Bia貫 w這sy - w徠ek zbiorczy - Strona 2 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2006-01-27, 16:52   #31
Smerfi
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 554
Dot.: Bardzo jasny popielaty blond lub platynowy

Nie farbuj sama bo Ci nie wyjd platynowe! P騧niej b璠ziesz 瘸這wa豉, 瞠 co posz這 nie tak Ja mam naturalny kolor w這s闚 zbli穎ny do takiego jak Ty i fryzjerka mi rozja郾ia tak 瞠 wychodz identyczne jak na fotce, kt鏎 za陰czy豉. Potem tylko regenal aby kolorek nie wyblak i ju
Smerfi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-27, 16:52   #32
malami21
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 420

najlepszym rozwiazaniem bedzie pojscie do fryzjerki :d
powiedz ze chcesz pasemka najpierw zrob--popielaty blond.
i fryzjerka nalozy ci rozjasniacz, ktory rozjasni twoje wloski do takiego kolorku
ja tez mialam taki kolor do czasu az sie pojawily okropne odrosty...przy platynowym kolorze sa bardzo widoczne
teraz mam platynowe pasemka i troche czekoladowych
malami21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-27, 17:05   #33
moorph
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 420
GG do moorph
Smile Dot.: Bardzo jasny popielaty blond lub platynowy

Superjasny Popielaty Blond Garnier Color Naturals powinien ci zrobic takie wloski. Masz jasne naturalne, a ta farba chwyta bez potrzeby 闚czesnego rozjasniania. Farbowalem wczoraj, wyszedl niemal jak na opakowaniu ( a ja mam wlosy koloru myszy i to raczej takiej myszy-szatynki) Z efektu jestem zadowolony i bardzo te farbe polecam Superjasny Popielaty Blond Garnier Color Naturals
moorph jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-01-27, 17:13   #34
asia_s
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 278

Cytat:
Napisane przez keisha0
Drogie wiza瘸nki mam do was ogromn pro軸,chcia豉bym zafarbowa w這sy na bardzo jasny popielaty blond albo paltynowy ale nie wiem czy mi wyjdzie mam w這sy nie farbowane i chcia豉m sie dowiedziec czy powinnam najpierw rozja郾i w這sy i jak farby by軼ie mi zaproponowa造. Do豉czam zdj璚ie moich w這s闚 i odcienia jaki bym chciala.
dwa sposoby: albo wizyta w dobrym salonie wraz ze zdj璚iami, czego oczekujesz, albo farba rozja郾iaj帷a, superjasny popielaty, czy platynowy blond. Takie farby ma naprzyk豉d belle color z garniera. Mi przy naturalnych br您owych wychodzi do嗆 jasny blond
asia_s jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-07, 11:46   #35
aga.tamara
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
Unhappy "bia貫 W這sy"

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1142358432
http://www.wizaz.pl/forum/images/icons/icon5.gif
MA KTOS MOZE POJECIE JAK MAM UZYSKAC TAKI KOLOR (chodzi mi o ta jasna partie)? MECZE SIE Z NAJR荅NIEJSZYMI FARBAMI JUZ PONAD MIESIAC I NIE MOGE UZYSKAC TAKIEGO EFEKTU. MAM NATURALNIE R紌NOKOLOROWE WΜSY (od rudych po czarne). PASEMKA NIE WCHODZA W GRE,JUZ PR笅OWAxM...
POM紌CIE PROSZEhttp://www.wizaz.pl/forum/images/icons/icon9.gif
aga.tamara jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-07, 14:41   #36
haallka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 478
Dot.: "bia貫 W這sy"

no to masz problem z tego co wiem ten odcien jest niezwykle trudny do otrzymania i utrzymania z Twojego postu wynika ze masz w這ski w odcieniach rudosci i braz闚, tak wiec maj one naturalny CIEPΧ barwnik, takie wlosy mo積a odbarwi do blondu, ale tez raczej ciep貫go, piaskowego miodowego, s這necznego i tp... kolorek kt鏎y jest na fotkach jest zdecydowanie ZIMNY, a wiec z gruntu latwiejszy do otrzymania dla sztynek lub blondynek. kt鏎ych w這sy maj ma這 naturalnego barwnika znam jedn osob, kt鏎a miala biale w這sy, upar豉 sie walczy豉 dobre 3 miesi帷e(odbarwianie koloryzacja, odbarwianieitd) byly biale przez miesi帷, potem sie zfilcowa造 i zacze造 wypadac... ale moze nie mam racji i znajdziesz fryzjerk kt鏎a podejmie si tego wyzwania powodzenia;*
haallka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-21, 12:31   #37
aga.tamara
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

mia豉m nadzieje ze ktos mi konkretnie poradzi jak mam dojsc do jak najjasniejszego odciania blondu
w這sy mam juz mocno wysuszone i zniszczone i boje sie ze bede musia豉 sobie wybic z g這wy pomys z "bia造mi w這sami"
aga.tamara jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-21, 12:42   #38
agatac
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

mi kiedys wyszly przez przypadek biale wlosy choc planowalam raczej slonecznu blond. uzywalam zbyt mocnego rozjasniacza (5-6 tonow a powinnam 2-3) przez kilka miesiecy (odrosty robilam ale zawsze troche tez poszlo na juz rozjasnione wlosy) i w efekcie mi sie zrobily wlasnie biale.
agatac jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-21, 14:27   #39
dezire
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 465

MOja kumpela przez 2 lata nosi豉 kr鏂iute鎥ie BIAΒ wlosy...
Wygl康a豉 naprawd 鈍ietnie, ale mia豉 do tego jasna karnacje i jasne oczy...

Przyci庵anie uwagi gwarantowane

Twierdzi, 瞠 w Polsce 瘸dna farba nie daje takiego efektu

M璚zy豉 ka盥ego kto jechal lub wracal z USA o przywiezienie jakiegos tam specyfiku.
dezire jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-04-21, 16:24   #40
Aneta_-
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 297
GG do Aneta_- Send a message via Skype™ to Aneta_-

rozjasniacz do w這s闚 i efekt na 100 % ja raz tak sobie machne豉m pasemka i mialam trzyma 6min jak s cienkie w這sy, a ja ambitna pomy郵a豉m, ze skoro mam grube, d逝gie i zdrowe to powinnam ciut ciut d逝zej trzyma na w這skach rozja郾iacz a jak popatrzy豉m w pewnym momecie w lustro...AAAAaaaAAaaa bia貫eeeee a no fajnie =) a mam w這ski brazowe do嗆 ciemne
Aneta_- jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-14, 14:20   #41
Satin'n Lace
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 438
Bia貫 w這sy...

C騜 od pewnego czasu mam bzika na punkcie bia造ch w這s闚. Chcia豉bym takie mie, ale nie u篡waj帷 farb tylko szampon闚 koloryzuj帷ych. I tu pojawia si problem, gdy nigdzie nie mog znale潭 odpowiedniego odcienia..
Pom騜cie

http://satininwonderland.blogspo t.c om/ <--- ZAPRASZAM!
Satin'n Lace jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-14, 14:24   #42
malibu1984
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 117
Dot.: Bia貫 w這sy...

Cytat:
Napisane przez Satin'n Lace Poka wiadomo嗆
C騜 od pewnego czasu mam bzika na punkcie bia造ch w這s闚. Chcia豉bym takie mie, ale nie u篡waj帷 farb tylko szampon闚 koloryzuj帷ych. I tu pojawia si problem, gdy nigdzie nie mog znale潭 odpowiedniego odcienia..
Pom騜cie
Ja tez od jakiegos czasu mam bizka na punkcie takich wlosow a nigdy wczesniej mi sie takie nieodobaly uwzalam ze s apaskudne a teraz to sama platyne robie W szmaponach koloryzujacych takiego koloru nie znajdziesz bo by uzyskac platyne albo perlowo bialy kolor tzreba wcezsniej odbarwic naturalny pigment wlosa by taki kolor chycil a szampony koloryzujace sa za slabe i rozjasniaja malo wloski;/tylko farba
malibu1984 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-14, 16:15   #43
Satin'n Lace
Raczkowanie

Ale ja farby nie u篡j, za bardzo niszczy w這sy... A co z bia陰 henn ? W innym w徠ku kto o niej wspomina ? Jakie jest jej dzia豉nie...

Stary 2007-01-14, 18:11   #44
Kropeczkaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 282

Przy陰czam si do pytania
Stary 2007-01-14, 18:57   #45
dagirll
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 720
Talking Dot.: Bia貫 w這sy...

Cytat:
Napisane przez Satin'n Lace Poka wiadomo嗆
Ale ja farby nie u篡j, za bardzo niszczy w這sy... A co z bia陰 henn ? W innym w徠ku kto o niej wspomina ? Jakie jest jej dzia豉nie...

Z tego co wiem ,to henna nie da sie az tak rozjasnic wlosow.Jakies dwa lata temu mialam jakiegos swira na punkcie bialych wlosow.Mialam biale ,ale spalone tak ze szok .Stanowczo odradzam farbowanie na "bialo" Ja osobiscie mam czarne i jestem zadowolona .To moze jak nie biale to czarne? Pozdrawiam
dagirll jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-14, 19:00   #46
malibu1984
Raczkowanie

Ja powierzam swoje wloski fryzjerce i wiem ze mi wyjdzie to co bede chciala, a nie tak jak za danwych czasow sama sie farbami bawilam i niezawse wychodizl efekt na ktory czeklaam, zgodze sie ze frabownaie na platynowe kolory to zabawa dla profesjonalistow i jelsi sie samemu je maluje to lepiej byc bardzo ostroznym bo mozna latwo sobie spalic wlosy lepiej je powierzyc specjaliscie
Stary 2007-01-14, 21:47   #47
*Jadis*
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 207
GG do *Jadis*

http://www.rockmetalshop.pl/go/_info/?id=11081

Z tego, co zrozumia豉m, te farby s robione z naturalnych sk豉dnik闚 (poczyta豉m troch w internecie, cho mog豉m co 幢e zrozumie, m鎩 angielski nie jest doskona造 ).
Ale oczywi軼ie, 瞠by ten bia造 kolor wyszed, nale篡 ca趾owicie odbarwic uprzednio w這sy. I wydaje mi si, 瞠 innego sposobu nie ma. Bia貫 w這sy, to w這sy bez pigmentu, wi璚 nie da sie ich "pomalowa" na bia這, po prostu trzeba je odbarwic i w闚czas nada im odpowiedni ton np. tak farb
Sama mam tak fantazj, 瞠by sobie kiedy zrobi bia貫 w這sy, zawsze mi si co takiego podoba這, a odk康 kupi豉m niebieskie soczewki kontaktowe, coraz bardziej mam ch耩 rozjasnic w這sy (do mocih naturalnie ciemnych oczu i brwi bia貫 w這sy niezbyt pasuj )
*Jadis* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-14, 22:35   #48
dagirll
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez *Jadis* Poka wiadomo嗆
http://www.rockmetalshop.pl/go/_info/?id=11081

a odk康 kupi豉m niebieskie soczewki kontaktowe, coraz bardziej mam ch耩 rozjasnic w這sy (do mocih naturalnie ciemnych oczu i brwi bia貫 w這sy niezbyt pasuj )

A mi sie wlasnie strasznie podobaja niebieskie oczy i czarne wlosy a blond z ciemnymi oczami..Fajne kontrasty ;]
Stary 2007-01-15, 11:16   #49
koniczynkaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 245

Ja kiedy mia豉m bia貫 w這sy zamarzy造 mi si 瞠by wygl康ac inaczej ni wszyscy i tak oryginalnie zrobi豉m to u fryzjera niestety wysz豉m za豉mana bo wygl康a豉m jak ruska .. spod latarni.. ale w這sy by造 prawie ca趾iem bia貫...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg biale.JPG (68,1 KB, 1895 za豉dowa)
koniczynkaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-15, 14:40   #51
Satin'n Lace
Raczkowanie

Przegl康aj帷 r騜ne strony, znalaz豉m
-Szampon koloryzuj帷y Delia ColorTone, kolor 11 srebrny blond jest cudowny;
-Szamponetka EFFECTTONE Venita, kolor 10 platynowy blond;
C騜 z ch璚i wypr鏏uj tych szampon闚. My郵, 瞠 b璠zie mo磧iwe otrzymanie bia貫go koloru [ albo zbli穎nego ] nie u篡waj帷 farb. Pozostaje mi szuka tych produkt闚 w sklepach ;]

Stary 2007-01-15, 14:50   #52
layla_lbn
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 435
Wpisy w blogu: 2
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn

Cytat:
Napisane przez koniczynkaa Poka wiadomo嗆
Ja kiedy mia豉m bia貫 w這sy zamarzy造 mi si 瞠by wygl康ac inaczej ni wszyscy i tak oryginalnie zrobi豉m to u fryzjera niestety wysz豉m za豉mana bo wygl康a豉m jak ruska .. spod latarni.. ale w這sy by造 prawie ca趾iem bia貫...
To zdj璚ie, co za陰czy豉 to Twoje, na kt鏎ym piszesz, 瞠 "wygl康a豉 jak ruska (...)"? Nie zgodz si z Tob w takim razie, bo moim zdaniem bardzo 豉dnie wygl康asz, tak...anielsko

Chcia豚ym pozna cz這wieka, kt鏎y wymy郵i seks, 瞠by zobaczy nad czym teraz pracuje

layla_lbn jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-15, 17:17   #53
*Jadis*
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 207
GG do *Jadis*

Cytat:
Napisane przez dagirll Poka wiadomo嗆
A mi sie wlasnie strasznie podobaja niebieskie oczy i czarne wlosy a blond z ciemnymi oczami..Fajne kontrasty ;]
W sumie tak moze byc ciekawie Ale ja mam tak wizj - bia貫 w這sy, jasne brwi i takie jasne, szare soczewki kontaktowe (wzgl璠nie niebieskie). I oczywiscie jasna cera. Ale musialabym robic odrosty co dwa tygodnie, bo strasznie szybko mi w這sy rosn. No i rozjasnianie po raz kolejny, nie wiem czy bym si zdecydowala
*Jadis* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-15, 18:10   #54
Satin'n Lace
Raczkowanie

koniczynkaa zapomnia豉m doda, 瞠 郵icznie wygl康asz w tych w這skach. Cudny odcie ! ;]

Stary 2007-01-15, 18:46   #55
Madzia007
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 932

A ja odradza豉bym takie eksperymenty. Niby tak si tylko m闚i, ale mo積a sobie spali w這sy, a po tym ju nie b璠zie odwrotu, tylko p豉cz nad rozlanym mlekiem. Zreszt mnie si takie w這sy zupe軟ie nie podobaj, wygl康aj nienaturalnie i postarzaj. , Koniczynka wygl康a o tyle dobrze, 瞠 ma jednak niezniszczone te w這sy i bardzo jasne oczy, bo chyba ma naturalny jasny blond, ale wysuszona bia豉 szopa wygl康a strasznie . Jak taka w豉郾ie "ruska", co w po陰czeniu z makija瞠m wygl康a tandetnie i przekomicznie. Wiem, bo kole瘸nka mojej siostry tak wygl康a豉... I by to naprawd przykry widok. Wystarczy spojrze na Aguiler, kt鏎a pomimo tego, 瞠 na pewno ma do swojej dyspozycji najlepszych fryzjer闚 i najlepsze preparaty do w這s闚, ma na g這wie popl徠ane siano i jej w這sy wygl康aj bardzo niezdrowo. Wida to dok豉dnie w teledysku "hurt", szczeg鏊nie gdy wybiega przed namiot i upada.
Stary 2007-01-15, 18:55   #56
szoopcia
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 110

Cytat:
Napisane przez layla_lbn Poka wiadomo嗆
To zdj璚ie, co za陰czy豉 to Twoje, na kt鏎ym piszesz, 瞠 "wygl康a豉 jak ruska (...)"? Nie zgodz si z Tob w takim razie, bo moim zdaniem bardzo 豉dnie wygl康asz, tak...anielsko
slicznie dokladnie tak anielsko

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...

szoopcia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-15, 21:09   #57
dagirll
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez *Jadis* Poka wiadomo嗆
W sumie tak moze byc ciekawie Ale ja mam tak wizj - bia貫 w這sy, jasne brwi i takie jasne, szare soczewki kontaktowe (wzgl璠nie niebieskie). I oczywiscie jasna cera. Ale musialabym robic odrosty co dwa tygodnie, bo strasznie szybko mi w這sy rosn. No i rozjasnianie po raz kolejny, nie wiem czy bym si zdecydowala

Eee no jasne wlosy , jasna cera , jasna oprawa oczu..ZA jasno!Mozna oslepnac Nie no mi sie osobiscie nie podoba za bardzo , ja to przy jasny bardzo wlosach lubie wlasnie ciemna karnacje Jestem zwolenniczka kontrastow po prostu Ale fakt ,to bardzo sztucznie wyglada

Stary 2007-01-15, 21:13   #58
dagirll
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Madzia007 Poka wiadomo嗆
A ja odradza豉bym takie eksperymenty. Niby tak si tylko m闚i, ale mo積a sobie spali w這sy, a po tym ju nie b璠zie odwrotu, tylko p豉cz nad rozlanym mlekiem. Zreszt mnie si takie w這sy zupe軟ie nie podobaj, wygl康aj nienaturalnie i postarzaj. , Koniczynka wygl康a o tyle dobrze, 瞠 ma jednak niezniszczone te w這sy i bardzo jasne oczy, bo chyba ma naturalny jasny blond, ale wysuszona bia豉 szopa wygl康a strasznie . Jak taka w豉郾ie "ruska", co w po陰czeniu z makija瞠m wygl康a tandetnie i przekomicznie. Wiem, bo kole瘸nka mojej siostry tak wygl康a豉... I by to naprawd przykry widok. Wystarczy spojrze na Aguiler, kt鏎a pomimo tego, 瞠 na pewno ma do swojej dyspozycji najlepszych fryzjer闚 i najlepsze preparaty do w這s闚, ma na g這wie popl徠ane siano i jej w這sy wygl康aj bardzo niezdrowo. Wida to dok豉dnie w teledysku "hurt", szczeg鏊nie gdy wybiega przed namiot i upada.

Dookladnie , jestem tego samego zdania!

Stary 2007-01-16, 11:53   #59
izzie_lady
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 254

A mi sie marz takie biale w這sy jakie ma Aguilera....Ale fakt niszcza sie i trzeba sie bardzo nam璚zy zeby by造 jako takie :/ Kiedy,raz w zyciu wyszly mi bia貫 w這ski farb Londa arktyczny blond,niestety nie ma juz tej farby w sprzadazy( a moze to by rozja郾iacz)-i po niej wcale nie mialam zniszczonych w這sow( bo jeszcze wtedy wog鏊e mia豉m ladne w這sy ;p).
mniej wiecej dobry efekt bia造ch w這s闚 mo積a uzyskac farb Palette XXL kolor :mro幡y blond niestety mi sie dosc szybko wymywa i po 2 tygodniach niektore pasma 鄴趾n:/
izzie_lady jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-01-16, 13:05   #60
malibu1984
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez izzie_lady Poka wiadomo嗆
A mi sie marz takie biale w這sy jakie ma Aguilera....Ale fakt niszcza sie i trzeba sie bardzo nam璚zy zeby by造 jako takie :/ Kiedy,raz w zyciu wyszly mi bia貫 w這ski farb Londa arktyczny blond,niestety nie ma juz tej farby w sprzadazy( a moze to by rozja郾iacz)-i po niej wcale nie mialam zniszczonych w這sow( bo jeszcze wtedy wog鏊e mia豉m ladne w這sy ;p).
mniej wiecej dobry efekt bia造ch w這s闚 mo積a uzyskac farb Palette XXL kolor :mro幡y blond niestety mi sie dosc szybko wymywa i po 2 tygodniach niektore pasma 鄴趾n:/
Tak taki srebrzysty platynowy blond jest przesliczny ale trzeba przy takim rozjasnieniu nakladac tony maseczek i odzywek by podzywic wlosy co do twoejj wypowiedzi to plecam szampon welli regenal dla wlosow siwych i blond nadaje wlosom taka srebrzysta poswiate i niewidac tego paskudnego zoltego utleniacza po jakims czasie
Odpowiedz

Tagi
bia豉, bia貫, bia貫 w這sy, bia造, blond, blondynka, borsuk, ciemne w這sy, dekoloryzacja, farba, farbowanie, farbowanie w這s闚, fryzura, gaga, karmelowy blond, koloryzacja, pigmentacja, platyna, platynowy, platynowy blond, platynowy jasny blond, pomaranczowe, rozjasnianie, rozja郾iane, siwe, siwy, srebrzysty, wlosy, wlosy blond farbowanie, w這sy, w這sy farba, zolte

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-11-22 18:58:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:56.