Bia貫 w這sy - w徠ek zbiorczy - Strona 17 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-03-02, 19:20   #481
Damian17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 192
Dot.: Platynowy blond + pytanie

Nie ma to jak planowa farbowanie z 3 letnim wyprzedzeniem . Bez fryzjera i rozja郾iania w Twoim przypadku si nie obejdzie i mog豉 to wyczyta z innych w徠k闚 o rozja郾ianiu a nie zak豉da nowy w徠ek.
Damian17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-02, 19:24   #482
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

zadaj to pytanie za 3 lata jak sprawa bedzie na biezaco z reszta moze ci sie to juz odwidziec
Stary 2011-03-02, 19:31   #483
Damian17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 192

Dok豉dnie. Mo瞠 ju b璠 inne farby i techniki
Damian17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-02, 21:27   #484
AnahiPortilla
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

no spoko ale ja wole t technik... xd
AnahiPortilla jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-05, 15:31   #485
AnimFCB
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15
Dot.: Bia貫 w這sy - w徠ek zbiorczy

.

Edytowane przez AnimFCB
Czas edycji: 2011-03-06 o 17:44
AnimFCB jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-08, 16:52   #486
Blond Wenus
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 120

Nie wiem czy to s bia貫, ale je po prostu rozja郾i豉m wellatonem 12/0 a potem 3 razy przemy豉m szamponem Joanna do platyny i tyle z tego wysz這: rozja郾ia豉m z wellatonu z這tego takiego jak w avatarze( z reszta to tez moje w這sy tam widniej..)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg lepiej juz nie umie tego rozjasnic.jpg (27,2 KB, 275 za豉dowa)
Blond Wenus jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-09, 14:25   #487
dreamer1993
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44
GG do dreamer1993

Platinum... wchodzisz jeszcze czasem na wizaz? ) pozdrawiam
dreamer1993 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-10, 09:04   #488
platinum
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 65

Dreamer1993 - Wchodz na wiza jak dorw si do kompa
Jest u mnie w domu troch ch皻nych.Ale ju nied逝go b璠 wchodzi豉 cz窷ciej (zainwestowa豉m w ruter, kabel musz podci庵n望 do drugiego kompa i wszyscy b璠 happy).

AnimFCB c騜 oznacza ta kropka ? Ca造 czas ciekawa jestem jak Ci posz這 farbowanie w這s闚.
To zdj璚ie z irokezem jest super . Mam nadziej ,瞠 farbowanko wysz這 Ci tak jak na zdj璚iu.
Je郵i tak to laski ,kt鏎e lubi takie fryzurki u facet闚 oszalej na Twoim punkcie.

Blond Wenus widz ,瞠 posz豉 na ca這嗆 z wellatonem - wysz這 fajnie .Odczekaj minimum miesi帷 i mo瞠sz powt鏎zy wellatonem dla jeszcze lepszego efektu.Ja jednak zostaj przy Castingu , ale gratuluj - te uzyska豉s niez造 efekt.Najgorsze s tylko te moje odrosty co miesi帷 jak u ka盥ej z nas , ale cieszmy si dziewczyny, 瞠 wog鏊e rosn nam w這sy Pozdrawiam.

Edytowane przez platinum
Czas edycji: 2011-03-10 o 09:14
platinum jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-11, 08:35   #489
dreamer1993
Raczkowanie

GG do dreamer1993

Platinum - je郵i znajdziesz czas zerknij na par moich wcze郾iejszych post闚 , dotycz帷ych mojego koloru i farb jakich u篡wam jest te zdj璚ie mojego obecnego koloru , czaje si teraz znowu na henn platynow i potem na to chc na這篡 joanne srebrny py . Co o tym my郵icie ? pozdrawiam
Stary 2011-03-11, 11:23   #490
platinum
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dreamer1993 Poka wiadomo嗆
Platinum - je郵i znajdziesz czas zerknij na par moich wcze郾iejszych post闚 , dotycz帷ych mojego koloru i farb jakich u篡wam jest te zdj璚ie mojego obecnego koloru , czaje si teraz znowu na henn platynow i potem na to chc na這篡 joanne srebrny py . Co o tym my郵icie ? pozdrawiam
Hej!
Przeczyta豉m wszystkie Twoje poprzednie posty.
Odno郾ie posta z dnia 01.03.2011 ,gdzie zamie軼i豉 swoje trzy zdj璚ia – na wszystkich masz super kolor w這s闚,nie wygl康aj te na zniszczone.

Po farbowaniu te nie mam super mi璚iutkich i g豉dziutkich w這s闚.
W這sy myj najcz窷ciej Garnierem Nutri G豉dki lub Dove repair therapy Silk & Sleek, potem nak豉dam szampon Marion Maribell na 5 minut ,sp逝kuj i nak豉dam od篡wk Dove repair therapy Silk & Sleek lub maseczk Garniera Nutri G豉dki. Co 2 ,3 tygodnie od篡wka Wax.

Codziennie te katuj w這sy prostownic. Zw豉szcza po umyciu swoim w這som daj niez造 wycisk – suszenie suszark i dok豉dne prostowanie prostownic .
Wybra豉m na razie 2 farby kt鏎e mi odpowiadaj (pisa豉m o nich wcze郾iej)…ale nie s to farby z kt鏎ych zadowolona jestem na 100 %, da豉m im 9 pkt na 10 .Nadal czekam na jak捷 nowo嗆,kt鏎 na pewno przetestuj .

Nie wiem jak wychodzi na w這sach henna platynowa,a Joanna srebrny py to jest w豉郾ie ta jedna z farb przy kt鏎ej na razie pozostan.
I jeszcze raz si powt鏎z : Farby Palette XXL by造 najlepsze

Zerknijcie na m鎩 awatar - to moja psinka - zazdroszcze mu naturalnej platynki,kt鏎 ma na mordce

Edytowane przez platinum
Czas edycji: 2011-03-11 o 11:28
Stary 2011-03-11, 14:40   #491
dreamer1993
Raczkowanie

GG do dreamer1993

No fakt psinka ma 豉dn platynke na mordce

Chyba spr鏏uje zrobi tak jak pisa豉m z t henn i potem srebrnym py貫m

a co do Marion Maribell czy nie masz po nim fioletowego odcieniu w這s闚 ? ja uzywa豉m Joanna - Ultra Color System i po zmycia mia豉m fioletowe w這sy ...
Stary 2011-03-11, 17:23   #492
platinum
Raczkowanie

Cytat:
a co do Marion Maribell czy nie masz po nim fioletowego odcieniu w這s闚 ? ja uzywa豉m Joanna - Ultra Color System i po zmycia mia豉m fioletowe w這sy ...
Po Joannie mia豉m lekko fioletowe w這sy.
Mam jeszcze Joann na p馧ce ,ale u篡wam Marion - jest lepszy od Joanny,w這sy po tym szamponie maj srebrny odcie.
Stary 2011-03-11, 17:56   #493
dreamer1993
Raczkowanie

GG do dreamer1993

W kt鏎ej drogerii mog dosta ten szampon kt鏎ego u篡wasz?
Stary 2011-03-11, 18:01   #494
Blond Wenus
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 120

Fenkju platinum za t ocen mego "wybitnego dzie豉" to ja zrobie jak radzisz za miesi帷 tym Wellatonkiem, bo co mi zosta這 po tym jak jaka ma逍a wycofa豉 Palette XXL czyst platynk. Ale strasznie ci篹ko mi jest odbarwi te odrastaj帷e w這sy bo moje s w kolorze ciemnego zlotego blondu:/ Ale nie poddam si bo ju mia豉m do嗆 tego z這tego blondu z Wellatonu to mi blak這 na zewn皻rznych partiach i musia豉m ca造 czas jakie szamponetki na to k豉嗆, a tak s jasne i ju nie ma co wyp這wie..haha. . No a wiecie co jest nagorsze co mi si przytrai這 kiedy postanowi豉m si ufarbowa tym: Schwarzkopf Brillance 804 Platynowy blond => ja tu patrzam a tu siwo fioletowe w這sy ... wiec ostrzegam was girls trzymajcie si od tego z daleka..... No a ta Joanna do platyny znaczy ten szampon to po prostu nie mo積a go za d逝go trzyma tylko 2 minuteczki i ju sp逝ka bo inaczej to nieznana s wyroki Boskie.. Ja to 2razyw tygodniu k豉d na 3 h oliw z oliwek, w鏎 foliowy i r璚znik i tak w tym pomykam a do sp逝kania, a tak to u篡wam "Sza軛y"(szampon i od篡wka) takiej nowej jakiej do w這s闚 "SΜMIANYCH" w bordowym opakowaniu..
Blond Wenus jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-12, 13:14   #495
dreamer1993
Raczkowanie

GG do dreamer1993

Witam , w豉郾ie kupi豉m srebrny py joann i zabieram si zaraz do farbowania , je郵i mi nie wyjdzie co to wzi窸am te sobie jak捷 saszetk z Mariona szampon koloryzuj帷y platynowy blond 69 , aby w razie czego poprawi kolor , czy kto stosowa t saszetk koloryzuj帷 ? pozdrowionka , dzisiaj bardzo 豉dna pogoda )
Stary 2011-03-12, 15:47   #496
dreamer1993
Raczkowanie

GG do dreamer1993

Z efekt闚 nie jestem do ko鎍a zadowolona , poniewa w這sy s z lekka szare ale z do鈍iadczenia wiem , 瞠 po paru myciach s 豉dne , co prawda na zdj璚iach nie wida tego bo s robione w 鈍ietle. Wstawiam tu zdj璚ia z przed farbowania i po farbowaniu :P
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P120311_13.17.jpg (109,5 KB, 155 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P120311_13.17_[01].jpg (106,0 KB, 116 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P120311_15.31.jpg (72,9 KB, 197 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P120311_15.32_[01].jpg (76,2 KB, 135 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg P120311_15.32_[03].jpg (69,0 KB, 133 za豉dowa)
Stary 2011-03-12, 17:13   #497
platinum
Raczkowanie

Cytat:
Z efekt闚 nie jestem do ko鎍a zadowolona , poniewa w這sy s z lekka szare ale z do鈍iadczenia wiem , 瞠 po paru myciach s 豉dne , co prawda na zdj璚iach nie wida tego bo s robione w 鈍ietle.
Wyszed Ci Super kolor,ale masz racj na zdj璚iach mo瞠 inaczej wygl康a ni w rzeczywisto軼i .My郵e ,瞠 kilka my wystarczy i b璠ziesz mia豉 豉dny per這wy kolor.Je郵i chcesz przyspieszy zmywanie szarego koloru to mo瞠 spr鏏uj umy w這sy szamponem przeciw逝pie穎wym - podobno pomaga zmy kolor szaro軼i ,niebieskiego ,a nawet zielonego (takie kolory te podobno wychodzi造 dziewczynom po farbowaniu)

Szampon Marion kupi豉m w ma造m sklepiku(szkoda,瞠 nie ma go w Rossmanie).
Dreamer1993 sprawd czy przypadkiem nie ma tego szamponu w drogerii Natura.
Te jestem ciekawa jak wychodzi na g這wie szampon koloryzuj帷y Marion platynowy blond 69(mam go na li軼ie farb i szampon闚 do sprawdzenia na swojej g這wie)
Ciekawa jestem Waszych opinii o farbach poni瞠j:
1..GARNIER BELLE COLOR NR.111 bardzo jasny popielaty blond
2.GARNIER COLOR NATURALS NR.111 super jasny popielaty blond
3.LONDA COLOR NR 89 srebrno – platynowy
4. LONDA COLOR FARBA DO w這s闚 nr 19 platynowy blond
5.PALETTE INTENSIVE COLOUR CREME A10 - roz鈍ietlony popielaty blond
6.L'OREAL FERIA P01 Metaliczny silver blonde - bardzo bardzo jasny blond popielaty
7.PALETTE DELUXE 218 – srebrzysty blond
8.PALETTE CREME GLOSS 9-1 mro幡y blond
9.INTENSIVE COLOR CREME A 10 ultrapopielaty blond
10.WELLATON bardzo jasny popielaty blond 12/1
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (18,1 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (12,4 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (17,4 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (6,0 KB, 9 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (10,0 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (9,6 KB, 7 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (17,1 KB, 6 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (19,1 KB, 13 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (11,4 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 10.jpg (8,9 KB, 9 za豉dowa)

Edytowane przez platinum
Czas edycji: 2011-03-12 o 18:41
Stary 2011-03-14, 12:47   #498
sylffka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 136

witam
to i ja zapytam
czy kt鏎a z Wiza瘸nek u篡wa豉 tego rozja郾iacza? chodzi mi o pokrycie odrost闚 ciemny mysi
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg farb.jpg (17,3 KB, 23 za豉dowa)
Stary 2011-03-14, 13:35   #499
platinum
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sylffka Poka wiadomo嗆
witam
to i ja zapytam
czy kt鏎a z Wiza瘸nek u篡wa豉 tego rozja郾iacza? chodzi mi o pokrycie odrost闚 ciemny mysi
Pr鏏owa豉m rozja郾i tym rozja郾iaczem odrosty ciemny blond - wysz造 mi 鄴速e,ale robi豉m mojej kole瘸nce pasemka tym rozjasniaczem na w這sy - naturalne ciemny blond nigdy nie farbowane i wysz造 豉dne blond pasemka
Ka盥a z na ma inne w這sy i inaczej przyjmuj r騜ne farby.
np.Dreamer1993 pisa豉,瞠 farbowa豉 w這sy Palette XXL czysta platyna i mia豉 豉dne bia貫 w這sy ,a ja po tej farbie mia豉m kurczaka na g這wie.

Edytowane przez platinum
Czas edycji: 2011-03-14 o 13:43
Stary 2011-03-14, 14:16   #500
sylffka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 136

spr鏏uj, mam nadziej, 瞠 nie przyp豉c tego jakim uczuleniem

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

platinum GARNIER COLOR NATURALS NR.111 super jasny popielaty blond u篡豉m i nie by這 sza逝 w og鏊e garnier moich w這s闚 nie ogarnia. A najwi瘯sza masakra by豉 po Castingu na這穎nym w celu wyr闚nania koloru.
Stary 2011-03-14, 19:27   #501
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

moje aktualne, zdj璚ie robione wczoraj
nie wiem czy napisz jak zrobi豉m taki kolor, bo ju mam do嗆 wypowiedzi typu 瞠 "k豉mi 瞠by innym zniszczy w這sy" albo 瞠 "powinny mi dawno wypa嗆"
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytu逝.jpg (152,6 KB, 419 za豉dowa)
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-14, 20:26   #502
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 401

Cytat:
Napisane przez platinum Poka wiadomo嗆
Wyszed Ci Super kolor,ale masz racj na zdj璚iach mo瞠 inaczej wygl康a ni w rzeczywisto軼i .My郵e ,瞠 kilka my wystarczy i b璠ziesz mia豉 豉dny per這wy kolor.Je郵i chcesz przyspieszy zmywanie szarego koloru to mo瞠 spr鏏uj umy w這sy szamponem przeciw逝pie穎wym - podobno pomaga zmy kolor szaro軼i ,niebieskiego ,a nawet zielonego (takie kolory te podobno wychodzi造 dziewczynom po farbowaniu)

Te jestem ciekawa jak wychodzi na g這wie szampon koloryzuj帷y Marion platynowy blond 69(mam go na li軼ie farb i szampon闚 do sprawdzenia na swojej g這wie)
6.L'OREAL FERIA P01 Metaliczny silver blonde - bardzo bardzo jasny blond popielaty
Ja z wymienionych wy瞠j farb u篡wa豉m tylko dw鏂h ostatnich. Obydwie dosy dobrze rozja郾iaj, z tym 瞠 A10 wychodzi raczej zimno, a Wellaton bardziej 鄴速awo.

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka wiadomo嗆
moje aktualne, zdj璚ie robione wczoraj
nie wiem czy napisz jak zrobi豉m taki kolor, bo ju mam do嗆 wypowiedzi typu 瞠 "k豉mi 瞠by innym zniszczy w這sy" albo 瞠 "powinny mi dawno wypa嗆"
Oj tam, bo wiesz przej嗆ie z ciemnych w這s闚 do jasnych to dosy d逝gotrwa造 i niszcz帷y proces. Wiadomo, 瞠 ka盥e w這sy s inne, ale je郵i faktycznie potrafisz za jednym zamachem przej嗆 do blondu to ja jestem w szoku.

Sama w豉郾ie teraz przechodz z ciemnego br您u do blondu i po dekolorze mam jaki taki dziwny, przej嗆iowy kolor, ani to blond, ani br您. Strasznie mnie on ju m璚zy, ale musz jeszcze troch odczeka, aby m鏂 co dalej robi z w這sami. Ehh, no kobieta zmienn jest
Stary 2011-03-15, 01:17   #503
dreamer1993
Raczkowanie

GG do dreamer1993

Cytat:
Napisane przez platinum Poka wiadomo嗆

Dzi瘯uj bardzo

co do farb to tak :GARNIER COLOR NATURALS NR.111 super jasny popielaty blond - bardzo 豉dny kolorek u篡wa豉m go zanim zacz窸am farbowa xxl i chwile pp騧niej ,

.PALETTE INTENSIVE COLOUR CREME A10 - roz鈍ietlony popielaty blond - r闚nie bardzo 豉dny ,

.PALETTE CREME GLOSS 9-1 mro幡y blond- UWAGA ! PO TYM CZYM MIAxM DOSΜWNIE NIEBIESKIE WΜSY , NIE B艼ITNE TYLKO CIEMNE NIEBIESKIE (nie wiem czy to m鎩 b陰d "przy pracy" ale w徠pie i odradzam )

INTENSIVE COLOR CREME A 10 ultrapopielaty blond- r闚nie nie mam do niej zastrze瞠 .

Jak dla mnie farby z pallete s dobre je郵i chodzi o kolory , lecz maj u mnie tendencje do szybkiego zmywania si i 鄴趾ni璚ia...Ale u ka盥ego na w這sach to wygl康a inaczej , i wszystko zale篡 od tego jaki si ma kolor wyj軼iowy zanim si zafarbuj jak捷 farb..Wi璚 鄉ia這 pr鏏uj

---------- Dopisano o 01:17 ---------- Poprzedni post napisano o 01:14 ----------

A co do tego szamponu koloryzuj帷ego z Mariona 69 to mam zamiar go na這篡 gdzie za dwa tygodnie gdy ten szary kolor po srebrnym pyle mi troszk si zmyj , wi璚 napisze co i jak

Edytowane przez dreamer1993
Czas edycji: 2011-03-15 o 01:25
Stary 2011-03-15, 16:05   #504
AnimFCB
Przyczajenie

Bia貫 to one mi chyba nie wysz造, ale i tak nie narzekam

Edytowane przez AnimFCB
Czas edycji: 2012-06-15 o 17:51
Stary 2011-03-15, 16:23   #505
dreamer1993
Raczkowanie

GG do dreamer1993

Cytat:
Napisane przez AnimFCB Poka wiadomo嗆
Bia貫 to one mi chyba nie wysz造, ale i tak nie narzekam

bardzo 豉dny kolorek Ci wyszed przy sk鏎ze nie co jeszcze lekko 鄴販iutki ale naprawd fajnie !
Stary 2011-03-15, 17:03   #506
AnimFCB
Przyczajenie

Cytat:
bardzo 豉dny kolorek Ci wyszed przy sk鏎ze nie co jeszcze lekko 鄴販iutki ale naprawd fajnie !
Dzi瘯uj, 鄴速y wyszed gdy tam farbowane by這 po raz pierwszy (k豉dzione na naturalne w這sy), ale zdaniem znajomych fajnie to wygl康a jak br您 przechodzi w t 鄴單 a ta w biel
Stary 2011-03-15, 21:05   #507
platinum
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez AnimFCB Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj, 鄴速y wyszed gdy tam farbowane by這 po raz pierwszy (k豉dzione na naturalne w這sy), ale zdaniem znajomych fajnie to wygl康a jak br您 przechodzi w t 鄴單 a ta w biel
Super Ci wysz這 farbowanko ,znajomi maj racj fajnie to wygl康a.Gratulacje
Stary 2011-03-30, 13:56   #508
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

ja na razie w trakcie, zobaczymy,co z tego wyjdzie.
jednak rozja

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

jednak rozja郾iacz poszed w ruch ju widz pi瘯n 鄴販, przebijaj帷 si przez resztki farby... mam w zanadrzu jaki waniliowy jasny blond i fioletow p逝kanki potem dam zna, co wysz這.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-03-30, 23:29   #509
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 401

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
jednak rozja

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

jednak rozja郾iacz poszed w ruch ju widz pi瘯n 鄴販, przebijaj帷 si przez resztki farby... mam w zanadrzu jaki waniliowy jasny blond i fioletow p逝kanki potem dam zna, co wysz這.
I jak wysz這? Robi豉 k徙iel, czy normalnie k豉d豉 rozja郾iacz na w這sy?
Stary 2011-03-31, 09:47   #510
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

niestety, musia豉m po這篡 rozja郾iacz,ale wiesz,i tak mia豉m zniszczone w這sy, poza tym, s do 軼i璚ia, ale na wiosn marzy豉 mi si szalona kr鏒ka fryzura
po rozja郾iaczu by造 鄴速e, ale nie pomara鎍zowe, na to k豉d豉m zdaje si jaki popielaty super jasny blond Londy, kt鏎y wygl康a "bia這" nie popielato. troch zgasi這 鄴單, ale przesadzi豉m z p逝kank zaraz id spiera to z g這wy i robi zdj璚ia, cho nie obiecuj,瞠 dam dzisiaj,bo mam troch na g這wie
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
bia豉, bia貫, bia貫 w這sy, bia造, blond, blondynka, borsuk, ciemne w這sy, dekoloryzacja, farba, farbowanie, farbowanie w這s闚, fryzura, gaga, karmelowy blond, koloryzacja, pigmentacja, platyna, platynowy, platynowy blond, platynowy jasny blond, pomaranczowe, rozjasnianie, rozja郾iane, siwe, siwy, srebrzysty, wlosy, wlosy blond farbowanie, w這sy, w這sy farba, zolte

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-11-22 18:58:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.