Pomocy- rude w這sy po u篡ciu szamonetki ;( - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-08-08, 21:30   #1
Leil
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Exclamation

Pomocy- rude w這sy po u篡ciu szamonetki ;(

Hej!
Na pocz徠ku wakacji pomy郵a豉m, 瞠 warto by troszk zaszale i zmieni m鎩 kolor w這s闚, kt鏎y naturalnie jest ciemnym blondem, troch podchodz帷ym pod mysi. Nie chcia豉m u篡wa farby, bo chcia豉m zmieni kolor tylko na troszk, zobaczy jak w nim wygl康am. Wybra豉m szampon koloryzuj帷y Marionu ,,owoc granatu". Na opakowaniu by這 napisane, 瞠 od 4-8 my. Zgodnie z zaleceniami trzyma豉m 30 min i sp逝ka豉m. Efektem by豉m zadowolona, ale oczywi軼ie przy ka盥ym myciu troch szamponu koloryzuj帷ego schodzi這. Niestety - teraz nie chce do ko鎍a zej嗆. Moje ciemne blond w這sy s teraz rude! W cieniu a tak tego nie wida, ale gdy za鈍ieci s這鎍e... Koszmar! Czyta豉m du穎 o tym, jak zmy szampon koloryzuj帷y, pr鏏owa豉m ju szamponu przeciw逝pie穎wego (u篡wam Head&Shoulders od pocz徠ku wakacji), my豉m g這w wod z octem i sod oczyszczon... Czyta豉m r闚nie, 瞠 podobno rumianek i cytryna rozja郾iaj w這sy, ale ja nie chc ich rozja郾i, bo zrobi si 鄴速e, chc tylko powr鏂i do mojego naturalnego koloru w這s闚 ;( Prosz o pomoc!!!
Leil jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-08, 21:57   #2
Zafrinaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
GG do Zafrinaa
Dot.: Pomocy- rude w這sy po u篡ciu szamonetki ;(

A mam pytanie masz zniszczone w這sy?
Stary 2010-08-09, 09:58   #3
Leil
Przyczajenie

Nie s mo瞠 w wy鄉ienitej kondycji, ale zniszczone te nie s. Tylko te w這sy ,,z ty逝" s troch bardziej suche... Ale z ty逝 prawie nic nie wida, g堯wnie na tych najbli窺zych twarzy pasmach jest ten rudy odcie.
Stary 2010-08-09, 14:07   #4
Sylwcia11
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 12

Heh, ja u篡豉m szamponetki ciemny br您. Na pocz徠ku by這 super ale jak si zmywa to rudy wyszed i to tylko na czubku g這wy i ca豉 grzywka (dalej mam ciemny blond). Chyba pozostaje czeka a w這sy odrosn...
Sylwcia11 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-09, 16:19   #5
seductivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 426

He Ciekawo嗆 - pierwszy stopie do piek豉, tak m闚i. Ale czy nie jest to szczera prawda? Ile z nas w豉郾ie przez g逝pi ciekawo嗆 doprowadzi這 swoje w這sy do niepo膨danego stanu? Wi瘯sza wi瘯szo嗆.. C騜 mog poradzi.. Trudno usun望 w豉郾ie takie miejscowe odcienie rudo軼i. Ja tak瞠 stawia豉bym na zniszczon struktur w這sa akurat w tych miejscach, bo farba najmocniej i najciemniej 豉pie w豉郾ie w tych miejscach. Chyba pozostaje czeka, b康 przefarbowa w這sy, co w twoim przypadku nie by這by dobre, bo chcesz powr鏂i do naturalnego koloru..
Pozostaje mi 篡czy ci uzyskania jak najlepszej i najskuteczniejszej porady ze strony wiza瘸nek
seductivee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-10, 11:36   #6
Zafrinaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20
GG do Zafrinaa

Kiedy farbujesz w這sy czy to farba czy szamponetk to 豉pie zawsze tam gdzie w這sy masz najzdrowsze....W這sy wtedy wr璚z poch豉niaj to co nak豉dasz...Teraz niestety musisz czeka...na "nowe w這sy" chyba 瞠 kto zna jaki cudowny spos鏏 pozbycia si tego
Stary 2010-08-10, 17:25   #7
seductivee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 426

Zafrinaa - nie zgodz si z tob, poniewa na w豉snym przyk豉dzie wiem, 瞠 w這sy zniszczone raz pomalowane nie odpuszcz farby. Mog mie wyp逝kane rude w這sy od sk鏎y do po這wy, a ko鎍闚ki zupe軟ie czarne..
seductivee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-10, 21:25   #8
madziocha
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 292

A wiec ja znam spos鏏 - i to zaczerpni皻y z wizazu pare lat temu. Tez mialam problem z rudosciami po tym jak siostra zrobila mi pare jasnych pasemek, one mi sie nie spodobaly i potem farbowalam wlosy marionem. Wlosy byly rude. Moj sposob to p逝kanka z fioletu gencjanowego (tak tak, tego na rany). Uzywam 2%go na roztworze wodnym, po umyciu w這sow szamponem, po na這zeniu odzywek do splukiwania (po ich splukaniu itd) wlewam ok 5 kropel do miski i pare razu maczam w calosci w這sy. Te ktore kiedys byly z pasemkami pozbywaly sie rudosci, a te ktore teraz sa moimi naturalnymi brazowymi ciemnieja od fioletu. Nie mozna przesadzic z iloscia kropel bo wtedy wlosy w sloncu beda lekko fioletowe.
Fiolet zmywa sie przy nastepnym myciu (widac to po fioletowej pianie) a potem mozna znowu robic plukanke. Sprobuj, nic Ci nie szkodzi a moze pomoc jak i mi pomoglo. Wklejam link do tego w徠ku: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=254254&page=2
madziocha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-08-12, 12:25   #9
Leil
Przyczajenie

Dobry pomys ^.^ Ale jest jeden problem Tam pisz dziewczyny, 瞠 chcia造 uzyska swoje naturalne w這sy, kt鏎e maj kolor br您owy. A moje naturalnie to 鈔edni/ ciemny blond, ewentualnie mysie. Wi璚 czy po p逝kance z fioletu gencjanowego nie 軼iemniej mi?
Stary 2010-08-13, 10:03   #10
madziocha
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 292

Cytat:
Napisane przez Leil Poka wiadomo嗆
Dobry pomys ^.^ Ale jest jeden problem Tam pisz dziewczyny, 瞠 chcia造 uzyska swoje naturalne w這sy, kt鏎e maj kolor br您owy. A moje naturalnie to 鈔edni/ ciemny blond, ewentualnie mysie. Wi璚 czy po p逝kance z fioletu gencjanowego nie 軼iemniej mi?

Hmm, nie jestem pewna ale mysle ze warto sprobowac.Nic Ci to nie zaszkodzi. Jesli kolor sie nie spodoba to umyjesz wlosy i fiolet sie wymyje. A moze akurat rudosci znikna a spodoba Ci sie kolor po plukance. Gencjana kosztuje grosze wiec mysle ze warto sprobowac. Ja bylam zadowolona.Mimo ze rude pozostalosci juz dawno odrosly i zostaly sciete to prawie po kazdym myciu robie plukanke z fioletu.To juz prawie 2 lata.Wlosy maja ciekawy kolor a nie musze ich farbowac szamponetkami. Ostatnio nalozylam henn koloru czekoladowego a mimo to robie plukanke, kolor jest wowczas g喚bszy.
madziocha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
nie chce zej嗆, pomocy, rude w這sy, szampon koloryzuj帷y, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.