Bia貫 w這sy - w徠ek zbiorczy - Strona 20 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-08-19, 18:18   #571
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Bia貫 w這sy - w徠ek zbiorczy

ja mia豉m jak捷 z garnier'a, co z wanili w nazwie, i wysz造 mi wtedy 鄴速e tzn. takie ciep貫.

ja polubi豉m c12, ale ma a 12 % utleniacz
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-08-19, 18:38   #572
platinum
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 65

U篡waj od篡wk wax do w這s闚 blond lub Gliss Kur shea cashmere (zdj璚ie nr.1)
Czyta豉m te opinie o masce regeneruj帷ej do w這s闚 farbowanych Global Cosmed - Malwa pollena - Gloria studio (zdj璚ie nr.2) ,ale nie wiem gdzie mo積a j kupi. Zastanawiam si te nad kupnem szamponu Jason 84% aloes (zdj璚ie nr.3)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (38,9 KB, 5 za豉dowa)
Rodzaj pliku: png 2.png (15,8 KB, 578 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (4,1 KB, 6 za豉dowa)

Edytowane przez platinum
Czas edycji: 2011-08-19 o 18:43
platinum jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-06, 11:54   #573
platinum
Raczkowanie

Witam.Co tu tak cicho ?
Musz si Wam czym pochwali.
Dwa dni temu robi豉m w sklepie zakupy i kasjerka spyta豉 jak farb farbuj w這sy,瞠 maj taki ch這dny ,zdrowy i b造szcz帷y odcie
Zaskoczy這 mnie to bo farbowa豉m w這sy ok.3 tygodnie temu.
Gdy powiedzia豉m jej ,瞠 to Joanna srebrny py za 6 z to wtedy kasjerka by豉 zaskoczona.
Oczywi軼ie powiedzia豉m jej , 瞠 2 opakowania zu篡wam na jedno farbowanie.
Ostatnio te testuj krem - Po prostu proste Shockwave ,fajnie prostuje i w這sy sa po nim b造szcz帷e,ale u篡豉m go 2 razy i nie wiem jakie efekty s po d逝窺zym stosowaniu (a myj w這sy co drugi dzie).
Stosowa造軼ie ten kosmetyk ? (czekam na Wasze opinie o nim)
I jak tam Wasze farbowanie w這s闚 ?
Pozdrawiam
Stary 2011-10-06, 15:27   #574
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

ja si nie wypowiadam, bo bia豉 ju nie jestem cho i tak w這sy mi 鄴趾造
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-07, 02:17   #575
tworazka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 384

ja odkad pamietam po rozjasnianiu mialam zoltko na glowie i odkad uzylam plukanki delii- srebrzyka mam wlosy platynowo srebrne nie wolno przesadzic bo bedzie sie mialo fioletowe, ale ja dodaje do szamponu tak pol na pol i wychodzi, gdy wlosy sa jednak fioletowawe myje 2 raz szamponem przeciwlupiezowym
A i dziewczyny jak chcecie miec platyne to pamietajcie o dopasowaniu brwi do koloru wlosow. Ja je rozjasniam. Bo efekt czarnych brwi do platyny jest okropny!!! Jakby sie mialo widoczna peruke. Np. http://www.youtube.com/watch?v=O8LJNVkUYhM
Stary 2011-10-17, 15:37   #576
platinum
Raczkowanie

Edytowane przez platinum
Czas edycji: 2016-02-08 o 13:28
Stary 2011-10-17, 23:59   #577
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

a co to ma do w徠ku o bia造ch w這sach?
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-18, 09:34   #578
platinum
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka wiadomo嗆
a co to ma do w徠ku o bia造ch w這sach?
Co to ma wsp鏊nego z w徠kiem ? - obejrzyj sobie wcze郾iejsze moje zdj璚ia ,kt鏎e doda豉m do posta str .19 (2011-06-10, 11:10)
Na tej samej stronie jest tw鎩 post z dnia 2011-06-10 ,21:31.
Odpisa豉m ci na niego (2011.06.11 ,10:55) - widocznie nie czyta豉 uwa積ie.

Edytowane przez platinum
Czas edycji: 2011-10-18 o 13:24
Stary 2011-10-21, 20:24   #579
Meadow
Wtajemniczenie

nic nie pomin窸am, widzia豉m Twoje wypowiedzi i poprzednie zdj璚ia i r闚nie uwa瘸m 瞠 nie maj nic wsp鏊nego z bia造mi w這sami
powinna z takimi zdj璚iami si przenie嗆 na w徠ki o blondach
absolutnie nie chc nikogo zgarsza, ale je郵i uwa瘸sz, 瞠 to s bia貫 w這sy to "troszeczk" si pomyli豉

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2011-10-21 o 21:17
Stary 2011-10-21, 23:28   #580
platinum
Raczkowanie

Cytat:
...je郵i uwa瘸sz, 瞠 to s bia貫 w這sy to "troszeczk" si pomyli豉

No w豉郾ie - uwa瘸m ,瞠 s bia貫 i nie jest to tylko moja opinia (je郵i rzeczywi軼ie czyta豉 moje wcze郾iejsze posty to na pewno o tym wiesz).
W rzeczywisto軼i wygl康aj podobnie jak na twoim zdj璚iu z 14.03.2011 – widocznie masz lepszy aparat
Napisa豉 komentarz do tego zdj璚ia ,cytuj : ,, nie wiem czy napisz jak zrobi豉m taki kolor, bo ju mam do嗆 wypowiedzi typu 瞠 "k豉mi 瞠by innym zniszczy w這sy" albo 瞠 "powinny mi dawno wypa嗆" .
Ot騜 , ja te pisze po raz ostatni, 瞠 moje w這sy s w rzeczywisto軼i bia貫.
Je郵i chodzi o m鎩 przedostatni post ,to jest to zdj璚ie w這s闚 miesi帷 po farbowaniu srebrnym py貫m ,wi璚 logiczne jest to ,瞠 s jeszcze bielsze zaraz po farbowaniu.
Chodzi這 mi te o to ,瞠 moje w這sy farbowane srebrnym py貫m nawet po miesi帷u wygl康aj super, poza odrostem oczywi軼ie.
Przeczyta豉m twoje wszystkie posty... co my郵 ? - pozostawiam bez komentarza , bo pisa豉 ,瞠 nie mo瞠sz si denerwowa.
Pami皻aj, 瞠 na zdj璚iach nic nie jest identyczne jak w rzeczywisto軼i.
By mo瞠 kiedy farbowa豉 w這sy srebrnym py貫m i co ci nie wysz這 (wiem ,瞠 mia豉 ju r騜ne kolory na w這sach).
Pisa豉 04.02.2011,瞠 srebrny py joanny wychodzi ciemny i szary. Tak ,wychodzi szary ,ale tylko wtedy kiedy za d逝go si trzyma go na w這sach (ja trzymam ok. 25- 30 minut) .Mo積a zmy t szaro嗆 myj帷 w這sy od razu po farbowaniu kilka razy szamponem przeciw逝pie穎wym.
Wszystkie wiemy ,瞠 na jasnych w這sach farba inaczej wychodzi ni na ciemnych.
Ja farbuj w這sy ju ok.10 lat i zawsze by造 to platynowe albo mro幡e kolory np. Palette platynowy blond, potem palette xxl mro幡y blond i metalic blond (moja ulubiona farba niestety wycofana),wi璚 wiadomo, 瞠 efekt farbowania w這s闚 srebrnym py貫m na jasnych w這sach b璠zie o wiele lepszy ni na w這sach czarnych czy rudych. Mam znajom ,kt鏎a pracuje w salonie fryzjerskim i wiem o czym m闚i .
Wyluzuj troch i nie b康 tak wrogo nastawiona do innych - troch optymizmu i u鄉iechu ...i mimo wszystko mi貫go weekendu 篡cz.

Edytowane przez platinum
Czas edycji: 2011-10-21 o 23:39
Stary 2011-10-27, 13:09   #581
Malutka1234567890
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Witam
potrzebuje pomocy moj naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond/ jasny br您. mia豉m robiony balejaz przez kilka lat9moje w這sy cie磬o sie rozjasniaja) ale teraz zachcia這 mi sie zejscia na jednolity kolor. chcia豉m dalej zachowac jasny kolor. na這篡豉m na odrosty palette 100 i wysz造 mi odrosty zo速e. P騜niej da豉m Farba Loreal Recital Preference M Baikal Bardzo Jasny Popielato Z這cisty Blond, 瞠by ujednolicic wmiare ten kolor gdyz odrosty by造 z鏊te a reszta po baleja瘸ch duzo ja郾iejsze. a wysz這 mi o masakra na w這sach po balejazach siwe. pomozcie co mam teraz na這zyc zeby nie by造 siwe a pozniej zeby nie by造 ani zielone bo tez jak czyta豉m tak sie zdaza. a chcialabym miec dalej w這sy blond.
Malutka1234567890 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-31, 12:09   #582
HellLie
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Cze嗆 dziewczyny

Mam pytanie do pa posiadaj帷ych ju bia貫 w這sy bez 鄴速ych refleks闚, ewentualnie lekko szare: czy jest szansa, 瞠 wyjd mi w豉郾ie takie na farbowanym rudym? U篡wam od ok. 2 lat farby Joanna "P這mienna Iskra", wi璚 nie jest ona jaka mocno inwazyjna. Naturalne w這sy mam jasnobr您owe, kt鏎e "豉pa造" rudy bez rozja郾iania.
Zamierzam wybra si z tym do fryzjera, ale warto wiedzie czy w og鏊e mam na to szans.
HellLie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-01, 09:51   #583
xLADYx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 12 127

Cytat:
nic nie pomin窸am, widzia豉m Twoje wypowiedzi i poprzednie zdj璚ia i r闚nie uwa瘸m 瞠 nie maj nic wsp鏊nego z bia造mi w這sami
powinna z takimi zdj璚iami si przenie嗆 na w徠ki o blondach
absolutnie nie chc nikogo zgarsza, ale je郵i uwa瘸sz, 瞠 to s bia貫 w這sy to "troszeczk" si pomyli豉
uwa瘸m tak samo chyba dziewczyna bia造ch w這s闚 nie widzia豉
xLADYx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-01, 14:37   #584
platinum
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Poka wiadomo嗆
No w豉郾ie widzia豉m - na mojej g這wie.
Je郵i Ci interesuje ten kolor, to farbuj sobie w這sy przez kilka miesi璚y srebrnym py貫m, potem u篡j do mycia w這s闚 szampon Marion Maribell perfect do w這s闚 rozja郾ionych, siwych i blond i zastosuj od篡wk z tej samej serii.Mo瞠 jak B鏬 da ,to b璠ziesz mog豉 ogl康a t biel na swojej g這wie.Nie wypowiadaj si na forum ,je郵i nie testowa豉 tej farby i nie wiesz jakie s efekty po farbowaniu.
Widz , 瞠 nie wszystkie dziewczyny chc pos逝cha rad od innych uczestniczek.
Gdybym ja rok temu (szuka豉m farby ,kt鏎a da mi taki efekt jak po Palette XXL mro幡y blond) przeczyta豉 post z porad na temat farby , kt鏎a nie niszczy w這s闚 i kt鏎a daje taki efekt jak ja mam teraz na w這sach , to nie stosowa豉bym innych farb ,kt鏎e popali造 mi w這sy(a stosowa豉m ich du穎).
Maj帷 w這sy ciemne lub kolorowe pasemka na g這wie, niestety nigdy za pierwszym razem nie wyjdzie Wam bia造 stosuj帷 tylko srebrny py.
Moja kole瘸nka te chcia豉 mie taki kolor w這s闚 jak ja ,pofarbowa豉 srebrnym py貫m (naturalny ciemny blond) i nie wyszed jej taki jak na moich w這sach.
Dopiero za drugim razem wyszed jej jasny blond , a teraz ma takie jak ja.
Wi璚 nie trzeba katowa od razu w這s闚 rozja郾iaczami , ani drogimi farbami. Wniosek nasuwa si sam – nie na wszystkich w這sach farba wychodzi tak samo.
Kto chce niech nie wierzy – Wasz wyb鏎 ,ale komentowanie w stylu :,,chyba dziewczyna bia造ch w這s闚 nie widzia豉’’ jest zb璠ne skoro ich w rzeczywisto軼i nie widzia豉 . A mo瞠 to zazdro嗆 przez ciebie przemawia ?
To jest m鎩 ostatni komentarz na ten temat. Chcecie to niszczcie sobie w這sy innymi farbami(macie do tego prawo).
Ja ju nie udzielam rad niedowiarkom.

Edytowane przez platinum
Czas edycji: 2011-11-01 o 15:04
Stary 2011-11-02, 14:36   #585
caskada
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 124

Cytat:
Napisane przez platinum Poka wiadomo嗆
Moje w這sy farbowane srebrnym py貫m ok.miesi帷 temu.
jak to kolor? bez? bo biale nie sa...
Stary 2011-11-02, 15:01   #586
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
No w豉郾ie widzia豉m - na mojej g這wie.
Je郵i Ci interesuje ten kolor, to farbuj sobie w這sy przez kilka miesi璚y srebrnym py貫m, potem u篡j do mycia w這s闚 szampon Marion Maribell perfect do w這s闚 rozja郾ionych, siwych i blond i zastosuj od篡wk z tej samej serii.Mo瞠 jak B鏬 da ,to b璠ziesz mog豉 ogl康a t biel na swojej g這wie.Nie wypowiadaj si na forum ,je郵i nie testowa豉 tej farby i nie wiesz jakie s efekty po farbowaniu.
Widz , 瞠 nie wszystkie dziewczyny chc pos逝cha rad od innych uczestniczek.
Gdybym ja rok temu (szuka豉m farby ,kt鏎a da mi taki efekt jak po Palette XXL mro幡y blond) przeczyta豉 post z porad na temat farby , kt鏎a nie niszczy w這s闚 i kt鏎a daje taki efekt jak ja mam teraz na w這sach , to nie stosowa豉bym innych farb ,kt鏎e popali造 mi w這sy(a stosowa豉m ich du穎).
Maj帷 w這sy ciemne lub kolorowe pasemka na g這wie, niestety nigdy za pierwszym razem nie wyjdzie Wam bia造 stosuj帷 tylko srebrny py.
Moja kole瘸nka te chcia豉 mie taki kolor w這s闚 jak ja ,pofarbowa豉 srebrnym py貫m (naturalny ciemny blond) i nie wyszed jej taki jak na moich w這sach.
Dopiero za drugim razem wyszed jej jasny blond , a teraz ma takie jak ja.
Wi璚 nie trzeba katowa od razu w這s闚 rozja郾iaczami , ani drogimi farbami. Wniosek nasuwa si sam – nie na wszystkich w這sach farba wychodzi tak samo.
Kto chce niech nie wierzy – Wasz wyb鏎 ,ale komentowanie w stylu :,,chyba dziewczyna bia造ch w這s闚 nie widzia豉’’ jest zb璠ne skoro ich w rzeczywisto軼i nie widzia豉 . A mo瞠 to zazdro嗆 przez ciebie przemawia ?
To jest m鎩 ostatni komentarz na ten temat. Chcecie to niszczcie sobie w這sy innymi farbami(macie do tego prawo).
Ja ju nie udzielam rad niedowiarkom.
tak sobie t逝macz 瞠 Ci zazdroszcz
masz racj nie udzielaj rad je郵i nie masz sama na ten temat poj璚ia
masz w這sy blond na tej fotce taki be nawet a z bia造m on nic wsp鏊nego nie ma i to nie podlega dyskusji.

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2011-11-02 o 15:03
Stary 2011-11-02, 21:30   #587
Meadow
Wtajemniczenie

Cytat:
Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
jak to kolor? bez? bo biale nie sa...
Cytat:
tak sobie t逝macz 瞠 Ci zazdroszcz
masz racj nie udzielaj rad je郵i nie masz sama na ten temat poj璚ia
masz w這sy blond na tej fotce taki be nawet a z bia造m on nic wsp鏊nego nie ma i to nie podlega dyskusji.
no nareszcie kto inny ni ja to zauwa篡
Stary 2011-11-03, 10:46   #588
platinum
Raczkowanie

Je郵i to nie jest bia造 to w takim razie Twoje zdj璚ie xLADYx (20.01.2011)http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=45289&pa ge=15 i Twoje te Meadow(14.03.2011)http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=45289&pa ge=17 nie powinno znale潭 si w tym w徠ku

(specjalnie dla Was po篡czy豉m troch lepszy aparat od mojego)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (25,1 KB, 192 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (21,9 KB, 203 za豉dowa)

