Problem z kolorem w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-07-30, 12:42   #1
xXcandieXx
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Problem z kolorem w這s闚

Witam wszystkich u篡tkownik闚. Widz, 瞠 bardzo wiele os鏏 uzyska這 tutaj pomoc wi璚 czemu by nie spr鏏owa.
Postanowi豉m zmieni kolor moich w這sk闚, od zawsze podoba mi sie blond i wydawa這 mi si 瞠 to dobry kierunek koloryzacji. Mam b. jasn cer, szaro-niebieskie oczy, widoczne piegi..
Jednak po przefarbowaniu na z這ty blond wydaje mi si 瞠 to nie by豉 dobra decyzja, jako tak wydaje mi si, 瞠 twarz zlewa mi si z tym kolorem. Jednak ja strasznie chc zosta przy blondach .. my郵icie 瞠 zmiana na inny odcie blondu by豉by korzystniejsza ? Czy wraca do br您闚?..
Tutaj za陰czam zdj璚ia przed i po :
http://img180.imageshack.us/gal.php?g=b241674.jpg
xXcandieXx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-30, 13:00   #2
Agnieszka2011
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 155
Dot.: Problem z kolorem w這s闚

Cytat:
Napisane przez xXcandieXx Poka wiadomo嗆
Witam wszystkich u篡tkownik闚. Widz, 瞠 bardzo wiele os鏏 uzyska這 tutaj pomoc wi璚 czemu by nie spr鏏owa.
Postanowi豉m zmieni kolor moich w這sk闚, od zawsze podoba mi sie blond i wydawa這 mi si 瞠 to dobry kierunek koloryzacji. Mam b. jasn cer, szaro-niebieskie oczy, widoczne piegi..
Jednak po przefarbowaniu na z這ty blond wydaje mi si 瞠 to nie by豉 dobra decyzja, jako tak wydaje mi si, 瞠 twarz zlewa mi si z tym kolorem. Jednak ja strasznie chc zosta przy blondach .. my郵icie 瞠 zmiana na inny odcie blondu by豉by korzystniejsza ? Czy wraca do br您闚?..
Tutaj za陰czam zdj璚ia przed i po :
http://img180.imageshack.us/gal.php?g=b241674.jpg

Nie wiem czy to kwestia zdj璚ia, ale wygl康asz moim zdaniem w tych w這sach super, znacznie lepiej ni wcze郾iej wydaje mi si 瞠 ja郾iejszy blond by豚y kiepskim rozwi您aniem , mo瞠 narazie zosta przy tym kolorze, troszk na zdj璚iach wydaje si jakby w niekt鏎ych miejscach wysz造 Ci 鄴lte ale to pewnie kwestia 鈍iat豉, zainwestuj w srebrn p逝kank albo w spray joanny rozja郾iajacy to o ton Ci si rozja郾i, narazie jest 鈍ietnie.
Agnieszka2011 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-30, 13:46   #3
magda1302
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 670

Cytat:
Napisane przez Agnieszka2011 Poka wiadomo嗆
Nie wiem czy to kwestia zdj璚ia, ale wygl康asz moim zdaniem w tych w這sach super, znacznie lepiej ni wcze郾iej wydaje mi si 瞠 ja郾iejszy blond by豚y kiepskim rozwi您aniem , mo瞠 narazie zosta przy tym kolorze, troszk na zdj璚iach wydaje si jakby w niekt鏎ych miejscach wysz造 Ci 鄴lte ale to pewnie kwestia 鈍iat豉, zainwestuj w srebrn p逝kank albo w spray joanny rozja郾iajacy to o ton Ci si rozja郾i, narazie jest 鈍ietnie.
uwa瘸m tak samo. teraz wygladasz lepiej
magda1302 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-30, 15:43   #4
kalinkii
SPAMER
Nieop豉cona reklama

Wiadomo軼i: 413

super wygl康asz w tym blondzie!!! a jakiej farby u篡wa豉 ? mo積a wiedzie
kalinkii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-30, 19:00   #5
morelle
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 846

Tak瞠 uwa瘸m, 瞠 jest ci lepiej w blondzie i to wcale nie dlatego, 瞠 sama jestem blondynk. Je郵i masz jasn cer, z這cisty blond jest jak najbardziej na miejscu. Ale jesli chcesz zachowa z這cisty blask, a przy tym dodac nieco neutralu, mo瞠sz spr鏏owa odcieni per這wo z這cistych. Sama zdecydujesz, co lepsze. Piegi warto czasem podkre郵a. Dodaj oryginalno軼i urodzie i pasuj do z這tych w這s闚. Kolor, kt鏎y teraz masz jest wyj徠kowo urodziwy, nie ociera si nawet o w這s o tandet.

"Prawdziwe szcz窷cie niewiele kosztuje; je郵i jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

M鎩 aktualny kramik: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1147016

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2010-07-30 o 19:02
morelle jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-07-31, 09:02   #6
xXcandieXx
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Jest to kolor Z這ty Blond z Wellaton'u + kilka pasemek z przodu farby XXL Mro幡y blond z Paletty ..
Tylko oczywi軼ie wcze郾iej mia豉m inne kolory z paletty mida這wy czar.. i jeszcze wcze郾iej jaki kolor z paletty ale ju go nie ma , wycofali
/ zawsze zastanawia豉m si czy do mnie pasowa造by kolory bardziej mro幡e .. takie szare ..m闚ie o w這sach My郵icie 瞠 lepiej by to wygl康a這 ?
xXcandieXx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.