fryzurka na sylwestra :) (za pomocą prostownicy,co i jak? + jakieś śłiczne nabłyszczenie) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-12-26, 11:40   #1
sergeevna
BAN stały

fryzurka na sylwestra :) (za pomocą prostownicy,co i jak? + jakieś śłiczne nabłyszczenie)

cześc Dziewczęta ! Już zaplanowałam kupno prostownicy Babyliss ,chciałabym na sylwestra zmienić się bardziej niż wyglądam na codzień. No więc zaplanowałam ,że jeżeli chodzi o włoski to conieco je wyprostuje , prócz tego chciałam aby wyglądały na bardzo zdrowe i żeby ślicznie błyszczały. Po pierwsze chciałam was zapytać o preparaty po prostowaniu (ewentualnie przed też) słyszałam o jakimś biosilk'u (regenerującym i nablyszczającym)jedna kropelke rozetrzec w raczkach i na włoski ? ale jak ? i jaki to będzie efekt?
No i jeżeli chodzi o prostowanie to czy osiągne podobny efekt co Britney na zdjęciu ?
Niestety mam drobną pociągła twarzyczkę ,więc nie lubie jak mam włoski przyklapnięte do główki.A więc jaki będzie efekt jak po prostowaniu przechylę główkę w dół ,przeczesze paluszkami i kilka razy tak machnę główką? czy podniosą się troszkę u nasady ? i czy nie zakręcą się ? będą cały czas proste?
I jeszcze chciałabym żeby włosy nie były posklejane , uwielbiam tańczyć i chciałabym mieć dużą swobodę w ruchach główką nie chce żeby było widać sztucznie posklejane pasma włosów. Tak jak Britney na tych zdjęciach podczas koncertu mogła głową machać i machać a włoski były proste , ładnie się układały ,wyglądały zdrowo i swobodnie się "rozwiewały"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 30[1].jpg (49,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 31[1].jpg (52,3 KB, 7 załadowań)
sergeevna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-26, 11:47   #2
greeneyes
Raczkowanie

Re: fryzurka na sylwestra :) (za pomocą prostownicy,co i jak? + jakieś śłiczne nabłyszczenie)

a jakie masz wloski?
greeneyes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-26, 12:52   #3
sergeevna
BAN stały

Re: fryzurka na sylwestra :) (za pomocą prostownicy,co i jak? + jakieś śłiczne nabłyszczenie)

lekko falujące jeżeli po umyciu ich nie wysusze i nie wymodeluje troszke , a poza tym mam ich mnostwoooooo ,duzo strasznie. Dokladnie coś takiego jak Cindy na zdjeciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg face044[1].jpg (18,2 KB, 3 załadowań)
sergeevna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-26, 18:50   #4
DianaK
Raczkowanie

wyprostuj swe kosmyki dokładnie prostownicą a pozniej wykoncz żelem, guma fryzjerską, woskiem lub brylantyną. Aby fryzura sie duzej trzymała mozesz uzyc nie wielkiej ilosci lakieru. NIEWIELKIEJ!!! zeby wloski nie wygldaly jak tłuste
DianaK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-27, 09:13   #5
spikowa
Raczkowanie

GG do spikowa

ja proponuje najpierw po umyciu dać głowę w dół i suszyc suszarką czesząc od karku do grzywki potem tak jak napisała Choleryczka i jak spryskasz lakierem to rozczesz włosy nie posklejają sie wtedy od lakieru jak to czasem bywa nawet przy jego niewielkiej ilości.ja gumy nie polecam do długich włosówza bardzo skleja.
spikowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-27, 23:18   #6
MarceLa
Raczkowanie

GG do MarceLa

zalezy jaki model prostownicy uzyjesz, ja kupilam ostatnio babyliss pro parowa, uzylam serum do prostowania babyliss pro i bez zadnych srodkow utrwalajacych trzymalo mi sie 2 dni(naturalny efekt) dopoki nie zmoczylam wloskow, jesli wyprostujesz i uzyjesz jakiegos nieobciazajacego srodka stylizujacego napewno przetanczysz spokojnie cala noc a fryzura pozostanie bez zmian

proszę o odp. w moim wątku
MarceLa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości