Jakie cienie??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-09-18, 17:02   #1
guest
Zakorzenienie

Jakie cienie???

Wiem ze nudze, ale prosze mi fachowo doradzic jaki kolor cieni ozywi moją twarz. Mam bardzo jasna karnacje i szaro zielone oczy w jasnej oprawie. Do tej pory używam bardzo ciemnych cieni - typu gorzka czekolada i czarnego tuszu do rzes. Chcę coś zmienić, tak żeby twarz nie wyglądała mdło.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0051.jpg (83,9 KB, 6 załadowań)
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-18, 19:37   #2
guest
Zakorzenienie

Re: Jakie cienie???

Wiesz kiedyś miałam ten sam problem. I w moim przypadku idealnie sprawdził sie cień jasnofioletowy, perłowy a w kącikach ciemniejszy fiolet (ale bez przesady) teraz jak moja twarz wyglada na zmęczoną, maluję się tymi kolorkami. pod warunkiem że nie ma się sinego odcienia skóry, ale z tego co widzę ty takiego nie posiadasz. Generalnie zasada jest taka że cienie powiiny mieć kontrastowy kolor wstosunku do kolory tęczówki. Ja mam piwne oczy i jak nałoże brązowy cień to wygladam strasznie mdło. Spróbuj, może akurat. Możesz kupić jakies tańszy zestaw cieni i spróbować. Niestety wszystko trzeba sprawdzic na sobie...
Stary 2002-09-18, 23:28   #3
guest
Zakorzenienie

Jeśli masz ochotę na odmianę to polecam cienie rudawe ( koralowy ,złamany oranżem róż, terracota ...). Podkreślą porcelanowoą cerę i to co kocie ( zielone) w oczach.Dobrze im z delikatnym różem (też terracotta lub inny nienachalnie ciepły) i wytuszowanymi rzęsami.
Poza tym złoty i złoty beż są świetne.
Mam zielone oczy i ostatnio kupiłam sobie cienie ,które są pogodzeniem obu porad (Nanny i mojej): Lumene nr.55.Niezły efekt daje położenie rudego na góną powiekę i podkreślenie dolnej fioletowym Nie przeraź się tylko ich kolorem. W użyciu są inne - milutkie i subtelne.I nie ryzykujesz utopienia dużej sumy.
Pozddrawliaju
Noa
Stary 2002-09-19, 07:28   #4
guest
Zakorzenienie

Ojej...bardzo, bardzo dziekuje za rady [img]icons/icon7.gif[/img] Och ale bede sobie dziś eksperymentowac [img]icons/icon7.gif[/img]
Stary 2002-09-19, 07:46   #5
guest
Zakorzenienie

Spróbuj cieni z zestawu SHISEIDO Silky Eye Shadow Duo nr S1 TAFFETA TAUPE. To dwa odcienie beżu, które cudownie ożywiają oko, a w połąxczeniu z delikatnie roztartą czarną bądź grafitową kreską wykonaną miękkim ołówkiem, dają bardzo intrygujący wygląd. Twarz będzie olśniewająca!
Pozdrawiam
Lila
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości