Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów Twoje włosy są suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz się, jak pielęgnować włosy, by były zdrowe i lśniące. Jakich kosmetyków do włosów warto używać?

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-03-06, 18:53   #361
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

ja używam lotionu od ok 10 dni. Wydaje mi się, że lotion z petrolem był lepszy jeśli chodzi o działanie chociaż zapach zdecydowanie lepszy ma seboradin

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 19:30   #362
Ellie00
Raczkowanie

Dziewczyny mam takie pytanie: czy balsamu seboradin mozna uzywac tak jak odzywki wax czyli nalozyc na mokre umyte wlosy owinac folia podgrzac i po godzinie splukac? Wiem ze to na pewno obciazy wlosy ale jezeli danego dnia nigdzie sie nie wychodzi to obciazenie nie bedzie problemem bo nikt nie zobaczy ze wloski sa przyklapniete. Jak myslicie?
Ellie00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 21:35   #363
tootsie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ellie00 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam takie pytanie: czy balsamu seboradin mozna uzywac tak jak odzywki wax czyli nalozyc na mokre umyte wlosy owinac folia podgrzac i po godzinie splukac? Wiem ze to na pewno obciazy wlosy ale jezeli danego dnia nigdzie sie nie wychodzi to obciazenie nie bedzie problemem bo nikt nie zobaczy ze wloski sa przyklapniete. Jak myslicie?
czasami tak robię i nie mam po tym obciążonych włosów

BTW. Osoba, która wymyśliła sposób aplikacji Seboradinu z miseczką, powinna dostać Nobla Gdybym nie spróbowała, nie uwierzyłabym, że można nałożyć seboradin w ilości 2-3 ml na całą skórę głowy

tootsie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 22:27   #364
CherieK
Zadomowienie

nigdy nie widziałam gdzie go dostane?? w aptece?

CherieK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 11:52   #365
aeronauta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ja używam lotionu od ok 10 dni. Wydaje mi się, że lotion z petrolem był lepszy jeśli chodzi o działanie chociaż zapach zdecydowanie lepszy ma seboradin
A jakie działanie widziałaś po petrole?

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
nigdy nie widziałam gdzie go dostane?? w aptece?
, w aptece
aeronauta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 14:31   #366
CherieK
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
A jakie działanie widziałaś po petrole?

, w aptece
dziekuje to niedługo do was dolacze

CherieK jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 12:42   #367
LoczuSiek
BAN stały

GG do LoczuSiek

Ja kupuje sobie go jutro... xD i mam nadzieję że włoski rosną szybciej. I będę śledziła efekty
LoczuSiek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 21:18   #368
eloania
Zadomowienie

teraz seboradn zmienil chyba wyglad, chodzi mi o opakowanie, bo kiedys stosowalam, jakies 2-3 lata temu to byl w bialej buteleczce z czerwonymi napisami chyba... to byl raczej ten do zniszczonych wlosow.

a powiedzcie mi czy seboradin wplywa tez na to ze ma sie gladsze wlosy, w sensie ze latwiej sie je prostuje ?
eloania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 10:46   #369
agusiajnw
Zakorzenienie

Znalazłam informację że powinno się tego lotionu używać 3-4 razy w tygodniu przez 2 tygodnie i później zrobić kilkudniową przerwę... Czy wy tak robicie?
agusiajnw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 14:05   #370
LoczuSiek
BAN stały

GG do LoczuSiek

Laski
jak wy stosujecie go spryskujecie czy inna petoda jest lepsza ?? dzisiaj sobie wypróbuje i zdam relacje ;p
Stary 2009-03-09, 16:30   #371
eloania
Zadomowienie

ja dzis kupilam lotion do wlosow zniszczonych, juz go kiedys uzywalam, po umyciu wlosow wciera sie go w skore glowy. o ile dobrze pamietam 2-3 razy w tygodniu...

z seboradinu chyba do wyboru jest tylko albo lotion albo szampon zwykly do wlosow, nic nie wiem o sprayu.
Stary 2009-03-10, 09:10   #372
stukipuki
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez aanika Pokaż wiadomość
Ja też mam ostatnio takie wrażenie. Używam go od 3 tygodni i nie zauważyłam jeszcze żadnych efektów (może to jeszcze za wcześnie). I wydaje mi się, że mój skalp się nieco przesuszył, ale nie wiem czy to od szamponu czy Seboradinu.
Ja stosuję Seboradin Lotion już ponad 2 miesiące i zauwazyłam, że włosy sporo urosły. Myślę, że to pobudza cebulki włosia do szybszego porostu, lecz trzeba być wytrwałym. Standardowo włosy rosną 1cm/ miesiąc, więc też cudów nie oczekujcie.

A co do szybszego przetłuszczenia...to zgadzam się, przetłuszczają się szybciej u nasady.
stukipuki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 09:53   #373
Miluchna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez LoczuSiek Pokaż wiadomość
Laski
jak wy stosujecie go spryskujecie czy inna petoda jest lepsza ?? dzisiaj sobie wypróbuje i zdam relacje ;p

Jak juz pisałam kilkanascie postów powyzej ja stosuje i polecam metode miseczkową, ktora zreszta zyskała uznanie wsrod dziewczyn Ale nie ma sie co dziwic, metoda faktycznie jest genialna w swej prostocie
Wlewasz odpowiednia ilosc seboradinu do miseczki, pochylasz glowe w gół, maczasz palce w miseczce, a potem te łapki siup we włosy i wmasowujesz to co masz na palcach Metoda jest fajna, bo wcierasz taka ilosc płynu jaka powinna byc na głowie, a nie ze połowa sie pryska przez ten atomizer gdzies po lustrze czy kafelkach w łazienkce
Miluchna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 14:18   #374
NacpanaRapem91
Przyczajenie

Witam Wszystkie Panie Dbające o włoski
Przeczytałam cały wątek o tym cudnym specyfiku i mam zamiar go zakupić. Ale mam jedno pytanie. Ponieważ używam juz Naftę i Wax na włoski i czy stosowanie Seboradinu nie bedzie obciazało moich kłaczków. I czy będę mogła stosować Seboradin po nałozeniu nafty czy Waxa ?
Z góry dziękuje za odpowiedzi.
NacpanaRapem91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-11, 14:22   #375
LoczuSiek
BAN stały

GG do LoczuSiek

Cytat:
Napisane przez Miluchna Pokaż wiadomość
Jak juz pisałam kilkanascie postów powyzej ja stosuje i polecam metode miseczkową, ktora zreszta zyskała uznanie wsrod dziewczyn Ale nie ma sie co dziwic, metoda faktycznie jest genialna w swej prostocie
Wlewasz odpowiednia ilosc seboradinu do miseczki, pochylasz glowe w gół, maczasz palce w miseczce, a potem te łapki siup we włosy i wmasowujesz to co masz na palcach Metoda jest fajna, bo wcierasz taka ilosc płynu jaka powinna byc na głowie, a nie ze połowa sie pryska przez ten atomizer gdzies po lustrze czy kafelkach w łazienkce
Ta metoda jest naprawdę dobra
Stary 2009-03-11, 14:56   #376
aeronauta
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez NacpanaRapem91 Pokaż wiadomość
Witam Wszystkie Panie Dbające o włoski
Przeczytałam cały wątek o tym cudnym specyfiku i mam zamiar go zakupić. Ale mam jedno pytanie. Ponieważ używam juz Naftę i Wax na włoski i czy stosowanie Seboradinu nie bedzie obciazało moich kłaczków. I czy będę mogła stosować Seboradin po nałozeniu nafty czy Waxa ?
Z góry dziękuje za odpowiedzi.
Możesz stosować seboradin po nafcie czy waxie . I wg mnie nie powinien ci bardziej obciążyć włosów. Ale żeby mieć 100% pewności musisz sama przetestować.
Stary 2009-03-11, 15:14   #377
NacpanaRapem91
Przyczajenie

Cytat:
Możesz stosować seboradin po nafcie czy waxie . I wg mnie nie powinien ci bardziej obciążyć włosów. Ale żeby mieć 100% pewności musisz sama przetestować.
Dzięki za odp miałam troszkę obaw bo moja mama już mówi, że tak cuduje z tymi preparatami na włosy i że kiedyś łysa zostanę
Stary 2009-03-11, 15:19   #378
aeronauta
Zakorzenienie

Cytat:
Dzięki za odp miałam troszkę obaw bo moja mama już mówi, że tak cuduje z tymi preparatami na włosy i że kiedyś łysa zostanę
Wiesz co, chyba wszystkie mamy tak mówią, bo moja też . Zresztą sporo dziewczyn się skarży na forum na brak zrozumienia dla ich obsesji włosowej, więc się nie przejmuj.
Stary 2009-03-12, 14:47   #379
NacpanaRapem91
Przyczajenie

No odwiedziłam dziś aptekę i zakupiłam Seboradin Lotion. Wieczorkiem po umyciu zastosuje go tylko mam jeszcze jedno pytanie Czy po nałożeniu go na skórę głowy trzeba nakładać jakiś czepek czy folię? Bo nie wiem ;p
Stary 2009-03-12, 14:57   #380
Miluchna
Raczkowanie

Cytat:
Ta metoda jest naprawdę dobra
dziekuje za uznanie.
Ja jak ide spac w tych pół wilgotnych włosach z nałożonym seboradinem to mi potem cala poduszka tym hmm "pachnie"... juz teraz kłade recznik,ale to w sumie nie wielka roznica
Miluchna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 15:03   #381
aeronauta
Zakorzenienie

Cytat:
No odwiedziłam dziś aptekę i zakupiłam Seboradin Lotion. Wieczorkiem po umyciu zastosuje go tylko mam jeszcze jedno pytanie Czy po nałożeniu go na skórę głowy trzeba nakładać jakiś czepek czy folię? Bo nie wiem ;p
Nie, nie nakładaj żadnych czepków. Nie spłukuj też później seboradinu z głowy. Po prostu po myciu wetrzyj go w skórę głowy, pomasuj trochę i tak już zostaw.
Stary 2009-03-12, 15:41   #382
NacpanaRapem91
Przyczajenie

Cytat:
Nie, nie nakładaj żadnych czepków. Nie spłukuj też później seboradinu z głowy. Po prostu po myciu wetrzyj go w skórę głowy, pomasuj trochę i tak już zostaw.
Aeronauta dziękuję ślicznie jesteś wielka
Stary 2009-03-17, 19:38   #383
Effervescing Elephant
Zadomowienie

drogie wizażanki, właśnie skończyłam buteleczkę balsamu i szamponu regenerującego Seboradinu. zastanawiam się nad kupnem lotionu.. ma on takie.. podzielone mocno opinie. czy któraś wizażanka już dłużej go używa i może powiedzieć jasno, czy pomoga, włoski rosną, rgeneruje itd? czy wart jest zachodu i pieniędzy, czy jednak lepiej zainwestować w coś innego? z balsamu i szamponu mamm takie miłe wspomnienie, że włosy pozostają długo świeże co jest ogromnym plusem.
Effervescing Elephant jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 20:20   #384
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Cytat:
Wiesz co, chyba wszystkie mamy tak mówią, bo moja też . Zresztą sporo dziewczyn się skarży na forum na brak zrozumienia dla ich obsesji włosowej, więc się nie przejmuj.
A później te wszystkie mamy się dziwią, że córki olewaja kompletnie ich rady i porady. Jak sie udziela głupich porad "zostaniesz łysa" i używa się słowa "cudowanie" (czyli nie wiem co robisz, ale skoro tego nie rozumiem, to musi to być głupie), to później ma sie efekty, że kolejne rady sa zwyczajnie olewane.

Ja też slyszalam wyrazy zdziwienia, że myje codziennie wlosy - od osob, ktore włosy myja raz w tygodniu.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 07:50   #385
LoczuSiek
BAN stały

GG do LoczuSiek

Seboradin Lotion z czarną rzodkiewką na prawde przyśpiesza porost... Jestem zachwycona ...xD
Stary 2009-03-18, 10:41   #386
abercrombie&fitch
Zadomowienie

Cytat:
Seboradin Lotion z czarną rzodkiewką na prawde przyśpiesza porost... Jestem zachwycona ...xD
Ja też potwierdzam. Włosy rosną szybciej i pojawiło mi się na głowie dużo "baby hair", ale przede wszystkim przestały wypadać!
abercrombie&fitch jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 11:13   #387
madziazzz
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Effervescing Elephant Pokaż wiadomość
drogie wizażanki, właśnie skończyłam buteleczkę balsamu i szamponu regenerującego Seboradinu. zastanawiam się nad kupnem lotionu.. ma on takie.. podzielone mocno opinie. czy któraś wizażanka już dłużej go używa i może powiedzieć jasno, czy pomoga, włoski rosną, rgeneruje itd? czy wart jest zachodu i pieniędzy, czy jednak lepiej zainwestować w coś innego? z balsamu i szamponu mamm takie miłe wspomnienie, że włosy pozostają długo świeże co jest ogromnym plusem.
Ja stosowałam seboradin ok 3 miesiące - zużyłam 2 butelki więc mogę się wypowiedzieć miałam ogromny problem z włosami, wypadały mi garściami - efekt odchudzania, już po pierwszym użyciu znacznie mniej wypadło przy czesaniu. Nie wiem ile w tym autosugestii czy wiary w cudowną moc a ile prawdziwego działania. Po ok. 2 miesiącach zauważyłam mnóstwo odrastających włosów, najbardziej je widać gdy założę opaskę. Mam zamiar teraz wrócić do stosowania, bo fryzjer zafundował mi postrzyżyny, a podczas sebradinu włosy rosły mi szybciej (normalnie farbuję włosy co 3 miesiące, wtedy już po dwóch musałam). Także ja bardzo polecam, dodatkowo ze stosowaniem Waxu i ziółek z pokrzywy

Byle do przodu

madziazzz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 11:47   #388
LoczuSiek
BAN stały

GG do LoczuSiek

ja stosuje co prawda koło 2 tygodni ale widzie różnice włosy mi rosną błyskawicznie ...tylko ja używam z czarną rzodkiewką ...
Stary 2009-03-18, 13:52   #389
casandras
Raczkowanie

Używałam tego zachwalanego Seboradinu(do przetłuszczających się) i moje spostrzeżenia to:
- przetłuszczona skóra głowy, w rezultacie włosy musiałam myć codziennie, a nie co drugi dzień jak zazwyczaj
- włosy były oklapnięte i wyglądałam fatalnie
- nie zauważyłam żadnych efektów, włosy wypadały jak wcześniej

Dlatego więcej go nie kupię, uważam, że w moim przypadku to strata kasy, ale wierzę, że komuś może pomóc...
casandras jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-18, 18:07   #390
LoczuSiek
BAN stały

GG do LoczuSiek

Cytat:
Napisane przez casandras Pokaż wiadomość
Używałam tego zachwalanego Seboradinu(do przetłuszczających się) i moje spostrzeżenia to:
- przetłuszczona skóra głowy, w rezultacie włosy musiałam myć codziennie, a nie co drugi dzień jak zazwyczaj
- włosy były oklapnięte i wyglądałam fatalnie
- nie zauważyłam żadnych efektów, włosy wypadały jak wcześniej

Dlatego więcej go nie kupię, uważam, że w moim przypadku to strata kasy, ale wierzę, że komuś może pomóc...
Nie na wszystkich działa tak samo....
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości