Bia貫 w這sy - w徠ek zbiorczy - Strona 13 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-06-24, 13:56   #361
mystery
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16
Dot.: Bia貫 w這sy - w徠ek zbiorczy

elegancko
Stary 2010-06-25, 15:51   #362
milcia2802
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: Bardzo jasny popielaty blond lub platynowy

M鎩 naturalny kolor wlosow to taki "mysi br您" od kilki lat robi豉m u fryzjerki pasemka blond rozjasniaczem. Teraz spr鏏owalam farby bardzo jasny blond popielaty superrozjasniajacy i mia豉m jakies 4cm odrost闚. odrosty mi sie pomalowa造 na po瘸dany kolor a tam gdzie mia豉m wczesniej robiony baleja farba nie wzi瘭a kolorku. Wiec jak ty masz naturalne takie jak na zdjeciu to uwazam ze kolorek powinien Ci wyjsc.
milcia2802 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-29, 14:56   #363
exceptionalgirl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 155
Exclamation Przej軼ie na jasny blond ???

Hejka,chcia豉bym przej嗆 z moich w這s闚 na jasny blond prawie 瞠 bia貫 ale jednak blond.Nie chce i嗆 do fryzjera poniewa przy mojej d逝go軼i by mnie to wykosztowa這 niestety Jak farbe polecacie i czy musze zrobic to stopniowo dolaczam zdjecie wloskow

Edytowane przez exceptionalgirl
Czas edycji: 2010-06-29 o 14:57
exceptionalgirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-29, 15:09   #364
baldissima
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 127
Dot.: Przej軼ie na jasny blond ???

Cytat:
Napisane przez exceptionalgirl Poka wiadomo嗆
Hejka,chcia豉bym przej嗆 z moich w這s闚 na jasny blond prawie 瞠 bia貫 ale jednak blond.Nie chce i嗆 do fryzjera poniewa przy mojej d逝go軼i by mnie to wykosztowa這 niestety Jak farbe polecacie i czy musze zrobic to stopniowo dolaczam zdjecie wloskow
nie szkoda Ci takich ladnych wlosow?
baldissima jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-29, 15:49   #365
EwCiA000
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 534

do豉dnie, nie szkoda Ci takich 豉dnych d逝gich w這s闚??
ale skoro ju tak bardzo chcesz ten bardzo jasny blond, to mysl, 瞠 bez fryzjera si nie obejdzie, bo sama w domu ich nie traktuj rozja郾iaczem, bo je zniszczysz, a sam farb nie rozja郾isz ich do takiego koloru, kt鏎y chcesz uzyskac...id ze 2-3 razy do fryzjera na pasemka i potem powinno ju wyj軼 farb powodzenia

T 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-29, 16:04   #366
Bielizniarka
Agencja Spamu - Nie sta nas na reklam, wi璚 spamujemy!

Wiadomo軼i: 128

Ja bym na Twoim miejscu poczeka豉 z t koloryzacj, albo przynajmniej zastanowi豉bym si z wybranym przez Ciebie odcieniem, gdy bardzo jasny blond do Twojej urody po prostu nie pasuje. Szkoda, 瞠by sobie zniszczy豉 w這sy.
Bielizniarka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-06-29, 17:38   #367
exceptionalgirl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 155

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Poka wiadomo嗆
do豉dnie, nie szkoda Ci takich 豉dnych d逝gich w這s闚??
ale skoro ju tak bardzo chcesz ten bardzo jasny blond, to mysl, 瞠 bez fryzjera si nie obejdzie, bo sama w domu ich nie traktuj rozja郾iaczem, bo je zniszczysz, a sam farb nie rozja郾isz ich do takiego koloru, kt鏎y chcesz uzyskac...id ze 2-3 razy do fryzjera na pasemka i potem powinno ju wyj軼 farb powodzenia
Chyba zdecyduje si na fryzjera.Sama nie b璠 pa熥a nie wiadomo co wyjdzie na tej g這wie.Przemy郵e jeszcze kwestie farbowania.Dzi瘯i Wam
exceptionalgirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-07, 17:43   #368
beyOurillUsiOn
BAN sta造

Wiadomo軼i: 19
Dot.: Farbowanie na bia這

Cytat:
Napisane przez raissa69 Poka wiadomo嗆
Witam, mam pytanie jak zafarbowa sobie w這sy na bia這?
Tzn pasemka bia貫 na czarnych w這sach...
czym?
ile trzyma?
dzi瘯i

ja mam takie pytanie. mam bardzo zniszczone blond wlosy. juz je farbowalam kilka razy. za kazdym razem rozjasniaczem. wypadaja mi , lamia sie ,rozdwajaja :/ teraz chce isc do fryzjerki i jeszcze raz je rozjasnic na blond a pozniej pomalowac bielym tonerem czy to dobry pomysl ? czekam na odpowiedz. dziekuje

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez julia fryzjer dla ciebie Poka wiadomo嗆
kosmiczna,mam propozycj,mo瞠 wy雲ij mi maila z foto,a ja sprubuj w swoim programie rozja郾i ci te w這sy,tak,瞠by zobaczy豉 w jakich ic b璠zie najlepiej
ja mam takie pytanie. mam bardzo zniszczone blond wlosy. juz je farbowalam kilka razy. za kazdym razem rozjasniaczem. wypadaja mi , lamia sie ,rozdwajaja :/ teraz chce isc do fryzjerki i jeszcze raz je rozjasnic na blond a pozniej pomalowac bielym tonerem czy to dobry pomysl ? czekam na odpowiedz. dziekuje
beyOurillUsiOn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-07, 17:59   #369
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 496

Cytat:
Napisane przez beyOurillUsiOn Poka wiadomo嗆

Chcesz zostac lysa?Na twoim miejscu wlosy bym regenerowala i sciela konc饖ki wlos饖 tak z 5cm zeby odzyly.Nie myslalas zeby na farbe sie przezucic bez amoniaku.Poczytaj w酹ki Najllepsze farby blond i pielegnacja wlos饖.

Galeria Moje wlosy

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 496 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-07, 18:32   #370
beyOurillUsiOn
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez kaska222 Poka wiadomo嗆
Chcesz zostac lysa?Na twoim miejscu wlosy bym regenerowala i sciela konc饖ki wlos饖 tak z 5cm zeby odzyly.Nie myslalas zeby na farbe sie przezucic bez amoniaku.Poczytaj w酹ki Najllepsze farby blond i pielegnacja wlos饖.

dzieki wielkie za informacje nie spodziewalam sie ze bedzie az tak zle. :/ dzieki.

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
kasiu ja jeszcze mam do ciebie takie pytanie. bo ja dopiero dzisiaj zalozylam to konto i nie moge sie w nim polapac jak mam np. napisac jakies pytanie do wszystkich i zeby kazdy mogl na nie odpowiedziec. :/:/ czekam na odpowiedz.
Stary 2010-07-08, 11:43   #371
kaska222
Moderator

Chodzi pewnie Tobie o zalozenia w酹ka na forum.
Zal踄zam zal踄zniki.

Galeria Moje wlosy

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 496 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Stary 2010-07-08, 21:27   #372
beyOurillUsiOn
BAN sta造

Cytat:
Chodzi pewnie Tobie o zalozenia w酹ka na forum.
Zal踄zam zal踄zniki.

zalozylam juz watek z pytaniem i nigdzie nie moge teraz tego znalezc tych wszytskich odpowiedzi :/:/:// :/:/ nie wiem gdzie to jest, pomoz mi (
Stary 2010-07-08, 22:02   #373
kaska222
Moderator

Pol踄zylam z w酹kiem najlepsze farby blond,poniewaz w酹ki s podobne to l踄ze ze zbiorczym lub inny Moderator.Nie mozna zakladac w酹k饖 kt顤e sie powtarzaj na tym forum czy innym.Musisz na pocz酹ku zapoznac sie zasadami tego forum jakie obowi鉺uje.

Galeria Moje wlosy

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA

Stary 2010-07-15, 20:18   #374
bohika
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21
Red face Rozjasnianie w這s闚 - co ile?

Witam!
Mam problem, bo by豉m u fryzjerki i wyfarbowa豉 mi wlosy "jasny" blond. To by這 z p馧tora miesiaca temu. Ja zawsze chcia豉m mie platynowe poprostu srebrzyste w這ski ale nigdy mi takie nie wychodzi造 :/ a fryzjerki ba造 si robi mi tak w這sow bo mowily ze nie wiedza czy przed tem mialam rozjasniaczem czasem robione. Ale teraz mia豉m farbe. Bardzo bym chcia豉 mie takie platynowe, czysto platynowe w這sy. I nie wiem, czy moge teraz po 1,5 miesi帷a u篡 tak rozjasniacza na ca貫 w這sy czy sie nie zniszcza czasem? Moje w這sy wogole cie磬o zafarbowa, s bardzo jakies tempe i wytrzymale.
Z g鏎y dzi瘯uje za odpowiedzi
bohika jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-15, 21:07   #375
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586
Dot.: Rozjasnianie w這s闚 - co ile?

Cytat:
Napisane przez bohika Poka wiadomo嗆
Witam!
Mam problem, bo by豉m u fryzjerki i wyfarbowa豉 mi wlosy "jasny" blond. To by這 z p馧tora miesiaca temu. Ja zawsze chcia豉m mie platynowe poprostu srebrzyste w這ski ale nigdy mi takie nie wychodzi造 :/ a fryzjerki ba造 si robi mi tak w這sow bo mowily ze nie wiedza czy przed tem mialam rozjasniaczem czasem robione. Ale teraz mia豉m farbe. Bardzo bym chcia豉 mie takie platynowe, czysto platynowe w這sy. I nie wiem, czy moge teraz po 1,5 miesi帷a u篡 tak rozjasniacza na ca貫 w這sy czy sie nie zniszcza czasem? Moje w這sy wogole cie磬o zafarbowa, s bardzo jakies tempe i wytrzymale.
Z g鏎y dzi瘯uje za odpowiedzi

jest pelno tego typu w徠k闚 zkorzystaj z wyszukiwarki a tu masz link do forum o fabach blon poczytaj moze znajdziesz cos ciekawego http://wizaz.pl/forum/showthread.php...1#post20703715
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-28, 17:35   #376
stanowczobuziaczek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

jezeli chodzi o biale wlosy napisze wam jedno gdyz od 10 lat farbuje wlosy i naprawde wiele razy zaczepiaja mnie dziewczyny i pytaja gdzie robilam wlosy poniewaz nie sa one ani z馧te ani niebieskie!!!! platyna postarza i sprawia wrazenie niebieskich siwych wlosow a bialy to bialy!!! NIGDY NIE KUPUJCIE FARB Z PALETTE!!!! strasznie zniszczyly mi sie wlosy a przy tym wygladaly jak farbowany kask!!! w sklepach fryzjerskich trzeba kupic rozjasniach z woda 9% i trzymac na odrostach ok 50-55min ale ktos najlepiej zeby patrzy jak nie mamy doswiadczenia juz na wlosach widac jak beda biale pozniej po calosci na jakies 15 min (pod warunkiem jak ma sie sredni blond) jak ciemniejszy mozna do godz najlepiej potem kupic tacz w sklepach fryzjerskich sa ze 2 odcienie blondu tach kladziemy zaraz po rozjasniaczu i jest super efekt wlosy nie beda ani zolte ani niebieskie tylko BIAΒ!!! ps po palett w這sy strasznie sie niszcza i wypadaj!!!!!!
stanowczobuziaczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-28, 20:10   #377
stanowczobuziaczek
Przyczajenie

Bardzo podoba mi si,e kolor KOTKA 17 bo jest sliczny bialy i wyglada naturalniej a Mystery nie obra sie za bardzo masz wlasnie niebieskawe a nie bia貫 sa strasznie sztuczne jakbys peruke nosila za szarawe moim zdaniem. oczywiscie jesli czujesz sie w nich dobrze to ok.
stanowczobuziaczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-29, 00:40   #378
GrassIsGreener
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 444

Mystery: Jakiego rozja郾iacza u篡wasz? Najpierw nak豉dasz rozja郾iacz a p騧niej Palette C9? Na ile minut to i to? Od razu po rozja郾ianiu nak豉dasz C9, czy po ilu dniach? Jaki masz naturalny kolor w這s闚?

Edytowane przez GrassIsGreener
Czas edycji: 2010-07-29 o 00:44
GrassIsGreener jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-03, 13:05   #379
mystery
Przyczajenie

Nie obrazam sie taki kolor lubie u siebie poniewaz daze do takiegos zarawego odcienia (wole takie szarosci niz z馧cie

Rozjasniacz rozny najlepiej ze sklepu kosmetycznego-nakladam na 40 minut na odrosty a potem 10 minut farba.
Moj naturalny kolor to taki "mysi" br您 heh

Jednakze zgadzam sie ze PALETTE strasznie niszacza wlosy z ciezkim sercem musze wam sie przyznac ze po 4 latach ciaglego jednakowego koloru zmieniam go- mimo iz kocham ten odcien wlosy sa tak stachrane ze masakra( ale to pewnie dodatkowo te 4 lata rozjasnainia)!!!

No teraz inwestuje w te nowe odcienie blondu L'oreal zobaczymy jak sie zdecyduje i co mi wyjdzie
bu
Stary 2010-08-03, 23:42   #380
GrassIsGreener
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 444

Cytat:
Napisane przez mystery Poka wiadomo嗆
Nie obrazam sie taki kolor lubie u siebie poniewaz daze do takiegos zarawego odcienia (wole takie szarosci niz z馧cie

Rozjasniacz rozny najlepiej ze sklepu kosmetycznego-nakladam na 40 minut na odrosty a potem 10 minut farba.
Moj naturalny kolor to taki "mysi" br您 heh

Jednakze zgadzam sie ze PALETTE strasznie niszacza wlosy z ciezkim sercem musze wam sie przyznac ze po 4 latach ciaglego jednakowego koloru zmieniam go- mimo iz kocham ten odcien wlosy sa tak stachrane ze masakra( ale to pewnie dodatkowo te 4 lata rozjasnainia)!!!

No teraz inwestuje w te nowe odcienie blondu L'oreal zobaczymy jak sie zdecyduje i co mi wyjdzie
bu
Dzi瘯uj za odpowiedz Bardzo mi si podoba Tw鎩 kolor w這s闚
Stary 2010-08-05, 13:00   #381
Kotka17
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 586

Cytat:
Napisane przez stanowczobuziaczek Poka wiadomo嗆
Bardzo podoba mi si,e kolor KOTKA 17 bo jest sliczny bialy i wyglada naturalniej a Mystery nie obra sie za bardzo masz wlasnie niebieskawe a nie bia貫 sa strasznie sztuczne jakbys peruke nosila za szarawe moim zdaniem. oczywiscie jesli czujesz sie w nich dobrze to ok.
ja tez mam sporo udr瘯i 瞠by taki kolorek osi庵n望! teraz u篡wa豉m brilance skandynawski blond... ale na grzywce musia豉m da z par pasemek rozja郾iaczem,a pomi璠zy je brilance
od篡wianie w這sk闚
Kotka17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-29, 00:44   #382
maryjanehack1
Przyczajenie

hej, ja te w豉郾ie zamarzy豉m sobie bia貫 wlosy i rzeczywi軼ie wyszedl mi taki kolor, swoje wlosy mialam ciemny blond, farbowane na ciemny orzech pozniej przesz豉m do blondu, ale takiego typowego z鏊tego, na w這sy na這zy豉m rozjasniach ze scandic line silver plus woda 9%, (rozjasniacz profesjonalny do kupienia w sklepie z art. fryz. ok 5z saszetka 50g plus woda ok. 5z) a po rozjasniaczu na這篡豉m farb delia - bia貫 z這to (koszt ok 6z), wlosy myje szamponem z joanny professional porzeczkowym do wlosow blond (szampon rewitalizuj帷y ok. 14z 500ml) i nakladam odzywke do splukiwania z chantal do wlos闚 blond (koszt ok. 15z) plus co drugie mycie maske do wlos闚 loreal repair (koszt ok. 70z)
i powiem ze jestem bardzo zadowolona, wloski mam takie srebrno biale ze swietnym polyskiem i to za niewielkim kosztem, ta odzywka z chantala daje duzo, przed ich wysuszeniem nakladam troche jedwabiu zeby byly jeszcze bardziej blyszcz帷e, mo積a sobie kupic brylantyne w wosku do ukladania wlosow z joanny jest po niej swietny blask ale szybko sie wlosy przetluszczaja ale na impreze wlosy wygladaja sza這wo
maryjanehack1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-30, 23:07   #383
mystery
Przyczajenie

poka foootyyy
Stary 2010-09-11, 13:36   #384
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

mnie sie marzy czysto bia貫 pasmo przy grzywce (mam raczej d逝g), a w這sy mam czarne farbowane
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-15, 23:05   #385
Nathalie_
Przyczajenie

GG do Nathalie_

Cytat:
Napisane przez Cattivo Poka wiadomo嗆
Witam. Jestem niezwykle szcz窷liwa, 瞠 natrafi豉m na ten w徠ek i chcia豉m zada par pyta, bo wygl康a na to, 瞠 jest tu sporo os鏏 z do鈍iadczeniem, kt鏎ego ja, je郵i chodzi o zmian koloru w這s闚, zw豉szcza na tak radykalny, nie mam.
Przeczyta豉m wszystkie posty ale jednak wol si upewni.

Kolor moich w這s闚 to zdaje si 鈔edni br您 (zreszt zdj璚ie jest w za陰czniku) i po prostu chcia豉m spyta, czy rozja郾ienie najpierw ultraintensywnym rozja郾iaczem Palette (tym: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...ecenzja=242846) powiedzmy dwukrotnie, a potem na這瞠nie na to farby r闚nie Palette XXL Mro幡y blond ewentualnie Popieraty blond da mi bia造 kolor.

Oczywi軼ie wiem - do tego potrzeba od篡wek, fioletowego szamponu usuwaj帷ego 鄴速y odcie etc. Ale w moim przypadku chodzi tylko o jedno pasemko, wi璚...

A mo瞠 po prostu spr鏏owa i軼 do fryzjera? Moja ciocia jest fryzjerk, wi璚 nie wzi窸aby nawet za to jakiej horrendalnej sumy, ale z drugiej strony nie ufam jej a tak, aby powierzy jej bia這嗆 (lub nie) moich w這s闚.

Hej dzieki

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Napisane przez mystery Poka wiadomo嗆
Ja mam znajom fryzjerke i powiedziala mi jak mam osiagnac taki kolorek w這s闚 - JAK KTOS CHCE TO PISAC NA PRIV DO MNIE
moj kolorek ejst taki

I DZIEWCZETA PAMIETAJCIE ZEBY DO ROZJASNIACZA DODAWAC TROCHE ODZYWKI TO WAM OCHRONI WLOSY

ZASTRZEGAM SOBIE PRAWO DO KOPIOWANIA TYCH ZDJEC - sa moja wlasnoscia

安ietne w這sy zdard ich sekret~!!!
Nathalie_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-16, 14:44   #386
mystery
Przyczajenie

PAlette C9 jednak strasznie palette nisza wlosy, wiec teraz sobie ide na jasny blond
Stary 2010-09-29, 18:53   #387
nast55
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14
platynowe w這ski

hej chcia豉bym rozja郾i w這sy do platynowego blondu ,wr璚z takiego bielutkiego lecz niewiem jak mam si za to zabra. Tleni豉m ju w這sy trzema rozja郾iaczami z Joannny ,farb Garnier ,,Naturalny Blond" i Palette ,,A10" (ale chyba t ostatni za kr鏒ko trzyma豉m" . Moje w這sy maj odcie zbli穎ny do karmelowego blondu .Nie jestem zadowolona z efektu ..Mo瞠 polecicie mi jak捷 farb lub co innego ? Z g鏎y by豉bym bardzo wdzi璚zna
nast55 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-29, 19:02   #388
1988Marlena
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 835
Dot.: platynowe w這ski

A jaki by wyj軼iowy kolor w這s闚? Na moim naturalnym 鈔ednim blondzie palette a10 wychodzi豉 jak na opakowaniu, wi璚 albo masz ciemniejsze albo tak oporne na rozja郾ianie. Mo瞠 spr鏏uj pasemkami u fryzjerki?
1988Marlena jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-09-29, 19:16   #389
nast55
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14
Dot.: platynowe w這ski

Cytat:
Napisane przez 1988Marlena Poka wiadomo嗆
A jaki by wyj軼iowy kolor w這s闚? Na moim naturalnym 鈔ednim blondzie palette a10 wychodzi豉 jak na opakowaniu, wi璚 albo masz ciemniejsze albo tak oporne na rozja郾ianie. Mo瞠 spr鏏uj pasemkami u fryzjerki?
wej軼iowy kolor w這s闚 to 鈔edni br您 - a efekt ko鎍owy (po tych wszystkich zabiegach) to tak jak pisa豉m karmelowy blond

Edytowane przez nast55
Czas edycji: 2010-09-29 o 19:19 Pow鏚: chcia豉m co dopisa do wypowiedzi mojej
nast55 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-25, 15:10   #390
Marta12121217
Przyczajenie

Platynowe w這ski

moje w這ski s pi瘯ne platynowe super kolorek jednak droga do tego blondu by豉 d逝ga swoje wloski mam bardzo ciemn br您 praktycznie czarne wiec najpierw uzywam rozjasniacza i to nie tandetnej joanny ktora tylko niszczy w這sy ! rozjasniacz profesjonalny blonder na alegro 450g okolo 90 zl rozjasniacz starczy na kilkanascie farbowan takze na pare dobrych lat na rozjasnione w這ski daje farbe palette czysta platyna kolor rewelacyjny wloski nie zniszczone spokojnie na rozjasniacz mozna dawac farbe i nic sie nie dzieje farbuje juz 5 latek i mam sliczna platynke nie pr鏏ojcie same w domu rozjasniac wlos闚 mo瞠 byc tragedia! tylko fryzjer i to taki ktory zna sie na rzeczy!

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez nast55 Poka wiadomo嗆
hej chcia豉bym rozja郾i w這sy do platynowego blondu ,wr璚z takiego bielutkiego lecz niewiem jak mam si za to zabra. Tleni豉m ju w這sy trzema rozja郾iaczami z Joannny ,farb Garnier ,,Naturalny Blond" i Palette ,,A10" (ale chyba t ostatni za kr鏒ko trzyma豉m" . Moje w這sy maj odcie zbli穎ny do karmelowego blondu .Nie jestem zadowolona z efektu ..Mo瞠 polecicie mi jak捷 farb lub co innego ? Z g鏎y by豉bym bardzo wdzi璚zna
spr鏏oj rozjasniacza w kremie od 4-6 ton闚 powinno wystarczyc trzmaj okolo 30 min na wloskach jesli to nie pomoze polecam na to po tygodniu farbe pallete mrozny blond efekt murownay
Marta12121217 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
bia豉, bia貫, bia貫 w這sy, bia造, blond, blondynka, borsuk, ciemne w這sy, dekoloryzacja, farba, farbowanie, farbowanie w這s闚, fryzura, gaga, karmelowy blond, koloryzacja, pigmentacja, platyna, platynowy, platynowy blond, platynowy jasny blond, pomaranczowe, rozjasnianie, rozja郾iane, siwe, siwy, srebrzysty, wlosy, wlosy blond farbowanie, w這sy, w這sy farba, zolte

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-11-22 18:58:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.