Bia貫 w這sy - w徠ek zbiorczy - Strona 8 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzib przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane b璠 przetwarzane w celu 鈍iadczenia us逝g za pomoc portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powy瞠j zg鏚.

Osoba podaj帷a dane ma prawo dost瘼u do tre軼i swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyra瞠nie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mog by udost瘼nione innym podmiotom z grupy kapita這wej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Prosz czeka
Nie mo瞠sz si zalogowa? Przypomnij has這
Masz ju konto? Zaloguj si!
Odzyskiwanie utraconego has豉
Odzyskiwanie utraconego has豉. Prosz czeka
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj si!
Masz ju konto? Zaloguj si!

Wr鵵   Forum Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-08-16, 13:59   #211
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891
Dot.: Bia貫 w這sy - w徠ek zbiorczy

shfetka jak wyszed ci taki kolorek czego u篡wa豉?mojej mamie jest 郵icznie w bardzo jasnych ale te sklepowe blondy s koszmarne i wychodz 鄴速awe itp i co jaki czas mam robi sobie na br您 i z powrotem wraca po jakim czasie na blond szukam informacji jak mo瞠 uzyska bia貫 w這ski dodam 瞠 ma kr鏒kie w這sy wi璚 jest mniejszy problem 瞠 si zniszcz bo mo積a je podci望.
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-22, 16:38   #212
daruniaa01
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 081

wlasnie przez przypadek trafilam na ten watek kiedys mialam manie na punkcie takiech wlosow i znalazlam fotke z tego okresu. zeby miec kolorek ktory uzyskalam robilam wtedy 2 razy rozjasniaczem pod rzad i na to farba palette rozswietlony popielaty blond (A10 chyba numerek). na pierwszym zdj moje wloski jak byly biale a na drugim ta farba. moze komus sie przyda ta informacja
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg biale.JPG (13,4 KB, 459 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg pal_icr_a10_m.jpg (10,0 KB, 158 za豉dowa)

Edytowane przez daruniaa01
Czas edycji: 2008-08-22 o 18:08
daruniaa01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-13, 12:52   #213
Cattivo
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 906

Witam. Jestem niezwykle szcz窷liwa, 瞠 natrafi豉m na ten w徠ek i chcia豉m zada par pyta, bo wygl康a na to, 瞠 jest tu sporo os鏏 z do鈍iadczeniem, kt鏎ego ja, je郵i chodzi o zmian koloru w這s闚, zw豉szcza na tak radykalny, nie mam.
Przeczyta豉m wszystkie posty ale jednak wol si upewni.

Kolor moich w這s闚 to zdaje si 鈔edni br您 (zreszt zdj璚ie jest w za陰czniku) i po prostu chcia豉m spyta, czy rozja郾ienie najpierw ultraintensywnym rozja郾iaczem Palette (tym: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.ph...ecenzja=242846) powiedzmy dwukrotnie, a potem na這瞠nie na to farby r闚nie Palette XXL Mro幡y blond ewentualnie Popieraty blond da mi bia造 kolor.

Oczywi軼ie wiem - do tego potrzeba od篡wek, fioletowego szamponu usuwaj帷ego 鄴速y odcie etc. Ale w moim przypadku chodzi tylko o jedno pasemko, wi璚...

A mo瞠 po prostu spr鏏owa i軼 do fryzjera? Moja ciocia jest fryzjerk, wi璚 nie wzi窸aby nawet za to jakiej horrendalnej sumy, ale z drugiej strony nie ufam jej a tak, aby powierzy jej bia這嗆 (lub nie) moich w這s闚.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg sss.jpg (7,5 KB, 1233 za豉dowa)
Cattivo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-14, 18:22   #214
xxkaciaxx
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 276

Cattivo je郵i to tw鎩 naturalny kolor, nie farbowany, to zamiast k豉嗆 2 razy rozja郾iacz drogeryjny + farbe, lepiej kupi PROFESJONALNY rozja郾iacz + woda utleniona w kremie mocniejsza jaka 9%owa. Nie poniszczysz tak w這sow jak nak豉daj帷 ca豉 mas tych farbi rozjasniaczy. (ja wyprobowalam np firmy LEO, kole瘸nka te z w這s闚 ciemniejszych od twoich zrobi豉 za 1 razem prawie bia貫 w這sy do teog u篡wa czasem plukanki, ekstra to wysz這 )
Caution!
This person is a drummer!
xxkaciaxx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-19, 17:33   #215
hungrybunny
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Cytat:
Napisane przez xxkaciaxx Poka wiadomo嗆
Cattivo je郵i to tw鎩 naturalny kolor, nie farbowany, to zamiast k豉嗆 2 razy rozja郾iacz drogeryjny + farbe, lepiej kupi PROFESJONALNY rozja郾iacz + woda utleniona w kremie mocniejsza jaka 9%owa. Nie poniszczysz tak w這sow jak nak豉daj帷 ca豉 mas tych farbi rozjasniaczy. (ja wyprobowalam np firmy LEO, kole瘸nka te z w這s闚 ciemniejszych od twoich zrobi豉 za 1 razem prawie bia貫 w這sy do teog u篡wa czasem plukanki, ekstra to wysz這 )
no nie wiem, u mnie leo to za ma這. kiedys na 1 pasmie trzyma豉m godzine nawet z 18% woda i wyszed 鄴速awy. zale篡 od w這s闚 chyba.
hungrybunny jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-20, 12:44   #216
Cattivo
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 906

Dzi瘯uj bardzo .
Tak, to jest m鎩 naturalny kolor. Tzn. kilka miesi璚y temu wpad豉m pod p璠zel farby mojej mamy i kilka kosmyk闚 mam ciemniejszych, kilka rudawych, ale to akurat miejsce ze zdj璚ia i to, kt鏎e mam zamiar wybieli, jest nietkni皻e.

@xxxkaciaxxx - a kt鏎y rozja郾iacz Leo polecasz/u篡豉 Ty albo Twoja kole瘸nka? Wesz豉m na ich stron i widz kilka rodzaj闚.
Cattivo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-23, 16:06   #217
wikakika
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 614

Ja tez choruje na biale wloski, ale boje sie totalnego wylysienia. Caly czas farbuje na blond i mam obsesje ze sa zolte, wszyscy mi mowia ze nie..ale wciaz widze w nich kolor zoltyMam juz teraz wlosy zniszczone i cienkie, mimo ze stosuje bardzo drogie maski i szampony fryzjerskie, a po farbowaniu na bialo to pewnie by mi wszystkie wypadly.......narazie pozostaje mi pomarzyc
wikakika jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-09-23, 22:13   #218
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 053

Ja jescze jako nie wy造sia豉m

cytrynowo_piaskowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-01, 19:45   #219
kasiamniam
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 527

A ja tez mam bia貫 wloski z polaczeniem wisniowego juz teraz.. od czestego mycia! Sama robilam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 0373688724.jpg (101,4 KB, 245 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg EPSN0553.JPG (81,7 KB, 185 za豉dowa)
kasiamniam jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-02, 14:56   #220
hungrybunny
Przyczajenie

ja w koncu mam bia貫 w這sy ale to, przez co przesz豉m by這 straszne rozjasni豉m w這sy rozja郾iaczem leo i wysz造 ja郾iutkie lecz niestety o 鄴陶tym odcieniu:P wi璚 postanowi豉m, ze na這ze farbe joanny go喚bi popiel na 2 minuty (juz kiedys tak robi豉m) i troche zneutralizuje z馧. na這篡豉m w koncu na mniej niz minute, zmy豉m i mia豉m szaroburo fioletowe w這sy wiec musia豉m znow uzyc rozjasniacza, tak na kilka sekund i s teraz super豉dne. ale nikomu nie polecam obiera takiej drogi jak ja, bo my郵a豉m ze siekne, stres jak nie wiem co. zdjeia do陰cze p騧niej

zdj
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0847.jpg (73,2 KB, 476 za豉dowa)

Edytowane przez hungrybunny
Czas edycji: 2008-10-08 o 21:42
Stary 2008-10-09, 03:01   #221
johnw57
BAN sta造

