Bia貫 w這sy - w徠ek zbiorczy - Strona 35 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2016-10-07, 20:56   #1021
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 805
Dot.: Bia貫 w這sy - w徠ek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Corii Poka wiadomo嗆

Ja ten watek dopiero co "wynalaz豉m"
To chyba duzo tez zale篡 od wlosow. U mnie jednak biel sie da uzyska z tego co widze, tylko problem w tym ze jednak chyba mi ten kolor niezbyt pasuje, musze miec cho troche odrosty. Najlepiej by這 chyba w zimnym 9,21
Co do kondycji - mimo rozja郾iania widze, ze miej w這sy niezle sie trzymaj, moze dlatego, ze swoje mia豉m niskoporowate zawsze, wiec i odrosty takie rosn.

A pewno, ze poczytam
To prawda, jedni maja biel 豉two inni nie, u mnie ciezko, ale jak pomy郵e, ze jeszcze z jakie 4-5 lat temu mia豉m czer a potem czerwien to nie moge uwierzy, ze a w tak radykalna strone posz豉m

A mas jakie foty tego srebrnego koloru na w這sach?
Koniecznie zajmij si lektur, uwielbiam ten w徠ek i nigdy go nie opuszcze
Ja te mam niskoporowate i niestety odbija si to na rozja郾ianiu. Idzie koszmarnie i farby "pewniaki" dawa造 u mnie gorszy efekt ni na ciemniejszych w這sach.
Z roku na rok coraz gorzej. Bawi豉m si 4 lata i mam ju do嗆. G鏎 ostatnimi czasy trzeba by這 robi na dwa etapy albo robi od 0,5cm odrostu.
Fotki gdzie lataj po forum Mam z dysku tak jak w za陰czniku. Na 篡wo odrobin ciemniejsze, ale ka盥a w豉軼icielka prawie-bieli wie jak to jest z fotografowaniem takich w這s闚. Wygl康aj cz瘰to jak jednolita, jasna plama:/
W這sy tonowane chyba piank Venita. Biel o jakiej marz to starcza Krystaliczna i b造szcz帷a, nie srebrna czy platynowa. Po prostu mi瘯ka, naturalna biel Mo瞠 warto zainwestowa w peruk?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg hair.jpg (163,4 KB, 33 za豉dowa)
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 805 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-10-07, 21:16   #1022
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C

Wiadomo軼i: 55 034

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
Koniecznie zajmij si lektur, uwielbiam ten w徠ek i nigdy go nie opuszcze
Ja te mam niskoporowate i niestety odbija si to na rozja郾ianiu. Idzie koszmarnie i farby "pewniaki" dawa造 u mnie gorszy efekt ni na ciemniejszych w這sach.
Z roku na rok coraz gorzej. Bawi豉m si 4 lata i mam ju do嗆. G鏎 ostatnimi czasy trzeba by這 robi na dwa etapy albo robi od 0,5cm odrostu.
Fotki gdzie lataj po forum Mam z dysku tak jak w za陰czniku. Na 篡wo odrobin ciemniejsze, ale ka盥a w豉軼icielka prawie-bieli wie jak to jest z fotografowaniem takich w這s闚. Wygl康aj cz瘰to jak jednolita, jasna plama:/
W這sy tonowane chyba piank Venita. Biel o jakiej marz to starcza Krystaliczna i b造szcz帷a, nie srebrna czy platynowa. Po prostu mi瘯ka, naturalna biel Mo瞠 warto zainwestowa w peruk?
Ale piekny efekt mialas! i jakie pi瘯ne d逝gie w這sy
Ja mia豉m tylko o jakie kilkanascie centymetr闚 kr鏒sze jeszcze nie tak dawno, bo na wiosn, ale musia豉m 軼i望 bo po這wa wlosow od rozja郾iania po ca這軼i by豉 w fatalnym stanie - szarpa造 sie z niczego juz. Niby mia豉m zapuszcza, ale p馧tora miesi帷a temu znowu obci窸am teraz tez niby zapuszczam, ale pewno z takim samym skutkiem jak dotychczas
Przeczyta豉m Tw鎩 podlinkowany post. Wydaje mi sie, ze mamy naturalne dosyc podobne, niskoporowate, 郵iskie, niepodatne moje na modelowania na dodatek nie s康zi豉m ze takie w這sy sa tez ci篹kie w rozjasnianiu Moje naturalne to jasny br您, albo bardzo bardzo ciemny blond. Chyba cos ko這 poziomu 6 ewentualnie 7. Nie jestem dobra w ocenie poziom闚

Ja na odrosty chodze ostatnio rzadko co 7-12 tygodni. Wiem, ze to zle dla bieli, ze najlepiej jakbym co 4 - maxymalnie co 5 tygodni chodzi豉, bo inaczej odrosty 鄴速awe sa i bardziej widoczne przez to. Ale nie chce mi sie cze軼iej nigdy sama nie rozjasniam, zawsze u fryzjera. Dla mnie to wy窺za szko豉 jazdy. Ciemnymi farbami bez problemu sama sie bawi豉m, ale tu, gdzie trzeba wiedzy, precyzji i wyczucia wole zostawic to fachowcowi

Ja z kolei wszelakie platyny pokocha豉m i bia貫 ale takie bia貫 blondy. W stylu wied幟ina nie.

Moze i peruka to niez造 pomys? A jaki obecnie masz teraz ? Ja mam taki jak w za陰czeniu. Ale juz 鄴販i wiecej zaczyna przebija po 2 dniach od robienia odrost闚

Na razie 4 strony wtedy przeczyta豉m z tego watku i wci庵a
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (98,5 KB, 26 za豉dowa)

Live long and prosper
🖖🏻

WYMIANKA

Semper fi !
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 55 034 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Corii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-10-07, 22:37   #1023
_Jeste_
nie mam

Wiadomo軼i: 178

奸icznie, dziewczyny.
_Jeste_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-10-07, 23:03   #1024
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 060
Dot.: Z ciemnych w platyn...

Cytat:
Napisane przez Patryka Poka wiadomo嗆
Wampierz - sam kolor nie jest taki najgorszy, ale kompletnie mi do mnie nie pasuje. Dzisiaj znowu po這篡豉m rozja郾iacz, tym razem tylko z kapk od篡wki. Kolor to dalej jasny pomara鎍z, wiec p鏦i co rezygnuj z dalszego rozja郾iania. Tylko teraz mam zagwozdk, czy na czas odrastania henny farbowa trwa造mi farbami, czy bawi si w szamponetki
Uwa瘸j, zniszczenia po rozja郾iaczu mog wyj嗆 dopiero po czasie. Daj teraz w這som odpocz望 i porz康nie nawil瘸j.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-10-11, 14:15   #1025
Patryka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 610

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka wiadomo嗆
Uwa瘸j, zniszczenia po rozja郾iaczu mog wyj嗆 dopiero po czasie. Daj teraz w這som odpocz望 i porz康nie nawil瘸j.

Na razie s ciut bardziej "t瘼e" w dotyku i troch si pl帷z, wi璚 nie jest 幢e. Szkoda jednak, 瞠 je郵i chodzi o biel na w這sach, a nawet jakikolwiek jasny blond, mog tylko pomarzy. Chocia mo瞠 jak ju uzbieram k陰b w這s闚 ze szczotki, zobacz jaki efekt da這by mi kolejne rozja郾ianie

Patryka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-10-19, 14:09   #1026
rudakitalisa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

Bo瞠 dziewczyny 郵iczne macie te bia貫 w這ski!!!
rudakitalisa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-11-13, 13:38   #1027
xonxvk
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Z jasnego blondu chcia豉m przej嗆 na zimny odcie, podchodz帷y pod platyn. Niestety fryzjerka nie zrozumia豉 i aktualnie na g這wie mam perfidny jeszcze ja郾iejszy blond, ca貫 szcz窷cie, nie 錠速y.
Jest kto w stanie mi pom鏂 i podpowiedzie jak farb teraz powinnam u篡?
Bardzo prosz
xonxvk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-11-14, 01:15   #1028
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 060

Poka fotk tego co masz i tego co chcesz mie. My郵 瞠 starczy tonowanie.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2016-11-22, 18:58   #1029
Kamikitten
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 860

Uwielbiam bia貫 w這sy!
Moje w豉sne, zanim zdecydowa豉m si na biel, by造 wcze郾iej farbowane na jasne br您y i musia豉m rozja郾ia 5x 瞠by uzyska biel. Robi豉m ok. 2 tygodnie przerw pomi璠zy kolejnym rozja郾ianiem. U篡wa豉m do tego Syoss Lightners Platynowy rozja郾iacz 13-5. Zupe軟ie nie zniszczy mi w這s闚 i nadal jestem mu wierna
W latem 2015 postanowi豉m nieco zaszale i na moich bia造ch w這sach pojawi造 si fioletowe ko鎍闚ki

Edytowane przez Kamikitten
Czas edycji: 2016-11-23 o 18:14
Kamikitten jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
bia豉, bia貫, bia貫 w這sy, bia造, blond, blondynka, borsuk, ciemne w這sy, dekoloryzacja, farba, farbowanie, farbowanie w這s闚, fryzura, gaga, karmelowy blond, koloryzacja, pigmentacja, platyna, platynowy, platynowy blond, platynowy jasny blond, pomaranczowe, rozjasnianie, rozja郾iane, siwe, siwy, srebrzysty, wlosy, wlosy blond farbowanie, w這sy, w這sy farba, zolte

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-11-22 18:58:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.