Bia貫 w這sy - w徠ek zbiorczy - Strona 14 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-10-25, 15:25   #391
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Bia貫 w這sy - w徠ek zbiorczy

ostatnio pofarbowa豉m grzywk (mia豉m przedtem rozjasnian, nak豉da豉m zielony balsam, ale z ko鎍闚ek nie zszed, wiec farbowa豉m jak jest) chyba Joann Go喚bi popiel, nie spodziewalam sie popielu, bo odrosty mia豉m rudawe, a ko鎍闚eki spran ziele. Ale... odrosty mi wysz造... popielate, nie wiem, na pewno nie blond, ale siwo-popielate, z lekkim odcieniem fioletu. pierwszy raz w 篡ciu nie 鄴速e. a zielone ko鎍闚ki zabarwi造 si na s這mkowy ale zabawnie wygl康am
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-26, 18:00   #392
WweronikaWw
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457
GG do WweronikaWw

nie ten watek
przepraszam

Papierosy
zapuszczanie

Edytowane przez WweronikaWw
Czas edycji: 2010-10-26 o 18:01 Pow鏚: zly watek
WweronikaWw jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-28, 09:08   #393
201607040946
Konto usuni皻e

co nie ten w徠ek?
Stary 2010-11-06, 17:22   #394
exceptionalgirl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 155

Cze嗆 dziewczyny,no wi璚 mam pewien problem.Z natury jestem brunetk ale pewien czas temu robi豉m bardzo jasne pasemka blond u fryzjera bardzo g瘰te czyli prawie jak pe貫n kolor.No ale stwierdzi豉m 瞠 mi si to ju nie podoba i wola豉bym ca陰 g這w pofarbowa Mam d逝gie w這sy i u fryzjera sporo by mnie to wynios這,wi璚 postanowi豉m zafarbowa w domu.I problem polega na tym 瞠 na pasemkach kolor wychodzi ja郾iejszy ( co jest oczywiste i nie jest problemem ) jednak瞠 chodzi o to 瞠 na czubku g這wy te odrosty wychodz bardziej br您owe bo to wiadomo m鎩 naturalny kolor.I pytanie brzmi : Czy przy nast瘼nym farbowaniu po這篡 farb tylko na odrosty 瞠by mniej wi璚ej zr闚na造 si z reszt a potem znowu na ca陰 g這w ? Nie przeszkadza mi,瞠 pasemka s ja郾iejsze ale wola豉bym 瞠by te odrosty by造 bardziej zbli穎ne do tego koloru kt鏎y mam na ca貫j g這wie ni takie br您owo-rudawe.
Dorad嬈ie
exceptionalgirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-07, 13:46   #395
miss90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 386

dziewczyny macie pomys jak farb sobie zrobi odrost?

zawsze farbowa豉m u fryzjera ale za du穎 p豉ci豉m i chcia豉bym sobie teraz sama robi..

za陰czam zdj璚ia jakie mam w這sy teraz i jaki jest m鎩 naturalny kolor.
miss90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-09, 09:10   #396
blondi1985
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 371

Cytat:
Napisane przez exceptionalgirl Poka wiadomo嗆
Cze嗆 dziewczyny,no wi璚 mam pewien problem.Z natury jestem brunetk ale pewien czas temu robi豉m bardzo jasne pasemka blond u fryzjera bardzo g瘰te czyli prawie jak pe貫n kolor.No ale stwierdzi豉m 瞠 mi si to ju nie podoba i wola豉bym ca陰 g這w pofarbowa Mam d逝gie w這sy i u fryzjera sporo by mnie to wynios這,wi璚 postanowi豉m zafarbowa w domu.I problem polega na tym 瞠 na pasemkach kolor wychodzi ja郾iejszy ( co jest oczywiste i nie jest problemem ) jednak瞠 chodzi o to 瞠 na czubku g這wy te odrosty wychodz bardziej br您owe bo to wiadomo m鎩 naturalny kolor.I pytanie brzmi : Czy przy nast瘼nym farbowaniu po這篡 farb tylko na odrosty 瞠by mniej wi璚ej zr闚na造 si z reszt a potem znowu na ca陰 g這w ? Nie przeszkadza mi,瞠 pasemka s ja郾iejsze ale wola豉bym 瞠by te odrosty by造 bardziej zbli穎ne do tego koloru kt鏎y mam na ca貫j g這wie ni takie br您owo-rudawe.
Dorad嬈ie
Witaj! Ja nak豉dam farb na odrosty i kilka cm dalej, tak aby w豉郾ie nie by這 tej r騜nicy
blondi1985 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-10, 18:10   #397
exceptionalgirl
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 155

