pasemka trochę nie udane - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-01-07, 10:00   #1
Basiabz
Przyczajenie

pasemka trochę nie udane

Witam serdecznie!Ostatnio u fryzjera robiłam pasemka na włosach już farbowanych (włosy miałam pofarbowane wcześniej na kolor w odcieniu rudym, nazwy nie pamiętam). Miałam już na głowie 1,5 cm odrostów (mój naturalny kolor to ciemny brąz). Pasemka miały pokryć również odrosty,ale tak nie wyszło, wyglądam,jak bym była u fryzjera 2 miesiace temu,a nie tydzień temu. Do tego jeszcze wyszedł na głowie dziwny efekt,pasemka mają kolor jasny rudy, a przy odrostach sredni bląd,wpadający w żółty (tu miejscami rozjaśniacz chwycił mój kolor naturalny).Mam nadzieję, że dobrze wyjaśniłam. Co mam teraz z tym zrobić? Pofarbować całe włosy, zrobić jeszce raz pasemka?Proszę o poradę! Z góry dziękuję.
Pozdrawiam
Stary 2005-01-07, 10:57   #2
mo0oniczka
Rozeznanie

Re: pasemka trochę nie udane

Witam Ja sie tak dobrze nei znam an farbowaniu inne naja sie lepiej ale wydaje mi sie ze fryzjerka powinna ci wloski najpiierw pomalowac na jednolity kolor w potem robic pasemka albo baleaz w kolorze jasnym i tym ktory msz na glowce wtedy byc moze nie bylo by takiej roznicy ale ja tam nie wiem Mnie sie tylko tak wydaje> POzdrawiam
mo0oniczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-07, 11:23   #3
Basiabz
Przyczajenie

przed zrobieniem pasemek pytałam fryzjerkę,"czy pasemka zakryją mi odrost,tak żeby nie był widoczny?" i " czy nie powinnam przed pasemkami pofarbować całych włosów,aby pokryć najpierw odrost?"Fryzjerka powidziała,że od razu moge robic pasemka,wszystko będzie dobrze wyglądalo. Teraz czuje się oszukana,trafiłam na nieuczciwą fryzjerkę. Pieniądze,które wydałam na ten nieszczęsne pasemka,moglam oprzeznaczyc na inny cel,chocby jakiś ciuch,czy zabawkę dla dziecka.
Stary 2005-01-07, 23:34   #4
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

basiubz, nie trafilas na nieuczciwa fryzjerka tylko na taka ktora nie odpowiednich umiejetnosci, zawsze powtarza sie balejaz czy pasemka smarujac tylko odrost , bo pzreciez na czesci wlosow juz pasemka sa i to pozwala uniknac zniszcenia wlosow, fryzjerka po pierwsze nie potrafila chyba zrobic pasemek blisko skory, i chyba nie dobrzla odpowiedniego srodka do pasemek dla Twoich wlosow , tak mi sie wydaje
Stary 2005-01-08, 14:36   #5
magda99
Przyczajenie

cześć.kiedyś miałam podobny problem.chodziłam zrozpaczona przez parę dni,potem ogarnęła mnie lekka wściekłość iposzłam do tego nieszczęsnego salonu , poprosiłam o poprawkę,za darmo oczywiście.włosy wyglądały 100razy lepiej niż za pierwszym razem.
magda99 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości