NOWY MAKE-UP ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-09-18, 17:36   #1
guest
Zakorzenienie

NOWY MAKE-UP ???

To znowu ja.Niestety,zdjęcia jak poprzedniczki,nie posiadam(a aktualnego tym bardziej,ych)ale mam tę samą prośbę...CZY WIELCE OŚWIECONE I SZACOWNE GRONO WIZAŻANEK MOGŁOBY MI DORADZIĆ NOWY MAKE-UP?(Bo np.jak nie wiem co z twarzą zrobić,to maluję mocno oczy,a to baaardzo postarza...[img]icons/icon7.gif[/img]
*Mam b.jasną karnację,średnio brąz długie włosy(co długość ma do rzeczy?Chyba nic,faktycznie...),brązow e oczy,czarne rzęsy,c.brąz brwi,wiecznie podkrążone oczy,plus sporo pieprzyków.Jakieś sugestie?PLEASE!!!
PS.Kurczę,co zrobić,żeby mieć"makijaż-nie-makijaż"?Aby nie straszyć nieumalowaną buzią,ale zarazem nie wyglądać jak wamp?
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-21, 22:18   #2
guest
Zakorzenienie

Re: NOWY MAKE-UP ???

Bez obaw, Ciotki Wizażanki zawsze czujne...
Na początek zacznij od nabycia fiołkowej mascary ( Bourjois, Yves Rocher i wszystkie firmy z górnej pólki poza Estee Lauder). To od razu ożywi spojżenie i wydobędzie kolor tęczówki . No i lekki korektor (w płynie) - musisz się z nim zaprzyjaźnić. Wystarczy odrobina wprawy i już można szaleć z makijażem. Wybierz odrobinę jaśniejszy od skóry pod oczami.
Na pewno fajnie by Ci było w fioletach tylko musisz poeksperymentować z odcieniem żeby nie podkreślał podkówek. ja mam podobny problem i wiem że bezpieczne są: lila, lawenda, wrzos i czysty fiolet (np. to co właśnie kupilam :Lumene nr.55
-> podpatrz ten odcień) . Poza tym zawsze ok,. jest kość słoniowa i beż ( świetny w makijążu na zimę Bourjois). wybieraj cienie transparentne , opalizujące , pastelowe.

Jeśli masz ładną cerę to zamiast podkładu używaj kremu koloryzującego ( Avon, Yves Rocher, Nivea...). Będzie widać pieprzyki i oto chodzi !
Aha! i odrobina różu (jasnoróżowy ,ewent inny lekki)
Z ustami możesz kolorystycznie szaleć. Zdecydowane kolory odciągną iuwagę od cieni pod oczami.
I trup (męski i damski- z zazdrości)będzie ściełał się gęsto [img]icons/icon12.gif[/img]
Noa
Stary 2002-09-22, 12:31   #3
guest
Zakorzenienie

Re: NOWY MAKE-UP ???

DZIĘKI NOA x 1000!).Jak tylko będę miała wyniki poprawkowego z logiki,to zaszaleję makijażowo:P.
(trzeba się będzie przyzwyczaić do tych fiolecików,uuu.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości