Bia貫 w這sy - w徠ek zbiorczy - Strona 33 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-06-25, 10:05   #961
ozzieldz
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Dot.: Bia貫 w這sy - w徠ek zbiorczy

Hej... chcia豉bym i ja poprosi o porad, nie wiem jak mam rozja郾i kud造 dwukolorowe, gdzie 鄴速y przenika si z bia造m, jaki chc mie na ca貫j g這wie. Moja fryzjerka u篡豉 farby rozja郾iaj帷ej 1,5 mca temu, potem ja Palette a10 2 tyg temu i jak wida dalej bez efektu. Rozja郾iacz Joanny mi odradza豉, ale mam 2 opakowania i mnie korci, skoro jej farba w salonie nie pomog豉? Sama nie mam najmniejszego do鈍iadczenia w rozja郾ianiu, st康 moje g逝pie mo瞠 pytania- Czy jak u篡j rozja郾iacza na 鄴速e odrosty, to wyjd bardziej 鄴速e? Czy wtedy po rozja郾iaczu po這篡 farb rozja郾iaj帷 jeszcze? Naturalne mam mysiosiwy blond, atakowany od ponad roku go喚bim popielem Joanny po dekoloryzacji z ober篡ny (te Joanny )
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC06690.jpg (137,1 KB, 16 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC06705.jpg (93,1 KB, 22 za豉dowa)
ozzieldz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-25, 13:35   #962
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 083
Dot.: Z ciemnych w platyn...

Rozja郾ic mo瞠sz, ale wszystkim, tylko nie Joanna! To pali w這sy! No chyba 瞠 masz w這sy ze stali...
草速e w這sy po rozja郾ieniu powinny sta si bia貫. Mo瞠 jaka farba rozja郾iajaca by豉by lepsza ni rozja郾ianie? Wella koleston 12.89 np?

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-25, 17:37   #963
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez ozzieldz Poka wiadomo嗆
Hej... chcia豉bym i ja poprosi o porad, nie wiem jak mam rozja郾i kud造 dwukolorowe, gdzie 鄴速y przenika si z bia造m, jaki chc mie na ca貫j g這wie. Moja fryzjerka u篡豉 farby rozja郾iaj帷ej 1,5 mca temu, potem ja Palette a10 2 tyg temu i jak wida dalej bez efektu. Rozja郾iacz Joanny mi odradza豉, ale mam 2 opakowania i mnie korci, skoro jej farba w salonie nie pomog豉? Sama nie mam najmniejszego do鈍iadczenia w rozja郾ianiu, st康 moje g逝pie mo瞠 pytania- Czy jak u篡j rozja郾iacza na 鄴速e odrosty, to wyjd bardziej 鄴速e? Czy wtedy po rozja郾iaczu po這篡 farb rozja郾iaj帷 jeszcze? Naturalne mam mysiosiwy blond, atakowany od ponad roku go喚bim popielem Joanny po dekoloryzacji z ober篡ny (te Joanny )
Niekoniecznie. Mog po prostu wi璚ej sie nie rozja郾i i zosta 鄴速e (raz tak mia豉m, ko鎍e mi odpad造!) albo zejdziesz do bardzo jasnej 鄴販i, prawie bia貫j, ale wtedy zostanie ci tonowanie.
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-06-25, 23:30   #964
ozzieldz
Przyczajenie

Ogromne dzi瘯i za wskaz闚ki. Jak co si na mej g這wie zmieni, dam zna co i jak robi豉m, by mo瞠 komu si przyda.
Stary 2015-06-26, 01:33   #965
amisu
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 238

Ja uwa瘸m, 瞠 nie ma sensu rozja郾ia w這s闚 do bia這軼i - zwykle ju si do niczego nie nadaj. Wystarczy rozja郾i do "kurczaka" a potem tonowa, czy farb, czy tonerem, czy p逝kank. "Stonowane" w這sy mo瞠 nie b璠 bia貫 jak 郾ieg ale b璠 豉dnie per這wo- popielate. Mi to wystarcza, wygl康aj jak bia貫, chyba 瞠 za這輳 bia陰 koszul, wtedy wida ma豉 r騜nic. To kwestia kontrastu.
amisu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-07-09, 10:58   #966
ozzieldz
Przyczajenie

Hej ponownie- tak jak poradzi造軼ie, zostawi豉m rozja郾iacz w szafie i w przeci庵u 15 dni u篡豉m: garniera rozja郾iaj帷ego c10, po sp逝kaniu od razu go喚bi popiel... i kupa- troch sper這wia造 i zr騜owia造 tylko. Wellatonu nie da這 rady sko這wa, bo nie mieszkam w Polsce, a znajoma na urlopie w PL nie mia豉 u siebie profesjonalnego sklepu, ale! Znalaz豉m na jakim blogu info, 瞠 鄴速e w這sy 豉dnie komu pokry L'oreal Stokholm- i o niego poprosi豉m znajom. Wczoraj na這篡豉m na g這w ca陰 farb (cho jedna tubka spokojnie na 2 razy by starczy豉) i wreszcie co si zmieni這- vide fotki. Teraz pytanie, jak dalej atakowa w這sy: rozja郾iaj帷 c10 a potem l'orealem, czy od razu samym l'orealem? Nie wiem, czy wcze郾iejszy u篡tek tamtych farb wp造n掖 na to, 瞠 l'oreal 豉dnie teraz rozja郾i... w ka盥ym razie polecam t farb na walk z 鄴速kiem
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg okk.JPG (228,2 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg okkk.jpg (91,0 KB, 10 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg oko.JPG (130,2 KB, 11 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg okok.JPG (208,2 KB, 25 za豉dowa)
Stary 2015-07-09, 16:31   #967
201607040946
Konto usuni皻e

Ja bym nawet nie farbowa豉, tylko tonowa豉
Stary 2015-07-10, 09:05   #968
ozzieldz
Przyczajenie

Nie mam dost瘼u do farb z pigmentem, tylko koloryzuj帷ych kilkana軼ie... no nic, poczekam do urlopu Dzi瘯i!

Edytowane przez ozzieldz
Czas edycji: 2015-07-10 o 09:09
Stary 2015-07-10, 09:39   #969
agaklimek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 135

Jak kiedy stara豉m si osi庵n望 platynk na w這sach to rozja郾ia豉m Syossem.
Stary 2015-08-14, 19:58   #970
kleo_4
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 126

Ja ju nie wiem co mam robi. Mia豉m blond, ale przyciemnilam g鏎, bo mia豉m odrost 3 cm, tzn. przed逝篡豉m go aby wygl康a naturalniej, farb ciemny blond pzez fryzjerk. Potem mi odbi這 i na這篡豉m sama cynamonowy br您 Joanny, wyszed pi瘯ny i odzywi mi w這sy, byly b造szcz帷e i l郾i帷e. Efekt te wyszed fajny, podoba mi si, alepo tygodniu stwierdzi豉m 瞠 za d逝go poci庵n窸am ten br您, za ma這 zosta這 mi blondu i zrobi豉m k徙iel rozja郾iaj帷. Potem na d馧 na這篡豉m Garnier 111 superjasny popielaty blond. Na blondzie wyszed super. Niestety pociapa豉m te g鏎 i z br您u wysz造 mi rudawe nier闚nomierne pasemka i plamy. Teraz mi 瘸l bo po cynamonie mia造 cudny kolor, podobny do mojego i wygl康a豉m dobrze w takich ciemnych przy twarzy. Reszta w這s闚 jest blond ale maj te br您owe pasma. Zastanawiam si co zrobi. Kupi豉m rozja郾iacz 12% i dwie farby Lorael - Extreme platinum i bardzo bardzo jasny ch這dny kryszta這wy blond (m鎩 idea koloru). Drugi idea to kolor z mojego Avatara.

Jak to teraz zrobi, aby jednak jaki odrost zostawi, bo jak mam ca陰 bia陰 g堯wk to wygl康am na 造s. Jak zrobi blond, ale 瞠by przy twarzy by這 wida 瞠 jest ciemniej? Pasemka cieniutkie? Musia這 by ich by mn鏀two... Jak mi si to uda? Fryzjerka zawo豉豉 400 z i m闚i豉 o tonowaniu i pasemkach w豉郾ie. Farby kupi豉m za 60 z i planuj farbowanie, ale boj si. bo nie mam a takich zdolno軼i, ani nikogo do pomocy. Poza tym przy pomocy to kiedy straci豉m p馧 w這s闚 po rozja郾ianiu. Teraz chcia豉bym ruszy jedynie g鏎 (Ta g鏎a mnie razi bo jest rudawa :/), bo d馧 w miar mnie zadowala. Jest nawet platynowy i jasny (pewnie p鏦i si nie wyp逝cze ) Dam mu troch odpocz望 bo jest najbardziej wym璚zony.

Pomocy, co zrobi?

Dzi瘯i je郵i komu chcia這 si to przeczyta, je郵i napisa豉m chaotycznie to pytajcie, dopowiem co trzeba

Nigdy nie wrzucam fotek do sieci ale jestem ju dosy zdesperowana...

1 i 2 - foto po farbie cynamonowy br您
3 i 4 - foto po k徙ieli i Garnierze 111 superjasny popielaty blond
5 - czy takie co by這by dobrym rozwi您aniem mojego blondu + ciemnych? Ale jak uzyska taki efekt + blond ja郾iejszy oczywi軼ie).

Z g鏎y dzi瘯uj za jakiekolwiek rady.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (69,5 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (72,8 KB, 42 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (81,7 KB, 31 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (64,0 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 5.JPG (12,2 KB, 19 za豉dowa)

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-najwi瘯sze szcz窷cie

Edytowane przez kleo_4
Czas edycji: 2015-08-14 o 20:15
kleo_4 jest teraz online   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-08-31, 19:20   #971
hvitskog
Hvitskog

Bia這w這se dziewcz皻a, proste pytanko:
lepiej samemu bra si za uzyskanie bia造ch w這s闚 w domowym zaciszu, czy odda si w r璚e specjalisty? Co s康zicie o tym po waszych domowych eksperymentach?
hvitskog jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-09-02, 14:14   #972
Agueda_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29

Cytat:
Napisane przez hvitskog Poka wiadomo嗆
Bia這w這se dziewcz皻a, proste pytanko:
lepiej samemu bra si za uzyskanie bia造ch w這s闚 w domowym zaciszu, czy odda si w r璚e specjalisty? Co s康zicie o tym po waszych domowych eksperymentach?
Specjalista nic innego Ci nie zrobi ni Ty sama, tylko zawo豉 za to 10 razy dro瞠j.
Mi bia貫 w這sy robi豉 fryzjerka rozja郾iaczem Joanny za 10 z (tym co w drogerii, widzia豉m na w豉sne oczy) a p豉ci豉m 100 z za odrosty.
Bia貫 w這sy wychodz bez problemu po Palette 100, je郵i regularnie robisz odrosty (co 3 tyg.). W這sy wcale si nie 豉mi intensywniej ni po rozja郾ianiu "profesjonalnym"
Agueda_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-15, 13:16   #973
anna_gadom
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Bia貫 w這sy jak przygotowa

Wiem, 瞠 by這 kilka ju podobnych w徠k闚, ale nie znalaz豉m odpowiedzi. Chce przefarbowa sobie w te wakacje w這sy na bia這. Nigdy wcze郾iej nie farbowa豉m w這s闚. Cz瘰to mog豉m wyczyta, 瞠 po takim zabiegu w這sy wypada陰 k喚bami. Jak je przygotowa by zniszczenia by造 jak najmniejsze? Stosuje oleje i od篡wki, biore skrzypovit. Co powiedzie fryzjerce by rozja郾ia豉/farbowa豉 tak by w這sy nie zrobi造 si sianem i licznie nie wypada造?
anna_gadom jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-15, 20:37   #974
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 083

Jaki obecnie masz kolor? Nawil瘸j ile si da.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-19, 21:00   #975
lunairei
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Rozja郾ianie do platyny/bia貫go koloru

Hejka Chcia豉m si dowiedzie si czy z moimi w這sami naprawd nie da sie nic zrobi. Ot騜 jako w wakacje by豉m u fryzjerki, kt鏎a zrobi豉 mi ombre jako od po這wy w這s闚. Na pocz徠ek u篡豉 farby, p騧niej poprawi豉 rozja郾iaczem z woda utleniona 6% prawdopodobnie. Mam blond w這sy, na pocz徠ku by這 dobrze, teraz moje w這sy lekko z鄴趾造. I moje pytanie brzmi czy da rade je jeszcze rozja郾i do platyny czy bia貫go nawet najlepiej? Czy nie z豉pi mi w og鏊e koloru/odpadn konc闚ki?
Chodzi mi o co takiego jak na za陰czonym obrazku
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 11694127_1211114218902597_5861461161679814019_n.jpg (34,4 KB, 40 za豉dowa)

Edytowane przez lunairei
Czas edycji: 2015-11-19 o 21:41
lunairei jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-19, 21:39   #976
lunairei
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Hejka chcialam sie dowiedzie si czy z moimi w這sami naprawd nie da sie nic zrobi. Ot騜 jako w wakacje by豉m u fryzjerki, kt鏎a zrobi豉 mi ombre jako od po這wy w這s闚. Na pocz徠ek u篡豉 farby, p騧niej poprawi豉 rozja郾iaczem z woda utleniona 6% prawdopodobnie. Mam blond w這sy, na pocz徠ku by這 dobrze, teraz moje w這sy lekko z鄴趾造. I moje pytanie brzmi czy da rade je jeszcze rozja郾i do platyny czy bia貫go nawet najlepiej? Co takiego jak nizej
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 11694127_1211114218902597_5861461161679814019_n.jpg (34,4 KB, 6 za豉dowa)
lunairei jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-20, 10:57   #977
Wampierz
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 393

Cytat:
Napisane przez lunairei Poka wiadomo嗆
Hejka chcialam sie dowiedzie si czy z moimi w這sami naprawd nie da sie nic zrobi. Ot騜 jako w wakacje by豉m u fryzjerki, kt鏎a zrobi豉 mi ombre jako od po這wy w這s闚. Na pocz徠ek u篡豉 farby, p騧niej poprawi豉 rozja郾iaczem z woda utleniona 6% prawdopodobnie. Mam blond w這sy, na pocz徠ku by這 dobrze, teraz moje w這sy lekko z鄴趾造. I moje pytanie brzmi czy da rade je jeszcze rozja郾i do platyny czy bia貫go nawet najlepiej? Co takiego jak nizej
W這sy "z鄴趾造" nie dlatego, 瞠 軼iemnia造, tylko wyp逝ka si pigment i 鄴速y wyszed spod spodu. Nale篡 w這sy stonowa czym o lekko fioletowym odcieniu - np. p逝kanka do w這s闚 "srebrz帷a", szampon do w這s闚 siwych i rozjasnianych, szamponetka w kolorze "platynowy blond" albo wodny roztw鏎 gencjany, ale ten ostatni musi by mocno rozcie鎍zony.

Nie ma sensu ich dalej rozjasnia, skoro kolor po wyj軼iu od fryzjerki by dobry. W這sy niekoniecznie daj si rozja郾i na czysty bia造, u wi瘯szo軼i os鏏 zawsze b璠a mniej lub bardziej 鄴速awe, dlatego si疀e w豉郾ie tonuje.
Stary 2015-11-30, 01:40   #978
cassie91910
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 478
GG do cassie91910

Marzy mi si podobna biel w這s闚 jak na zdj璚iu, kt鏎e zamie軼i豉 lunairei Kiedy gdy robi豉m refleks u fryzjerki powiedzia豉 mi, 瞠 mam du穎 鄴速ego pigmentu, nie wiem czy w to wierzy, ale od 3 lat farbuj w這sy drogeryjnymi farbami lub apteczn na miodowy blond. Chcia豉bym mie bia貫 Planuj na pocz徠ek kupi farb Color&Soin 10A a nast瘼nie zaopatrzy si w fioletowe szampony itp. gencjan ju mam P騧niej ewentualnie chc na這篡 rozja郾iacz.

Jak inn farb polecicie je郵i nie znajd C&S? Tak, kt鏎a dobrze by rozja郾i豉?

Oraz czy warto i嗆 do fryzjera, czy pr鏏owa samemu? Bo je郵i chodzi o fryzjer闚 to unikam ich od 5 lat, sama podcinam w這sy, 軼inam sobie grzywki itp. przynajmniej jestem wtedy z豉 na siebie i nic nie p豉c

Ale je郵i istnieje dobry fryzjer w Rzeszowie, kt鏎y potrafi dokona tej metamorfozy to z ch璚i si dowiem kto to taki
Stary 2015-11-30, 11:26   #979
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 805

Cytat:
Napisane przez cassie91910 Poka wiadomo嗆
Marzy mi si podobna biel w這s闚 jak na zdj璚iu, kt鏎e zamie軼i豉 lunairei Kiedy gdy robi豉m refleks u fryzjerki powiedzia豉 mi, 瞠 mam du穎 鄴速ego pigmentu, nie wiem czy w to wierzy, ale od 3 lat farbuj w這sy drogeryjnymi farbami lub apteczn na miodowy blond. Chcia豉bym mie bia貫 Planuj na pocz徠ek kupi farb Color&Soin 10A a nast瘼nie zaopatrzy si w fioletowe szampony itp. gencjan ju mam P騧niej ewentualnie chc na這篡 rozja郾iacz.

Jak inn farb polecicie je郵i nie znajd C&S? Tak, kt鏎a dobrze by rozja郾i豉?

Oraz czy warto i嗆 do fryzjera, czy pr鏏owa samemu? Bo je郵i chodzi o fryzjer闚 to unikam ich od 5 lat, sama podcinam w這sy, 軼inam sobie grzywki itp. przynajmniej jestem wtedy z豉 na siebie i nic nie p豉c

Ale je郵i istnieje dobry fryzjer w Rzeszowie, kt鏎y potrafi dokona tej metamorfozy to z ch璚i si dowiem kto to taki
Skoro masz ju farbowane w這sy to nawet nie pr鏏uj dochodzi do bieli farb, a tym bardziej tak. Szkoda m璚zy w這s闚, bo i tak sko鎍zysz z rozja郾iaczem.
Ta farba to raczej s豉bizna, widzia豉m efekty na zdj璚iach. Dla podatnych albo jasnych w這s闚. 疾by uzyska czysty, prawie bia造 blond trzeba u篡 lepszej farby albo by szcz窷ciar.

Je瞠li jakakolwiek farba mia豉by co zdzia豉 to jaki superblond np. od Welli (Koleston), Alfaparfu, Matrix. Najlepiej ze wzmacniaczem rozja郾iania. Naturalne w這sy powinny si rozja郾i nawet do 5 mo瞠 6 ton闚 (woda 12% i wzmacniacz rozja郾iania), z farbowanymi to wielka niewiadoma.

Radzi豉bym Ci p鎩嗆 na konsultacj do dobrego fryzjera zanim zaczniesz si sama bawi. Je瞠li nie masz kr鏂iutkich w這s闚 to b璠zie 瘸l niepotrzebnie je poniszczy.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2015-11-30 o 11:30
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 805 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-11-30, 17:57   #980
cassie91910
Zadomowienie

GG do cassie91910

Kupi豉m ju farb Loreal Preference 92 bardzo jasny blond be穎woper這wy, w sumie to mam dwa opakowania ju i dzi pofarbuj. Zapewne nie wyjd bia貫 ale dosy ju mam tego s這necznego miodu szczeg鏊nie na zim >.< Kupi豉m te niebieski szampon z Joanny niweluj帷y 鄴速y odcie i du穎 od篡wek i masek do kolekcji. Nie boj si o w這sy bo prze篡造 schodzenie z czerni gdzie farbowa豉m na czarno przez ponad rok co miesi帷 i tak stopniowo kupowa豉m ja郾iejsza farb. O w這sy dbam co mycie, oleje maski itp. Stopniowe rozja郾ianie mi najbardziej pasuje

Edit: Pomalowa豉m, jednak r騜nicy w odcieniu nie ma zbytnio Nast瘼ny zakup to Alfaparf i utleniacz 9%, czyli kombinujemy dalej

Edytowane przez cassie91910
Czas edycji: 2015-12-03 o 04:08
cassie91910 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-12-13, 21:15   #981
cassie91910
Zadomowienie

GG do cassie91910

Szkoda, 瞠 w徠ek umar
Stary 2015-12-19, 14:38   #982
cassie91910
Zadomowienie

GG do cassie91910

Cze嗆
Mo瞠 kto jeszcze wpadnie na ten w徠ek to napisz jakie post瘼y u mnie

Pomalowa豉m wczoraj w這sy farb Alfaparf 11.20 z utleniaczem Joanna 12% i mam w這sy 2 tony ja郾iejsze Za陰czam zdj璚ie.
Jest to na prawd post瘼 bo malowa豉m wcze郾iej Syoss Miodowy Blond (patrz zdj璚ie nr2).

Co dalej b璠 robi przez 2-3 tyg:

1. 1x w tyg olejowanie + nawil瘸j帷a maska z kropk gencjany,
2. mycie 1x w tyg fioletowym szamponem aby och這dzi kolor (jaki polecacie? Marion? Joanna?)
3. zazwyczaj myj w這sy TYLKO od篡wk nawil瘸j帷

Nast瘼ny cel to farba Wella Koleston Perfect 12/98 lub 12/22 jeszcze nie jestem zdecydowana... My郵 te aby kupi Wella Color Touch Instamatic odcie Muted Mauve ale to po farbowaniu Kolestonem. Oxy pewnie 9% tym razem.

Tak瞠 jestem na poziomie 11 i wbijam pomi璠zy 12/13
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 12387778_1103489879661846_228353381_n_Fotor.jpg (226,4 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg nowa-farba-do-wlosow-syoss-miodowy-blond.jpg (100,0 KB, 5 za豉dowa)

Edytowane przez cassie91910
Czas edycji: 2015-12-19 o 14:41
cassie91910 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-12-20, 10:47   #983
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Cze嗆
Mo瞠 kto jeszcze wpadnie na ten w徠ek to napisz jakie post瘼y u mnie

Pomalowa豉m wczoraj w這sy farb Alfaparf 11.20 z utleniaczem Joanna 12% i mam w這sy 2 tony ja郾iejsze Za陰czam zdj璚ie.
Jest to na prawd post瘼 bo malowa豉m wcze郾iej Syoss Miodowy Blond (patrz zdj璚ie nr2).

Co dalej b璠 robi przez 2-3 tyg:

1. 1x w tyg olejowanie + nawil瘸j帷a maska z kropk gencjany,
2. mycie 1x w tyg fioletowym szamponem aby och這dzi kolor (jaki polecacie? Marion? Joanna?)
3. zazwyczaj myj w這sy TYLKO od篡wk nawil瘸j帷

Nast瘼ny cel to farba Wella Koleston Perfect 12/98 lub 12/22 jeszcze nie jestem zdecydowana... My郵 te aby kupi Wella Color Touch Instamatic odcie Muted Mauve ale to po farbowaniu Kolestonem. Oxy pewnie 9% tym razem.

Tak瞠 jestem na poziomie 11 i wbijam pomi璠zy 12/13
E tam, od razu umar, troch przestoju, i tyle.

Ja u篡wa豉m chyba obu, ale najbardziej lubi豉m Marion t wersj mocniejsz + od篡wk + od czasu do czasu t mask w saszetkach (z b豉watkiem), nie wiem czy te produkty jeszcze s w sprzeda篡.
ALE we pod uwag, 瞠 te szampony zawsze lekko wysuszaj, bo zostawiasz je na w這sach na d逝瞠j, 瞠by dzia豉造.
Wi璚 mo瞠 raczej id w od篡wki, nawet ostatnio pojawi這 si ich wi璚ej, jest i Elseve i ta雟za jego wersja Rossmannowska (obie chyba s z silikonami).
No i oczywi軼ie zawsze zostaje opcja, 瞠 bierzesz zwyk陰 ulubion od篡wk i dodajesz odrobineczk gencjany. Tylko zaczynaj od bardzo ma貫j ilo軼i, bo mo瞠sz sko鎍zy z fioletowymi (chyba, 瞠 to ci nie przeszkadza, mi np. nie przeszkadza).
Stary 2015-12-20, 13:10   #984
cassie91910
Zadomowienie

GG do cassie91910

Cytat:
Napisane przez Wampierz Poka wiadomo嗆
E tam, od razu umar, troch przestoju, i tyle.

Ja u篡wa豉m chyba obu, ale najbardziej lubi豉m Marion t wersj mocniejsz + od篡wk + od czasu do czasu t mask w saszetkach (z b豉watkiem), nie wiem czy te produkty jeszcze s w sprzeda篡.
ALE we pod uwag, 瞠 te szampony zawsze lekko wysuszaj, bo zostawiasz je na w這sach na d逝瞠j, 瞠by dzia豉造.
Wi璚 mo瞠 raczej id w od篡wki, nawet ostatnio pojawi這 si ich wi璚ej, jest i Elseve i ta雟za jego wersja Rossmannowska (obie chyba s z silikonami).
No i oczywi軼ie zawsze zostaje opcja, 瞠 bierzesz zwyk陰 ulubion od篡wk i dodajesz odrobineczk gencjany. Tylko zaczynaj od bardzo ma貫j ilo軼i, bo mo瞠sz sko鎍zy z fioletowymi (chyba, 瞠 to ci nie przeszkadza, mi np. nie przeszkadza).
Dzi瘯i za odpowied W豉郾ie jaki przest鎩 widz a na ulicach co trzecia panna w jasnych w這sach

Poszukam tych od篡wek z Marionu nast瘼nym razem. Na razie b璠 dodawa豉 kropl gencjany do maski Equilibry, uwielbiam t mask super mi nawil瘸 w這sy Oczywi軼ie po olejowaniu! Postaram si nie dopu軼i do przesuszenia, ci庵le obserwuj swoje w這sy i s w naprawd dobrej kondycji bo mam na nie oko od 4 lat Zastanawiam si tylko ostatnio czy ten odcie w這s闚 na prawd b璠zie mi pasowa? Moja mama twierdzi, 瞠 najlepiej mi w ciep造m, rudawym blondzie bo mam tak samo ciep貫 oczy i taki s這neczny wizerunek bardziej do mnie pasuje, nadaje bladej cerze blasku itp. A ja w zwi您ku z zim przesz豉m na zimowe klimaty i chcia豉bym by jak kr鏊owa 郾iegu Ciekawe co z tego wyjdzie narazie nadal jestem "ciep豉"
Stary 2015-12-20, 21:24   #985
201607040946
Konto usuni皻e

Pewnie ta biel nie b璠zie a tak ch這dna, wi璚 powinno by ok ale jak b璠zie si odcina tonacj, to... ja mia豉bym to w nosie.
Stary 2015-12-21, 16:43   #986
amisu
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 238

Zalecam uwa瘸 przy dodawaniu gencjany do maski - 豉two przesadzi i nabawi si plam, tam, gdzie na這篡sz wi璚ej mieszanki. Strasznie si "w瞠ra". Ja ju dwa razy pope軟i豉m taki b陰d :p. Zdecydowanie wol fioletowe szampony lub p逝kanki - 豉twiej kontrolowa efekt.

Dziewczyny, mam pytanie w sprawie olej闚. Jakie NAJJA吉IEJSZE oleje znacie je郵i chodzi o kolor? Jak na razie trzymam si oleju ze s這dkich migda堯w bo zauwa篡豉m, ze ciemniejsze oleje, typu lniany czy oliwa z oliwek na d逝窺z met jednak troch zmieniaj kolor bia造ch w這s闚 :/.
amisu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-12-21, 22:06   #987
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez amisu Poka wiadomo嗆
Zalecam uwa瘸 przy dodawaniu gencjany do maski - 豉two przesadzi i nabawi si plam, tam, gdzie na這篡sz wi璚ej mieszanki. Strasznie si "w瞠ra". Ja ju dwa razy pope軟i豉m taki b陰d :p. Zdecydowanie wol fioletowe szampony lub p逝kanki - 豉twiej kontrolowa efekt.

Dziewczyny, mam pytanie w sprawie olej闚. Jakie NAJJA吉IEJSZE oleje znacie je郵i chodzi o kolor? Jak na razie trzymam si oleju ze s這dkich migda堯w bo zauwa篡豉m, ze ciemniejsze oleje, typu lniany czy oliwa z oliwek na d逝窺z met jednak troch zmieniaj kolor bia造ch w這s闚 :/.
Najbielszy jaki znam - kokos
Stary 2015-12-22, 09:02   #988
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
Najbielszy jaki znam - kokos

A z takich ci篹szych to karite powinno by ok.
Stary 2015-12-22, 23:24   #989
cassie91910
Zadomowienie

GG do cassie91910

olej z pestek malin te jest spoko, u篡wa豉m i polecam

bardziej to chodzi這by mi o taki odcie jak na moim avatarze

siwy blond, delikatnie szary ale bro bosze nie jakie popielato-fioletowe :p
Stary 2015-12-23, 08:52   #990
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
olej z pestek malin te jest spoko, u篡wa豉m i polecam

bardziej to chodzi這by mi o taki odcie jak na moim avatarze

siwy blond, delikatnie szary ale bro bosze nie jakie popielato-fioletowe :p
To wtedy lepiej p逝kank srebrn i produkty do w這s闚 siwych. Og鏊nie produkty o kolorze zgaszonego fioletu.

Wylecia豉 mi z g這wy nazwa, ale jest taki szampon do w這s闚 siwych bez sls do kupienia w sklepach fryzjerskich, on daje w豉郾ie bardziej szarawy kolor.

Tagi
bia豉, bia貫, bia貫 w這sy, bia造, blond, blondynka, borsuk, ciemne w這sy, dekoloryzacja, farba, farbowanie, farbowanie w這s闚, fryzura, gaga, karmelowy blond, koloryzacja, pigmentacja, platyna, platynowy, platynowy blond, platynowy jasny blond, pomaranczowe, rozjasnianie, rozja郾iane, siwe, siwy, srebrzysty, wlosy, wlosy blond farbowanie, w這sy, w這sy farba, zolte

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-11-22 18:58:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:27.