Wiadomo軼i: 414

To maj帳y 豉dne zdrowe, b造szcz帷e w這sy ...?? Dziewczyny, nie gniwajcie si, ale to chore martwe pierze - te w這sy, kt鏎e pokazujecie. Nie zazdroszcz, bo jestem naturaln blondynk chocia wspomagan, ale te zdj璚ia s straszne (chodzi mi o w這sy, zero kondycji, martwo嗆). My郵, 瞠 niejedna z Was o wiele wiele lepiej wygl康a豉by w normalnych blondach a nie takich bia造ch w這sach. Biel to nieplatyna. To ju niestety chora, martwa, biel idealna niestety do 軼i璚ia... A gwiazdy u niekt鏎ych widzia豉m b造szcz帷e w這sy mimo bieli, pewnie zak豉daj peruki i jeszcze jako to wygl康a, ale w 篡ciu codziennym robi bia貫 w這sy to umartwianie, zabijanie w這sa, nie jest to 豉dne a wygl康a przera瘸j帷o...
johnw57 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-10-09, 16:57   #222
hungrybunny
Przyczajenie

rzecz gustu:P
Stary 2008-10-09, 17:16   #223
johnw57
BAN sta造

Na pewno tak, ale szczerze m闚i帷, nie wiem, co mo瞠 podoba si w martwych w這sach. ??
Widzia豉m jedynie, 瞠 Koniczynka nie mia豉 w這s闚 zniszczonych a tak to ...
Stary 2008-10-09, 17:37   #224
hungrybunny
Przyczajenie

ja to widze tak: jesli komus sie cos podoba i dobrze sie z tym czuje to wszystko jest ok
Stary 2008-10-09, 17:40   #225
johnw57
BAN sta造

Najwa積iejsze, aby dobrze si w czym czu
Pozdr闚ka
Stary 2008-11-28, 22:17   #226
agata100
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Smile chce miec bia貫 w這ski!!!

jak i cyzm uzyskac platynowy kolor?? nie zolty (a taki ciagle wychodzi..) ?????
agata100 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-28, 22:40   #227
vanesia1
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 686
Dot.: chce miec bia貫 w這ski!!!

Bia貫 w這ski zrobi Ci tylko fryzjer przy pomocy profesjonalnych rozja郾iaczy.
Ale je瞠li mog豉bym Ci co doradzi to nie r鏏 tego
Moja psiapsi馧a te jaki czas temu upar豉 si na bia造 kolor na w這sach, posz豉 do fryzjera a on jeszcze prosi j, 瞠by to przemy郵a豉 i tego nie robi豉.
Sko鎍zy這 si to tak, 瞠 jednak si zdecydowa豉, a potem jak za jaki czas posz豉 do fryzjera ponownie (chcia豉 chyba wtedy wr鏂i do swojego naturalnego br您u), fryzjerka powiedzia豉, 瞠 z tymi w這sami nie da si ju nic zrobi
To by這 po prostu suche i zniszczone siano a nie w這sy. Musia豉 zapuszcza i stopniowo podcina, 瞠by wr鏂i do naturalnego koloru.

Naprawd odradzam.

Tym razem to b璠ziesz TY!

vanesia1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-28, 22:48   #228
poliksene
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 28

A jaki masz aktualnie kolor? Je郵i chcesz uzyskac platyne na czarnych, farbowanych w這sach, stanowczo odradzam.
poliksene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-29, 00:23   #229
sintagma
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 424

pewnie takie co chcesz?
nie r辴/B] prosze tego,ja wy造sia豉m prawie po tym a pu積iej musia豉m kuracje na odrost stosowa p豉ka豉m jak dziecko,w這sy podczas farbowania naci庵a造 sie od farby jak guma,powypala造 sie,mia豉m krwiste strupki po rozja郾ianiu.W 篡ciu bym tego nie zrobi豉 raz jeszcze,ja tylko doradzam -wyb鏎 jest Tw鎩
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg pic-005082.jpghi.jpg (43,1 KB, 245 za豉dowa)
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-29, 12:13   #230
kasiula243
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 80
GG do kasiula243
Wink Dot.: chce miec bia貫 w這ski!!!

do陰czam si do tego 瞠 te bym chcia豉 mie bia貫 w這ski tylko 瞠 Ja mam w豉郾ie ciemne w這sy i jeszcze farbowa豉m je na jeszcze ciemniejsze podchodz帷e pod czarny [ale nie czarny ] mhmm a tak mi sie marza ;(
kasiula243 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-11-30, 22:10   #231
m4rtynka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Dziewczyny pomozcie mi..Z natury jestem ciemnoblondynka, ale od 3 lat robie sobie platynowe pasemka.. podkusilo mnie cos i wczoraj fryzjerka zrobila mi rozjasniaczem cale wlosy... i wyszly zolte.. a tam gdzie mialam pare brazowych pasemek to mi wyszly rudawe..chce miec jasny delikatny blond wpadajacy w bialy, co mam zrobic? Czy moge kupic farbe i zafarbowac je czy moge je przez to zniszczyc.. jesli mam kupic farbe to jaka najlepsza..Ratujcie nie chce miec takich wlosow....
m4rtynka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-12-02, 12:29   #232
maja2005
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 015

Cytat:
Napisane przez agata100 Poka wiadomo嗆
jak i cyzm uzyskac platynowy kolor?? nie zolty (a taki ciagle wychodzi..) ?????
Mi璠zy bia造m (jak w tytule) a platyn jest pewna r騜nica. Osi庵ni璚ie ekstremalnych bia造ch, takich, jak przedstawi豉 na fotce sintagma, rzeczywi軼ie jest wielkim wyzwaniem i wi捫e si z pewnym zniszczeniem w這s闚.
Platyna natomiast to dla mnie ja郾iutki delikatny blond, raczej ch這dny. Uzyskanie jej zale篡 od koloru wyj軼iowego i profesjonalnych kosmetyk闚.

Cytat:
Napisane przez m4rtynka Poka wiadomo嗆
Dziewczyny pomozcie mi..Z natury jestem ciemnoblondynka, ale od 3 lat robie sobie platynowe pasemka.. podkusilo mnie cos i wczoraj fryzjerka zrobila mi rozjasniaczem cale wlosy... i wyszly zolte.. a tam gdzie mialam pare brazowych pasemek to mi wyszly rudawe..chce miec jasny delikatny blond wpadajacy w bialy, co mam zrobic? Czy moge kupic farbe i zafarbowac je czy moge je przez to zniszczyc.. jesli mam kupic farbe to jaka najlepsza..Ratujcie nie chce miec takich wlosow....
Ja te zawsze robi platynowe pasemka. Ostatnio jednak fryzjerka nie mia豉 mojego koloru, wi璚 na這篡豉 mi inny, bardziej w tonacji ciep貫j, 鄴速awej, a poniewa nie bardzo czuj i w tym odcieniu, umy豉m w這sy szamponem Wella Regenal (do w這s闚 siwych i blond) i potrzyma豉m na w這sach przez jakie p馧 godziny 草速e pigmenty znikn窸y na zawsze, a na g這wie mam kolor platynowy
Nie wiem, czy Tobie pomo瞠, ale warto spr鏏owa, tym bardziej, 瞠 niczemu nie zaszkodzi. Zakup kolejnej farby mo瞠 przynie嗆 r騜ne efekty
maja2005 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-03-10, 18:24   #233
N47aLQS
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 270

Widz , 瞠 czas od鈍ie篡 w徠ek
Ot騜 dzisiaj przegl康a豉m Wiza i natrafi豉m na dziewczyn , kt鏎a mia豉 郵iczne , bia貫 w這ski , marz mi si takie od dawna . Robi je sama . Ja ju te mam dosy rozja郾iania samych odrost闚 co 1,5 miesi帷a za 100 z a efekt i tak mnie w pe軟i nie zadowala
Czyta豉m o kosmetykach takich jak : rozja郾iacz Leo , r騜owy rozja郾iacz Joanny , Farba Garnier 100 %1 i Palette XXL Mro幡y Blond . Co by這by najlepsze ? Wklej fotki 瞠by by這 wiadomo jakie mam teraz w這sy
Pierwsze jest sprzed miesi帷a a ostatnie dwa po czwartkowym farbowaniu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg nati.jpg (123,9 KB, 354 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg gvsg.jpg (21,7 KB, 281 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg c bnzx.jpg (99,1 KB, 231 za豉dowa)

You'll Never Find Nobody Better Than Me !
Of Course !

N47aLQS jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-27, 10:52   #234
blondi1985
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 371

Witajcie dziewczyny
Mam pytanko: czy mo積a gdzie jeszcze kupi t farbe Palette XXL mrozny blond? Nigdzie jej nie ma, szuka豉m chyba we wszystkich drogeriach i nie tylko
pozdrawiam
blondi1985 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-27, 11:44   #235
Avari
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 461

wczoraj w carrefour'rze widzia豉m w Galerii Krakowskiej.
Avari jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-28, 11:22   #236
blondi1985
Raczkowanie

Dzi瘯uj
Stary 2009-05-19, 11:41   #237
blondi1985
Raczkowanie

Witam Jestem juz po nalozeniu farby xxl mrozny blond, nie jestem jednak zadowolona wczesniej mialam pasemka rozjasniaczem- na nich farba swietnie przyjela a na mioch tam gdzie pasemek nie bylo wyszly jakies z馧te i nieciekawie to wyglada;/ Zastanawiam sie jak to teraz bedzie z odrostami... czy tez wyjda z馧te...Mo瞠 wie ktora kole瘸nka jak to z odrostami jest?
Stary 2009-05-19, 12:13   #238
kuseczka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 730
GG do kuseczka

Hej! Jaki czas temu mia豉m rozja郾iane w這sy i nak豉dany toner i wyszed z tego absolutnie bia造 kolor. Po jedym ju myciu i sp逝kaniu tonera pojawi豉 si 鄴單, kt鏎ej nie znosz tymbardziej 瞠 mi nie pasuje Postanowi豉m farbn望 si well kolestonem perfect special blonde w odcieniu 12.11 Po farbowaniu prze篡豉m wstrz御 W這sy by造 w odcieniu fioletu, nawet granatu. My郵a豉m, 瞠 ju mnie czeka farbowanie na br您 ale po kilku myciach fiolet si wyp逝ka. W sumie nadal jeszcze troch go jest, ale kolor mi odpowiada. Nie jest to te typowy bia造 blond, ale odrosty wygl康aj na tym popielu naturalniej, no i pewnie nie z鄴趾n tak szybko.
Przepraszam, 瞠 tak no makeup ale zdj璚ie robione z rana

PS: W這sy na ko鎍ach s jeszcze mokre po myciu dlatego kolor mo瞠 wydawa si nieco inny.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這sy wella koleston 12_11.jpg (35,1 KB, 448 za豉dowa)

Edytowane przez kuseczka
Czas edycji: 2009-05-19 o 12:20
kuseczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-19, 12:54   #239
blondi1985
Raczkowanie

Kurcze fajny masz ten kolorek A czy ta farba tez rozja郾ia o ile tonow?
Stary 2009-05-19, 13:17   #240
kuseczka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 730
GG do kuseczka

Zale篡 jaki peroxid(nie wiem jak si to wPL nazywa ) u篡jesz, na moje blond w這sy wymiesza豉m 9% i podobno rozja郾ia o 2-3 tony, natomiast 12% rozja郾ia o wi璚ej ton闚.

Tagi
bia豉, bia貫, bia貫 w這sy, bia造, blond, blondynka, borsuk, ciemne w這sy, dekoloryzacja, farba, farbowanie, farbowanie w這s闚, fryzura, gaga, karmelowy blond, koloryzacja, pigmentacja, platyna, platynowy, platynowy blond, platynowy jasny blond, pomaranczowe, rozjasnianie, rozja郾iane, siwe, siwy, srebrzysty, wlosy, wlosy blond farbowanie, w這sy, w這sy farba, zolte

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: Wy陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-11-22 18:58:33

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.