Bia貫 w這sy - w徠ek zbiorczy - Strona 11 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-11-19, 22:35   #301
malachite
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 525
Dot.: Jak najlepiej uzyskac platynowy blond?

Rozja郾iacz Leo Silver Ja r闚nie mia豉m ciemny blond/ jasny br您 i uzyska豉m nim platyne ale stopniowo poprzez dok豉danie pasemek. Moje w這sy dobrze sie rozja郾iaj. W sumie troche wypada造 ale nie by造 bardzo sianowate . Kolor by naprawde bardzo 豉dny bez brzydkiej 鄴販i tylko naprawde wr璚z bia貫 w這sy .
malachite jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-20, 09:54   #302
Jassmine
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 159
GG do Jassmine Send a message via Skype™ to Jassmine
Wink Dot.: Jak najlepiej uzyskac platynowy blond?

Dzi瘯i, spr鏏uj
Jassmine jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-20, 11:21   #303
HopeMAGDA
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 624

Cytat:
Napisane przez malachite Poka wiadomo嗆
Rozja郾iacz Leo Silver Ja r闚nie mia豉m ciemny blond/ jasny br您 i uzyska豉m nim platyne ale stopniowo poprzez dok豉danie pasemek. Moje w這sy dobrze sie rozja郾iaj. W sumie troche wypada造 ale nie by造 bardzo sianowate . Kolor by naprawde bardzo 豉dny bez brzydkiej 鄴販i tylko naprawde wr璚z bia貫 w這sy .
hej,gdzie mo積a kupi ten rozja郾iacz i jaka jest jego cena?ja wczoraj rozja郾ia豉m joanna i efekt nie jest z造,s bardzo jasne ale mo瞠 kolejny raz rozja郾ie w豉郾ie tym rozja郾iaczem,robi帷 balejaz mam zamiar doj嗆 do ca這軼i blond juz jeden zrobi豉m za 4 tyg nast瘼ny i potem na這瞠 farbe garniera 111,bardzo jasny popielaty blond.Z g鏎y dzi瘯uje za odpowiedz.Pozdrawiam
HopeMAGDA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-20, 23:37   #304
Jassmine
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 159
GG do Jassmine Send a message via Skype™ to Jassmine

Cytat:
Napisane przez HopeMAGDA Poka wiadomo嗆
hej,gdzie mo積a kupi ten rozja郾iacz i jaka jest jego cena?ja wczoraj rozja郾ia豉m joanna i efekt nie jest z造,s bardzo jasne ale mo瞠 kolejny raz rozja郾ie w豉郾ie tym rozja郾iaczem,robi帷 balejaz mam zamiar doj嗆 do ca這軼i blond juz jeden zrobi豉m za 4 tyg nast瘼ny i potem na這瞠 farbe garniera 111,bardzo jasny popielaty blond.Z g鏎y dzi瘯uje za odpowiedz.Pozdrawiam
Hej, widzialam na allegro do 45 z, nawet taniej widzialam
Jassmine jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-25, 17:54   #305
ewelina_22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32
Smile Dot.: Bia貫 w這sy!

Witam, a czy wie kto jak utrzymac taki bia造 kolorek 瞠by nie z鄴趾 a by bia造 , ja u篡wam p逝kanki i szamponu do tego ale one nadaj fioletowawy kolor a nie bia造 ???? Prosz o odpowied z g鏎y dzi瘯uj
ewelina_22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-26, 12:41   #306
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Bia貫 w這sy!

kiedy rozja郾ia豉m bia陰 henn, ale mia豉m wtedy jasny br您 farbowany, my郵e, 瞠 to jednak zalezy od wyj軼iowego koloru w這s闚. no i mia豉m piekne BIAΒ pasemka, naprawd bia貫 jak 郾ieg, szkoda,瞠 zdj耩 nie mam
ewelina, ja mia豉m platynowa p逝kank, nie fioletow
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-27, 01:12   #307
ewelina_22
Raczkowanie

kaguya ja u篡wam p逝kanki illumfloor srebro i wychodz mi w這ski pod fiolet lekka platyna ale ja chc ca趾iem bia貫 i nie wiem czego mam u篡wac 瞠by by 豉dny bia造 kolorek a nie z鄴趾
Stary 2009-11-28, 11:21   #308
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

ewelinko, mo瞠 po prostu tw鎩 naturalny kolor ma za du穎 鄴速ego barwnika? kiedy fryzjerka mi tak powiedzia豉 ale ja i tak mia豉m przez pewien czas bia貫 pasma, nie popielate, nie jasne, ale BIAΒ, co prawda, to szkodzi w這som okropnie, chyba najgorzej ze wszystkich mo磧iwych zabieg闚
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-29, 10:39   #309
ewelina_22
Raczkowanie

kaguya dzi瘯uj za odpowiedzi ja mam ju bia貫 ale miejscami s 鄴速awe i chodzi mi o to 瞠 jak ju 軼i庵n ten kolor z馧ty to czego u篡wac 瞠by si utrzyma造 bia貫 i takie jeszcze jedno pytanie czy jak na rozja郾iacz na這輳 jeszcze raz rozja郾iacz to wybieli je jeszcze bardziej?????? z g鏎y dzi瘯uj i pozdrawiam
Stary 2010-01-15, 21:29   #310
Margoosia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Platyna na w這sach.

Hej. Chcia豉bym si was podpyta o wasz opinie na temat w這s闚. Mam 15 lat i chcia豉bym sobie zrobi platyn na w這sach..Tylko mam jedno ale..Czy og鏊nie nie jestem za m這da? (Wiem 瞠 rozja郾ianie strasznie niszczy w這sy i czy teraz warto robi eksperymenty?) Z natury mam 鈔edni ciep造 blond a m鎩 typ sk鏎y to lato. Z g鏎y dzi瘯uje za pomoc; >.
Margoosia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-15, 22:52   #311
carmelca
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 138
Dot.: Platyna na w這sach.

Na pewno nie r鏏 eksperyment闚 na w這sach, jeszcze b璠ziesz na to mia豉 czas jak b璠ziesz starsza gdybym by豉 Twoj mam to na pewno bym Ci nie pozwoli豉. Je瞠li chcesz zmieni delikatnie odcie to mo瞠sz przecie stosowa zio這we p逝kanki, nie niszcz w這s闚 a przy odrobinie cierpliwo軼i efekt jest.
carmelca jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-15, 23:12   #312
xyolax
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 007

Powiem tak, na w豉sn r瘯 sama lepiej nie eksperymentuj. Sama sobie takim sposobem strasznie zniszczy豉m w這sy. Je郵i ju jakie 'eksperymenty' to najlepiej u dobrego fryzjera.

M鎩 naturalny kolor w這s闚 to 鈔edni blond, do platyny przechodzi豉m stopniowo, kilkukrotnie robi帷 baleja. Efekt bardzo fajny, ale kondycja w這sa po takim zabiegu po prostu masakra. Oczywi軼ie mo瞠 te inny efekt by by jakby by豉 bardzo dobra piel璕nacja, 0 prostownicy, 0 suszarki, no ale... w這sy si krusz, s s豉be, cienkie, zapuszczam zapuszczam i nic... W ko鎍u rozja郾ianie to chyba najgorsze co mo瞠 by dla w這sa z kwestii farbowania. Teraz 瘸逝j, 瞠 tak wcze郾ie zacz窸am przygod z farbowaniem w這s闚, bo mia豉m fajne d逝gie i g瘰te w這sy. I szczerze Ci radz, jeste m這da, 15 lat... Nie wojuj narazie z w這sami Jak bardzo chcesz zmieni kolor w這s闚 to kup sobie szamponetk, kt鏎a po paru razach si zmywa...
xyolax jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-16, 00:11   #313
malachite
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 525

Hej ja tak samo odradzam Ci narazie platyne... Mia豉m 16 lat jak tak drastycznie rozja郾i豉m sobie w這sy, najpierw pasemka g瘰to, p騧niej reszta i tak oso庵ne豉m moj wymarzon platynke. Oczywi軼ie nawil瘸豉m je odba豉m jak tylko mog豉m. Mimo 瞠 wizualnie nie wygl康a造 najgorzej to ich kondycja... masakra ... Wypada造 gar軼iami, kruszy造 sie, nie da造 rozczesa. Po 7 miesi帷ach odstawi豉m rozja郾iacz, wr鏂ilam do naturalnego koloru ju s w lepszej kondycji. Naprawde 瘸逝je 瞠 je tak bardzo rozja郾i豉m. Tak瞠 je郵i chcesz zmieni kolor to zrob kilka ja郾iejszych pasemek albo reflesy, mo瞠sz te u篡 szamponu koloryzuj帷ego kt鏎y rozja郾i lekko Twoje w這sy. Pozdrawiam
malachite jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-16, 00:15   #314
agnieszka150
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48

Jestem w stanie zrozumiec Cie, ze wlasnie teraz chcesz zaczac farbowac wlosy, gdyz ja sama mialam tyle lat co Ty jak sie zdecydowalam na pasemka. Wlasciwie to przez kolezanke, na ktorej wlosach pasemka wyszly slicznie. Nie liczylam sie jednak z tym, ze ladne beda przez jakies 2 miesiace, pozniej trzeba bedzie farbowac odrosty, to kosztuje, a sam efekt nie jest juz taki jak za pierwszym razem (po uzupelnieniu, pasemka wypelniaja wieksza powierzchnie Twoich naturalnych wlosow) a co za tym idzie, sa coraz bardziej zniszczone i ciezej wrocic do naturalnego kolory. Ja juz na wlosach mialam prawie wszystko (a wiele starsza od Ciebie nie jestem), mialam pasemka, pozniej brazowe (gdyz chcialam wrocic jak najszybciej do naturalnego koloru), pozniej czarne. Po tym wszystkim dochodze do wniosku, ze najladniej mi w naturalnych ewentualnie zmienionych o ton jakas szampontetka. Jezeli jendak mocno Ci zalezy to popors fryzjerke o promyczki a nie pasemka (to takie cieniutkie i nie tak geste pasemka, i nie jestem pewna czy tak to sie fachowo nazywa). To jakby naturalne refleksy... Moja kolezanka miala cos takiego na glowie, naprawde delikatne, takie ktore po 2 miesiacach byly ledwo widoczne i z tego wzgledu nie miala trudnosci z powrotem do swojego naturalnego koloru. Moze to bedzie dla Ciebie jakias alternatywa
agnieszka150 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-16, 13:37   #315
Legendarka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Talking Dot.: Bia貫 w這sy!

Ja mam wielki problem.
1.Rozjasnilam wlosy dzien pozniej pofarbowalam na bardzo jasny blond. wyszly mi zoltawe.
Co mam zrobic zeby wyszly biale?
Jakie farby i rozjasniacze sa dobre na bialy kolor?
Z G鏎y Dziekuje

Edytowane przez Legendarka
Czas edycji: 2010-01-16 o 13:46
Legendarka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-20, 14:20   #316
mysia m
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 020
Wpisy w blogu: 2

wygl康asz na rozs康n dziewczyn, bo mimo m這dego wieku, jednak pytasz co o tym s康zimy. Ja jestem starsza od Ciebie o 15 lat i niejedno robi豉m z w這sami, co prawda nie rozja郾ia豉m, ale oko這 21 roku zycia zacze豉m farbowac na czarno i 瘸逝j, ze nie docenia豉m naturalnego koloru blond, teraz o takim marze, ale juz 軼iemnia造.. Kazda dziewczyna, co rozja郾ia豉 drastycznie, te Ci to odradzi, bo wie, jak trudno jest potem utrzymac w這sy w dobrej kondycji. Teraz to wiem, bo jestem po dekoloryzacji, kilku rozja郾ianiach i wielu farbach blond i moje w這sy ch這n setki odzywek, zeby wygl康ac 豉dnie. Szkoda w這s闚, choc pewnie nie pos逝chasz :P

Za to mozesz do woli rozja郾iac w這sy rumiankiem, cytryn i tp naturalnymi sposobami, ewentualnie zrobic drobny balejaz, zeby roz鈍ietlic w這sy jasniutkimi pasmami oraz wszelkie szampony ton w ton nadaj帷e ciekawy odcie.
Stary 2010-01-22, 23:11   #317
alutka0
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 397
Wpisy w blogu: 12
GG do alutka0

stanowcze nie! tylko nie platyna. bedziesz 瘸這wa豉, ale to Tw鎩 wyb鏎

Sierpie 2009 - ........................

Obecny odrost 20 cm
Cel - 30 cm

Trzymajcie kciuuki.
alutka0 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-24, 12:08   #318
Glam Rock
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 119
Exclamation Jak uzyska Bia貫, srebrzyste w這sy!!??

Witajcie.
Chcia豉m wiedzie jakiej farby u篡 aby uzyska na w這sach kolor taki jaki ma Lady GaGa [tak wiem 瞠 ona ma peruki] lub CANDY GIRL lub jaki kiedys mia豉 Marysia Sadowska lub obecnie taki ma Sylwia Gliwa. Taki bardzo jasny srebrzysty blond. Ju pr鏏owa豉m r騜nych farb, nie wychodzi mi po膨dany kolor, nawet z serii Palette "srebrzysty blond" wyszed mi jakis 鄴速y. Obecnie mam w這sy jasny blond, ale chcia豉m w豉snie taki wr璚z bia造, srebrzysty. Mo瞠 poradzicie co mam zrobi, jakiej farby u篡 i jakiego oxydantu do tego.

http://userserve-ak.last.fm/serve/50...Candy+Girl.png
http://e.egoisci.pl/eg1656/53aff66d001a60ae46afb8c2
http://www.plotkara.pl/images/2578/r...lwia-gliwa.jpg
Glam Rock jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-24, 13:34   #319
EjjSenioritta
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 178
Dot.: Jak uzyska Bia貫, srebrzyste w這sy!!??

Ja mam takie w這sy ju od d逝窺zego czasu
Najlepiej u fryzjera,ale ktoregos z lepszych gdzie nie dzialaja na tych tanszych produktach ... Polecam rozjasniacz Silver,i wode 12stke . mozesz dostac w dobrym sklepie fryzjerkim nawet w saszetkach - koszt niewielki , albo duza bulte za ok 150 z jezeli masz kogos kto dobrze Ci nalozy Jezei masz cienkie wlosy to nie polecam bo przy dluzszym stosowaniu mozesz stracic polowe wlosow :P Dla efektu srebrnych wlosow polecam plukanke albo szampon popielizujacy
EjjSenioritta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-24, 15:25   #320
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango

Wiadomo軼i: 19 772
Dot.: Jak uzyska Bia貫, srebrzyste w這sy!!??

Cytat:
Napisane przez EjjSenioritta Poka wiadomo嗆
Ja mam takie w這sy ju od d逝窺zego czasu
Najlepiej u fryzjera,ale ktoregos z lepszych gdzie nie dzialaja na tych tanszych produktach ... Polecam rozjasniacz Silver,i wode 12stke . mozesz dostac w dobrym sklepie fryzjerkim nawet w saszetkach - koszt niewielki , albo duza bulte za ok 150 z jezeli masz kogos kto dobrze Ci nalozy Jezei masz cienkie wlosy to nie polecam bo przy dluzszym stosowaniu mozesz stracic polowe wlosow :P Dla efektu srebrnych wlosow polecam plukanke albo szampon popielizujacy
tez mam takie wlosy i w pelni sie zgadzam. Polecam proszek i wode 12% firmy Scandic.
NeverGoodEnough18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-15, 13:49   #321
pannavera
Przyczajenie

bia貫 w這sy

hej kobietki
mam pytanie, jak wi瘯szo嗆 pewnie tu zreszt. Mam farbowane blond w這sy, ostro przesuszone. Moje naturalne s odcienia raczej ciemnego blondu b康 jasnego br您u. Chodz od lat do tej samej fryzjerki, kt鏎a farbuje mnie rozja郾iaczem, bo podobno "blond farba tego nie we幟ie", wi璚 st康 pytanie do Was, czy to faktycznie prawda ? czy nie ma sposobu 瞠by mie bardzo jasne w這sy blond za pomoc farby ?
Ostatnio zamarzy造 mi si kr鏒kie w這ski, ale wr璚z wpadaj帷e w biel. Boj si jednak, 瞠 wy造siej przez rozja郾iacz zanim do篡j 40. Prosze o pomoc
Pozdrawiam!
pannavera jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-02-16, 06:51   #322
MARIZA
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Dot.: bia貫 w這sy

No ja ci kochana powiem, ze te s造sza豉m tak opini i m璚z w這sy rozja郾iaczem....a potem jeszcze dowalam farb....
Kupi豉m nawet lepszy rozja郾iacz.....z my郵 o moich wypadaj帷ych w這sach......
Ja odpuszczam.....biel )-: Mam jeszcze troche w這s闚....i chce je mie... Ka盥y kolejny zabieg b璠 robi u fryzjera i czuje, 瞠 t b璠 cieplejsze odcienie blondu...by mo瞠 je damy rade uzyska farb.
Mog poleci jeszcze tobie z mojego do鈍iadczenia,ale to mordownia jest dla w這sa.....aby po rozjasnianiu u篡豉 farby schwarzkopfa natural&easy 522 srebrzysty jasny blond (wybiela w這sy nie daj帷 im przy tym mocnego fioletu) bo garnier o kt鏎ym mowa we wcze郾iejszych w徠kach....jest 豉dny ale jak si zmyje ten niebieski odcien........
MARIZA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-11, 21:45   #323
unforeseeable
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
GG do unforeseeable
platynowy blond

Witam ;] chcialabym uzyskac kolor platynowego blondu. Moj naturalny kolor to ciemny blond, lecz teraz mam pofarbowane na dosyc ciemny braz. Ile razy musia豉bym zafarbowa w這sy, aby uzyska platyn (bez 鄴速ego odcienia) i w jakich odst瘼ach czasu? Czy taki proces bardzo zniszczy moje w這sy? Jakiej farby u篡? (chcia豉bym to zrobi w domu, a nie is do fryzjera)
pozdrawiam i czekam na odpowied
unforeseeable jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-11, 22:18   #324
slimcamelia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 87
Dot.: platynowy blond

Wiesz jak mog豉bym radzi to Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme C10 Platynowy Blond,bo ja eksperymentuje i robilam garnierem ale nie wysz這 a t tak tylko 瞠 jest mocna i troch zniszczy w這sy ale efekt murowany ,ja ju mam teraz papryke 5 z firmy venita bo tamten mi si znudzi ,ciekawe kiedy wystapie w peruce he he
slimcamelia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-11, 22:30   #325
unforeseeable
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
GG do unforeseeable

a jaki masz kolor wlosow? i wyszla ci platyna po pierwszym farbowaniu? ;d
unforeseeable jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-18, 16:53   #326
karolina170
Przyczajenie

platynowy blond na calych wlosach

witam, jestem tu nowa, ze tak powiem od razu powiem ze chodzi mi wlasnie o uzyskanie platynowych jasnych wlosow ale calosci nie zadnych pasemek czy balejazu. mam wlosy naturalne ciemny blond. dluuugie nawet mam teraz rozjanione pasemka geste i cieniutkie wiec prawie zlewaja sie z naturalnymi ale wkurzaja mnie moje naturalne ciemniejsze pasemka i cala czuprynka nie jest taka jaka chcialam zeby byla cala. robila mi to fryzjerka. nie mam zniszczonych az tak strasznie wlosow na pewnosa w slabszej kondycji niz byly, i sa dosc suche ale maseczki, odzywki itd troche pomagaja. pasemka mialam robione poltora tygodnia temu i juz widze przesmyki zolci mimo ze uzywam szamponu fioletowego do jasnego blondu z rossamana. pasemka juz nie sa tak jasne jak byly na poczatku. poza tym za jakis czas bede szla malowac odrosty wiec pomyslalam sobie ze moze powiedziec fryzjerce zeby mi takze pomalowala te pasemka moje naturalne i wtedy bedzie wygladalo jasniej bardziej jak calosc na blondzik jasny. choc tez wydatek 100zl i pozniej moje niezadowolenie nie jest fajne;/ takze zastanawiam sie czy sama sobie nie rozjasnic czy nie pomalowac wlosow... ale boje sie skutkow. czytalam o srebrnym pyle, ze najpierw rozjasnic a pozniej nalozyc farbe srebrny pyl joanny. co mi radzicie prosze o pomoc...niedlugo wesele na ktore jestem zaproszona wiec chcialabym byc jasniutenka blondyneczka nie z balejazem czy pasemkami ale caloscia wlosow prosze o odpowiedz

pozdrawiam karolina
karolina170 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-03-19, 10:51   #327
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354
Dot.: platynowy blond na calych wlosach

mysle ze sama farba wystarczy , po co chcesz rozjasniac skoro masz platynowe pasemka a naturalny ciemny blond farba da rade. a ten szampon to jaki jest? z joanny jest dobry
Stary 2010-03-19, 14:36   #328
viki1988
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 847

Cytat:
Napisane przez unforeseeable Poka wiadomo嗆
Witam ;] chcialabym uzyskac kolor platynowego blondu. Moj naturalny kolor to ciemny blond, lecz teraz mam pofarbowane na dosyc ciemny braz. Ile razy musia豉bym zafarbowa w這sy, aby uzyska platyn (bez 鄴速ego odcienia) i w jakich odst瘼ach czasu? Czy taki proces bardzo zniszczy moje w這sy? Jakiej farby u篡? (chcia豉bym to zrobi w domu, a nie is do fryzjera)
pozdrawiam i czekam na odpowied
Je郵i masz farbowane to tylko rozja郾iacz/dekoloryzator bo farba farby niestety nie rozja郾i (chwyci tylko odrost)
Stary 2010-03-24, 11:18   #329
difficult_live
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: Bia貫 w這sy - w徠ek zbiorczy

witam wszystkich skoro mowa o bia造ch w這sach to chcia豉m si poradzi.
czy mo瞠 mi kto napisa tak dok豉dnie jak mam to zrobi? w chwili obecnej mam dredy ale planuje ich 軼i璚ie chce mie na kr鏒kich w這sach takiego irokeza co prawda nie jest to prawdziwy irokez ale zawsze. mam blad cere i zielone oczy, tak瞠 ten kolorek mi odpowiada
zamieszcz fotki 瞠by by這 豉twiej . nie chce 瞠by to by typowy bia造 kolor tylko szaro bia造. z g鏎y dzi瘯uje za odpowiedzi
difficult_live jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-04, 15:32   #330
mystery
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16
Thumbs down Dot.: Bia貫 w這sy - w徠ek zbiorczy

Ja mam takie.
http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0410/beztytulu6274.jpg
ale chcia豉bym jeszcze bielsze - wr璚z bia貫... a nie popielate...
Najgorsze jest to ze u fryzjera mi mwoia ze nie ma szans na bielsze...
mystery jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
bia豉, bia貫, bia貫 w這sy, bia造, blond, blondynka, borsuk, ciemne w這sy, dekoloryzacja, farba, farbowanie, farbowanie w這s闚, fryzura, gaga, karmelowy blond, koloryzacja, pigmentacja, platyna, platynowy, platynowy blond, platynowy jasny blond, pomaranczowe, rozjasnianie, rozja郾iane, siwe, siwy, srebrzysty, wlosy, wlosy blond farbowanie, w這sy, w這sy farba, zolte

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-11-22 18:58:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.