Gdzie w Poznaniu i okolicy fryzjerzy dbają o higiene?Nawiązanie do innego wątku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-07-30, 22:27   #1
spice1985
Zadomowienie

Gdzie w Poznaniu i okolicy fryzjerzy dbają o higiene?Nawiązanie do innego wątku

Hej Postanowiłam zalożyc osobny wątek na ten temat, jeżeli oczywiście pozwolicie. Poprzedni brzmiał " Czy fryzjerzy sterylizują grzebienie i szczotki". Doszliśmy tam do wniosku, że niestety nie...W związku z tym może jeżeli ktoś wie które zakłady akurat w Poznaniu dbają o higiene i można tam iść śmiało, to napisze o tym, tym samym stworzymy listę fryzjerów którzy nie tylko dobrze obcinają (już taki jest wątek), a u których możemy czuć się pewnie. Co Wy na to? Można dla każdego miasta osobne wątki pozakładać. W końcu bezpieczeństwo jest tak samo ważne jak piękna fryzura.
Chodzi mi o Poznań i najbliższe okolice, zwł Luboń, Skórzewo, Mosina, Puszczykowo, Oborniki, Swarzędz itp.

Pozdrawiam

P.S. Może ja napiszę pierwsza. Korzystałam z paru salonów. Jean Louis Davis w King Cross- wydaje mi się że dbają o higienę, przyrządy wyglądały czysto i schludnie, tak samo fartuchy.
Trendy- niestety nie zwróciłam uwagi, bo mnie tak szaropano za głowę;/ (ten na Bukowskiej)
Studio cudownych zmian- Luboń- wydaje mi się że brano dla mnie nowy grzebień, ale nie jestem pewna. Byłam dopiero raz, więc się nastepnym razem przyjrze
Skórzewo- fryzjer po schodach, jest tam też kosmetyczka- czysto i schludnie. Byłam jedyną klientka na tak wczesna godz wiec niestety nie wiem czy brano dla mnie nowy grzebień, czy tam po prostu leżał

Jednak aby nie popadać w paranoję, jak już pisałam na tamtym wątku, od lat korzystam z uslug różnych fryzjerów i jak na razie nie spotkałam się z totalnym niechlujstwem. Chyba bym uciekła
Któraś z Was doda coś od siebie?

Zęby Hanusi
spice1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości