czy włosy ciemny brąż mozna przefarbować u fryzjera na blond podczas jednej wizyty? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-07-31, 16:17   #1
roselily
Raczkowanie

czy włosy ciemny brąż mozna przefarbować u fryzjera na blond podczas jednej wizyty?

czy włosy ciemny brąż mozna przefarbować u fryzjera na blond podczas jednej wizyty?
Czytałam poprzednie wątki, ale informacje są sprzeczne.
Dodam, ze mam bardzo przetłuszczające się włosy
roselily jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 16:51   #2
bekii
Rozeznanie

Dot.: czy włosy ciemny brąż mozna przefarbować u fryzjera na blond podczas jednej wiz

chyba tak, moja siostra farbowała z czarnych na blond na jednej wizycie

Moje cuda na szydełku:
http://mojeciuchy.pl
(login: szydelkowakraina)

bekii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 20:58   #3
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie

GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: czy włosy ciemny brąż mozna przefarbować u fryzjera na blond podczas jednej wiz

można ale nie wiadomo co z tego wyjdzie ;-P
ja bym ci radziła kilka wizyt i przejść do blondu przez balejaż
WeWlasnejOsobie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 21:59   #4
elusia1003
Raczkowanie

No ja radze również kilka wizyt, ponieważ rozjaśniacz bardzo wysusza włoski i tak na jeden raz, to bd dla nich szok
Samej podobają mi się blond włoski, a jestem szatynką, jednak wiem, ze jest to kolor ciężki w utrzymaniu, szybko żółknie, trzeba go odnawiać raz w miesiącu, a to niszczy, no i jeżeli idziemy do fryzjera-kosztuje. Ahh... ja przefarbowałam się na rudo Jest super
elusia1003 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 16:41   #5
rickybobby
Wtajemniczenie

Można,ale jak pisza dziewczyny włosy ucierpią.Pozatym bedziesz miała problem ze znalezieniem fryzjerki,która się tego podejmie,bo zwyczajnie większosc sie boi.Ja sama rozjasniam włosy do blondu a mam ciemne prawie czarne.Jak mam taki komfort że mogę nie wychodzić z domu przez pare dni to kładę rozjaśniacz a za dwa dni farbuje.W innym wypadku robie to samą farbą jakims chłodnym blondem,różnie to wychodzi ale napewno nie na pomarańczowo,a póżniej farbuję farbuje i jest coraz lepiej.Robie to co roku na wakacje,przez resztę roku mam ciemne.Jeśli marzysz o blondzie to się przefarbuj.nie namawiam Cię do samodzielnego farbowania tylko ogólnie badż odwazna,to tylko włosy,kolor zawsze mozna zmienić,tylko zadbaj żeby nie zniszczyć włosów,pozdrawiam
rickybobby jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 18:23   #6
roselily
Raczkowanie

myślę, że się zdecyduję...
kupiłam juz odpowiednie kosmetyki dla pielegnacji włosów farbowanych i juz mam dośc mycia włosów codziennie...
poza tym blond mi sie bardzo podoba i pasuje do mojej cery
roselily jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 22:42   #7
KroofkaNeonoofka
Zadomowienie

Ja się rozjaśniałam pół roku zanim cokolwiek z tego wyszło. Po drodze było koszmarnie ale ja mialam farbowane
Jeśli masz naturalnie ciemne, pojdzie szybciej trzymam przynajmniej kciuki
KroofkaNeonoofka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości