Bia貫 w這sy - w徠ek zbiorczy - Strona 7 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-02-11, 10:49   #181
julia fryzjer dla ciebie
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 44
Dot.: Farbowanie na bia這

kosmiczna,mam propozycj,mo瞠 wy雲ij mi maila z foto,a ja sprubuj w swoim programie rozja郾i ci te w這sy,tak,瞠by zobaczy豉 w jakich ic b璠zie najlepiej
julia fryzjer dla ciebie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-12, 14:52   #182
gabi k
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 67
Dot.: Bia貫 w這sy - w徠ek zbiorczy

Ja mam ponoc pasemka platyny(?)tak mowi moja fryzjerka nie wiem sama nie znam sie w kazdym razie pocztakiem marca chce isc do fryzjera i zrobic biale bo na te juz patrzec nie moge ale jak czytam ze nikt zabardzo nie chce sie za to zabrac w salonach to mi sie odechciewa moja kolezanka ma biale pielegnacje ogranicza do szamponu indola do wlosow bialych 30 zl w sklepie fryzjerskim bardzo wydajny ma go jeszcze od listopada i dobrej odzywki ale bywa ze uzywa sklepowych typu pantene czy gliss kur i od zcasu do zcasu jakas maseczka ijakos wloski ciagle ma nie wiem jeszcze to przemysle w kazdym razie pytam te bardziej sedzace w temacie z tych wlosow ktore zalaczam na zjdeciu da sie cos takiego za jednym zamachem zrobic?czy najpierw biale pasma musze porobic?

http://static.wizaz.pl/resize/?url=h...ie10qn2.th.jpg
gabi k jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-13, 21:18   #183
patusia0407
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

wiem ze zle zabrzmi bo sama nie lubie jak tak pisza ale musisz stopniowo dojsc do bialego bo jezeli bedziesz sama co tydzien wlosy farbowac to ci sie wlosy odbarwia i zadny kolor ci nie zlapie pozniej. sama posiadam biale wlosy wrecz blekitne ale dochodzilam do nich z czarnego od ponad pol roku gdzie przawie codziennie farbowalam je roznymi odcieniami blond od kilku miesiecy sama doprowadzam kolezance wlosy do bialego z brazu ciemnego i trwa to juz 5 miesiecy co tydzien farbujemy wlosy bywa tak ze w cigu dnia pare razy dziennie a ona nadal nie ma zamierzonego koloru a wiec potwierdza sie fakt ktory wymienilam powyzej a jesli chodzi o fryzjera to nie wiem czy sie ktos podejmie teg wyzwania hehemieszkam w szczecinie to duze miasto i oblecialm juz wszystkich prawie fryzjerow i powiedzieli ze nie ma takiej opcji bo powypadaja mi wlosy i nie beda brac takiej odpowiedzialnosci na siebie a juz 4 lata ma biale wlosy i sie trzymaja calkiem nie zle i wcale spycjalnie nie dbam o nie co 4/5 dni nakladam obojetnie jaka odrzywke zawijam w folie aluminiowa i ogrzewam od czasu do czasu suszarka do wlosow i wloski sa jak ta lala mieciutkie blyszczace jak u malego dziecka a wiec zycze powodzenia w farbowaniu
patusia0407 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-13, 21:24   #184
patusia0407
Przyczajenie

ale w sumie jak tak teraz patrze na twoje zdjecie to masz ladniutki blondzik wystarczy jak kupisz i polozysz na nie rozjasniacz palette 5-7 ton i na to farbe xxl mrozny blond i bedzie git wiadomo wlosy sie troche zniszcza ale cos za cos a poza tym wszyscy doradzaja wizyte u fryzjera a nie wiedza jakimi tam farbami robia wlosy mam kuzynke fryzjerke i mi pokazywala blond farby nie dosc ze zawieraja rozjasniacz to 45%wiec to daje taki sam efekt jak bys zrobila 4 razy pod rzad rozjasniaczem 5-6 ton tyle ze oni posiadaja dobre odzywki w tych farbach co daje pozorny efekt zdrowych wlosow bo po 2 myciach wlosy i tak sa zniszczone a poza tym po kazdym farbowaniu podcinaja dal niepoznaki koncowki
Stary 2008-02-13, 21:36   #185
patusia0407
Przyczajenie

zreszta to jest moje zdjecie moze nie jest ladne ale ale widac tu moj kolor wlosow dos dobrze zdjecie robilam z 10 dni temu i wlosy na chwile obecna robie wlasnie palette xxl mrozny blond i od czasu do czasu plucze je w plukance fioletowej i to wsio heh

Edytowane przez patusia0407
Czas edycji: 2008-02-14 o 21:20
Stary 2008-02-17, 13:12   #186
gabi k
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 67

Dziekiotoz faktycznie bylam pogadac sobie z moja fryzjerka najpierw sie zalamala"nie,nie powiedz ze nie"potem poszla na kompromis ze moze mi zrobic duzo bialych pasemek i potem je stopnoiwo dokladac i chyba na dzien dzisiejszy na tym pozostane jak wroce wkleje fotke a nuz wyjdzie fajniepozdrawiam
gabi k jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-17, 18:06   #187
MaDziAaaa123
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Jak szybko osi庵n望 blond w這sy

Jestem naturaln blondynk, ale zafarbowa豉m w這sy na czarno teraz marz o w這sach bia造ch. co mam zrobi? zeby mi niewypad造 w這sy a czeka 2 czy 3 lata zanim odrosn to odpada pomocy.
MaDziAaaa123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-04, 19:07   #188
dziuniaaa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 951

Cytat:
Napisane przez patusia0407 Poka wiadomo嗆
zreszta to jest moje zdjecie moze nie jest ladne ale ale widac tu moj kolor wlosow dos dobrze zdjecie robilam z 10 dni temu i wlosy na chwile obecna robie wlasnie palette xxl mrozny blond i od czasu do czasu plucze je w plukance fioletowej i to wsio heh
Nie widze zdj璚ia.

w這sy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-05, 02:53   #189
oleffka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 119

Ja dosz豉m do ja郾iutkiego be穎wego blondu z rudych w這s闚, ale prawdziwie bia貫 uda這 mi si osi庵n望 dopiero z moich ciemnoblond odrost闚. (Zdj璚ia w w徠ku)

Teraz mam bardzo kr鏒kie w這sy, ale boj si co z nimi b璠zie, gdy podrosn. Czym od篡wiacie takie w這sy?
oleffka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-05, 22:48   #190
EveMW
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 695

ja biale wlosy mialam po jednej wizycie u fryzjerki, miala bardzo dobry rozjasniacz i tyle

fotek niestety nie mam, a teraz jestem brunetka

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam w這sy
EveMW jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-05, 22:57   #191
*sweet dreams*
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 573

ja u fryjerki dwa razy rozja郾ialam wlosy w odstepach 5-miesiecy i za drugim razem uzyskalam bialy ktory teraz mam xD
*sweet dreams* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-03-12, 18:28   #192
polpager
Przyczajenie

Wink Fryzjer w υdzi dla faceta / Bia貫 w這sy

Witam drogie Panie,
jak zaznaczy貫m w temacie poszukuj fryzjera/fryzjerki z υdzi, bo chc sobie zrobi bia貫 w這sy

Prosi豚ym o polecenie kogo, kto m鏬豚y si podj望 tego, gdy sam wol nie kombinowa, gdy efekt m鏬豚y by znacznie inny od zamierzonego
polpager jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-26, 13:43   #193
shfetka
Przyczajenie

witam dziewczeta, moj sposob na biale wlosy to mocny rozjasniacz o 5-7 tonow, nastepnie z zoltymi wloskami biegne do salonu beverlly hills gdzie uprzejmy pan naklada mi pianke zbijajaca zo販 kosztuje to ok 60 zl, a potem kupuje szamponik kiedy kupowalam regenall welli niestety juz go nie wiec esperymentuje, generalnie szampon ma miec odcien fioletu i nieutralizowac z馧te wlosy. nie polecam plukanek sa okropne! a jesli chodzi o zniszone i popalone wlosy to najlepszy jest jedwab biosilku koszt ok 50-60 zl, wiec widzicie drogie panie biale wlosy to spore koszta, efekt ocencie same pozdrawiam

moje wloski
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg os.jpg (96,0 KB, 517 za豉dowa)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-09-13 o 12:59 Pow鏚: post pod postem/korzystaj z opcij edycij i multicytowania.
shfetka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-04-30, 11:29   #194
miss90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 386
Dot.: Bia貫 w這sy...

mam pytanie do bia這w這sych..
jakie preparaty u篡wanie w lato.. tzn chodzi o jaki spray (albo co podobnego) z filtrem UV ?
瞠by w這sy nie z鄴趾造?
miss90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-08, 14:28   #195
Archidia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Witam^^
M鎩 naturalny kolor w這s闚 to z這ty blond (raczej ciemny). Strasznie chcia豉bym sobie rozja郾i w這sy tak 瞠by mie w豉郾ie bia貫 (my郵, 瞠 to si nie b璠zie gryz這, bo mam dosy jasn karnacje i jestem blada). Nie chc robi tego sama, wol p鎩嗆 do fryzjera. No i tu mam pytanie:
Wi瘯szo嗆 z was m闚i, 瞠 mia造軼ie k這poty z osi庵ni璚iem bia貫go koloru. Czy u fryzjera , przy moim naturalnym kolorze, uda mi si osi庵n望 taki odcie (patrz zdj璚ie) za jednym razem?
Nie bardzo si znam na farbowaniu bo jedyne co w 篡ciu mia豉m to pasemka
My郵icie, 瞠 jak poka輳 fryzjerce to zdj璚ie to zrobi mi podobny kolor na g這wie?^^

Pozdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg krotka%20biel.jpg (15,3 KB, 174 za豉dowa)
Archidia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-05-11, 15:30   #196
rudegirl69
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38
GG do rudegirl69

Ja robi豉m w這ski u dziewczyny, kt鏎a ko鎍zy ju szko喚 fryzjersk.
Mia豉m rude w這sy, po miesi帷u zesz造 mi na blond z miedzianym po造skiem, pono mycie w這s闚 szamponem przeciw逝pie穎wym pomaga w wyp逝kaniu koloru.
Ja w豉郾ie tak zrobi豉m i po 2 tygodniach mia豉m prawie blond Niekt鏎zy pytali nawet czy farbowa豉m sobie heh.
W這sy mia豉m farbowane rozja郾iaczem, metod baleja簑, poniewa nie chcia豉m popali sk鏎y g這wy. Tym samym w這ski mniej si zniszczy造. Co prawda mam kilka swoich pasemek, ale prawie tego nie wida, wol to ni mia豉bym mie siano.
A tak za 3 tygodnie mog sobie ju spokojnie pomalowa mro幡ym blondem i pokry ca貫 w這sy.
Je郵i u kogo nie wyjdzie za pierwszym razem po rozja郾iaczu, najlepiej podczas tej przerwy przed nast瘼nym rozja郾ianiem, u篡wa wszelkiego rodzaju maseczek
Pono jest to dobry spos鏏, 瞠by w這ski si nie zniszczy造 mocno.
Dobra jest maska Henna Treatment Wax, kosztuje ok 20z za prawie p馧 kilo.
W這ski najlepiej zawija w foli i suszy ok 15minut, p騧niej kolejne 15min trzyma pod t foli + r璚znikiem. Trzeba tylko pami皻a, 瞠 w這sy sp逝kuje si jak ju, 瞠 tak powiem "ostygn" i najlepiej ch這dn wod.
Po ka盥ym myciu od篡wka, co kilka dni WAX i w這ski s super
A 瞠by utrzyma platynowy kolorek i 瞠by nie zmieni naszych w這s闚 w kurczaka, najlepiej u篡wa p逝kanki srebrnej (albo fioletowej) w Rossmanie za ok 5z mo積a kupi
Ja robi w ma造m garnuszku, do wody dodaj kilka kropelek, tak 瞠by woda uzyska豉 b喚kitny kolor (tak radzi豉 mi ta dziewczyna), je郵i w這sy b璠 lekko fioletowe to nie b鎩cie si, wystarczy umy dwa razy w這ski i po sprawie.
Ale najlepiej pilnowa tego b喚kitnego koloru w garnuszku, to unikniemy problemu

To chyba tyle, przepraszam, 瞠 taka d逝ga wypowied, ale chcia豉m si podzieli moimi wiadomo軼iami! ^^

P.S- mi w這ski rozja郾iaczem fryzjerskim wysz造 za pierwszym razem
rudegirl69 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-08, 17:33   #197
pom-pom
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Bia貫 w這sy!

Kilka pyta na temat bia造ch lub prawie bia造ch w這s闚:

1. Do jakiego kszta速u twarzy si nadaj? Czy maj帷 okr庵陰, troch pulchn twarz mog mie bia貫 w這sy? (z odpowiedni wyszczuplaj帷 fryzur )

2. Czy bia貫 w這sy podkre郵aj niedoskona這軼i cery? Mam bardzo jasn, ale za to tr康zikow cer, rozszerzone pory i wszystko co najgorsze. Wiem, 瞠 czarne to podkre郵aj, wi璚 z bia造m powinno by odwrotnie?

3. Czy takie mocne rozja郾ianie niszczy w這sy?

4. Czyta豉m, 瞠 dekoloryzacja sprawia, 瞠 w這sy s prawie bia貫. Mam jasny br您, ale pofarbowane na ciemny - za ka盥ym razem u innej fryzjerki i raz w domu, wi璚 mam odcienie (od do逝): 豉dny naturalny br您, czerwonawy/rudawy br您 (prosi豉m o br您 z naturalnymi refleksami a sko鎍zy豉m z czerwonymi pod 鈍iat這 w這sami), ciemny ciep造 br您, popielaty ciemny br您. Czy jest jakakolwiek szansa, 瞠 zdejm kolor i uda mi sie przerobi go na biel?

5. Czy po rozja郾ianiu w這sy staj si rzadsze?

6. Mam do嗆 cienkie w這sy, za to jest ich bardzo du穎. Mam bardzo bardzo pocieniowane w這sy i mimo tego pocieniowania nadal mam g瘰tsze ni wiele moich znajomych - czy w takim wypadku zniszcz bardzo w這sy?

7. Czy mo磧iwe 瞠 uzyskam kt鏎y z efekt闚, jak na zdj璚iach w za陰cznikach, ze swoimi wlosami? (wiem 瞠 zdj璚ia s retuszowane ale udawajmy, 瞠 to naturalne kolory w這s闚 )

http://i31.tinypic.com/pbrfd.jpg

a. Bia這-wyblak這-popielato-br您owe - to jest moje marzenie i te by造by idealne i wydaje mi si, 瞠 nie podkre郵a造by tak niedoskona這軼i cery.
b. Bia貫 z kolorowym 'podk豉dem' - jak nie wyjd zwyk貫 bia貫 to ch皻nie takie zrobie ^^
c. Zwyk貫 bia貫 - boje sie 瞠 b璠 mia豉 w nich czerwon sk鏎 :/
d. Agyness Deyn - te s idealne, je郵i a. mia這by nie wyj嗆
e. Bia這/popielate, troch podobne do a. ^^

Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc ^^
pom-pom jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-09, 10:00   #198
patusiek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 559
Dot.: Bia貫 w這sy!

Przez kilka lat by豉m posiadaczk bardzo, bardzo i jeszcze raz bardzo jasnych w這s闚 wi璚 chyba mog Ci pom鏂. Co prawda bia造ch nie mia豉m ale bardzo wpadaj帷e w bia貫.. a mo瞠 nawet bia貫 mia豉m
1. Ja mam twarz kwadratowo-okr庵陰.. w sumie nie wiadomo jaka i dobrze to u mnie wygl康a這.Bardziej ni kolor wa積y jest kszta速 , wiec je瞠li ci璚ie bylo by spoko, reszta wydaje mi sie, ze te.
2.Niestety , w moim przypadku podkre郵a造 bardziej ni obecne w這sy(ciemniejsze).Na dodatek jestem blada wiec wygl康a豉m jak blada plama, niewyra幡ie i md這.Problemem przy takich w這sach jest te to, ze jak zrobisz sobie mocniejszy makija to wygl康a to strasznie nienaturalnie przez ten kontrast i zawsze wygl康a豉m jak bym mia豉 kilo tapety a malowa豉m si bardzo subtelnie
3. Mocne rozja郾ianie strasznie, strasznie niszczy w這sy.Co prawda jak zrobisz to profesjonalnie, stopniowo b璠zie lepiej..ale bior帷 pod uwag, 瞠 mo瞠sz do tego prostowa w這sy, suszy to na prawd mo瞠 byc nie ciekawie. ja osobi軼ie rozja郾ia豉m, suszy豉m i prostowa豉m i w這sy mam ale o 2 razy mniej
4.Nie wiem co robi dekoloryzacja bo ja tego tak nie robi豉m. Po dekoloryzacji mo瞠sz mie chyba 鄴速o-rude a nie bia貫..ale nie wiem dok豉dnie.A co do drugiego pytania .. od razu nie uzyskasz bia造ch w這s闚 chyba, 瞠 je tak silno rozja郾isz, a to mo瞠 zabi nawet najsilniejsze w這sy .
5.Niestety staja sie . Nie wiem czy to regu豉, ale chyba ka盥y wie jak niszczy to w這sy.. a co za tym idzie wypadaj . ( bo s s豉be).
6.To jak masz 軼i皻e w這sy nie ma znaczenia. To , 瞠 masz g瘰te to plus.. ale licz si z tym, 瞠 mo瞠sz wiele w這s闚 straci. A to ile masz w這s闚 nie ma znaczenia. czy mia豉by 3 w這sy na krzy czy czupryne lwa , zniszczysz w這sy tak samo, zw豉szcza , ze sa cieniutkie jak m闚isz..
7. O to chyba musisz pyta fryzjera. Ka盥e w這sy s inne , inaczej sie je b璠zie rozja郾ia這.. Jednak nie przera sie jak w drodze do pieknych jasnych w這s闚 otrzymasz zo速e.. Ale zyze pwoodzenia

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=239681

Prosz o odpowiadanie na moim w徠ku !!
Zapraszam

studentka kosmetologi
patusiek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-12, 12:57   #199
HAIRGAZM
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

WITAJ POM-POM.ZDECYDOWANIE BARDZO JASNE WLOSY TAKIE BIALAWE CZY SZARO BIALE PODKRESLA NIEDOSKONALOSCI CERY.KAZDE ROZJASNIANIE WLOSOW BADZ DEKOLORYZACJA CZY ROBIRNIR PASM WE FOLIACH NISZCZY W WIEKSZYM LUB MNIEJSZYM STOPNIU WLOSY.ALE JESLI KTOS WYKONA TO PROFESJONALNIE TO SZKODY BEDA MINIMALNE.ROZJASNIANIE NIE MA NIC WSPOLNEGO Z WYPADANIEM WLOSOW GDYZ ZADEN ROZJASNIACZ NIE PRZENIKA DO CEBULKI I JEJE NIE ZNISZCZY CO NAJWYZEJ MOZE CI ULAMAC SIE WLOS PRZY NASADZIE PRZY SKORZE.ALE POTEM ODRASTA.BIORAC POD UWAGE HISTORIE KOLORU TWOICH WLOSOW TO DEKOLOR NIE BEDZIE PROSTY A RACZEJ EFEKT MOZE NIE BYC ZADOWALAJACY.OD ILOSCI POZOSTAWIONYCH WE WLOSACH PIGMENTOW MIEDZI I ZLOTA PO DEKOLORZE ZALEZY INTENSYWNOSC TWOJEGO WYMARZONEGO KOLORU W ODCIENIACH BIELI CZY SZAROSCI.JESLI NA ZLE ROZJASNIONE WLOSY POLOZYSZ POPIEL WLOSY BEDA ZIELONKAWE!!!JESLI BEDZIE DOBRZE WYKONANA PRACA TO PROPONUJE CI PO DEKOLORZE KTORYS Z TONEROW PROFESJONALNYCH.JESLI CHCESZ UZYSKAC ZDJECIE ,,a,, 8/81 z welli badz 9/7 z kadusa.natomiast odcienie 10/8 z londy i 9/8 z goldwella sa perlowe tez bardzo ladne.JESLI SIE TAK UPARLAS NA JASNE TO MYSLE ZE ODCIEN ZE ZDJECIA ,,a,, BEDZIE DLA CIEBIE NAJLEPSZY.PAMIETAJ JEDNAK ZE WSZYSTKO ZALEZY OD DOBRZE PRZEPROWADZONEJ DEKOLORYZACJI.dokladnie opowiedz fryzjerowi historie swoich wlosow.przed zabiegiem spytaj fryzjera jakim produktem zamierza CI to wykonac jesli odpowie ze rozjasniaczem z 12% woda to uciekaj stamtad natychmiast.zycze sukcesu i trzymam kciuki.
HAIRGAZM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-16, 07:59   #200
pom-pom
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Bardzo dzi瘯uj za pomoc ^-^ Pe貫n profesjonalizm! P鏦i co pofarbowa豉m w這sy na jeszcze ciemniejsze, bo mialam ogromne odrosty, a by這 wesele w rodzinie i musia豉m jako wygl康a. My郵, 瞠 na bia貫 zdecyduj si za jakie p馧 roku, albo mo瞠 b璠 stopniowo 軼i庵a kolor, a jak uzyskam sw鎩 naturalny, to poczekam a troszk podrosn, obetn na kr鏒sze, zdekoloryzuj ko鎍闚ki i zrobie bia貫 ^-^ Chocia je郵i rzeczywi軼ie podkre郵aj niedoskona這軼i, to musz si jeszcze powa積ie zastanowi.
Kt鏎e wi璚 w這sy bardziej podkre郵aj niedoskona這軼i przy bardzo jasnej i 鈔ednio jasnej cerze? Prawie czarne, czy bia貫? Z g鏎y dzi瘯uj za pomoc ^^
pom-pom jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-28, 13:05   #201
UninstallED
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29

ja jeszcze chcialam sie spyta tutaj,瞠by nie zak豉da nowego w徠ku - jak mog uzyskac taki efekt BIAΧCH w這s闚? bo mam naturalne - jasny blond, z odcieniem rudego, jesli farbuj je na jeszcze ja郾iejszy, to robia si bardzo bardzo jasne, takie prawie przezroczyste, ale nie bia貫
jak pofarbowa,瞠by by造 bia貫, jak na zdj璚iu C
UninstallED jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-06-29, 10:55   #202
UninstallED
Przyczajenie

tez jestem blondynk,ale farbowa豉m na czarno, odrosty mnie dobija造, wi璚 rozjasni豉m w這sy i przefarbowa豉m na jasny br您 - juz jest lepiej, odrosty nie s tak widoczne. ale farbuj szamponetkami, wi璚 szybko sie zmywa i zostaje taki dziwny kolor.
i tu mam pytanie - marze o bia造ch w這sach - to,瞠 takie "wybielanie" niszczy, to wiem, ale bardzo chce mie bia貫 w這sy. nie jasny blond, nie skandynawski, ale bia貫 w這sy.
i co mi 鈍ita - w這sy mia豉m rozja郾iane, potem nak豉da豉m tylko szamponetki.
co by sie sta這, gdybym teraz na這篡豉 na w這sy bia喚 henn?
bo tyle sie naczyta豉m o zielonych w這sach, 瞠 sie boje.

co o tym myslicie? tak jedno pasemko,瞠by sprawdzi, co bedzie sie dzia?
Stary 2008-06-29, 15:30   #203
Rabarbarek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
GG do Rabarbarek

polecam palet XXL ten rozjasniajacy najasniejszy (nie pamietam nr) nie niszczy i nie wysusza w這s闚. przetestowa豉m
Rabarbarek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-01, 16:13   #204
sintagma
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 424

najlepiej doczepic te pasemka...tzn najbezpieczniej. Znalaz豉m BIAΧ toner do w這s闚 rozja郾ionych na Allegro,mo瞠 komu sie przyda...http://allegro.pl/item392542086_tone...odcienie_.html
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-01, 19:31   #205
Eyna
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 259
GG do Eyna

Raissa - Faktycznie ,mo瞠 uda這 by si doczepi, bo rozja郾ia b璠zie ci篹ko.

Sintagma - Ten toner na pewno nie sprawi, 瞠 w這sy si wybiel
Eyna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-01, 21:16   #206
joaa12
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 753

Cytat:
Napisane przez Pogoda Poka wiadomo嗆
A mo瞠 doczepianie? My郵, 瞠 doczepienie kilku bia造ch pasm to by豉by to najlepsza metoda
Doczepiane fujjjjjjjjjj. Co do rozja郾iania to fakt -zniszczone w這sy. Ale mnie zastanawia dlaczego za granica co druga osoba ma bia貫, fioleowe pasemka na czarnych wosach. wiele os鏏 nosi w豉snie dos這wnie bia貫 w這sy - nieazniszczone.

Ostatnio widzia豉m na ulicy dziewczyne - mia豉 czarne w這sy zczerwonymi pasemkami, teraz ma dos這wnie bia貫. Jako si jednak da ...
joaa12 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-01, 22:40   #207
Eyna
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 259
GG do Eyna

Cytat:
Napisane przez joaa12 Poka wiadomo嗆
Doczepiane fujjjjjjjjjj. Co do rozja郾iania to fakt -zniszczone w這sy. Ale mnie zastanawia dlaczego za granica co druga osoba ma bia貫, fioleowe pasemka na czarnych wosach. wiele os鏏 nosi w豉snie dos這wnie bia貫 w這sy - nieazniszczone.

Ostatnio widzia豉m na ulicy dziewczyne - mia豉 czarne w這sy zczerwonymi pasemkami, teraz ma dos這wnie bia貫. Jako si jednak da ...
Czemu doczepiane s fujj?

Poza tym takie kolory pasemek cz瘰to s doczepiane, a rozja郾i si da - tylko, 瞠 nie za jednym razem, jest to kosztowne i baardzo niszczy w這sy.
Eyna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-02, 16:10   #208
UninstallED
Przyczajenie

ja si odwa輳
Stary 2008-07-02, 18:55   #209
joaa12
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 753

Cytat:
Napisane przez Eyna Poka wiadomo嗆
Czemu doczepiane s fujj?
Ka盥y ma sw鎩 gust. Mi si akurat tak kojarz doczepiane w這sy (pasemka). S sztuczne i wed逝g mnie to wida, dlatego nie podobaj mi si.
Oczywi軼ie jak kto chce to mo瞠 nosi i mo瞠 mu si to podoba.
joaa12 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-15, 15:46   #210
hungrybunny
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

ja w豉郾ie d捫 do bia造ch w這s闚^^ u篡wam rozja郾iacza leo kt鏎y pono daje srebrzysty odcie, a tak naprawde nie ale wogole nie niszczy w這s闚. p騧niej nak豉dam farbe palette natural colors popielaty blond, babka na opakowaniu ma bia這-siwe w這sy ale nie mo積a sie tym sugerowa bo opakowania k豉mi no i po 1 farbowaniu wysz這 mi co takiego:

http://www.freeimagehosting.net/imag...bc8da03b77.jpg

mam nadzieje 瞠 po drugim farbowaniu bedzie ja郾iej
hungrybunny jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
bia豉, bia貫, bia貫 w這sy, bia造, blond, blondynka, borsuk, ciemne w這sy, dekoloryzacja, farba, farbowanie, farbowanie w這s闚, fryzura, gaga, karmelowy blond, koloryzacja, pigmentacja, platyna, platynowy, platynowy blond, platynowy jasny blond, pomaranczowe, rozjasnianie, rozja郾iane, siwe, siwy, srebrzysty, wlosy, wlosy blond farbowanie, w這sy, w這sy farba, zolte

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-11-22 18:58:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.