Cytat:
Napisane przez blondi1985 Poka wiadomo嗆
Witaj! Ja nak豉dam farb na odrosty i kilka cm dalej, tak aby w豉郾ie nie by這 tej r騜nicy
Dzi瘯uje Ci bardzo
exceptionalgirl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-11-11, 18:10   #398
mamamicha趾a
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 472
GG do mamamicha趾a

Podczytuje Was od czasu do czasu i postanowilam podzielic sie z Wami moim sposobem na bia貫 w這sy.Zesz豉m na nie w 3 miesiace z farbowanych na czarno przez ponad 10 lat!W這sy mam naprawde w dobrym stanie,oczywiscie troche sie pokruszy這 ale nie ma tragedii (mam bardzo g瘰te w這sy i grube).Uzywam masy ,,ulepszaczy,, do w這sk闚-suplementy,maski fryzjerskie i nie,jedwab,odzywki bez sp逝kiwania,kremy chroniace przed wysoka temp.Efekt bardzo bardzo jasnych uzyska豉m tak: u fryzjera zrobi陰m 2 razy dekoloryzacje w odstepie 2 tyg,tonowane wellatonem-efekt blond miodowy,pozniej sama w domu spray joanny-3 sztuki plus najjasniejsza farba syoss (niez豉 nawet)-pozniej kupi豉m rozjasniacz Goldwell Oxycur Platin i farby Topchic Goldwella i to jest to.Oxydant mam 9% ale mieszam go z wod zwyk豉 p馧 na p馧 i rozjasniam 4,5%-35 minut-sa ja郾iutkie z jasno鄴速ym refleksem-na to nak豉dam mieszanke 1/3 farby poziom 12 bez naturalny i bez z這ty z Topchic,dodaje troche profesjonalnej Londy z zch這dnym odcieniem i wychodz bezowe bia貫.Wstawie wam zdjecia w swietle dziennym jutro.polecam szczeg鏊nie rozjasniacz goldwell-jest naprawde z...@! proszek 500 gr kupilam na allegro za 49 z,ja akurat kupi豉m oxydant topchic goldwell za 40-ale mozna uzyc tanszego zwyk貫go oxydantu za pare groszy.Warto zainwestowac a nie niszczyc w這sy jakimis sklepowymi.
Stary 2010-12-03, 04:27   #399
JMWN
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

Wiec ja u篡豉m niebieskiego proszku ( kompletnie nie wiem co to jest ale byl niebieski) i wody utlenionej 9% kupilam to w sklepie fryzjerskim, wczesniej chodzilam do fryzjerki ale ona powiedziala ze moge sobie sama to robic w domu i wyjdzie mnie taniej, a ze to moja znajoma to tez nie brala ode mnie za wiele wiec bylo jej bez roznicy. Kolor jaki uzyskalam to mniej wiecej to : ja1
i ja2
na drugim zdjeciu nie wygladaja na az takie biale ale widac ze nie sa az tak zniszczone, a wlosy mialam na prawde bialo siwe, uzywalam szamponu ktory byl fioletowy co jakis czas takze kupiony we fryzjerskim, po 2och uzyciach wlosy nie byly ani troche zolte i byly bardzo " metaliczno chlodnego odcienia " w tym momencie mam wlosy dluzsze i bardziej rudy blond i postanowilam wrocic do bialego, mam nadzieje ze wyjdzie.
JMWN jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-19, 14:04   #400
201607040946
Konto usuni皻e

mnie sie zawsze marz taki jak w za陰cznikach, ale niestety, mam na razie sprany rudy, odrosty naturalnie sredni mysi blond jak na ostatnim zdj璚iu

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2016-07-03 o 22:02
Stary 2010-12-19, 14:11   #401
WweronikaWw
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 457
GG do WweronikaWw

Mi sie teraz spodal ten kolor z jasna karnacja i mocno podkreslonymi oczami
cos jak taylor momsen

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-26, 14:56   #402
wiola169
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Smile Dot.: Bia貫 w這sy - w徠ek zbiorczy

bardzo chcialabym sobie zrobic biale wlosy od spodu ale nie wiem czy mi sie uda skoro mam ciemne wlosy,,,jesli macie jakies pomysly to prosze pomozcie
wiola169 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-13, 18:13   #403
szafir266
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 19
biale w這sy ??

konkretnie !!
jakiej firmy rozjasniacz profesjonalny 瞠by uzyskac efekt pod bia貫 w這sy+ oczywi軼ie ilu procentowa woda
na allegro jest sporo takich do kupienia . nie sugerowa si cen !!
wa積y jest efekt.
mam dos z馧tych w這s闚 po joannie rozja郾iaczu !

Edytowane przez szafir266
Czas edycji: 2011-01-13 o 18:15
szafir266 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-13, 19:19   #404
karmelinka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Dot.: biale w這sy ??

a nie szkoda ci wloskow? wiem z wlasnej autopsji ze biale wlosy to tragedia... mi sie zamarzyla platyna i osiagnelam ja z moich mysio blond wlosow rozjasniaczem Alfaparfa a potem regularnym myciem wlosow szamponem joanny tym fioletowym. Wlosy byly jak u starszego czlowieka- platynowe, wrecz biale... teraz jestem zafarbowana na rudo bo nie cieszyl mnie widok wysuszonych, gumowych, wypadajacych garsciami ale bialych kudlow dlatego ci odradzam ale jak juz tak bardzo chcesz to rozjasniacz Alfaparfa z woda 12%, trzymasz 45min a potem podczas mycia myjesz wloski tym szamponem joanny. efekt bieli gwarantowany
karmelinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-13, 20:09   #405
szafir266
Przyczajenie

og鏊nie to na kondycje w這s闚 nie narzekam.
nie przeznaczam masakrycznych kwot na odzywki , ale te co na raz stosuje + szampon po wielu pr鏏ach upadk闚 i wzlot闚 to z dostepnych w sklepie moge polecic . w pracy mnie pytali jak utrzymuje taki efekt ze nie mam siana.
-szampon Marion Maribell perfect do siwych i rozjasnionych[8z.]
- Mrs. Potter . Teraz wesz豉 nowa linia. ja wybra豉m imbir na energie w這s闚 <przed myciem w這s闚 20 min.trzymam oko這>[7 z.]
- Marion w sprayu Natura silk pomaranczowy przed suszeniem, na konc闚ki najwiecej psikam[8z.]
starcza mi to przy myciu g這wy 2 razy w tyg. na oko這 2 miesiace szampon i po miesiacu odzywki.
Stary 2011-01-13, 21:14   #406
Yattamanka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 524

Cytat:
Napisane przez karmelinka Poka wiadomo嗆
a nie szkoda ci wloskow? wiem z wlasnej autopsji ze biale wlosy to tragedia... mi sie zamarzyla platyna i osiagnelam ja z moich mysio blond wlosow rozjasniaczem Alfaparfa a potem regularnym myciem wlosow szamponem joanny tym fioletowym. Wlosy byly jak u starszego czlowieka- platynowe, wrecz biale... teraz jestem zafarbowana na rudo bo nie cieszyl mnie widok wysuszonych, gumowych, wypadajacych garsciami ale bialych kudlow dlatego ci odradzam ale jak juz tak bardzo chcesz to rozjasniacz Alfaparfa z woda 12%, trzymasz 45min a potem podczas mycia myjesz wloski tym szamponem joanny. efekt bieli gwarantowany
Bo瞠 lito軼i.. Jak nieumiej皻nie u篡豉 to i gumowa造 si i wypada造. U篡waj帷 rozjasniacza i 12% wody sama, na w豉sne 篡czenie spali豉 w這sy Kolor blond jest ci篹szym kolorem do utrzymania ni inne - trzeba si do tego umiej皻nie zabra - jak kto nie umie to potem dopiero jest - 瞠 blond niszczy. No jak si robi takie rzeczy to jasne, 瞠 niszczy
Nie jeste obeznana i jeszcze takie rzeczy innym polecasz - nie 豉dnie

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez szafir266 Poka wiadomo嗆
og鏊nie to na kondycje w這s闚 nie narzekam.
nie przeznaczam masakrycznych kwot na odzywki , ale te co na raz stosuje + szampon po wielu pr鏏ach upadk闚 i wzlot闚 to z dostepnych w sklepie moge polecic . w pracy mnie pytali jak utrzymuje taki efekt ze nie mam siana.
-szampon Marion Maribell perfect do siwych i rozjasnionych[8z.]
- Mrs. Potter . Teraz wesz豉 nowa linia. ja wybra豉m imbir na energie w這s闚 <przed myciem w這s闚 20 min.trzymam oko這>[7 z.]
- Marion w sprayu Natura silk pomaranczowy przed suszeniem, na konc闚ki najwiecej psikam[8z.]
starcza mi to przy myciu g這wy 2 razy w tyg. na oko這 2 miesiace szampon i po miesiacu odzywki.
Dobrze, 瞠 nie u篡wasz zbyt du瞠j ilo軼i silikon闚 - to si chwali - polecam Ci tak瞠 olejowanie i mask dolce anti-age - super regeneruje.

Co do w這sk闚 to zapraszam na w徠ek "w這sy rozja郾iamy" tam napisz i daj zdj璚ie swoich obecnych w這s闚 wraz z odrostem i zdj璚ie efektu jaki chcesz uzyska. Bro Ci panie 瞠by u篡wa豉 rozja郾iacza jakiegokolwiek z wod 12% bo b璠zie p豉cz.
Yattamanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-14, 17:01   #407
szafir266
Przyczajenie

Dot.: biale w這sy

'' polecam Ci tak瞠 olejowanie i mask dolce anti-age - super regeneruje. ''

bardzo dziekuj.
Stary 2011-01-14, 22:52   #408
salva29
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
GG do salva29

Witam, ja te od jakiego czasu wychodz sama z ciemnych, farbowanych w這s闚 i ju nie wiem jaki to ma by wreszcie kolor bo za ka盥ym razem wychodzi inny...
Ale si nie poddaj i w ko鎍u znajd co dla siebie, tym razem kupi豉m Palette intensive color creme E20, my to mamy ci篹kie 篡cie hi hi, pozdrawiam.
Stary 2011-01-15, 11:33   #409
201607040946
Konto usuni皻e

szkoda,ze mi blond taki jasny nie pasuje,czuje sie taka...bezbarwna
Stary 2011-01-15, 18:52   #410
salva29
Przyczajenie

GG do salva29

Ha ha dobre, ja ju przerabia豉m r騜ne kolorki ale w jasnych czuje si najlepiej...
Stary 2011-01-15, 19:44   #411
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez salva29 Poka wiadomo嗆
Witam, ja te od jakiego czasu wychodz sama z ciemnych, farbowanych w這s闚 i ju nie wiem jaki to ma by wreszcie kolor bo za ka盥ym razem wychodzi inny...
Ale si nie poddaj i w ko鎍u znajd co dla siebie, tym razem kupi豉m Palette intensive color creme E20, my to mamy ci篹kie 篡cie hi hi, pozdrawiam.

Bardzo ci篹ko jest zej嗆 z ciemnego koloru - ja farbowa豉m w這sy na czarno 8 lat a jak chcia豉m je rozja郾i to mia豉m t璚z na g這wi - najgorsze by造 ko鎍e bo przetrawione ciemn farb. Pope軟i豉m du穎 b喚d闚 ale teraz ju wiedzia豉bym co robi.
Proponuje k徙iel rozja郾iaj帷, a dopiero potem po堯 palette i oczywi軼ie nie zapominaj o odzywianiu odpowiednim - i nie mam tu na my郵i preparat闚 z silikonem kt鏎e tylko maskuj uszkodzenia w這sa - a te kt鏎e naprawd zregeneruj.

