos inaczej sie to nazywalo. od razu nadawalo bialy kolor, myslalam ze to magma =jak bylam 2 miesiace temu , ale to cos innego, nie pamietam jak sie nazywa. a efekt jak na zdjeciu uzyskasz uzywajac plukanek do wlosow, fioletowej lub niebieskiej.
lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-12-28, 11:32   #18
nenvena
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 605

Ale Ci zazdroszcz, strasznie chcia豉bym tam i嗆-koniecznie napisz jak by這 (a du穎 p豉cisz?).
nenvena jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-12-29, 20:25   #19
lilo60
Przyczajenie

Hej!
Sorka, 瞠 wczoraj nie pisa豉m, ale p騧no wr鏂i豉m i ju si造 nie mia豉m.
Tak jak pisa豉m by豉m u Jagi Hupa這...http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif
S poprostu za☠☠☠i軼i!!!
Mili, sympatyczni...i a nie chcia這 mi si stamt康 wychodzi. Niestety sko鎍zy這 si tylko tym, 瞠 porozmawia豉m z nimi. Nic mi nie zrobili z w這sami, bo te powiedzieli, 瞠 mam takie ciemne i tak cz瘰to farbowane w這sy, 瞠 za pierwszym razem nie wyjd mi bia貫. Jedynie je郵i bym chcia豉 mie odrazu bia貫 to bym musia豉 je 軼i望 na 2 centymetrowego je篡ka, ale narazie na takowego http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif nie mam ochoty to podzi瘯owa豉m.
Jaga ze swoim m篹em tak si bawili moimi w這sami, ze normalnie my郵a豉m, ze tam im zasn na tym krze郵e
S naprawd wspaniali, a Jaga jest naprawd o wiele wiele 豉dniejsza na 篡wo ni na zdj璚iach, a jej w這sy...s poprosty EXTRA!!! Ani jeden w這sek nie po豉many...b造szcz帷e...a ta grzywka...za☠☠☠ista!!!
Polecam ich jaknajbardzie...ale jedynie z uzbieran porz康nie kas...niestety
Stary 2004-12-29, 20:28   #20
lilo60
Przyczajenie

Odrazu napisz na zainteresowanych, 瞠 za samo zafarbowani jedn farb, bez uk豉dania i innych bajer闚...samo farbowani u nich kosztuje 400 z.(czterysta z這tych).
Ale warto!!!
Stary 2004-12-29, 21:15   #21
ma造anio貫k
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 348
GG do ma造anio貫k

Czesc sluchaj a orientujesz sie moze ile u nich kosztuje strzyzenie? Bo na ich stronce internetowej to nie ma cennika
ma造anio貫k jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2004-12-30, 14:15   #22
lilo60
Przyczajenie

Cze嗆!
No niestety nie orientuj si, ale podam Ci ich numery telefon闚 to poprostu tam zadzwo i si dowiedz.
Tel. 636-67-59
817-14-22
Jak tam si p鎩dziesz obci望 to napisz co i jak. ok?
Stary 2004-12-30, 14:38   #23
Kiya
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 715

lilo60 napisa(a):
> ...samo farbowani u nich kosztuje 400 z.(czterysta z這tych).

http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon23.gif
> Ale warto!!!

czy aby napewno? znam innych dobrych fryzjer闚 kt鏎zy zafarbuj i g這w w ten sam spos鏏 za 1/3 tej ceny,wydaje mi sie 瞠 tu p豉ci sie za nazwisko a nie umiej皻no軼i.
Stary 2005-08-06, 12:02   #24
garden54
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Bia貫 w這sy jak je zrobi ???

No w豉郾ie ....
Moj ch這pak chce mie takie w這sy , naturalne ma jasny blond.
Czy s jakie farby czy inne preparaty ?
Wiem, 瞠 mo積a cos takiego u fryzjera zrobi ale to sie liczy z duzymi kosztami ...
Piszcie co wiecie na ten temat
garden54 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-06, 13:14   #25
Edddytek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 299
GG do Edddytek
Red face Dot.: Bia貫 w這sy jak je zrobi ???

Do rozjasniania w這s闚 stosuje sie rozjasniacze, koszt rozjasnienia u fryzjera wcale nie jest taki wysoki a efekt masz pewny. Ja zaryzykowalam w domu, wyszly mu (mojemu chlopakowi) zolte i byly strasznie zniszczone, a wcale nie jestem zielona jesli chodzi o farbowanie i rozjasnianie! Poszedl do fryzjerki powiedziala, ze za 50-100 z zrobi z nigo ludzi i bedzie fajny bialy nieco popielaty kolorek z tym, ze on chcial tak miec polozona farbe zeby byly przy skorze ciemne ala odrosty, tak sobie wymyslil. Tak wiec odradzam kombinowanie w domu zwlaszcza, ze zapach rozjasniacza do najmilszych nie nalezy a wlosy sa niesamowicie zniszczone. Ale oczywiscie mozesz kupic rozjasniacz i zrobic to w domu.Efekt bialych wlosow blondynowi powinien dac taki, ktory rozjasnia o jakies 4-6 tonow. Sprobowac zawsze mozna ale nalezy sie nastawic na to, 瞠 efekt moze wcale nie byc fajny. Oczywiscie moze tez wyjsc calkiem ok ale i tak uwazam, 瞠 fryzjer zrobi to najlepiej. Pozdrawiam
Stary 2005-08-06, 20:06   #26
garden54
Przyczajenie

Dot.: Bia貫 w這sy jak je zrobi ???

dzieki
Stary 2005-08-06, 22:44   #27
Edddytek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 299
GG do Edddytek
Cool Dot.: Bia貫 w這sy jak je zrobi ???

spoko, napisz jak decyzj podjeli軼ie i jakie sa efekty
Stary 2005-08-10, 17:41   #28
garden54
Przyczajenie

Dot.: Bia貫 w這sy jak je zrobi ???

Noi wi璚 zrobili鄉y rozjasniaczem i wyszly wlasnie takie fajne bialutkie ..... hehe moj wiedzmin
ale ostatnio widzielismy srebrn farb i kto wie ....
Stary 2006-01-27, 16:44   #29
keisha0
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33
GG do keisha0
Bardzo jasny popielaty blond lub platynowy

Drogie wiza瘸nki mam do was ogromn pro軸,chcia豉bym zafarbowa w這sy na bardzo jasny popielaty blond albo paltynowy ale nie wiem czy mi wyjdzie mam w這sy nie farbowane i chcia豉m sie dowiedziec czy powinnam najpierw rozja郾i w這sy i jak farby by軼ie mi zaproponowa造. Do豉czam zdj璚ie moich w這s闚 i odcienia jaki bym chciala.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 001.jpg (35,9 KB, 319 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 002.jpg (46,7 KB, 294 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (43,2 KB, 428 za豉dowa)
keisha0 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-27, 16:51   #30
keisha0
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33
GG do keisha0
Dot.: Bardzo jasny popielaty blond lub platynowy

ewentualnie co takiego
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (35,8 KB, 349 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (54,4 KB, 316 za豉dowa)
keisha0 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
bia豉, bia貫, bia貫 w這sy, bia造, blond, blondynka, borsuk, ciemne w這sy, dekoloryzacja, farba, farbowanie, farbowanie w這s闚, fryzura, gaga, karmelowy blond, koloryzacja, pigmentacja, platyna, platynowy, platynowy blond, platynowy jasny blond, pomaranczowe, rozjasnianie, rozja郾iane, siwe, siwy, srebrzysty, wlosy, wlosy blond farbowanie, w這sy, w這sy farba, zolte

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-11-22 18:58:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:46.