KEUNE-KOSMETYKI DO WŁOSÓW - Forum Wizaz.pl

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2002-09-21, 08:55   #1
guest
Zakorzenienie

KEUNE-KOSMETYKI DO WŁOSÓW

No właśnie jak w temacie,czy ktoś o nich słyszał?
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-04, 11:06   #2
guest
Zakorzenienie

Re: KEUNE-KOSMETYKI DO WŁOSÓW

jestem stala klientka salonu fryzjerskiego (w Lodzi), ktorego podstawowa marka sa wlasnie kosmetyki Keune.
bardzo lubie swoje wlosy po wizycie u nich.
prywatnie uzywam zelu prostujacego do wlosow Keune (mam falujace wlosy) - niestety, sama nie potrafie uzyskac takiego samego efektu, jak po wyjsciu od fryzjera (prostowanie wymaga naciagania wlosow na szczotce), ale generalnie jestm zadowolona i akurat ten produkt uzywam praktycznie zawsze po myciu wlosow - w moim przypadku znacznie skraca ich ukladanie, gdyz standardowo lubie miec proste wlosy.
guest jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-22, 09:34   #3
Sam
Zadomowienie

Keune - Wasze opinie

Prosiłabym osoby, które stosowały kosmetyki tej firmy o opinie. Chodzi mi o kosmetyki do układania włosków (kręconych i cienkich). Znacie może preparat do układnia fryzurki z serii słonecznej?? (mała buteleczka ze złotymi drobinkami).

Będe wdzięczna za opinie

ps. a może coś innej firmy godnego polecenia...?)

pzdr
sam
Sam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-22, 09:54   #4
fuzzy
Raczkowanie

Re: Keune - Wasze opinie

Hej Sam
ja używam sporadycznie Keune Straight&Style - żel do układania (prostowania) włosów. Moje nie są super kręcone, tylko jakieś takie nieposłuszne i Keune bardzo dobrze je układa.
1. wydajny
2. długotrwały efekt
3. ma filtry przeciwsłoneczne i "przeciwsuszarkowe"
ale uprzedzam, że nie mam doświadczenia z innymi prostowaczami, więc mogę być nieobiektywna