Bia貫 w這sy - w徠ek zbiorczy - Strona 34 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2015-12-23, 16:04   #991
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 805
Dot.: Bia貫 w這sy - w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez amisu Poka wiadomo嗆
Zalecam uwa瘸 przy dodawaniu gencjany do maski - 豉two przesadzi i nabawi si plam, tam, gdzie na這篡sz wi璚ej mieszanki. Strasznie si "w瞠ra". Ja ju dwa razy pope軟i豉m taki b陰d :p. Zdecydowanie wol fioletowe szampony lub p逝kanki - 豉twiej kontrolowa efekt.

Dziewczyny, mam pytanie w sprawie olej闚. Jakie NAJJA吉IEJSZE oleje znacie je郵i chodzi o kolor? Jak na razie trzymam si oleju ze s這dkich migda堯w bo zauwa篡豉m, ze ciemniejsze oleje, typu lniany czy oliwa z oliwek na d逝窺z met jednak troch zmieniaj kolor bia造ch w這s闚 :/.
Mo瞠 winogronowy? Dosy neutralny jest te ten rossmannowski http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=67370
A nie my郵a豉 mo瞠 o dorzuceniu nafty? Niedocenione cudo, zupe軟ie neutralne dla koloru

Cytat:
Napisane przez Wampierz Poka wiadomo嗆
To wtedy lepiej p逝kank srebrn i produkty do w這s闚 siwych. Og鏊nie produkty o kolorze zgaszonego fioletu.

Wylecia豉 mi z g這wy nazwa, ale jest taki szampon do w這s闚 siwych bez sls do kupienia w sklepach fryzjerskich, on daje w豉郾ie bardziej szarawy kolor.
Mo瞠 Matrix So Silver? Ja chyba mog tylko poleci Schaum z dziadkami http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=57257
Z dodatkiem czerwonego barwnika daje optycznie ja郾iejszy kolor

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2015-12-23 o 16:07
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 805 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-12-23, 20:51   #992
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 067

Cytat:
Napisane przez cassie91910 Poka wiadomo嗆
Cze嗆
Mo瞠 kto jeszcze wpadnie na ten w徠ek to napisz jakie post瘼y u mnie

Pomalowa豉m wczoraj w這sy farb Alfaparf 11.20 z utleniaczem Joanna 12% i mam w這sy 2 tony ja郾iejsze Za陰czam zdj璚ie.
Jest to na prawd post瘼 bo malowa豉m wcze郾iej Syoss Miodowy Blond (patrz zdj璚ie nr2).

Co dalej b璠 robi przez 2-3 tyg:

1. 1x w tyg olejowanie + nawil瘸j帷a maska z kropk gencjany,
2. mycie 1x w tyg fioletowym szamponem aby och這dzi kolor (jaki polecacie? Marion? Joanna?)
3. zazwyczaj myj w這sy TYLKO od篡wk nawil瘸j帷

Nast瘼ny cel to farba Wella Koleston Perfect 12/98 lub 12/22 jeszcze nie jestem zdecydowana... My郵 te aby kupi Wella Color Touch Instamatic odcie Muted Mauve ale to po farbowaniu Kolestonem. Oxy pewnie 9% tym razem.

Tak瞠 jestem na poziomie 11 i wbijam pomi璠zy 12/13
Hej hej, co prawda par os鏏 ju odpowiedzia這, ale - polecam Marion ultramocny szampon plus mask do blondu tej samej firmy raz w tygodniu. Nic mi tak fajnie koloru nie ch這dzi這. Co do farby, wybra豉bym 12.89

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
Mo瞠 winogronowy? Dosy neutralny jest te ten rossmannowski http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=67370
A nie my郵a豉 mo瞠 o dorzuceniu nafty? Niedocenione cudo, zupe軟ie neutralne dla koloru

Mo瞠 Matrix So Silver? Ja chyba mog tylko poleci Schaum z dziadkami http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=57257
Z dodatkiem czerwonego barwnika daje optycznie ja郾iejszy kolor
Nafta... Kiedy lubi豉m. Do czasu a nie mog豉m jej dok豉dnie zmy, bo na這篡豉m solo i posz豉m do pracy z po這w w這s闚 od niej t逝stej... :-D

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-04-29, 10:20   #993
blotowlosa
summerlover

Wiadomo軼i: 513

hej dziewczyny!

mam do Was pytanie. Zastanwiam si nad zakupem pianki Venita srebrny py. Moje w這sy obecnie to ombre - na g鏎ze ciemny blond/jasny br您 stopniowo rozja郾iaj帷y si do bardzo jasnego blondu na ko鎍闚kach.

Mo瞠cie mi doradzi czy to dobry pomys? Chcia豉bym 瞠by kolor si wysrebrzy i och這dzi na ca貫j d逝go軼i, a troch si boj 瞠 ko鎍闚ki b璠 siwe a g鏎a zostanie ciep豉.

ksi捫ki 2016: 24
blotowlosa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-09-03, 21:31   #994
Limonka2738
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 520

Hej dziewczyny.

Od roku pr鏏uj wej嗆 w biel. Pr鏏owa豉m toner闚, rozja郾iaczy, czego jeszcze, zawsze robi豉 to fryzjerka, dzi瘯i temu mam bardzo zdrowe w這sy.

Od pewnego czasu po sieci kr捫y to zdj璚ie:https://4.bp.blogspot.com/-cdWCOVTzb...99286952_n.jpg

A mnie po prostu nosi, bo tyle jest zdj耩 z profesjonalnych salon闚 fryzjerskich z modelkami o bia造ch w這sach (zagraniczne i sesje, nie takie, do kt鏎ych mog豉bym zadzwoni i zapyta), a nigdzie nie ma jasno napisane - zr鏏 tak i tak. Mo瞠 kt鏎a ju odkry豉 ten sekret?

Teraz w desperacji my郵 o rozja郾ianiu z Olaplexem do skutku. Tylko czy rozja郾ianie w og鏊e jeszcze przyniesie efekt?

"In the end, death claims us all. But the Horde will live on."

"(...)
The spirits have granted me clarity... a vision. They whisper a name. Many will not understand. But you must step out of the shadows... and lead. You must be... warchief.
Limonka2738 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-09-03, 22:53   #995
SceneQueene
Zakorzenienie

Dot.: Z ciemnych w platyn...

Yup. W這sy trzeba rozja郾ic do bieli i ewentualnie stonowac.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
Stary 2016-09-04, 01:07   #996
Limonka2738
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Yup. W這sy trzeba rozja郾ic do bieli i ewentualnie stonowac.
Sprawa wygl康a tak - mam platyn, miejscami, pod odpowiednim 鈍iat貫m wygl康a jak bia造. Obawiam si, 瞠 tego si ju nie rozja郾i, bo jako mi nie idzie.

My郵isz, 瞠 rozja郾ianie na chama do skutku co da w ko鎍u, czy przy takim prawie bia造m blondzie to mo瞠 by koniec przygody i dalej nie p鎩dzie?

"(...)
The spirits have granted me clarity... a vision. They whisper a name. Many will not understand. But you must step out of the shadows... and lead. You must be... warchief.
Stary 2016-09-04, 13:22   #997
SceneQueene
Zakorzenienie

Szczerze m闚i帷 ka盥e w這sy maj inaczej. Jedne rozja郾iaja si do pewnego momentu i nie dalej, inne da si rozja郾ic do bia貫j bieli.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-09-04, 13:38   #998
Limonka2738
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Szczerze m闚i帷 ka盥e w這sy maj inaczej. Jedne rozja郾iaja si do pewnego momentu i nie dalej, inne da si rozja郾ic do bia貫j bieli.
No w豉郾ie tego si obawiam. Spr鏏uj jeszcze raz z Olaplexem, jak nie wyjdzie to Go喚bi popiel zakupi i odbarwi i podziel si wynikami w w徠ku dla potomnych.

Po prostu te nie chc ich zabi, bo b璠 bia貫, ale znowu trzeba b璠zie je 軼ina. Ostatnio tak za豉twi豉m w這sy, 瞠 mia造 struktur waty cukrowej, nigdy wi璚ej.

"(...)
Stary 2016-09-05, 18:05   #999
SceneQueene
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Poka wiadomo嗆
No w豉郾ie tego si obawiam. Spr鏏uj jeszcze raz z Olaplexem, jak nie wyjdzie to Go喚bi popiel zakupi i odbarwi i podziel si wynikami w w徠ku dla potomnych.

Po prostu te nie chc ich zabi, bo b璠 bia貫, ale znowu trzeba b璠zie je 軼ina. Ostatnio tak za豉twi豉m w這sy, 瞠 mia造 struktur waty cukrowej, nigdy wi璚ej.
Powodzenia. Raz mi si te uda這 mie pi瘯n wat, nie polecam :-P. Ps Skup si przy rozja郾ianiu na tych ciemniejszych partiach.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
Stary 2016-09-06, 11:13   #1000
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:

Ta rada mo瞠 si niekt鏎ym wyda g逝pia, ale moim zdaniem jest super Zabra w這sy ze szczotki i taki ma造 k喚buszek do miseczki z rozja郾iaczem. Mo積a bezpiecznie obserwowa jak rozja郾iaj si w這sy. Mo積a te zachowa mini-kucyczek z podcinania w這s闚. Ja tak zrobi豉m i mog豉m obserwowa jak robi si porowate od rozja郾iacza. Stosowa豉m r騜ne rozja郾iacze i moce utleniacza.

Dzi瘯i tej bezinwazyjnej metodzie wiem, 瞠 moje po d逝uugim rozja郾ianiu i tonowaniu fioletem staj si bardzo bardzo jasnym blondem, potem stop:/ Dochodz do jasnego 鄴速ka, a nie do koloru mi捫szu banana. Dalsze rozja郾ianie niczego nie daje pr鏂z gorszej kondycji. W kolorze brody 鈍. Miko豉ja nie b璠 (chyba, 瞠 zostan totalnie zniszczone na wat) Nie wiem z czego to wynika, za du穎 czerwonego barwnika we w這sie? Pami皻am, 瞠 Kaguya pisa豉 o czym podobnym. Jest w stanie uzyska co najwy瞠j srebrzyste w這sy

Czas edycji: 2016-09-06 o 11:15
mikroREKLAMA
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 805 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Stary 2016-09-07, 10:10   #1001
Wampierz
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 391

Cytat:
Ta rada mo瞠 si niekt鏎ym wyda g逝pia, ale moim zdaniem jest super Zabra w這sy ze szczotki i taki ma造 k喚buszek do miseczki z rozja郾iaczem. Mo積a bezpiecznie obserwowa jak rozja郾iaj si w這sy. Mo積a te zachowa mini-kucyczek z podcinania w這s闚. Ja tak zrobi豉m i mog豉m obserwowa jak robi si porowate od rozja郾iacza. Stosowa豉m r騜ne rozja郾iacze i moce utleniacza.

Dzi瘯i tej bezinwazyjnej metodzie wiem, 瞠 moje po d逝uugim rozja郾ianiu i tonowaniu fioletem staj si bardzo bardzo jasnym blondem, potem stop:/ Dochodz do jasnego 鄴速ka, a nie do koloru mi捫szu banana. Dalsze rozja郾ianie niczego nie daje pr鏂z gorszej kondycji. W kolorze brody 鈍. Miko豉ja nie b璠 (chyba, 瞠 zostan totalnie zniszczone na wat) Nie wiem z czego to wynika, za du穎 czerwonego barwnika we w這sie? Pami皻am, 瞠 Kaguya pisa豉 o czym podobnym. Jest w stanie uzyska co najwy瞠j srebrzyste w這sy
Dobry patent.

Pisa豉m u mnie na blogu o tym, dlaczego r騜nie si rozja郾iaj u innych os鏏:
http://barwyurody.blogspot.com/2012/...u-i-wosow.html
Cytat:
We w這sach wyst瘼uj barwniki takie same, jak w sk鏎ze, czyli 鄴速obr您owy, szaroczarny, czerwony.

Ma豉 koncentracja 鄴速obr您owego daje z這cisty kolor, wysoka - ciep造 br您.
Ma豉 koncentracja szaroczarnego daje kolor popielaty, wysoka - czarny.
Ma豉 koncentracja czerwonego daje kolor pomara鎍zowy, wysoka - rudy.

Oczywi軼ie cz瘰to, a nawet chyba najcz窷ciej we w這sach wyst瘼uje kombinacja tych pigment闚. Np. czarne w這sy zawsze maj w sk豉dzie inne pigmenty opr鏂z czarnego, na og馧 nie wida ich pod czerni, ale mog nadawa r騜ne refleksy. Po陰czenie ma造ch ilo軼i czarnego barwnika z innymi kolorami daje mniej lub bardziej ch這dnawe odcienie blondu i br您u. Kombinacje czerwonego barwnika z innymi daj z這torude i kasztanowe w這sy. Itd.

Kolejna sprawa: feomelamina (nadaj帷a ciep貫 i rudawe tony) jest stabilniejsza chemicznie ni barwnik czarny, ale mniej stabilna ni barwnik br您owy. To sprawia, 瞠 w trakcie utleniania w這s闚 lub naturalnego p這wienia (od s這鎍a) najszybciej ulega rozk豉dowi barwnik czarny, nast瘼nie pomara鎍zowoczerwony a na koniec 鄴速y, i dopiero potem w這sy staj si bia貫 (je郵i uda doj嗆 si do tego etapu bez niszczenia w這s闚). Dlatego mo積a mie w這sy ciemne o ch這dnym odcieniu, ale p這wiej帷e na cieplejszy odcie.
U mnie dochodz chyba tak do banana maks, ale nigdy po jednym rozja郾ianiu, o nie. Gdybym pr鏏owa豉 je tak rozja郾i za jednym zamachem to na bank mia豉bym spalone.

Kiedy sobie niechc帷y miejscowo spali豉m przy pozbywaniu si ciemnej farby - mia豉m wczesniej pasemka, wi璚 cz窷 w這s闚 by豉 ufarbowana na ciemny br您 a cz窷 naruszona rud farb. Na這篡豉m rozja郾iacz tylko na ufarbowane pasma i poprosi豉m moj mam, 瞠by mi na這篡豉 z ty逝 i na czubku g這wy rozja郾iacz, my郵a豉m 瞠 jej wyja郾i豉m dobrze, ale ona zrozumia豉 瞠 wszystkie ciemne miejsca i na這篡豉 mi te miejscami na odrosty... I potem mia豉m kilka takich jakby stopionych plamek, a by造 u samej g鏎y, wi璚 nie bardzo si da這 obci望, musia豉m zapu軼i

Edytowane przez Wampierz
Czas edycji: 2016-09-07 o 15:10
Wampierz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-09-07, 12:06   #1002
truskawkowawiosna
Moderator

Wampierz, jak zwykle ka盥 teori potwierdzasz mocnymi, naukowymi argumentami Takie to troch niesprawiedliwe, 瞠 naturalna szatynka przy odpowiedniej kombinacji barwnik闚 we w這sie mo瞠 豉twiej uzyska bia豉sy ni blondynka. Wsz璠zie czytam, 瞠 rozja郾iacz za豉twi spraw a tu pupa
Mam na g這wie cz窷 w這s闚 innego typu, one bez problemu potrafi造 si "wybieli" zwyk陰 farb typu superblond. Reszta zdecydowanie nie chce Zostaje kupi sobie kiedy peruk
mikroREKLAMA

Stary 2016-09-07, 15:14   #1003
Wampierz
Zakorzenienie

Sama mia豉m kiedy du膨 zagwozdk, dlaczego moje w這sy si tak 幢e rozja郾iaj i dlaczego farba wychodzi cieplejsza i ciemniejsza, skoro na opakowaniach farby pokazuj, 瞠 na w這sach mojego koloru powinno wyj嗆 豉dnie, a tymczasem na moich ciemnoblond wychodzi jak ich 'ciemny br您 do czarny".
Stary 2016-09-07, 20:45   #1004
Limonka2738
Zadomowienie

Cytat:

To jest tak proste, 瞠 dziwi si, 瞠 sama na to nie wpad豉m i tak genialne, 瞠 powinno si za to przyzna Nobla.

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Ok, uda這 mi si zej嗆 do bardzo jasnej szaro軼i.

B璠帷 w Rossmannie zobaczy豉m p逝kank Delia fioletow, akurat by豉 w promocji (nie, 瞠by cena 5,99 jako specjalnie mnie wystraszy豉, ale wzrok przyci庵ni皻y ).

Doda豉m j do odzywki do w這s闚 (podejrzewam, 瞠 mo瞠 by jakakolwiek) i trzyma豉m jakie 5 minut na w這sach.

Zadzia豉這, w przeciwie雟twie do masy toner闚, kt鏎e kupowa豉m za grube pieni康ze.

"(...)
Stary 2016-10-01, 23:22   #1005
Patryka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 610

Siemcia

Przejd od razu do rzeczy.
Od roku farbowa豉m w這sy henn z Pola Henny, naturalnie jasny br您/ciemny blond. Po hennowaniu coraz ciemniejszy rudy, wpadaj帷y w bordo. Zamarzy mi si jasny blond/bia造 Niestety, henna w og鏊e mi si nie zmywa, pr鏏owa豉m naturalnych metod, bez skutku. Postanowi豉m wi璚 zadzia豉 chemicznymi 鈔odkami.
W ci庵u ostatnich 3 dni:
- na這篡豉m na w這sy dekoloryzator Loreal Effasor z utleniaczem od rozja郾iacza, w k徙ieli rozja郾iaj帷ej (z od篡wk i szamponem), efektu brak, mo瞠 troch czerwieni sp逝ka這 si podczas mycia w這s闚;
- kolejnego dnia zrobi豉m k徙iel rozja郾iaj帷 z rozja郾iaczem Delii (niewielka ilo嗆 szamponu i od篡wki), w這sy rozja郾i造 si do pomara鎍zy;
- kolejnego dnia po這篡豉m farb Garnier Srebrny Blond, z nadziej zgaszenia troch p這mienia na w這sach. Efekt - jeszcze ja郾iej 鈍iec帷y p這mie

Jako 瞠 nie mog豉m na siebie patrze, umy豉m dzi w這sy fioletowym szamponem oraz na這篡豉m na w這sy maseczk z dodatkiem gencjany. Kolor troch si przyt逝mi, bardziej wpad w br您. Jednak do wymarzonego blondu (bo ju nawet nie m闚i o bia造m ) jeszcze hoho...

I teraz pytanie o rad - ile czasu da w這som odsapn望 do kolejnych rozja郾ie? My郵icie, 瞠 bawi si dalej w dekoloryzator, czy raczej rozja郾iacz? Czy jest szansa, 瞠 uda mi si pozby pomara鎍zy na rzecz czego blondowatego, bez osi庵ni璚ia efektu waty zamiast w這s闚?

Pom騜cie Dziewczyny, b豉gam
Zapisz

Patryka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-10-02, 18:36   #1006
Zilka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 565

Z hennowanych wlosow nie uzyskasz chlodnego koloru a o bialym zapomnij. Od dalszego rozjasniania moze Ci ewentualnie wyjsc jakis zloty blond. Henna tak oplata wlos ze bardzo ciezko jest ja wybawic czymkolwiek. Dekoloryzacji chyba w ogole nie oplaca sie robic bo dekoloryzator dziala z chemicznymi farbami, probowalabym za jakis czas rozjasnic na pasemku i zobaczyc co wyjdzie, ale droga moze byc dluga i bolesna.

Edytowane przez Zilka
Czas edycji: 2016-10-02 o 18:38
Zilka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-10-03, 12:57   #1007
truskawkowawiosna
Moderator

Loreal Effasor to zwyk造 rozja郾iacz, tylko delikatniejszy. Je瞠li my郵isz o dekoloryzatorze redukcyjnym np. RB Haute Coiffure to zgadzam si z Zilk. Takie produkty odwracaj proces farbowania, Ty nie takiego czego nie mia豉, wi璚 nie zadzia豉. Zostaniesz ze smrodkiem jajecznim i tyle
Zostaje Ci stopniowe rozja郾ianie, najlepiej z jakim -plexem dla ochrony. Raczej nie radz Ci k豉嗆 farby, dop鏦i nie rozja郾isz przynajmniej do 鄴速ka. A to jak cz瘰to robi to jest uzale積ione od w這s闚, musisz obserwowa. A rozja郾iacz najlepiej fryzjerski, sprzedaj te na saszetki.
mikroREKLAMA

Stary 2016-10-03, 15:56   #1008
Limonka2738
Zadomowienie

Ja mia豉m farbowane na bardzo ciemny br您 w這sy dawno, dawno temu.

Ju 軼i窸am i tylko ko鎍闚ki zosta造. Ale te ko鎍闚ki ju na wieki wiek闚 odmawiaj zej軼ia ni瞠j ni 鈔edniej jasno軼i blond.

Na twoim miejscu bym rozja郾i豉 maksymalnie tak jak dziewczyny wy瞠j radzi造 (przy u篡ciu fryzjera, nieraz si sama 豉dnie za豉twi豉m, nie polecam) i czeka豉 na nowe, 瞠by je sobie odbarwi i systematycznie 軼ina te potraktowane henn.

"(...)
Stary 2016-10-03, 18:25   #1009
gabigaba
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
Dot.: Bardzo jasny popielaty blond lub platynowy

Ja mia豉m taki kolor w liceum, ale nie pasowa這 mi to za bardzo do mojej ciemniejszej karnacji, dlatego si zrazi豉m
Stary 2016-10-05, 02:25   #1010
Patryka
Zadomowienie

Dzieki dziewczyny za rady, s dla mnie bardzo cenne. Wiedzia豉m, ze nie b璠 mia豉 豉twej drogi do przebycia wywabiaj帷 henn, opar豉m si jednak na do鈍iadczeniach przeczytanych w sieci (na przyk豉d na blogu przypoziomkowej, te schodzi豉 z henny do blondu). Teraz nie wiem, czy w og鏊e osi庵n co wi璚ej ni pomara鎍z... Dzisiaj robi豉m kolejn k徙iel rozja郾iaj帷a, i kolor niewiele si zmieni. Ale kondycja w這s闚 na razie wydaje si ok, wiec nie poddam si 豉two

Stary 2016-10-05, 10:35   #1011
Wampierz
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Patryka Poka wiadomo嗆
Dzieki dziewczyny za rady, s dla mnie bardzo cenne. Wiedzia豉m, ze nie b璠 mia豉 豉twej drogi do przebycia wywabiaj帷 henn, opar豉m si jednak na do鈍iadczeniach przeczytanych w sieci (na przyk豉d na blogu przypoziomkowej, te schodzi豉 z henny do blondu). Teraz nie wiem, czy w og鏊e osi庵n co wi璚ej ni pomara鎍z... Dzisiaj robi豉m kolejn k徙iel rozja郾iaj帷a, i kolor niewiele si zmieni. Ale kondycja w這s闚 na razie wydaje si ok, wiec nie poddam si 豉two
By mo瞠 henna jeszcze zblaknie z czasem, a mo瞠 nie. Pytanie, z jakim kolorem zamierzasz w tym czasie chodzi. Je郵i to, co ci wychodzi po k徙ieli rozjasniaj帷ej ci zadowala, to nie ma problemu. Ale je郵i ci si nie podoba to bym si瞛astanowi豉 czy nie lepiej teraz opracowa co fajnego z tego, co masz, np. jaki blond, pastel, dobrym sposebem na oporne resztki farby jest te ombre, to zale篡 od d逝go軼i w這s闚, ale jak ju b璠ziesz mia豉 odrost do ucha to mo瞠sz robi na odro軼ie kolor, jaki chcesz a na reszcie co, co si da zrobi na resztkach henny.
Stary 2016-10-06, 12:51   #1012
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Wiadomo軼i: 55 049

A dziwne, ze dopiero teraz tutaj trafia造, bo nie od dzisiaj d捫 do idealnej bieli na w這sach
Poki co jest coraz ja郾iej, ale niestety ciagle trzeba pilnowa albo walczyc z 鄴販ibez fioletowych szampon闚 by豚y kiepsko

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 55 049 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Corii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-10-07, 19:04   #1013
Patryka
Zadomowienie

Wampierz - sam kolor nie jest taki najgorszy, ale kompletnie mi do mnie nie pasuje. Dzisiaj znowu po這篡豉m rozja郾iacz, tym razem tylko z kapk od篡wki. Kolor to dalej jasny pomara鎍z, wiec p鏦i co rezygnuj z dalszego rozja郾iania. Tylko teraz mam zagwozdk, czy na czas odrastania henny farbowa trwa造mi farbami, czy bawi si w szamponetki

Stary 2016-10-07, 19:17   #1014
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Ju 軼i窸am i tylko ko鎍闚ki zosta造. Ale te ko鎍闚ki ju na wieki wiek闚 odmawiaj zej軼ia ni瞠j ni 鈔edniej jasno軼i blond.
.
Mam tak samo z ko鎍闚kami, rozjasniam juz prawie od 2 lat a i tak ciagle konc闚ki - tak do 10 cm mam ciemniejsze od reszty i niewa積e ze zetn - ciagle to samo. Bo musia豉bym te konc闚ki za ka盥ym razem odbarwi jak odrosty co p馧tora miesi帷a zeby tez takie by造, a tego by te w這sy d逝go nie wytrzyma造

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 55 049 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Stary 2016-10-07, 19:26   #1015
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez Corii Poka wiadomo嗆
Mam tak samo z ko鎍闚kami, rozjasniam juz prawie od 2 lat a i tak ciagle konc闚ki - tak do 10 cm mam ciemniejsze od reszty i niewa積e ze zetn - ciagle to samo. Bo musia豉bym te konc闚ki za ka盥ym razem odbarwi jak odrosty co p馧tora miesi帷a zeby tez takie by造, a tego by te w這sy d逝go nie wytrzyma造
Mo瞠 ta teoria si niekt鏎ym wyda szalona, ale w這sy mog ciemnie od wody. Zale篡 co w niej jest np. od miedzi blondy zieleniej. Po szamponie chelatuj帷ym Joico zawsze obserwowa豉m ja郾iejsze w這sy Podobnie po keratynowym prostowaniu Encanto. Jakby takie "wybielone" na d逝go軼i. Efekt mija z czasem, wi璚 stawiam, ze do farbowanych na jasno w這s闚 "przykleja" si du穎 niefajnych cz御teczek
Niekt鏎zy polecaj szukanie szamponu dla p造wak闚, ale nie mia豉m nigdy z tym do czynienia.
Zrezygnowa豉m z bardzo jasnych mniej wi璚ej w okresie, gdy przesz豉m na filtr prysznicowy. Tak mog豉bym oceni czy co zmienia lepsza woda:/

Czas edycji: 2016-10-07 o 19:36
mikroREKLAMA

Stary 2016-10-07, 19:32   #1016
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Mo瞠 ta teoria si niekt鏎ym wyda szalona, ale mo瞠 by tak, 瞠 masz nadbudowan warstw osadu np. z twardej wody czy innych zanieczyszcze. Po szamponie chelatuj帷ym Joico zawsze obserwowa豉m ja郾iejsze w這sy Podobnie po keratynowym prostowaniu Encanto. Jakby takie "wybielone" na d逝go軼i. Efekt mija z czasem, wi璚 stawiam, ze do farbowanych na jasno w這s闚 "przykleja" si du穎 niefajnych cz御teczek
Niekt鏎zy polecaj szukanie szamponu dla p造wak闚, ale nie mia豉m nigdy z tym do czynienia.
A wiesz, ze z woda mozesz miec racje? Mamy mega twarda w domu nietstey. Ale nie pomysla豉m, ze to moze miec wp造w na w這sy.
A ktory to szampon chelatujacy Joico? Mog豉bym prosi o jakie zdj璚ie buteleczki ?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2016-10-07, 19:40   #1017
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
A wiesz, ze z woda mozesz miec racje? Mamy mega twarda w domu nietstey. Ale nie pomysla豉m, ze to moze miec wp造w na w這sy.
A ktory to szampon chelatujacy Joico? Mog豉bym prosi o jakie zdj璚ie buteleczki ?
Edytowa豉m post, dopisa豉m co o filtrze
Szampon to dok豉dnie ten KLIK Kiedy mia napis chelating http://www.joico.com/products/k-pak-...ing-shampoo-2/
Jakby by豉 zainteresowana sk豉dem, to gdzie go mam tylko musz poszpera. Jak co to pisz PW
Spr鏏uj kiedy wyp逝ka w這sy w occie jab趾owym. Tylko tak porz康nie w misce, d逝窺z chwil. Polewanie nie za wiele daje.

Czas edycji: 2016-10-07 o 19:44
mikroREKLAMA

Stary 2016-10-07, 20:01   #1018
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Edytowa豉m post, dopisa豉m co o filtrze
Szampon to dok豉dnie ten KLIK Kiedy mia napis chelating http://www.joico.com/products/k-pak-...ing-shampoo-2/
Jakby by豉 zainteresowana sk豉dem, to gdzie go mam tylko musz poszpera. Jak co to pisz PW
Spr鏏uj kiedy wyp逝ka w這sy w occie jab趾owym. Tylko tak porz康nie w misce, d逝窺z chwil. Polewanie nie za wiele daje.
Dziekuje Ci bardzo wezm go pod uwag przy kolejnych zakupach kosmetyk闚 do wlosow
P逝kanie w occie jakblkowym odpada - nie trawie po prostu octu, zapachu, ani nic

Czemu zrezygnowa豉 z bardzo jasnych wlosow? D逝go mialas takie? I jaki jest Tw鎩 naturalny kolor?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Stary 2016-10-07, 20:28   #1019
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Dziekuje Ci bardzo wezm go pod uwag przy kolejnych zakupach kosmetyk闚 do wlosow
P逝kanie w occie jakblkowym odpada - nie trawie po prostu octu, zapachu, ani nic

Czemu zrezygnowa豉 z bardzo jasnych wlosow? D逝go mialas takie? I jaki jest Tw鎩 naturalny kolor?
Mo瞠sz jeszcze spr鏏owa z kwaskiem cytrynowym Ewentualnie z wit C proszkow.

Pisa豉m troch w tym w徠ku Bia造ch mie nie b璠, bo si nie da, zachowuj帷 chocia minimum kondycji Podziwia i zazdro軼i jednak nie przestan, zawsze gapi si na starszych ludzi z idealn biel
Wi璚ej o przyciemnieniu w這s闚 pisa豉m tutaj KLIK o ile chce Ci si przeczyta
Niekt鏎zy mog mie idealnie jasne w這sy praktycznie bez wysi趾u. Inni musz kombinowa, a efekt i tak jest daleki od idea逝. Pierwszej grupie zazdroszcz z ca貫go serca
Uda這 mi si momentami osi庵n望 superjasny, srebrny blond. Z wielkim trudem

Spr鏏uj oczyszczania albo filtra do wody (za sw鎩 da豉m od 4oz). W這sy naprawd wydawa造 si ja郾iejsze, roz鈍ietlone i zauwa瘸li to inni. Samo tonowanie nie dawa這 takiego efektu.

Czas edycji: 2016-10-07 o 20:34
mikroREKLAMA

Stary 2016-10-07, 20:37   #1020
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Cytat:
Mo瞠sz jeszcze spr鏏owa z kwaskiem cytrynowym Ewentualnie z wit C proszkow.

Pisa豉m troch w tym w徠ku Bia造ch mie nie b璠, bo si nie da, zachowuj帷 chocia minimum kondycji Podziwia i zazdro軼i jednak nie przestan, zawsze gapi si na starszych ludzi z idealn biel
Wi璚ej o przyciemnieniu w這s闚 pisa豉m tutaj KLIK o ile chce Ci si przeczyta
Niekt鏎zy mog mie idealnie jasne w這sy praktycznie bez wysi趾u. Inni musz kombinowa, a efekt i tak jest daleki od idea逝. Pierwszej grupie zazdroszcz z ca貫go serca

Ja ten watek dopiero co "wynalaz豉m"
To chyba duzo tez zale篡 od wlosow. U mnie jednak biel sie da uzyska z tego co widze, tylko problem w tym ze jednak chyba mi ten kolor niezbyt pasuje, musze miec cho troche odrosty. Najlepiej by這 chyba w zimnym 9,21
Co do kondycji - mimo rozja郾iania widze, ze miej w這sy niezle sie trzymaj, moze dlatego, ze swoje mia豉m niskoporowate zawsze, wiec i odrosty takie rosn.

A pewno, ze poczytam
To prawda, jedni maja biel 豉two inni nie, u mnie ciezko, ale jak pomy郵e, ze jeszcze z jakie 4-5 lat temu mia豉m czer a potem czerwien to nie moge uwierzy, ze a w tak radykalna strone posz豉m

A mas jakie foty tego srebrnego koloru na w這sach?

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2016-10-07 o 20:40
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Odpowiedz

Tagi
bia豉, bia貫, bia貫 w這sy, bia造, blond, blondynka, borsuk, ciemne w這sy, dekoloryzacja, farba, farbowanie, farbowanie w這s闚, fryzura, gaga, karmelowy blond, koloryzacja, pigmentacja, platyna, platynowy, platynowy blond, platynowy jasny blond, pomaranczowe, rozjasnianie, rozja郾iane, siwe, siwy, srebrzysty, wlosy, wlosy blond farbowanie, w這sy, w這sy farba, zolte

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-11-22 18:58:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:35.