Krotkotrwala zmiana z blondu do ciemnej czekolady - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-12-29, 22:56   #1
diunia
Przyczajenie

Krotkotrwala zmiana z blondu do ciemnej czekolady

Hej!Mam ochote na male szalenstwo na glowie! Aktualnie mam blond baleyage na glowie,a na pare dni chcialabym stac sie dziewczyna o ciemnych wlosow-powiedzmy taka o wlosach ciemny braz (czekoladowy).Pytanie czy jest to dobry pomysl?Przyznam,ze jesli chodzi o koloryzacje to jestem laikiem(wlosy rozjasniam u fryzjera),wiec wole tu rozwiac swoje watpliwosci Tak wiec moje pytania :
Czy taka zmiana jest realna na powiedzmy 2-3 dni i potem zupelnie wroce do swojego obecnego koloru? Czy na takich rozjasnianych wlosach kolor wyjdzie mi taki jak producent zaleca na pudelku? Jakie produkty bylyby do tego najlepsze?
diunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-29, 22:59   #2
lilu1980
Zadomowienie

GG do lilu1980
Re: Krotkotrwala zmiana z blondu do ciemnej czekolady

taka zmiana jest mozliwa szmponetka ale to chyba na 5 myć. tyle ze jednym z rozjasnianych wlosów nie schodzi tak szybko, a innym spłukuje sie ladnie, a moze poprostu zrob sobie pasemka szamponem koloryzujacym omijajac rozjasnione pasemka, pozdrawiam...
lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-29, 23:52   #3
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

Wszelkie saszetki czy cos w tym stylu, nie dadza ci obrazu ciemnych wlosow tak o konca, natomiastinne srodki sa mocniejsze i wlosy rozjasnione moga sie zafrbowac calkiem inaczej niz to ma byc w zamiarze i na dokladke moga tak zlapac kolor ze sie nie da wymyc wiec raczej nie ryzykowalabym
Stary 2004-12-30, 15:04   #4
Malinka24
Raczkowanie

Też mam blond włosy i własnie zamierzałam zafarbować je na ciemny brąz więc watek mnie bradzo interesuje ! Miałam zamiar również zaryzykować szamponetka, ale boje sie czy na moich włosach nie zostanie później jakaś taka poświada, taki jakby "sprany" kolor tej szamponetki, który po wielu myciach itak nie zejdzie >>?? A tak wogóle to jakiej firmy szamponetki są najlepsze ??

osamotniona na trasie pełnej marzeń . . .

===
Malinka24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-30, 15:42   #5
pixie7
Wtajemniczenie

Nałożyłam kiedyś na swój "wspomagany" blond szamponetkę z napisem "gorzka czekolada". Efekt? Rudy kasztan. Co akurat z moim typem urody komponowało się kiepściutko, no i nie o taki kolor chodziło...
Nie zmywał się, raczej blakł. Ale odcień rudości pozostał aż do odrośnięcia (na włosach rozjaśnianych efekty domowej koloryzacji mogą przejść wszelkie oczekiwania, że tak powiem...)
pixie7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-30, 16:55   #6
Malinka24
Raczkowanie

Kurcze... tak bym chciała mieć ciemne włosy ale boje sie tak odrazu zaryzykować farbą A teraz również szamponetką !! Chyba spróbuje pierw szamponetką jakieś pasemko i zobacze jak wyjdzie !!

osamotniona na trasie pełnej marzeń . . .

===
Malinka24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-30, 22:13   #7
diunia
Przyczajenie

Dzieki za odpowiedzi!Przyznam,ze troche sie wystraszylam,ze potem moze byc problem z powrotem do obecnego koloru,wiecx poki co daruje sobie eksperymenty Zycze udanej zabawy sylwestrowej i wszystkiego dobrego w Nowym Roku (a i zeby wszystkie szalenstwa,ktore bedziemy robic ze swoimi wlosami konczyly sie pomyslnie )
PS.Jakby komus sie udalo bezbolesnie przejsc taka zmiane koloru o ktora mi chodzi to napiszcie
diunia jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości