Bia貫 w這sy - w徠ek zbiorczy - Strona 5 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-07-03, 22:24   #121
kleiner-Igel
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 651
Dot.: Bia貫 w這sy...

Moim zdaniem do prostych, technicznych, mo瞠 postrz瘼ionych, awangardowych. Bia貫 loki za 這patki to rzeczywi軼ie domena Barbie
Stary 2007-07-04, 18:59   #122
oleffka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 119

efekty dzisiejszego grzebana w necie w poszukiwaniu bia造ch w這s闚
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (9,8 KB, 210 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 01tak sobie mysle ze moze to.jpg (33,6 KB, 142 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg inne.jpg (53,9 KB, 95 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg two_tone_03.jpg (19,9 KB, 106 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg screen_sirens_04.jpg (25,4 KB, 77 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg jasny blond.jpg (34,0 KB, 226 za豉dowa)
oleffka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-05, 22:28   #123
kleiner-Igel
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 651

Oleffka w豉郾ie o takie mi chodzi這 Jednak bia貫 w這sy plus super uczesanie to 鈍ietne po陰czenie
Stary 2007-08-09, 14:27   #124
DeadlySilence
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 492

a to moje w這sy mia豉m zrobione rozja郾iaczem i p逝kank
zdj璚ie by這 zrobione od razu po wizycie u fryzjera.. od razu m闚i,瞠 nie za pierwszym razem mi taki efekt wyszed.. poza tym to s niby pasemka ale nak豉dane po raz kt鏎y tam,wi璚 wysz豉 ju ca豉 g這wa rozja郾iacz z Joanny ten taki w r騜owym opakowaniu do pasemek i baleja簑 niestety nim nie moglam zrobi ca貫j g這wy,bo fryzjerka powiedzia豉,瞠 wyjd mi w這sy .. teraz kupi豉m Palette Color XXL mro幡y blond ;D pod koniec sierpnia id do fryzjera jestem ciekawa jak tym razem kolor wyjdzie ;D pozdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg mariann.JPG (23,4 KB, 629 za豉dowa)
DeadlySilence jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-09, 15:40   #125
miska1620
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Musze.ci.przyzna.racj.b ia貫.w這ski.s.cool...xD
Mi.musz.starczy.bia貫.p asemka.xD
miska1620 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-10, 09:32   #126
aneta_live
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 216
GG do aneta_live

DeadlySilence kolor wyszed 豉dny, ale wed逝g mnie nie bardzo do Ciebie pasuje, poniewa masz za ciemny i zbyt ciep造 odcie sk鏎y (nie pisz tego z這郵iwe )

Dziewczyny, a czy kt鏎a z Was farbowa豉 si mo瞠 kiedy Garnier 100% color superrozja郾iaj帷y blond? Na opakowaniu jest bardzo 陰dny odcie, taki ch這dniejszy, tylko obawiam si, 瞠 skoro w nazwie nie ma "popielaty" to mo瞠 wyj嗆 troch 鄴速y, z這ty itp. I taki jasny blond podoba mi sie tylko kiedy sk鏎a jest ja郾iejsza, ni w這sy
Dodaj kilka zdj耩
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg kolor.JPG (17,6 KB, 71 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg sophie1.JPG (11,7 KB, 92 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg sophie3.JPG (12,4 KB, 54 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg sophie4.JPG (9,4 KB, 37 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg sophie5.JPG (10,7 KB, 50 za豉dowa)
aneta_live jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-12, 00:59   #127
DeadlySilence
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 492

Cytat:
Napisane przez aneta_live Poka wiadomo嗆
DeadlySilence kolor wyszed 豉dny, ale wed逝g mnie nie bardzo do Ciebie pasuje, poniewa masz za ciemny i zbyt ciep造 odcie sk鏎y (nie pisz tego z這郵iwe )
kole瘸nki mi m闚i,瞠 lepiej by mi by這 w ciemniejszych wlosach.. ale ja z natury te mam jasne i praktycznie od zawsze jestem blondynka.. moja mama mowi,ze ciemny kolor bedzie mnie postarza ;p
DeadlySilence jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-30, 17:11   #128
la juive imaginaire
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Question Dot.: Bia貫 w這sy...

mam kilka pyta:
czy bia貫 w這sy 鄴趾n same z siebie, czy te musz zaistnie ku temu jakie specjalne okoliczno軼i?

czy struktura w這sa ma znaczenie je郵i chodzi o efekt finalny? (mam grube i sztywne w這sy - jak p璚zek drutu)

po jakim czasie od wybielania:farbowania moge spodziewac sie na g這wie szopy?

pozdrawiam,
l.j.i.
la juive imaginaire jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-13, 23:18   #129
Someone1990
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Farbowanie na bia這.

Hej. Mam pytanie, czy jest mozliwo嗆 zafarbowania w這s闚 na bia這 ? Chcia豚ym wiedzie jakich farb u篡, i ile by to orientacyjnie kosztowa這. A m鎩 kolor w這s闚 to ciemny rudy.
Someone1990 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-14, 21:11   #130
oleffka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 119
Dot.: Farbowanie na bia這.

Wpisz w wyszukiwarce "bia貫 w這sy", a znajdziesz d逝gi i ciekawy w徠ek.
W wakacje zacz窸am rozja郾iac rude w這sy, obecnie mam ju w zasadzie bia貫.
Ca陰 operacj opisa豉m tu:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=196262&page=4

Zrobi豉m to samodzielnie, bo fryzjer zarz康a 200 z這tych za wizyt (ale kaza przyj嗆 dwa razy!) i powiedzia, 瞠 w這sy b璠 w najlepszym wypadku 鄴速e.
oleffka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-15, 15:28   #131
xxkaciaxx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 276
Dot.: Farbowanie na bia這.

Z tego co wiem, to do uzyskania bia造ch w這s闚 trzeba je rozja郾ic a potem mozna uzyc farby manic panic virgin snow...
link: http://manicpanic.com/best%20hair%20...irginsnow.html
xxkaciaxx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-05, 21:56   #132
justyna2735
Przyczajenie

Jak uzyska bia造 kolor w這s闚

Od lat marz o tym,瞠by uzyska bia造 kolor w這s闚.By豉m ju chyba u wszystkich fryzjer闚 w moim mie軼ie ale ka盥y m闚i,瞠 to nie mo磧iwe i 瞠 w這sy mi si "popal".M鎩 kolor w這s闚 to, oczywi軼ie farbowany, jasny blond.Przecie widz du穎 kobiet,czy to na ulicy czy aktorek, kt鏎e maj bia貫 w這sy i wcale im nie wypad造 ani si nie "popali造".Musi by jaki spos鏏 瞠by taki kolor uzyska.Mo瞠 kto zna odpowied?
justyna2735 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-06, 21:49   #133
eskamoro
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 47
Dot.: Bia貫 w這sy - w徠ek zbiorczy

ehhh....
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg pic-005081.jpg (32,0 KB, 341 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg pic-005082.jpg (29,1 KB, 434 za豉dowa)
Stary 2007-11-19, 15:19   #134
smile5690167
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Dot.: Jak uzyska bia造 kolor w這s闚

Mi si w wakacje w這sy rozja郾i造 do bieli... jednak po 2-3 miesi帷ach powsta造 "wakacyjne odrosty" - zn闚 ros造 mi w這sy w naturalnym kolorze (jasny blond, ale nie bia造)... chcia豉m je sobie wyregulowa rozja郾iaczem.. ale niestety - wyszed jaki 鄴速y.. nie wiem jak wr鏂i do tej bieli.. przez to rozja郾ianie w這sy mi si bardzo popali造.. nigdy nie mia豉m ich tak zniszczonych.. teraz mnie czeka kuracja odbudowuj帷a - wax i zero prostowania...

moja kole瘸nka u篡豉 Palette Blond ME3+ ζtwe Pasemka ...
przyznam 瞠 efekt by ciekawy.. w這sy mia豉 bielutkie i nie popalone.. farb nak豉da si na pojedy鎍ze pasma specjalnym aplikatorem do陰czonym do zestawu ... polecam
smile5690167 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-11-20, 11:48   #135
Soft
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 532
Dot.: Jak uzyska bia造 kolor w這s闚

jaki masz sw鎩 naturalny kolor w這s闚??
Nie powinnas sugerowa sie gwiazdami bo oni to inna bajka..., zajmuja sie nimi najlepsi fryzjerzy ktorzy sa sklonni po鈍i璚i im ca造 dzie aby "gwiazda" wysz豉 zadowolona i w takich w這sach o jakich marzy豉, plus do tego pracuja na najlepszych kosmetykach na ktorych nie wiele salon闚 pracuje. Poza tym sk康 wiesz, ze im nie wypadaja w這sy ? Bardzo duzo gwiazd ma zageszczane w這sy, tylko ze tak jak pisa豉m sa pod opieka najlepych fryzjer闚 ktorzy robi to tak dyskretnie ze tego nie widac;-)
I najistotneijsza rzecza jest to ze tak naprawde 豉dny, czysty bia造 kolor mozna uzyskac jedynie na naturalnie dosc jasnych w這sach. U szatynek i brunetek graniczy to z cudem lub mistrzostwemjesli chodzi o fryzjerstwo

Wymiana
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094

Edytowane przez Soft
Czas edycji: 2007-11-20 o 11:51 Pow鏚: dopisek
Soft jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-10, 10:46   #136
aanaya
Przyczajenie

witam jestem jedna z tych marzycielek ktore zapragnely miec bia貫 w這sy ,poniewaz z natury jestem jasna blondynka myslalam ze jedna wizyta u fryzjera wystarczy...(sama bym sie raczej tego nie podjela),skonczylo sie na 3 wizytach :p za pierwszym razem fryzjerka odbarwila mi wlosy - u nasady byly biale a potem zolto pomaranczone (wolalam nie patrzyc w lustro:p) na to nalozyla farbe i wyszly jasny platynowy blond (ladne ale do bieli jeszcze troche brakowalo) troche powybrzydzalam i powiedziala ze moze mi zrobic jeszcze raz dekoloryzacje ale ze moga mi sie spalic wlosy ,beda sie ciagnac jak guma albo najzwyczajniej w swiecie wypadna tak wiec z ciezkim bolem serca poszlam do domu (kazala mi przyjsc za tydzien) i tak w sumie przyzwyczailam sie do tego blondu ze u fryzjerki zjawilam sie dopiero po miesiacu,no i znowu powtorzylysmy zabieg dekoloryzacji najpierw na odrostach a pozniej na calych wlosach - tym razem wlosy wyszly prawie biale prawie bo niestety wpadaly w ten okropny zolty...a poniewaz nie miala w domu zadnej plokanki ani nic poprosila zebym przyszla na drugi dzien wieczorem...stwierdzilam ze wezme sprawy w swoje rece i pojechalam do sklepu fryzjerskiego po plukanke a tam pani doradzila mi szampon shaumy do siwych wlosow (super sprawa) 3masz to 3 minuty na glowie i zolc znika kosztuje 13 zl i zdecydowanie latwiej go rozprowadzic niz plukanke...wieczorem zjawilam sie u fryzjerki ktora nalozyla mi jeszcze na glowe jakas szamponetke (coby popiel wzarl sie w moja ukryta zolc) i zrobila plukanke...efekt zamierzony mam ladne prawie biale wlosy coprawda juz nie moge doczekac sie odrostownigdy wczesniej nie farbowalam wlosow mialam naturalny w sumie ladny blond i bylo to zbedne a tak stracilam swoj niepowtarzalny:P kolor na zawsze dlatego zanim stwierdzicie ze chcecie miec biale wlosy zastanowcie sie jeszcze raz bo przed wami dluga droga do osiagniecia celu:P z drugiej strony jak wam sie nie spodoba to zawsze mozecie je przefarbowac na dowolny kolor :P no i napewno troche kasy to zjada ale lepiej nie oszczedzac bo nieprofesjonalnosc moze was poprostu kosztowac wlosy3mam za was mocno kciuki
aanaya jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-10, 19:28   #137
klaudiapiosek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15
GG do klaudiapiosek
Ratujcie!! Bia貫 w這sy!!

w豉snie wrocilam od fryzjera i mam biales wlosy!! od nasady! pom霩cie? co zrobic? da sie je w jakis sposob przyciemnic??
klaudiapiosek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-10, 19:30   #138
鑿irka
獞ir 獞ir

Wiadomo軼i: 10 688
Dot.: Ratujcie!! Bia貫 w這sy!!

dowoln farb?
Stary 2008-01-10, 19:43   #139
klaudiapiosek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15
GG do klaudiapiosek
Dot.: Ratujcie!! Bia貫 w這sy!!

chcialam tylko zakryc odrosty. ale teraz mam do gory biale, a na dole ciemniejszy blond ;/;/ masakra co zrobic. jestem troche opalona i wyglada to tragicznie
klaudiapiosek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-11, 16:18   #140
xxkaciaxx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 276

Bia貫 w這sy sa super, ja nie mam niestety ca造ch bo lubi zmienia ci庵le kolor w這s闚 i w陰軼iwie mam ka盥ego po trochu
Kole瘸nka robi豉 mi odrosty [naturalne jasny br您] bo chcia豉 wypr鏏owa jaki nowy rozja郾iacz 瞠 niweluje 鄴速y odcien ,nie pami皻am. Na這篡豉 go razem z wod 12 %, trzyma豉m 45 min i jak spojrza豉m to si zdziwi豉m, wyszed bia造, nigdy jeszcze nie mia豉m takiego, platyna tak, ale to by normalny bia造, szczerze m闚i帷 my郵a豉m, 瞠 wyjdzie co w ciep造m odcieniu, a tu si troszke zdziwi豉m A co do fryzjer闚 to si nie spotka豉m z fryzjerem kt鏎y uzyska豚y efekt bia造ch w這s闚... Zazwyczaj proponuj baleja w ch這dnym odcieniu albo wcale nie podejmuj, wi璚 wola豉m sama pokombinowa.
xxkaciaxx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-12, 14:49   #141
Yurichika
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 655
GG do Yurichika

ja te bardzo chcia豉bym zrobi sobie takie bia貫 w這ski, ale mieszkam w Jeleniej G鏎ze i nie wiem czy znajd mo瞠 jakiego dobrego fryzjera kt鏎y nie zrobi mi 鄴速ych w這s闚 tylko bialute鎥ie
koniczynka- masz boskie te w這sy, takie w豉郾ie mi si marz
Yurichika jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-13, 12:20   #142
Poison27
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 848
GG do Poison27

Raczej odradzam taki odcien, no chyba 瞠 sta Was na NAPRAWD dobre szampony, od篡wki, maski itd. A najlepiej to co jakis czas wizyta u fryzjera na odzywanie w這s闚. No i prosotowanie czy suszenie w這s闚 odpoada. Tzn. jest tak je郵i kierujemy si ZDROWIEM wlos闚 przede wszystkim a nie naszym wygl康em. Co do farb to trzeba znale潭 swoj, na ka盥ego dzia豉 inaczej inna, ale my郵 瞠 obojetnie czy to b璠zie L'oreal czy jakas tansza i tak zniszczy w這sy. Ja wybieli豉m w這sy Palett XXL mro幡y blond. 草lte robi造 si tylko odrosty, ale po kilku miesi帷ach 鄴速e by造 wlosy juz ok. 4,5 cm od g這wy bo na tym fragmencie wlosy byly mniej rozjasniane. Duuzo problem闚 z tymi bia造mi wloskami a i tak ma這 kto wygl康a w nich sza這wo, trzeba mie jasn karnacj, zdrow cer bla bla...
Stary 2008-01-20, 18:47   #143
mjot
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 469

no to mnie nie pocieszy造軼ie

mam naturalny ciemny blond, ale normalnie farbuje na kilka ton闚 ciemniejszy, ale doros豉m do tego, 瞠 zrozumia豉m s這wa mojej mamy: jeste blada i lepiej Ci w jasnych w這sach. Jako ma豉 dziewczynka mia豉m blond...

Moja cera jest baardzo jasna, praktycznie przez ukrwienie zielona;] Ale kocham to zdj璚ie:

http://spb.fotologs.net/photo/11/37/...98010059_f.jpg
mjot jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-24, 01:03   #144
kuseczka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 730
GG do kuseczka

Ja chc takie w這sy

I naj鄉ieszniejsze jest to, 瞠 na moich naturalnych, ciemnych w這sach wyszed taki kolor a na blond z 鄴速ymi refleksami ju nie chce

Edytowane przez kuseczka
Czas edycji: 2008-01-24 o 01:52
kuseczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-24, 14:53   #145
mjot
Raczkowanie

Je郵i komu zale篡...

Zamieszczam swoje zdj璚ia, w naturalnym 鈍ietle zrobione... My郵, 瞠 przez ciemne w這sy wydaj si jeszcze bladsza, ni w rzeczywisto軼i... Jak uwa瘸cie? Naturalne w這ski mam ton ja郾iejsze (tu w這sy prosto spod prysznica, na szybko bez 瘸dnych od篡wek, st康 to siano;p)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCF3000.JPG (27,2 KB, 161 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3001.JPG (28,2 KB, 149 za豉dowa)
Stary 2008-01-24, 18:20   #146
kuseczka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 730
GG do kuseczka

mjot w br您ie nie wygl康asz 幢e (nawet bez makija簑 ),豉dnie podkre郵a Ci kolor oczu, a odrobina make-up'u o篡wi豉 by bu嶔...Cho mo瞠 rzeczywi軼ie kolor jest zbyt ciemny.
Mi wszyscy r闚nie powtarzali, 瞠bym zostawi豉 br您 ale T stanowczo twierdzi, 瞠 bardzo podoba豉m mu si w wersji blond, a komu mam si podoba jak nie jemu?
Jestem wi璚 blond, potrzebowa豉m czasu, 瞠by si oswoi, cho jeszcze czasem nie dowierzam jak patrz w lustro
I faktycznie, wystarczy byle jakie uczesanie a ja si czuj i tak sexy
Co ten kolor w sobie ma
Stary 2008-01-24, 23:05   #147
mjot
Raczkowanie

Dzi瘯uj za odpowied Zawsze ci庵n窸o mnie do ciemnych w這s闚, nigdy nie by豉m na solarium i jako jestem zwolennikiem jasnej cery... Ale niedawno spojrza豉m w lustro, tak konkret i dosz這 do mnie, 瞠 je郾iejsze w這ski lepiej by wygl康a造 na mnie...

W najbli窺zym czasie udam si do fryzjera, jedynego faceta w mie軼ie, ale i jedynego, kt鏎emu ufam
Stary 2008-01-25, 15:52   #148
lady_butterfly
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 143

Cytat:
Napisane przez mjot Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uj za odpowied Zawsze ci庵n窸o mnie do ciemnych w這s闚, nigdy nie by豉m na solarium i jako jestem zwolennikiem jasnej cery... Ale niedawno spojrza豉m w lustro, tak konkret i dosz這 do mnie, 瞠 je郾iejsze w這ski lepiej by wygl康a造 na mnie...

W najbli窺zym czasie udam si do fryzjera, jedynego faceta w mie軼ie, ale i jedynego, kt鏎emu ufam

Wygl康asz 郵icznie! Bardzo podobaj mi si twoje ciemne w這sy. Wed逝g mnie idealnie pasuj do twojej bladej porcelanowej sk鏎y (sama jestem takowej posiadaczk i fank) i do tego jasne oczy! Ja Ci w blondzie nie widz.
Stary 2008-01-25, 17:27   #149
nineczka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 390

Dziewczyny, jest macie zoltawe wlosy, to musicie kupic u fryzjera fioletowy szampon..to powinno skasowac zolty odcien. Tylko kupicie jakis markowy szampon.
nineczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-25, 17:28   #150
nineczka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 390

Cytat:
Napisane przez mjot Poka wiadomo嗆
no to mnie nie pocieszy造軼ie

mam naturalny ciemny blond, ale normalnie farbuje na kilka ton闚 ciemniejszy, ale doros豉m do tego, 瞠 zrozumia豉m s這wa mojej mamy: jeste blada i lepiej Ci w jasnych w這sach. Jako ma豉 dziewczynka mia豉m blond...

Moja cera jest baardzo jasna, praktycznie przez ukrwienie zielona;] Ale kocham to zdj璚ie:

http://spb.fotologs.net/photo/11/37/...98010059_f.jpg
Czy to Twoje zdjecie? JEsli tak, to jestes przesliczna.
nineczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
bia豉, bia貫, bia貫 w這sy, bia造, blond, blondynka, borsuk, ciemne w這sy, dekoloryzacja, farba, farbowanie, farbowanie w這s闚, fryzura, gaga, karmelowy blond, koloryzacja, pigmentacja, platyna, platynowy, platynowy blond, platynowy jasny blond, pomaranczowe, rozjasnianie, rozja郾iane, siwe, siwy, srebrzysty, wlosy, wlosy blond farbowanie, w這sy, w這sy farba, zolte

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-11-22 18:58:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:55.