Edytowane przez platinum
Czas edycji: 2011-11-03 o 10:52
Stary 2011-11-03, 12:30   #589
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Je郵i to nie jest bia造 to w takim razie Twoje zdj璚ie xLADYx (20.01.2011)http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=45289&pa ge=15 i Twoje te Meadow(14.03.2011)http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=45289&pa ge=17 nie powinno znale潭 si w tym w徠ku

nie widz podobie雟twa mi璠zy moimi a Twoimi w這sami
zdj璚ie na tej stronie kt鏎e zamie軼i豉 i kt鏎e komentowa造鄉y to be
a z tych 1 bia貫 a drugie to bardziej popiel ni biel
srebrny py jak sama nazwa wskazuje srebrny bardziej pod popiel b璠zie wychodzi
Stary 2011-11-03, 12:34   #590
caskada
Zakorzenienie

Cytat:

1 foto pod blyskiem flesza dalo biel
2 foto jak dla mnie to kolor golebi troche szarawo popielato
moze sie wymyje i bedzie bialo dla mnie biel to czysta biel az blyszczy jak snieg ...nic pomiedzy
Stary 2011-11-03, 13:14   #591
platinum
Raczkowanie

Cytat:
nie widz podobie雟twa mi璠zy moimi a Twoimi w這sami
zdj璚ie na tej stronie kt鏎e zamie軼i豉 i kt鏎e komentowa造鄉y to be
a z tych 1 bia貫 a drugie to bardziej popiel ni biel
Por闚na豉m zdj璚ie Twoje i moje i jako nie widz r騜nicy.
Jednak przyzna豉 cz窷ciowo racj ,瞠 s bia貫 - zd璚ia te s robione w tym samym czasie,wi璚 nie mog造 samoistnie w rzeczywisto軼i zmieni koloru.
Przecie nie kupi sobie specjalnie dla Wiza簑 profesjonalnego aparatu ,瞠by軼ie mi uwierzy造,瞠 s naprawd bia貫.
Wszystko zale篡 od aparatu ,鈍iat豉 itd.
Mo瞠 rzeczywi軼ie to pierwsze zdj璚ie ,kt鏎e wcze郾iej komentowa造軼ie nie jest zrobione w dobrym 鈍ietle.

Cytat:
srebrny py jak sama nazwa wskazuje srebrny bardziej pod popiel b璠zie wychodzi

Pisa豉m ,瞠 srebrny py wychodzi popielaty je郵i d逝go trzyma si farb na w這sach, ale schodzi po kilku myciach szamponem przeciw逝pie穎wym. Ja trzymam farb kr鏂ej i nie ma tego efektu szaro軼i. Pisa豉m te(powtarzam si),瞠 stosuj Marion Maribell do w這s闚 rosja郾ionych,siwych i blond - szampon i od篡wk. Marion Maribell – na pewno te wp造wa na kolor w這s闚.
Dobra - koniec z tymi komentarzami na temat ,,bia貫 czy nie bia貫 ?'' Mo瞠 lepiej Wy pochwalcie si kolorami swoich w這s闚 - je郵i oczywi軼ie temat w徠ku jest odpowiedni

Edytowane przez platinum
Czas edycji: 2011-11-03 o 13:26
Stary 2011-11-03, 13:19   #592
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Por闚na豉m zdj璚ie Twoje i moje i jako nie widz r騜nicy.
Jednak przyzna豉 cz窷ciowo racj ,瞠 s bia貫 - zd璚ia te s robione w tym samym czasie,wi璚 nie mog造 samoistnie w rzeczywisto軼i zmieni koloru.
Przecie nie kupi sobie specjalnie dla Wiza簑 profesjonalnego aparatu ,瞠by軼ie mi uwierzy造,瞠 s naprawd bia貫.
Wszystko zale篡 od aparatu ,鈍iat豉 itd.
Mo瞠 rzeczywi軼ie to pierwsze zdj璚ie ,kt鏎e wcze郾iej komentowa造軼ie nie jest zrobione w dobrym 鈍ietle.
Dobra - koniec z tymi komentarzami na temat ,,bia貫 czy nie bia貫 ?'' Mo瞠 lepiej Wy pochwalcie si kolorami swoich w這s闚 - je郵i oczywi軼ie temat w徠ku jest odpowiedni
ja co prawda nie mam bialych i mi sie nawet takie nie podobaja ale tez mam blond i zdjecia mam w galerii
Stary 2011-11-03, 13:20   #593
xLADYx
Zakorzenienie

ja mam bia貫 i zdj璚ia te mam w galerii
Stary 2011-11-03, 13:40   #594
platinum
Raczkowanie

Cascada - loczki s 鈍ietne - ja niestety nie umiem sobie zrobi takich ,moje w這sy wi璚 skazane s na prostownic,bo po umyciu mam afro na g這wie
xLADYx - twojej galerii nie znalaz豉m - widz po komentarzach na Twoim profilu ,瞠 nie tylko ja nie mog znale潭.

Edytowane przez platinum
Czas edycji: 2011-11-03 o 13:42
Stary 2011-11-03, 13:52   #595
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Cascada - loczki s 鈍ietne - ja niestety nie umiem sobie zrobi takich ,moje w這sy wi璚 skazane s na prostownic,bo po umyciu mam afro na g這wie
xLADYx - twojej galerii nie znalaz豉m - widz po komentarzach na Twoim profilu ,瞠 nie tylko ja nie mog znale潭.
bo nie jest publiczna
Stary 2011-11-03, 13:55   #596
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
ja ich nie robie ja mam takie i nie walcze z natura bo pewnie bym lysa byla
Stary 2011-11-03, 14:01   #597
platinum
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez caskada Poka wiadomo嗆
ja ich nie robie ja mam takie i nie walcze z natura bo pewnie bym lysa byla
No ta natura Ci hojnie obdarzy豉 - mi si zawsze podoba造 takie loki jak cz瘰to ma np. Shakira

edit :Teraz dopiero wrzucaj帷 tego posta zauwa篡豉m ,瞠 chyba masz j na awatarze

Edytowane przez platinum
Czas edycji: 2011-11-03 o 14:03
Stary 2011-11-03, 14:04   #598
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
No ta natura Ci hojnie obdarzy豉 - mi si zawsze podoba造 takie loki jak cz瘰to ma np. Shakira

edit :Teraz dopiero wrzucaj帷 tego posta zauwa篡豉m ,瞠 chyba masz j na awatarze
taaa zawsze ja mam czasami nawet przebieram
Stary 2011-11-03, 14:55   #599
Meadow
Wtajemniczenie

Cytat:
i Twoje te Meadow(14.03.2011)http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=45289&pa ge=17 nie powinno znale潭 si w tym w徠ku

1. Moje w這sy na tamtym zdj璚iu s ja郾iejsze od Twoich i nie mia造 瘸dnego popieu, be簑 czy innego odcienia tak jak wida na Twoich zdj璚iach

2. Jako嗆 aparatu nie ma wp造wu na to co pr鏏ujesz zaprezentowa, jako嗆 wp造wa na ewentualne ziarno albo po prostu mniej wyra幡e zdj璚ie, bo kolory ewentualnie mog造 by cieplejsze je郵i nieodpowiednio zosta造 dobrane ustawienia ale NIGDY ciemniejsze ani ch這dniejsze i nie powsta豚y taki efekt jaki wida. Je郵i mia豉by jak to uwa瘸sz "gorszy" aparat w這sy ewentualnie mog造 by wyj嗆 prze鈍ietlone przez zlanie si zbyt jasnych ton闚 a takiego efektu tez tam nie wida. - wypowied mojego T-ta zawodowego fotografa

W dalszym ci庵u utrzymuj, 瞠 Twoje w這sy s po prostu jednym z ja郾iejszych blond闚 a nie biel.
Na moje zdj璚ie starczy popatrze i od razu wida, 瞠 to biel a nie bardzo jasny blond.

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2011-11-03 o 14:59
Stary 2011-11-03, 15:02   #600
platinum
Raczkowanie

Cytat:
...wypowied mojego T-ta zawodowego fotografa
No ,to ju wiem kto Ci robi zdj璚ie
Odpowiedz

Tagi
bia豉, bia貫, bia貫 w這sy, bia造, blond, blondynka, borsuk, ciemne w這sy, dekoloryzacja, farba, farbowanie, farbowanie w這s闚, fryzura, gaga, karmelowy blond, koloryzacja, pigmentacja, platyna, platynowy, platynowy blond, platynowy jasny blond, pomaranczowe, rozjasnianie, rozja郾iane, siwe, siwy, srebrzysty, wlosy, wlosy blond farbowanie, w這sy, w這sy farba, zolte

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-11-22 18:58:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:13.