nowa fryzurka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-07-29, 17:08   #1
martuska16
Raczkowanie

hej,mam obecnie brąz wlosy za ramiona pocieniowane stopniowo i grzywke na bok.Chcę cos zmienic, myslałam o fryzurce tego typu co w zalaczniku lecz zeby tych wlosow bylo mniej bo ta jest taka bombkowata a takiej nie chce bo mam okragla buzie co w m0im przypadku bedzie dosc trudne bo mam duzo wlosow.Co o niej myslicie? jakies inne propozycje?

hej, we wrzesniu ide do liceum i chce cos w sobie zmienic.Chcialabym zmienic fryzurke .Prosze takze o porady w zwiazku z ciuchami i kosmetykami.Jestem niska osoba o malym biuscie i nie wiem jak to zatuszowac.W dodatku nosze okulary...Jak narazie uzywam tuszu ,kredki do oczu(maluje tylko nad rzesami) .Co do fryzurki to mam duzy problem.Włosy TYLKO z prawej strony mi sie krecą, wiem że to dziwne ale tak jest od kiedy je pocieniowalam... Chcialabym takze sie dowiedziec jaki mam typ urody ,poniewaz bardzo trudno to stwierdzic ,poniewaz mam niebieskie oczy braz wlosy,ciemna karnacje,piegi na nosie... zalaczam zdjecia POMOCY .
Co do fryzurki to myslalam o takiej co ma selena gomez... rowniez dolaczam zdjecia

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2010-07-30 o 15:05 Powód: nadanie wątku wizualizacji
martuska16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 18:18   #2
scooby0
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
GG do scooby0
Dot.: nowa fryzurka?

Powiem ci tak że od paru tygodni w oko również wpadła mi fikuśna fryzura seleny gomez pokaż swoje zdjęcie to powiem ci jaka bedzie dla ciebie odpowiednia niestety jak nie widzimy kogoś twarzy nie darady nam powiedziec jaki typ fryzury do ciebie pasuje

Pozdrawiam, scooby0.
Stary 2010-07-29, 19:01   #3
martuska16
Raczkowanie

Hmm,no dobra;p Już daje niestety mam tylko taka z wykrzywiona glowa... nie wiem czy sie nada...
Stary 2010-07-29, 19:54   #4
scooby0
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
GG do scooby0

a czemu chcesz scinac na az tak krotko włosy ? masz bardo ładne przypominasz moją kolezankę ale co do fryzury bedzie ci pasowała taka jak ma selena gomez
naprawde
Stary 2010-07-29, 20:25   #5
martuska16
Raczkowanie

bo mam zniszczone i rozdwojone... a poza tym znudzila mi sie juz moja fryzurka ;p
Stary 2010-07-29, 20:26   #6
Honza
Raczkowanie

tylko że w Twoim wypadku będzie to tylko skrócenie, nic więcej a to włosom nie zaszkodzi
Honza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 20:30   #7
martuska16
Raczkowanie

a nie uwazasz ze robiac taka fryzurke poszerze jeszcze bardziej buzie?? bo sama nie wiem...

---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

honza, czyli ze nie powinnam scinac? jak ty uwazasz?
Stary 2010-07-29, 22:14   #8
Honza
Raczkowanie

Napisałaś, że masz zniszczone i rozdwojone, więc oczywiście, że powinnaś je skrócić. Zwróciłam tylko uwagę na fakt, że fryzura, którą chciałabyś mieć, różni się od Twojej obecnej kilkoma centymetrami długości i prostownicą, więc wielkiej rewolucji na swojej głowie nie zaprowadzisz

Na pierwszym zdjęciu jest "bombkowata", bo jest prosto od fryzjera, odpowiednio suszona i prostowana. Po Twoim zdjęciu widać, że taka nie będzie.
Stary 2010-07-30, 00:28   #9
Szkicownik
Przyczajenie

Wedlug mnie lepiej w dluzszych i grzywka na bok.
Stary 2010-07-30, 10:56   #10
misssia222
Raczkowanie

GG do misssia222

Cytat:
Napisane przez Szkicownik Pokaż wiadomość
Wedlug mnie lepiej w dluzszych i grzywka na bok.
witajcie ja sama mam okragla buzke i duzo czasu spedzilam czytajac co takiej buzi pasuje i wyczytalam ze buzie okragla wysmuklaja wlosy dlugie oraz z grzywka zaczesana na bok w prawo lub w lewo , oraz koncowki wlosow lekko pocieniowane z przodu dla dodania lekosci fryzurce a jesli chcesz by cala fryzurka byla lekka i mlodziencza polecam pocieniowanie wloskow na calej dlugosci z tylu glowy i lekko z przodu mysle ze pani fryzjer napewno Ci doradzi w jakim stopniu zrobic pazurki by bylo Ci dobrze , a co do takiej fryzury o jaka pytasz w poscie moim zdaniem moze byc fajna ale jesli nie lubisz duza czasu spedzac na ukladaniu i prostowaniu to nie polecam bo tu widac ze bez prostownicy non stop sie nie obejdzie , a co daje na dluzsza mete zniszczone wlosy od porstowania ,decyzja zalezy od Ciebie zalaczam jeszcze to co znalazlam o fryzurach do okraglej buzi
Twarz okrągła – Drew Barrymore

To kształt buzi, jak u dziecka – okrągłe, pełne policzki, zaokrąglona broda i niezbyt wysokie czoło. Jeśli takie cechy przypisujesz swojej twarzy, masz rysy podobne do Drew Barrymore.

Fryzura dla ciebie:
Wybieraj proste, starannie wycieniowane strzyżenia.
Powinnaś raczej zrezygnować z grzywki. Jeśli już ją jednak posiadasz, zaczesuj ją na bok.
Długie proste włosy pozwolą ci ukryć zaokrąglone policzki i wyszczuplić twarz.
Końcówki półdługich włosów możesz lekko podwijać, tak aby opadały na ramiona.
Przy krótkich fryzurkach zalecamy lekką trwałą lub mocno postrzępione końce zachodzące na policzki.

Unikaj!
bardzo krótkich fryzur
uczesań odsłaniających skronie i uszy, z równą grzywką
fryzur gładkich i ściśle upiętych

http://www.*************/jak-dobrac-fryzure-1/
misssia222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 11:32   #11
martuska16
Raczkowanie

Aha, to juz sama nie wiem czy scinac czy nie.Sądzialm ze aby uzyslac taka fryzurke co na zdjeciu nie trzeba bedzie jej na co dzien ukladac .W sumie to ja wlaśnie nie chce takiej bombkowatej .Bardziej mi chodzi o taka fryzurke co teraz dodaje,choc wlascicielka ta sama to tu widac ze ona tej fryzury nie ukladala, przynajmniej ak mi sie zdaje... hmm,sama nie wiem
Stary 2010-07-30, 14:52   #12
misssia222
Raczkowanie

GG do misssia222

Cytat:
Napisane przez martuska16 Pokaż wiadomość
Aha, to juz sama nie wiem czy scinac czy nie.Sądzialm ze aby uzyslac taka fryzurke co na zdjeciu nie trzeba bedzie jej na co dzien ukladac .W sumie to ja wlaśnie nie chce takiej bombkowatej .Bardziej mi chodzi o taka fryzurke co teraz dodaje,choc wlascicielka ta sama to tu widac ze ona tej fryzury nie ukladala, przynajmniej ak mi sie zdaje... hmm,sama nie wiem
hymmm niby tak decyzja nalezy do Ciebie to ty bedziesz na co dizen ,,ze soba '' i jesli uwazasz ta druga fryzure za bardziej twarzowa , przez co bedziesz czula sie swietnie to polecam bo tylko ty wiesz co tak na prawde preferujesz jesli marzy Ci sie zmiana to czemu nie jestes mloda warto szalec , w koncu sa wakacje a wloski odrastaja ps. tez Ci bedzie ładnie
a co do ukladania mi sie wydaje ze we wloski tej dziewczynny ze zdjecia wtarta jest w mokre wlosy pianka i koncówki lekko wywiniete do wewnatrz

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez misssia222 Pokaż wiadomość
hymmm niby tak decyzja nalezy do Ciebie to ty bedziesz na co dizen ,,ze soba '' i jesli uwazasz ta druga fryzure za bardziej twarzowa , przez co bedziesz czula sie swietnie to polecam bo tylko ty wiesz co tak na prawde preferujesz jesli marzy Ci sie zmiana to czemu nie jestes mloda warto szalec , w koncu sa wakacje a wloski odrastaja ps. tez Ci bedzie ładnie
a co do ukladania mi sie wydaje ze we wloski tej dziewczynny ze zdjecia wtarta jest w mokre wlosy pianka i koncówki lekko wywiniete do wewnatrz
no i moze od nasady glowy podniesione sa na szczoce pol okraglej ale lekko ,ale nie jestem pewna
Stary 2010-07-30, 15:16   #13
Honza
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez martuska16 Pokaż wiadomość

Niestety, trzeba będzie układać Na Twoim zdjęciu widać, że masz proste włosy, więc sama z niczego nie będą się skręcać. Wydaje mi się, że na tym ostatnim zdjęciu użyto szczotki, a możesz mi wierzyć, że to, co ładnie wygląda na zdjęciu nie musi być takie w rzeczywistości Tak naprawdę to jeśli wymodelujesz na szczotce swoje obecne włosy, uzyskasz taki sam efekt, jak Selena na ostatnim zdjęciu.
Jak dla mnie to nie powinnaś się dłużej zastanawiać, tylko skrócić końcówki, skoro zależy Ci na jakiejś zmianie, może później zdecydujesz się na mocniejsze cięcie
Stary 2010-07-30, 19:57   #14
Rockstar Baby
Raczkowanie

Na dwoch ostatnich zdjeciach wygladasz jak Katie Holmes i moim zdaniem fajnie byloby Ci w jej wersji boba!
Rockstar Baby jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 21:12   #15
misssia222
Raczkowanie

GG do misssia222

Cytat:
Napisane przez Rockstar Baby Pokaż wiadomość
Na dwoch ostatnich zdjeciach wygladasz jak Katie Holmes i moim zdaniem fajnie byloby Ci w jej wersji boba!
teraz po dodaniu przez Ciebie wiekszej ilosci zdjec stwierdzam tak jak kolezanka Rocstar baby ze pasowal by ci proponowany przez nia bob
Stary 2010-07-30, 23:10   #16
nesaya11
Raczkowanie

hmm bardzo ładna z Ciebie dziewczyna i też uważam że bardzo ładnie było by Ci w bobie tylko troche dłuższym niz ten na zdj.Katie Holmes ;p
nesaya11 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 11:06   #17
martuska16
Raczkowanie

hmm, katie holmes? ja? ;d dzięki chodz szczerze mowiac nie chcę grzywki na wprost,kiedys juz taka mialam i nie bylo mi do twarzy, ale co do boba to to przemyślę
Stary 2010-07-31, 18:03   #18
misssia222
Raczkowanie

GG do misssia222

to zrob taka fryzurke z grzywka na bok i po klopocie
Stary 2010-08-02, 17:29   #19
Martyska011
Rozeznanie

Bardzo mi sie podoba zdjęcie nr 5- świetnie masz na nim wyprostowane włoski
Martyska011 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 20:57   #20
magdek626
Dzika Amazonka

Smile Dot.: nowa fryzurka?

Masz piękne duże oczyskaaaa !

Wydaje mi się, że pasowała by ci fryzura bob, ale taka lekko wystrzępiona, czy jakby to określić ...
Myślę, że powinnaś zostawić sobie grzywkę na bok, ale nieco ją podciąć, tak, żeby ładnie się ukladała.

Załącze kilka fryzur w załącznikach
magdek626 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-03, 17:52   #21
martuska16
Raczkowanie

hihi, dzięki za te oczyska magdek ;D mnie tez sie podobaja tyle ze musze je ukrywac pod okularami... i za foteczki tez bardzo dziekuje.Szczegolnie podoba mi sie 1 foteczka
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości