białe krostki na brodzie i w okolicy nosa - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-08-09, 07:26   #1
111clara
Raczkowanie

Unhappy

białe krostki na brodzie i w okolicy nosa

Od jakiegoś czasu zaobserwowałam na brodzie i koło nosa białe jakby krostki, takie malutkie, jedna obok drugiej. Nie są to wągry. Widać je najbardziej jak naciągnę skórę.
Czasami nie mogę się powstrzymać i je wygniatam, wychodzi z nich z nich coś białego, czasami wygląda to jakby długa biała nitka. Po kilku dniach znowu się pojawiają...
Co to może być, jak się z tym uporać, może któraś z Was miała /ma coś podobnego???
Stary 2010-08-09, 17:10   #2
Ann571
Raczkowanie

Dot.: białe krostki na brodzie i w okolicy nosa

Miałam coś podobnego nie wiem jak profesjonalnie sie to nazywa ale Pani dermatologo powiedziała mi , że zalicza sie to do tego samego świństwa co trądzik itp .. By może masz także zbyt przetłuszczona skórę . Powinnaś wybrać się do dermatologa mi przepisała jakieś tabletki i maść , przeszło po jakimś miesiącu , i pod żadnym pozorem ! Nie wyciskaj tego !
Ann571 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 16:24   #3
111clara
Raczkowanie

ok, dzięki za odpowiedź
Stary 2010-08-10, 19:23   #4
Mini007
Zakorzenienie

Mi pomaga po prostu żel punktowy Perfecta. Wyciskam, jak już wyjdzie i zasuszam ładnie tym specyfikiem
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-14...-wypryskow.htm
Mini007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 00:33   #5
etha
Raczkowanie

Ann, a po tej maści krostki znikły ci na stałe? Jak dawno temu miałaś taką kurację?
Bo ja takie coś mam już od paru długich lat po opryszcze, która zajęła całą brodę.. Jest dla mnie jakaś szansa?

Jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia, to nie pisz w wątku, bo tylko przeszkadzasz osobom, które kiedyś będą przeglądały temat w poszukiwaniu konkretnych informacji. Moje motto.

5w6

etha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 18:14   #6
Ann571
Raczkowanie

Tak na stałe , ale było to już jakiś czas temu , wydaje mi się , że moje świństwo było po prostu wirusowe ;/ Jeżeli mowisz , że po opryszczce spróbuj Tribiotic ( moja koleżanka dostała infekcji po opryszczce i Tribiotic jej pomógł ) ale radze wybrać się do dermatologa a na pewno coś zaradzi
Ann571 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 22:36   #7
Fisiasia
Rozeznanie

ja mam tego pelno na twarzy, wszedzie po trochu... czasem zamienia sie to jak dojrzeje (nie zawsze, moze myle to juz z czyms innym :P ) w taki bialy slupek twardy to sa prosaki czy cos chyba...

jaka na to rada?
Fisiasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-16, 16:06   #8
Bettina18
Przyczajenie

Chciałabym się podzielić moimi spostrzeżeniami. Też mam coś takiego na brodzie i koło skrzydełek nosa. Kiedyś dostałam od przyszłej szwagierki krem z garniera iz głupia zaczęłam go używać zauważyłam po kilku dniach stosowania tego kremu że białe krostki z brody zniknęły. Kiedy przestałam go stosować znowu zaczęły wychodzić. Poza tym jest to strefa twarzy która zawsze jest tłusta myślę że to dlatego oraganizm wytawarza takie ropne krostki które tworzą się wraz z łojotokiem. Kiedyś przeczytałam również że taką twarz trzeba smarować kremem, nawilżać aby nie była ona tłusta. Teraz kupiłam krem nawilżający z garniera i próbuję znowu walczyć z tymi krostkami i czekam na pozytywne efekty. Żałuję tylko że je tak długo wyciskałam bo przez to wygląd skóry się znacznie pogorszył ;(.
Bettina18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-14, 13:34   #9
karoolcik007
Przyczajenie

podbijam temat!
czy ktoś znalazł sposób na te białe nie-wągry? mam tego pełno na brodzie i koło nosa nawet jak to wycisnę to na następny dzień znowu się pojawia. Całe szczęście nie widać tego na pierwszy rzut oka, trzeba naciągnąć skórę, no ale i tak przeszkdza
karoolcik007 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
białe krostki, broda, nos

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości