Br您? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-07-29, 17:45   #1
PannaMarcia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Br您?

Mam ciemne brwi, piwne oczy, naturalny kolor w這s闚- ciemny blond. Zrobi豉m sobie na w這sach pasemka blond, potem przez jakie p馧 roku mia豉m ca貫 w這sy w odcieniu rudawego blondu. Przez nast瘼ny rok mia豉m baleja z blondu, br您u i czerni. Nast瘼nie skatowa陰m moje w這sy farbuj帷 je u fryzjerki na br您, z czego wyszed okropny rudy ( bez obrazy dla rudzielc闚. ;P po prostu ja wygl康am tragicznie w tym kolorku ). Za豉mana i spanikowana pofarbowa豉m dwa dni p騧niej br您ow farb, kt鏎a wiele jak si okaza這 ju po fakcie zafarbowania w這s闚, r騜ni豉 si od czarnego. Nast瘼nego dnia zrobi豉m jasne pasemka. ( Wiem, 瞠 post徙i豉m nierozwa積ie, ale jestem znan panikar je瞠li chodzi o wygl康). Czu豉m si okropnie w tym rudawym br您ie jak i w "czarnych". Wola豉bym chyba chodzi bez r瘯i (nie dos這wnie, po prostu ma to pokaza jak bardzo by豉m za豉mana ow barw ). Jakie 2 tygodnie temu by豉m u fryzjera- chcia豉m br您. 疾by pod 瘸dnym warunkiem nie by rudy. Ani pod s這鎍e, ani nigdy. Stwierdzi豉, 瞠 ma taki odcie, kt鏎y na pewno mnie zadowoli. Uwierzy豉m jej na s這wo. Na palecie kolor闚 wygl康a ca趾iem przyjemnie.. nie musz m闚i, 瞠 w 鈍ietle dziennym jestem ruda.. Jaki kolor pokryje moje w這sy, nie b璠zie zbyt ciemny i POD 涉DNYM POZOREM rudy? :P Dzi瘯uj. Oczywi軼ie zamierzam i嗆 na koloryzacj do fryzjerki, a nie robi to w domu ( 瘸dna z dw鏂h w/w fryzjerek. :p ) Dzi瘯uj bardzo za ewentualn pomoc!

Za陰czam zdj璚ia. Zdj璚ie w bia貫j bluzce- naturalne w這sy, przed jak彗olwiek koloryzacj, taki kolor chcia豉bym uzyska. Zdj璚ie w r騜owej bluzce- aktualny kolor, teraz troch bardziej zmyty, w po逝dnie, gdy s這鎍a jest wi璚ej ni wida na fotce s bardziej rude.

Edytowane przez PannaMarcia
Czas edycji: 2010-07-30 o 15:53
PannaMarcia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.