Bia貫 w這sy - w徠ek zbiorczy - Strona 4 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-06-08, 22:28   #91
kleiner-Igel
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 651
Dot.: Bia貫 w這sy...

gabi86 鈍ietny odcie! We wtorek id do fryzjera i wydrukuj Twoje zdj璚ie, mog? Mam podobny odcie cery, wi璚 mam nadziej, 瞠 nie b璠 wygl康a tandetnie Tobie 郵icznie w takich w這skach
Stary 2007-06-09, 11:19   #92
gabi86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 418

Cytat:
Napisane przez kleiner-Igel Poka wiadomo嗆
gabi86 鈍ietny odcie! We wtorek id do fryzjera i wydrukuj Twoje zdj璚ie, mog? :) Mam podobny odcie cery, wi璚 mam nadziej, 瞠 nie b璠 wygl康a tandetnie :) Tobie 郵icznie w takich w這skach :)
Dziekuj bardzo :) Tak fryzjerowi mozesz pokazac,tylko pozniej zniszcz to zdjecie zeby sie gdzies nie wala這 :) a i pamietaj ze te wlosy sa po fioletowym szamponie wiec to on tez sie przyczynil do nadania takiego odcienia. Teraz juz nie uzywam tego szamponu bo za bardzo wysusza wlosy, ale polecam srebrna p逝kanke Flor Illum. Jeszcze raz powodzenia i daj znac jak wyszedl kolorek
gabi86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-10, 19:10   #93
kleiner-Igel
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez gabi86 Poka wiadomo嗆
Dziekuj bardzo Tak fryzjerowi mozesz pokazac,tylko pozniej zniszcz to zdjecie zeby sie gdzies nie wala這 a i pamietaj ze te wlosy sa po fioletowym szamponie wiec to on tez sie przyczynil do nadania takiego odcienia. Teraz juz nie uzywam tego szamponu bo za bardzo wysusza wlosy, ale polecam srebrna p逝kanke Flor Illum. Jeszcze raz powodzenia i daj znac jak wyszedl kolorek
Hmm poszukam tej p逝kanki, od razu kupie, ile ona kosztuje i gdzie moge j dosta? I co jaki czas trzeba p逝kac w這ski, aby nie dopu軼i do koloru jajecznicy? We wtorek mo瞠 wruc fotk, jak wysz這
Stary 2007-06-10, 22:39   #94
gabi86
Raczkowanie

Cytat:
Hmm poszukam tej p逝kanki, od razu kupie, ile ona kosztuje i gdzie moge j dosta? I co jaki czas trzeba p逝kac w這ski, aby nie dopu軼i do koloru jajecznicy? We wtorek mo瞠 wruc fotk, jak wysz這
Kupisz w sklepie z artyku豉mi fryzjerskimi za oko這 10 z. Proporcje najlepiej zachowa takie jak podali na opakowaniu. Najlepszy efekt jest jak pluczesz po kazdym myciu, ale ja w sumie robie j raz w tygodniu bo nie chce mi sie za kazdym razem.
Stary 2007-06-10, 23:44   #95
mangusta87
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 328

dziewczyny...mam czarne wlosy a na nich blond balejaz...jednak jest to bardziej miodowy blond,czy moge wiec nalozyc na cala glowe jakas farbe platynowa(by rozjasnilo sam balejaz),bez obawy utracenia czerni??
mangusta87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-11, 10:43   #96
aneta_live
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 216
GG do aneta_live

Mnie bardzo podoba si taki efekt jak na za陰czonych zdj璚iach, bia豉 sk鏎a i prawie bia貫 w這sy!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg bgall2.jpg (30,6 KB, 234 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg close_up.jpg (39,0 KB, 249 za豉dowa)
aneta_live jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-11, 12:17   #97
kleiner-Igel
Zadomowienie

gabi86, U mnie w mie軼ie nie natkn窸am si na profesjonalny sklep z art. fryzjerskimi, mo瞠 poszkam w drogeriach albo spytam fryzjerki we wtorek. znacie jakie inne metody? A co z p逝kaniem we fiolecie, pr鏏owa kto? Wiecie, takie mocno barwi帷e fioletowe kulki, trzeba je rozpu軼i, tylko nie wiem, w jakich proporcjach.

mangusta 87 je郵i na這篡sz platyn na ca貫 w這sy, to nie ma szans, aby nie ruszy這 czerni. Chyba, 瞠 zastosujesz jak捷 p逝kank, ale ona nie rozja郾i pasemek, tylko leciutko zmieni ich odcie.

aneta_live O taki efekt mi chodzi Wszyscy na forum zgadzaj si chyba, 瞠 bia貫 w這su i solarka maj prawo bytu tylko na wiejskiej dyskotece
Stary 2007-06-11, 15:02   #98
tripka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 405

Sarah Harding z Girls Aloud oraz Brook Hogan maj takie w這ski,bardzo fajnie to wygl康a,ale rzeczywi軼ie nie kazdemu pasuje..
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg sarahharding107.jpg (31,0 KB, 172 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 56133.jpg (18,5 KB, 1562 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg brooke_hogan_square.jpg (7,4 KB, 222 za豉dowa)
Stary 2007-06-11, 15:55   #99
milk
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 760

Cytat:
Napisane przez gaav Poka wiadomo嗆
Marzy mi si taki bia造 - Za陰cznik 943614
Da rad uzyska taki efekt domowymi sposobami czy tylko fryzjer?
o ja mam taki odcie w豉郾ie. nie ma co ryzykowa samemu chyba,瞠 jestes gotowa iz istnieje ryzyko efektu obciecia na rekruta moga ci sie po prostu spalic w這sy wiem co mowie albo tak zgumic ,ze i tak wyjd, tez wiem co mowie ale nauczona na w豉snych b喚dach wyda豉m na fryzjera i mam, tylko co jakis czas po umyciu polewam p逝kaneczk, zmywam i nie ma szans by zosta造 鄴販ienie w starciu z p逝kank.

a co do odrost闚 moim skromnym zdaniem przesadzacie, mi w這sy rosn dosc szybko chodze na farbowanie pi razy drzwi co 2 miesi帷e, zale篡 od tego czy mam czas, i zazwyczaj przez ten okres mam przynajmniej 4 cm swoich i szczerze m闚i帷 wi瘯szosc osob mi m闚i ,瞠 lepiej wygladam z tymi odrostami a naturanle kiedys mialam jasny blond potem z這ty blond potem taki miedziano patynowy(nie platynowy) a teraz to mam polskie mysie i bardzo fajny z bia造mi jest efekt zupe軟ie jak zamierzony o! zreszt jak sie co chce to nie ma co gdyba i potem 瘸這wac,瞠 sie nie spr鏏owa這.
milk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-11, 16:04   #100
gabi86
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez milk Poka wiadomo嗆
a co do odrost闚 moim skromnym zdaniem przesadzacie, mi w這sy rosn dosc szybko chodze na farbowanie pi razy drzwi co 2 miesi帷e, zale篡 od tego czy mam czas, i zazwyczaj przez ten okres mam przynajmniej 4 cm swoich i szczerze m闚i帷 wi瘯szosc osob mi m闚i ,瞠 lepiej wygladam z tymi odrostami a naturanle kiedys mialam jasny blond potem z這ty blond potem taki miedziano patynowy(nie platynowy) a teraz to mam polskie mysie i bardzo fajny z bia造mi jest efekt zupe軟ie jak zamierzony o! zreszt jak sie co chce to nie ma co gdyba i potem 瘸這wac,瞠 sie nie spr鏏owa這.
hah, mi tez kilka osob powiedzialo ze lepiej wygladam jak mam troche odrostow, ze bardziej naturalnie to wygl康a,
a mam pytanie ile placisz za farbowanie odrostow ?
Stary 2007-06-11, 16:13   #101
nineczka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 390

oczywiscie, jednym moga sie podobac odrosty innym nie. Moj TZ kiedys myslala, ze takie odrosty na prawie bialych wlosach to naturalna sprawa . Ja nie robie problemu gdy mam odrosty ale dlatego, ze mam kilka kolorow na glowie: ciemny blond, jasniejszy i braz wiec odrosty sie zlewaja i wtedy faktycznie wg mnie wyglada to naturalnie ale jak dziewczyna ma cale wlosy bardzo bardzo jasne i ciemne odrosty to dla mnie to wlasnie wyglada sztucznie. Ale kto wie, moze akurat Tobie Milk to pasuje, musialabym Cie zobaczyc zeby to ocenic..moze wtedy zmienilabym zdanie.
nineczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-11, 21:02   #102
milk
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez gabi86 Poka wiadomo嗆
hah, mi tez kilka osob powiedzialo ze lepiej wygladam jak mam troche odrostow, ze bardziej naturalnie to wygl康a,
a mam pytanie ile placisz za farbowanie odrostow ?
kurcze ile ja p豉ce co ko這 60 zl. nie za duzo i nie za ma這. po prostu ufam temu facetowi bo mnie z czarnych na blond zrobi bez uszczerbku na g這wie
Stary 2007-06-11, 23:31   #103
kleiner-Igel
Zadomowienie

A dla mi這郾iczek bia造ch w這s闚 - znalaz豉m artyku o ich piel璕nacji na wp:

http://kobieta.wp.pl/gid,8465255,img...?T%5Bpage%5D=1
A jutro fryzjer, trzymajcie kciuki za moje blond pasma
Stary 2007-06-12, 19:02   #104
gabi86
Raczkowanie

kleiner-Igel czekamy na fotki :P
Stary 2007-06-12, 23:45   #105
kleiner-Igel
Zadomowienie

A wi璚 by豉m dzi u fryzjerki. Pokaza豉m jej co chc, a on od razu stwierdzi豉, 瞠 w這sy mi si spal, bo mam ju rozja郾iane i przyciemniane na dole i nie wyjdzie tak jak chc, a za miesi帷 to b璠zie wygl康a tragicznie Zaproponowa豉 mi ch這dny baleja. Duuuu穎 pasemek, super odcie! Przynajmniej mi si podoba i mojemu ch這pakowi Wygl康aj 豉dnie i chocia nie s ca趾iem bia貫, to wygl康aj jak platyna z refleksami. Za to zaszala豉m z ci璚iem
Zrobi豉m zdj璚ie, ale paskudnie wysz豉m (do fryzjera jecha豉m rowerkiem, w czapeczce z daszkiem i fryzur szlag trafi!), dlatego wklejam Wam tylko zdj璚ie fragmentu w這s闚, dla zobaczenia odcienia. Kiedy tylko zrobi bardziej wyj軼iowe zdj璚ie, od razu je wklej
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg aaa 015.jpg (80,0 KB, 490 za豉dowa)
Stary 2007-06-13, 00:04   #106
nineczka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 390

kurcze, szkoda, ze nie mozesz dac calego zdjecia
nineczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-13, 00:50   #107
gabi86
Raczkowanie

Ale dodaj koniecznie cale zdjecie jak bedziesz tylko mogla, a ten fragmencik to huhuhu sliczny ch這dny kolorek :)
Stary 2007-06-13, 13:24   #108
ila78
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 694

Cytat:
A dla mi這郾iczek bia造ch w這s闚 - znalaz豉m artyku o ich piel璕nacji na wp:

http://kobieta.wp.pl/gid,8465255,img...?T%5Bpage%5D=1
A jutro fryzjer, trzymajcie kciuki za moje blond pasma
poczytalam komentarze do tego artyku逝...zgroza po prostu..
ila78 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-13, 13:25   #109
ila78
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 694

Cytat:
A wi璚 by豉m dzi u fryzjerki. Pokaza豉m jej co chc, a on od razu stwierdzi豉, 瞠 w這sy mi si spal, bo mam ju rozja郾iane i przyciemniane na dole i nie wyjdzie tak jak chc, a za miesi帷 to b璠zie wygl康a tragicznie Zaproponowa豉 mi ch這dny baleja. Duuuu穎 pasemek, super odcie! Przynajmniej mi si podoba i mojemu ch這pakowi Wygl康aj 豉dnie i chocia nie s ca趾iem bia貫, to wygl康aj jak platyna z refleksami. Za to zaszala豉m z ci璚iem
Zrobi豉m zdj璚ie, ale paskudnie wysz豉m (do fryzjera jecha豉m rowerkiem, w czapeczce z daszkiem i fryzur szlag trafi!), dlatego wklejam Wam tylko zdj璚ie fragmentu w這s闚, dla zobaczenia odcienia. Kiedy tylko zrobi bardziej wyj軼iowe zdj璚ie, od razu je wklej
kleiner-Igel kolor wydaje sie piekny
ila78 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-13, 19:59   #110
kleiner-Igel
Zadomowienie

ila78, dziekuj Mnie r闚nie si podoba Wklejam fotk fryzurki - nie widac na niej koloru, bo zdj璚ie bez flesza w przedpokoju. To tak dla zaprezentowania ci璚ia Kolor dok豉dnie oddaje fotka poprzednia, bo robiona przy dziennym 鈍ietle. A tu macie przed i po! Taka ma豉 metamorfoza Coraz bardzij mi 瘸l w這s闚, ale c騜... trzeba si zmienia! Jak to mawia moja mama - w這sy nie trawa, zim te rosn, po to jest m這do軼 by eksperymentowa Aaaa i wydaje mi si, 瞠 nowa fryzurka oddaje m鎩 charakter, bo ja taki zadzior ma造 jestem
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P6300005.JPG (45,6 KB, 364 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DA (47).jpg (50,9 KB, 321 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg GO (34).JPG (28,0 KB, 258 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fryzurka nowa 012.jpg (23,3 KB, 434 za豉dowa)

Edytowane przez kleiner-Igel
Czas edycji: 2007-06-13 o 20:02 Pow鏚: liter闚ka ;)
kleiner-Igel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-13, 20:13   #111
tripka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 405

kleiner-Igel bardzo fajna zmiana!! naturalny kolorek te masz bardzo 豉dny,ale ten te jest teraz super i bardzo fajne obci璚ie
Stary 2007-06-13, 20:41   #112
kleiner-Igel
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez tripka Poka wiadomo嗆
kleiner-Igel bardzo fajna zmiana!! naturalny kolorek te masz bardzo 豉dny,ale ten te jest teraz super i bardzo fajne obci璚ie
Tripka dziekuj bardzo jestem jeszcze nieprzyzwyczajona i momentami bardzo mi 瘸l w這s闚, ale fajnie 瞠 kto podnosi mnie na duchu Dzi瘯i jeszcze raz A tak btw pani z Twojego avatarka ma 豉dny, platynowy odcie
Stary 2007-06-13, 23:16   #113
milk
Rozeznanie

Cytat:
pieeekny kolor
Stary 2007-06-13, 23:22   #114
monia207
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 278

Cytat:
ila78, dziekuj Mnie r闚nie si podoba Wklejam fotk fryzurki - nie widac na niej koloru, bo zdj璚ie bez flesza w przedpokoju. To tak dla zaprezentowania ci璚ia Kolor dok豉dnie oddaje fotka poprzednia, bo robiona przy dziennym 鈍ietle. A tu macie przed i po! Taka ma豉 metamorfoza Coraz bardzij mi 瘸l w這s闚, ale c騜... trzeba si zmienia! Jak to mawia moja mama - w這sy nie trawa, zim te rosn, po to jest m這do軼 by eksperymentowa Aaaa i wydaje mi si, 瞠 nowa fryzurka oddaje m鎩 charakter, bo ja taki zadzior ma造 jestem
Kochanienka nowa fryzurka dodala Ci pazurka i kobiecosci i tego "czegos", mysle ze swietna zmiana, z dziewczynki wyrosla kobieta o mocnym charakterku! Mrrrrrrrr
P.S. A no i mysle ze do zmiany na lepsze bardzo tez przyczynila sie zmiana okularkow znaczy sie ksztaltu oprawek-te nowe zdecydowanie bardziej twarzowe.
monia207 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-14, 00:11   #115
kleiner-Igel
Zadomowienie

milk dzi瘯uj dzisiaj kupi豉m w rossmanie p逝kank, chocia mia豉m odkupi od fryzjerki - ale ta kosztowa豉 5 z這tych, wi璚 jakby co, to nie b璠zie szkoda wyrzuci Jesli sie nie sprawdzi, trudno, niewiele strac.
W ko鎍u znalaz豉m fryzjerk, kt鏎a jest tania, dobra, m這da, wykszta販ona i zna si na rzeczy

monia207 a si zawstydzi豉m dzi瘯uj za komplement :cmok" tak, okularki to zdecydowanie m鎩 najlepszy ostatnio zakup. co ciekawe, i fryzurk, i oprawki wybiera m鎩 ch這pak - ja nie by豉m na pocz徠ku przekonana Chyba musz cz窷ciej zdawa si na jego zdanie

Ojjj ale namiesza豉m na forum i robi si powoli off, dlatego na koniec dodam kilka fotek znalezionych w necie Bia貫 w這sy moga by w r霩nym stylu, w r騜nyh ods這nach A co powiecie na po陰czenie bia貫-czarne jak na ostatnich fotkach?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (16,4 KB, 282 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2382.jpg (54,8 KB, 258 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fryzury_poldlugie_(84)[1].jpg (32,4 KB, 144 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg f1678d026fa7254d20f17b3870fbcba7.jpg (19,7 KB, 81 za豉dowa)
Stary 2007-06-14, 09:13   #116
monia207
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 278

hmmm... widzialam takie polaczenie bialo-czarne na zywo u dziewczyny na weselu, tyle ze miala troche krotsze, od spodu czarne, na wiezrchu biale... moze to i fajne, mnie jednak nie przekonalo
monia207 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-14, 09:44   #117
hawrodytka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 019
GG do hawrodytka

Dziewczyny, a moze lepiej poczeka, az zaczniecie siwiec ? Zartuje
Ja na takie wlosy, ze wzgledu na slabe wlosy nie moge sobei pozwolic.
hawrodytka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-14, 23:18   #118
milk
Rozeznanie

Cytat:
milk dzi瘯uj dzisiaj kupi豉m w rossmanie p逝kank, chocia mia豉m odkupi od fryzjerki - ale ta kosztowa豉 5 z這tych, wi璚 jakby co, to nie b璠zie szkoda wyrzuci Jesli sie nie sprawdzi, trudno, niewiele strac.
W ko鎍u znalaz豉m fryzjerk, kt鏎a jest tania, dobra, m這da, wykszta販ona i zna si na rzeczy

monia207 a si zawstydzi豉m dzi瘯uj za komplement :cmok" tak, okularki to zdecydowanie m鎩 najlepszy ostatnio zakup. co ciekawe, i fryzurk, i oprawki wybiera m鎩 ch這pak - ja nie by豉m na pocz徠ku przekonana Chyba musz cz窷ciej zdawa si na jego zdanie

Ojjj ale namiesza豉m na forum i robi si powoli off, dlatego na koniec dodam kilka fotek znalezionych w necie Bia貫 w這sy moga by w r霩nym stylu, w r騜nyh ods這nach A co powiecie na po陰czenie bia貫-czarne jak na ostatnich fotkach?
wiesz co lepiej kupw sklepie fryzjerskim p逝kanke follium illium czy jako tak, kolo 10zl a o wiele lepsza od tych celii itd. sprawdzi豉m nazwe:flor illum zawsze j przekrecam,

Edytowane przez milk
Czas edycji: 2007-06-16 o 12:13
Stary 2007-06-26, 22:38   #119
kleiner-Igel
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez milk Poka wiadomo嗆
wiesz co lepiej kupw sklepie fryzjerskim p逝kanke follium illium czy jako tak, kolo 10zl a o wiele lepsza od tych celii itd. sprawdzi豉m nazwe:flor illum zawsze j przekrecam,
W豉郾ie w tym s瘯, 瞠 nie znam 瘸dnego sklepu fryzjerskiego w okolicy i zdaje si na asortyment drogerii Na szcz瘰cie od rozjasniania w og鏊e mi nie z鄴趾造 i dopiero 2 mycia temu p逝ka豉m w豉郾ie t Deli za 5 z - na pocz徠ku wyszed lekki fiolet, ale sp逝ka豉m i jest idealny odcie, taki jak w dzie farbowania My郵, 瞠 du穎 zale篡 te od farby/ rozjasniacza, kt鏎ego u篡wa si do samego farbowania, mi ch這dny kolor trzyma si bardzo 豉dnie.
Stary 2007-07-03, 22:12   #120
oleffka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 119

Ja si przy陰czam, bia貫 w這sy s super
Zobaczymy czy da si je zrobi z farbowanych i troch wyp逝kanych rudych

Tylko ja moje w這sy po tym wszystkim zetn do嗆 kr鏒ko, bo z superplatynowym blondem za 這patki moge zaczac przypominac karykature Barbie

a jak Wy s康zicicie, do jakich fryzur pasuje taki kolor?
oleffka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
bia豉, bia貫, bia貫 w這sy, bia造, blond, blondynka, borsuk, ciemne w這sy, dekoloryzacja, farba, farbowanie, farbowanie w這s闚, fryzura, gaga, karmelowy blond, koloryzacja, pigmentacja, platyna, platynowy, platynowy blond, platynowy jasny blond, pomaranczowe, rozjasnianie, rozja郾iane, siwe, siwy, srebrzysty, wlosy, wlosy blond farbowanie, w這sy, w這sy farba, zolte

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-11-22 18:58:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:06.