Powodzenia
Stary 2011-01-15, 20:20   #412
szafir266
Przyczajenie

Dot.: biale w這sy mo瞠 nie takie idealne , ale..

pochwale sie swoimi :P
pom鏂..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytu逝.jpg (13,2 KB, 146 za豉dowa)
Stary 2011-01-15, 20:27   #413
Iga0505
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
GG do Iga0505

Witam od 2 tygodni przechodz gehenn mia豉m ciemno br您owe w這sy i zachcia這 mi si platyny, posz豉m do fryzjera 軼ie豉m w這sy z do pasa a kr鏒ko oko這 10 cm i podda豉m si dekoloryzacji, Pan zapewnia mnie 瞠 ie wyjdzie rudy bo inaczej bym si nie zdecydowa豉.
Niestety efekt ko鎍owy to pomara鎍za i facet kt鏎y nawet nie raczy zapyta czy mi si podoba, wr鏂i豉m do domu i w ryk nast瘼nego dnia wr鏂i豉m ale Pana nie by這 wi璚 posz豉m do innego salonu Pani podj窸a si dekoloryzacjii i obieca豉 瞠 odcie nie b璠zie ciep造, niestety kolejne rozczarowanie - by!
taki blondo pomara鎍zowy ciapkowaty, wysz豉m kupi豉m jedn farb dzisiaj drug ale ni chuchu nie chc mi wyj嗆 te platynowe, powoli si poddaje bo nie mam ju si造 ani kasy na kolejnych fryzjer闚 u jednego 500 u drugiego 400 i farby kolejne 40 mo瞠 kto doradzi mi co mam teraz zrobi, bardzo prosz
Iga0505 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-15, 21:39   #414
Yattamanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Iga0505 Poka wiadomo嗆
Witam od 2 tygodni przechodz gehenn mia豉m ciemno br您owe w這sy i zachcia這 mi si platyny, posz豉m do fryzjera 軼ie豉m w這sy z do pasa a kr鏒ko oko這 10 cm i podda豉m si dekoloryzacji, Pan zapewnia mnie 瞠 ie wyjdzie rudy bo inaczej bym si nie zdecydowa豉.
Niestety efekt ko鎍owy to pomara鎍za i facet kt鏎y nawet nie raczy zapyta czy mi si podoba, wr鏂i豉m do domu i w ryk nast瘼nego dnia wr鏂i豉m ale Pana nie by這 wi璚 posz豉m do innego salonu Pani podj窸a si dekoloryzacjii i obieca豉 瞠 odcie nie b璠zie ciep造, niestety kolejne rozczarowanie - by!
taki blondo pomara鎍zowy ciapkowaty, wysz豉m kupi豉m jedn farb dzisiaj drug ale ni chuchu nie chc mi wyj嗆 te platynowe, powoli si poddaje bo nie mam ju si造 ani kasy na kolejnych fryzjer闚 u jednego 500 u drugiego 400 i farby kolejne 40 mo瞠 kto doradzi mi co mam teraz zrobi, bardzo prosz
Wsp馧czuj..
Niestety b喚dem by這, 瞠 zgodzi豉 si na propozycj fryzjera. Tutaj potrzebna jest zasada ograniczonego zaufania..
Pewniakiem by這, 瞠 nie wyjdzie Ci za 1 ani za 2 ani nawet za 3 razem wymarzony blond, no ale sk康 mog豉 to wiedzie.
To co robisz teraz to jak czytam to jakbym widzia豉 siebie p馧 roku temu.. dlatego moja rada - Przesta.. Ja tak robi豉m a w ko鎍u w這sy zacz窸y mi si ci庵n望 (jak guma) - a to ju oznacza這, 瞠 si nie zregeneruj I trzeba by這 bardzo kr鏒ko je obci望..

Jak ju pisa豉m kole瘸nce szafir - musisz teraz bardzo zadba aby je porz康nie zregenerowa bo po tym co piszesz, 瞠 przesz造 na pewno tej odnowy potrzebuj, koniecznie potrzebuj.
Jak ju od篡j to wrzu fotk obecnego kolorku to pomy郵imy co dalej. G這wa do g鏎y. No i cierpliwo軼i
Stary 2011-01-16, 10:14   #415
salva29
Przyczajenie

GG do salva29

Dok豉dnie to nie wychodzi tak od razu, trzeba to robi stopniowo ja ju tak walcz 4 miesi帷 ale ju wida pewne efekty...
To fakt przy tym trzeba bardzo o nie dba, dobre szampony, od篡wki, jedwabie, k徙iele i bardzo ale to bardzo du穎 cierpliwo軼i...
Stary 2011-01-16, 18:28   #416
salva29
Przyczajenie

GG do salva29

Cytat:
Napisane przez salva29 Poka wiadomo嗆

No i jestem zdziwiona efektem, my郵a豉m 瞠 b璠zie gorzej a tu mi豉 niespodzianka ...
Odrosty wysz造 super, reszta nie do ko鎍a bo to normalne te w這ski by造 ju kilka razy potraktowane na ostro i maj prawo si buntowa...
A co do samej farby to nie 鄉ierdzi a tak bardzo, do wymieszania s trzy komponenty ; saszetki z emulsj rozwijaj帷, z aktywatorem rozja郾iania i tuba kremu koloryzuj帷ego...
Ja jestem zadowolona z efektu, wydaje si ok jeszcze tylko jutrzejsze spojrzenie w 鈍ietle dziennym...
Dorzucam fotk z kamerki, oce鎍ie same...

Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 175730.jpg (24,3 KB, 149 za豉dowa)
Stary 2011-01-16, 19:09   #417
Yattamanka
Zakorzenienie

Sama robi豉m odrosty palette tyle, 瞠 Skandynawskim - odcie 100 - i by豉m bardzo zadowolona.

Du穎 na temat farby e20, palette deluxe czy skandynawskiego.. tudzie A10 i C12 bardzo mocno rozja郾iaj帷ych na w徠ku "w這sy rozja郾iamy.."

Przetestowa造鄉y wielokrotnie i wcale wbrew obiegowej opinii palette nie niszczy nie wiadomo jak w這s闚 - tylko trzeba u篡wa umiej皻nie.
Stary 2011-01-17, 20:52   #418
pytus
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11
Lightbulb bia貫 w這sy

jakie mozecie poleci farby by doj嗆 ze 鈔edniego brazu na zupe軟ie bia貫 w這sy ?
pytus jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-18, 14:01   #419
Yattamanka
Zakorzenienie

Dot.: bia貫 w這sy

Cytat:
Napisane przez pytus Poka wiadomo嗆
jakie mozecie poleci farby by doj嗆 ze 鈔edniego brazu na zupe軟ie bia貫 w這sy ?
B璠zie ci篹ko bo bia貫 w這sy nie maj nic w 鈔odku i ka盥a farba si b璠zie wyp逝kiwa. Ja ostatnio chcia豉m si przyciemni i do tego celu u篡豉m Loreal Copehague Wbis - i podmieni豉m wod na 3%. Podczas farbowania w這sy by造 prawie, 瞠 czarne i troch mnie to przerazi這 - ale by豉m uprzedzona o tym fakcie wi璚 trzyma豉m grzecznie do ko鎍a. Na pocz徠ku wyszed taki beznadziejny srebrny (bo ta farba ma popio貫k) - ale si wyp逝ka這 po kilku myciach i teraz mam taki blondzik w豉郾ie co jak babeczka na opakowaniu. Nawet jak Ci si ten kolor nie b璠zie podoba to potem mo瞠sz po這篡 na to co innego i tak si nie b璠zie wyp逝kiwa這 bo w這s ju b璠zie mia jak捷 podstaw do tego by farba si utrzyma豉
Stary 2011-01-18, 23:51   #420
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

ale ona chce jasne w這sy a nie przyciemnia
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
bia豉, bia貫, bia貫 w這sy, bia造, blond, blondynka, borsuk, ciemne w這sy, dekoloryzacja, farba, farbowanie, farbowanie w這s闚, fryzura, gaga, karmelowy blond, koloryzacja, pigmentacja, platyna, platynowy, platynowy blond, platynowy jasny blond, pomaranczowe, rozjasnianie, rozja郾iane, siwe, siwy, srebrzysty, wlosy, wlosy blond farbowanie, w這sy, w這sy farba, zolte

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-11-22 18:58:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:48.