PALETTE Color & Gloss Farba do Włosów 6-0 Karmelowe Olśnienie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-08-06, 18:03   #1
Zyciowagra
Raczkowanie

Smile

PALETTE Color & Gloss Farba do Włosów 6-0 Karmelowe Olśnienie

nic nieznalazłam na temat farby PALETTE - Karmelowe Olśnienie . dzis kupiłam ta farbe i chce sie nią pomalowac ale nie wiem co mi wyjdzie na głowie mam taki ciemnawy blond z brązem .ktos z was prubował juz ta farbe ? co o niej sądzicie szybko zchodzi ?
Stary 2011-02-23, 00:42   #2
sweet sunday
Zakorzenienie

Dot.: PALETTE Color & Gloss Farba do Włosów 6-0 Karmelowe Olśnienie

Podbijam, bo jestem bardzo zainteresowana jak wychodzi ten kolor i czy bardzo różni się od koloru Szalony orzech
sweet sunday jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 10:14   #3
moniczka_90
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Color & Gloss trzyma na włosach jak normalna farba więc jesli ktoś liczy, ze się wypłuka to niestety ale się nie wypłuka, szczególnie, że jest to Palette a sa to bardzo silne farby
Co do Karmelowego olśnienia to nie wiem co Ci wyjdzie, możliwe, że zaraz po farbowaniui będziesz miała baaaaardzo bardzo cime włosy ale spokojnie, kilka myc i kolor zacznie przypominac ten na pudełku, także bez paniki
moniczka_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 12:14   #4
fryz5
Zakorzenienie

wczoraj kładłem 6-0 na włosy po dekoloryzacji, wyszły identycznie jak 3-0 esspresso z serii color&gloss.
jak już to weź prędzej 7-0
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 12:42   #5
moniczka_90
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
wczoraj kładłem 6-0 na włosy po dekoloryzacji, wyszły identycznie jak 3-0 esspresso z serii color&gloss.
jak już to weź prędzej 7-0
Jestem pewna, ze kolor Ci się jeszcze wypłucze, mi ma farbowaniu ta farbą (w ogóle po farbach palette) wychodza czarne włosy a po 3 myciach mam już kolor identyczny jak na opakowaniu.
moniczka_90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 20:44   #6
fryz5
Zakorzenienie

tzn mnie to nie martwi bo i tak często zmieniam kolor, najwyżej będe kładł maski z jajka i cytryny które mi wzmacniają włosy i przyspieszają wypłukiwanie się.
ale przestrzegam wizażanki, ze 6-0 juz wychodzi ciemno tak więc liczcie się ze odcienie ciemniejsze lub inne z numerem 6 wyjdą ciemno.
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-28, 21:11   #7
tonight
Przyczajenie

farbowałam tym kolorem dwa razy, za pierwszym razem był kładziony na ciemny brąz. Na moich włosach kolor wyszedł baardzo ciemny, podobieństwo z tym co było na opakowaniu było tylko patrząc pod światło. Po ok. miesiącu (a myję włosy co drugi dzień) kolor zaczął przypominać ten z opakowania, ale pomimo tego że to szampon nie wypłukał się do wyjściowego koloru, włosy pozostały dużo ciemniejsze. Mimo wszystko zafarbowałam karmelowym olśnieniem drugi raz bo jakby nie było odcień koloru był dość ciekawy rezultaty takie jak za pierwszym razem
Stary 2011-03-01, 00:02   #8
sweet sunday
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tonight Pokaż wiadomość
farbowałam tym kolorem dwa razy, za pierwszym razem był kładziony na ciemny brąz. Na moich włosach kolor wyszedł baardzo ciemny, podobieństwo z tym co było na opakowaniu było tylko patrząc pod światło. Po ok. miesiącu (a myję włosy co drugi dzień) kolor zaczął przypominać ten z opakowania, ale pomimo tego że to szampon nie wypłukał się do wyjściowego koloru, włosy pozostały dużo ciemniejsze. Mimo wszystko zafarbowałam karmelowym olśnieniem drugi raz bo jakby nie było odcień koloru był dość ciekawy rezultaty takie jak za pierwszym razem
A czy mogłabyś mniej więcej opisać jaki odcień uzyskałaś?
sweet sunday jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 13:33   #9
jestmiwszystkoobojetne
Przyczajenie

Ja już około 3 razy robiłam włosy tą farbą, głównie chciałam zakryć blond pasemka-co mi się udało Rzeczywiście od razu po umyciu włosy są bardzo bardzo ciemne, ale z czasem uzyskuje się efekt na pudełku. U mnie kolor schodzi prawie całkowicie- nie ma żadnych odrostów, z tym że ja farbuje co pół roku. Zostaje taki lekko rudawy w sloncu polysk-mi osobiscie to odpowiada. Nie zauwazylam tez niszczenia- wlosy sa mieciutkie i tak jakby prostsze.
jestmiwszystkoobojetne jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości