Witam Jestem nowa tutaj ... ost kupiłam sobie zestaw do tipsów i zrobiłam lecz - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Pazurkowe galerie

Notka

Pazurkowe galerie Paznokcie, Galerie Wizażanek, wątki zbiorcze ze wzorkami, inspiracje do zdobienia paznokci, pomysły na urozmaicenie manicure

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-08-12, 00:15   #31
Szanowna
Przyczajenie

GG do Szanowna
Dot.: Witam Jestem nowa tutaj ... ost kupiłam sobie zestaw do tipsów i zrobiłam lecz

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Jesteś nowa, ale nikt nie będzie Cię tu uczył podstaw stylizacji... Możemy powiedzieć Ci co jest nie tak, i to juz dziewczyny zrobiły.
A czy ja mówie że macie mnie czegoś uczyć ? nie Sadzę znalazłam już mega miłe forum .... Dziekuje że nauczyliście mnie jak poczuj sie debilem Powodzenia
Szanowna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 00:19   #32
FreakChic
Zakorzenienie

Dot.: Witam Jestem nowa tutaj ... ost kupiłam sobie zestaw do tipsów i zrobiłam lecz

Prosze Cię, podaj mi nazwę tego forum, też chętnie poczytam jak robić paznokcie krok po kroku.
"Każdy tylko gada o kursie ludzie chyba po to jest ta stronka żebyście doradzały i polecały i uczyły młode dziewczyny a nie wyganiały na kurs OMG ..." -tutaj stwierdziłaś, że mamy Cię czegoś uczyć.

Poszukuję na niucha zapachów Blood Concept.

Edytowane przez FreakChic
Czas edycji: 2010-08-12 o 00:20
FreakChic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 00:29   #33
Szanowna
Przyczajenie

GG do Szanowna

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Prosze Cię, podaj mi nazwę tego forum, też chętnie poczytam jak robić paznokcie krok po kroku.
"Każdy tylko gada o kursie ludzie chyba po to jest ta stronka żebyście doradzały i polecały i uczyły młode dziewczyny a nie wyganiały na kurs OMG ..." -tutaj stwierdziłaś, że mamy Cię czegoś uczyć.
Chciałam żebyście mi pokazały co żle robie a nie czepiały sie przeinaczonych słów ... nie jestem po kursach i możę nie umiem robić pazurków jak wy ale ja Zestaw mam od tygodnia wiec nie znam słów jakch tu sie używa ... staram sie ale jak ktoś bedzie po mnie tak jeżdził to miłe nie jest naprawde .... ;( Już nie oczekuje od was niczego naprawde bo jak mam w kompleksy wpaść to ja dziekuje ....
Stary 2010-08-13, 11:29   #34
Sieciunia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Szanowna Pokaż wiadomość
nie chce robić komuś tylko i wyłacznie sobie tak .....
Cytat:
Trzymaja sie lecz trenuje na kim popadnie jak widać zaufanie maja do mnie .....
Nie ma to jak zaprzeczac samemu sobie... Od pierwszego p[ostu tego wlasnie sie spoedziawalam
Stary 2010-08-13, 14:16   #35
Szanowna
Przyczajenie

GG do Szanowna
Talking Dot.: Witam Jestem nowa tutaj ... ost kupiłam sobie zestaw do tipsów i zrobiłam lecz

Trenuje bo ile można na swoich robić a one przy okazji maja pazurki zapisałam sie na kurs wiec już nie potrebuje waszej pomocy i docinek .....
Stary 2010-08-13, 14:46   #36
Ilonka90
Raczkowanie

Jeśli chodzi o kurs
sprawdź jak instruktorka podejdzie do teorii bo ona jest bardzo ważna, praktykę można wyćwiczyć ale teorii trzeba się nauczyć

Warto abyś też najpierw sprawdziła prace jakie wykonuje Twoja przyszła instruktorka bo niestety jest dużo kursów na których tak naprawdę stracisz tylko pieniążki

Mój blog:

www.ilona-paznokcie.blogspot.com
Ilonka90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 14:59   #37
nysza
Wtajemniczenie

GG do nysza

popieram Ilonkę - mądre słowa

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci

Edytowane przez nysza
Czas edycji: 2010-08-13 o 14:59 Powód: literówka
nysza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 16:39   #38
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie

O i ja rowniez popieram dziewczyny wyzej, jezeli zapisywac sie na kurs, to przede wszystkim na dobry kurs, bo latwo wyrzucic pieniadze w bloto.

Co do paznokci, to co mi sie rzucilo w oczy:
- chyba brak kamuflazu
- 3 razy za duzo masy
- brak krzywych
- plaskie
- prosty french
- nierowne z ksztaltu
- zle opilowane
... no to chyba najwazniejsze
Mroczna_Sadystka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 20:45   #39
Gregorynka
Zakorzenienie

Ja się wtrącę,choć pazurków nie lepię już od dwóch lat. Forum o którym pisze autorka to chyba: paznokcie-bez-kursu pl., coś takiego. Zanim stałam się szczęśliwą posiadaczką lampy i żeli przeszukalam cały net i trafiłam też tam. Nie wiem,czy jeszcze dziewczyny tam piszą (bo czytałam to forum jakieś 4 lata temu), ale było tam wszystko krok po kroku, łącznie z tym, że pazur po wyjęciu z lampy trzeba przemyć cleanerem bo jest lepki- czego niektóre nie wiedziały i myślały, że żel im nie twardnieje
Taka moja mała dygresja.

Gregorynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 22:09   #40
gianna nails
Przyczajenie

witaj, oglądałam twoje prace i powiem ci że jak na samouka to nawet dobrze sobie poradziłas ale muszisz pamietac o jednej bardzo ważnej rzeczy, nigdy do konca sama sie nie nauczysz dobrze przedłużac pazurki, teoria teorią, dowiesz sie podstaw, ale to jedno, drugie to praktyka.
dlatego są organizowane szkolenia, warsztaty, pokazy, aby takim młodym osóbkom jak ty pomóc polepszyć swoją prace i efekty oczywiście. kupienie sprzetu nie robi z ciebie profesjonalistki a kurs przybliża twoja drogę ku sukcesowi w stylizacji paznokci. wiele dziewczyn mysli "po co mi kurs, kupie sprzet i bede tylko robić sobie lub znajomym" ale czy wiesz że najwieksze ryzyko zachorowania na różnego rodzaju choroby tj. grzybica, drożdzyca itp. jest własnie podczas zabiegów kosmetycznych, i takich rzeczy uczysz sie na kursie jak zapobiec takim rzeczom. dlatego polecam ci tą inwestycje bo bedzie to najlepszy interes w twoim życiu, nauczysz sie i potem możesz szaleć z pazurkami. wiem że czasem krucho z pieniedzmi ale możesz postarac sie o pomoc z unii europejskiej czy z pup, albo zakupic skarbonke i po 5zł wrzucac każdego dnia, ja tak robiłam i udało sie uzbierac na warsztaciki, pozdrawiam cie i przemyśl to co ci napisałam.
dodam jeszcze ze wiele osrodków szkoleniowych po kursie bierze kursantów pod swoje skrzydła i pomaga im w rozwiazywaniu problemów z pazurkami. także nie zostaniesz pozostawiona sama sobie!!!
gianna nails jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 23:45   #41
Szanowna
Przyczajenie

GG do Szanowna

Cytat:
Napisane przez gianna nails Pokaż wiadomość
witaj, oglądałam twoje prace i powiem ci że jak na samouka to nawet dobrze sobie poradziłas ale muszisz pamietac o jednej bardzo ważnej rzeczy, nigdy do konca sama sie nie nauczysz dobrze przedłużac pazurki, teoria teorią, dowiesz sie podstaw, ale to jedno, drugie to praktyka.
dlatego są organizowane szkolenia, warsztaty, pokazy, aby takim młodym osóbkom jak ty pomóc polepszyć swoją prace i efekty oczywiście. kupienie sprzetu nie robi z ciebie profesjonalistki a kurs przybliża twoja drogę ku sukcesowi w stylizacji paznokci. wiele dziewczyn mysli "po co mi kurs, kupie sprzet i bede tylko robić sobie lub znajomym" ale czy wiesz że najwieksze ryzyko zachorowania na różnego rodzaju choroby tj. grzybica, drożdzyca itp. jest własnie podczas zabiegów kosmetycznych, i takich rzeczy uczysz sie na kursie jak zapobiec takim rzeczom. dlatego polecam ci tą inwestycje bo bedzie to najlepszy interes w twoim życiu, nauczysz sie i potem możesz szaleć z pazurkami. wiem że czasem krucho z pieniedzmi ale możesz postarac sie o pomoc z unii europejskiej czy z pup, albo zakupic skarbonke i po 5zł wrzucac każdego dnia, ja tak robiłam i udało sie uzbierac na warsztaciki, pozdrawiam cie i przemyśl to co ci napisałam.
dodam jeszcze ze wiele osrodków szkoleniowych po kursie bierze kursantów pod swoje skrzydła i pomaga im w rozwiazywaniu problemów z pazurkami. także nie zostaniesz pozostawiona sama sobie!!!
oj Dziekuje ale ide na kurs z Urzedu Pracy i chce też troszku sie teori i wszystkiego nauczyć
Stary 2010-08-15, 10:55   #42
Szanowna
Przyczajenie

GG do Szanowna

Cześć a co myślicie o tych pazurkach ? długo siedziałam nad nimi i dużo czytałamo tym co radziliście .....
Stary 2010-08-15, 11:29   #43
FreakChic
Zakorzenienie

Zastanawiam się, czy masz tak naturalnie różowe paznokcie, czy są przepiłowane... Są jeszcze trochę zbyt płaskie, i french powinien być bardziej uśmiechnięty, bo ten jest prawie prosty. Wydaje mi się, że jest na nich trochę za dużo żelu.
Może najpierw powinnaś poćwiczyć sam french, popracować nad linią uśmiechu, a potem próbować coś wtapiać, jeżeli panokcie będą niedopracowane, to i tak odwrócą uwagę od najładniejszych ozdób.

Poszukuję na niucha zapachów Blood Concept.
FreakChic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 12:03   #44
Szanowna
Przyczajenie

GG do Szanowna

mam taka płytke paznokcia nawet raz na wesele gdy zakładałam pani sie dziwiła ale czemu tak mam nie wiem .... no oki pracuje nadal nad tym niedługo zaczne kurs może tam coś wyskube
Stary 2010-08-16, 08:52   #45
Vanessita
Zakorzenienie

Skórki są zalane-trzymaj mm odtępu zawsze.
Uśmiech frencha jest za mały-bardziej go uśmiechaj
Masa faluje-poczytaj o poprawnym piłowaniu paznokcia jest o tym specjalny wątek. Paznokieć musi być dokładnie opracowany by nie było nigdzie nierówności.
Stres jest przesunięty w stronę wolnego brzegu, a powinien być chociaż od połowy nat. płytki.
To na razie tyle. Myślę, że po kursie sama zaczniesz widziec te wszystkie niedoskonałości, któr my widzimy
Stary 2010-08-20, 23:00   #46
magda_w91
Raczkowanie

o mater.. nie da sie przejść przez ten watek bez słowa..
ale zauważylam juz od ktoregos watku ze niektore dziewczyny a przewaznie sa to nastki.. ( obstawiam 15 max17 ) nie obrazajac nikogo oczywiscie robia pazurki nie majac jakiejkolwiek teorii, wstawiaja na forum i oczekuja pochwal, a jak sie powie jedno male slowo nie takie jak po ich mysli to jest wielkie oburzenie.. na dodatek perfidnie klamia.. sorry ale jak ja zaczynalam balam sie zrobic komus innemu a cwiczylam tylko i wylacznie na sobie!

Ehh nic tylko

prawko

23.04.2009

Avonomaniaczka

Są smaki, które budzą w nas ukryte pragnienia...

magda_w91 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 10:22   #47
nysza
Wtajemniczenie

GG do nysza

duużo pracy przed Tobą - i wiele wiedzy do przyswojenia. dziewczyny już tu napisały co jest nie tak z nimi ... od mnie masz plus za to że się nie poddajesz , początki są zawsze trudne także głowa do góry i do przodu z pilnikiem w ręce .. a jak będziesz mieć dość samozaparcia aby dążyć do poprawnej stylizacji , to będziesz śmigać pazurki jak ta lala

Międzynarodowy Instruktor Stylizacji Paznokci
nysza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 13:51   #48
izamaj
Raczkowanie

Szanowna!! powiem Ci najpierw kilka rzeczy o sobie na wizazu mam swój wątek o tematyce hafciarskiej. ale od początku gdy tylko założyłam go sobie, śledzę wątki pazurkowe. mam fioła na punkcie paznokci. uwielbiam malowac, ozdabiac (nawet jedno zdjecie zamiescilam w wątku, w ktorym pokazujemy swoje naturalne paznokcie). jakis czas temu pomyslalam sobie: "skoro tyle osob juz robi sobie pazurki, czemu ja nie moge". przejrzalam strony gdzie mozna kupic sobie cale zestawy do przedluzania czy to żelem czy akrylem. i bylam juz prawie zdecydowana na kupno. i chwala Bogu ze trafilam na wizaz.pl naczytalam sie o przedluzaniu (i do tej pory studiuje zamieszczona tu wiedze) i doszlam do genialnego wniosku, ze bez kursu to nawet mowy nie ma !!!!!!! i tu przy okazji dziekuje wszystkim Paniom ktore do znudzenia powtarzaja "IDZ NAJPIERW NA KURS". w tej chwili odkladam pieniadze na kurs. wiec nie miej za złe kobitkom, ze Tobie tez radza isc na kurs. ja, czytajac ich porady, spisuje o co ewentualnie chcialabym zapytac moja przyszla "instruktorke" gdyby jakims cudem o danej rzeczy mi nie powiedziala, nie uswiadomila, nie nauczyla (chociaz co to wtedy za instruktor bedzie :P ) i powiem ci jeszcze na koniec, ze raz jedyny w zyciu mialam przedluzone paznokcie. wtedy, podczas gdy pani-amatorka mi je robila, sama widzialam co robi nie tak.a to dzieki temu o wyczytalam na forum tutaj. uwierz mi, forumowiczki nie chca Cie dołowac, tylko pomóc. pozdrawiam serdecznie i zycze wytrwalosci i cierpliwosci

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=387922
izamaj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 22:23   #49
lara144
Raczkowanie

GG do lara144 Send a message via Skype™ to lara144

'' Trzymaja sie lecz trenuje na kim popadnie jak widać zaufanie maja do mnie .....''

o Kurde robisz komuś paznokcie mając wiedze jak ziarenko piasku??!!Troszkę nieodpowiedzialna jesteś.Możesz Koleżanką zniszczyć naturalną płytkę paznokcia..olaogaa!Znam taki przypadek..Lepiej rób na jakim popadnie SZTUCZNYM paluchu aniżeli na kim popadnie..
Stary 2010-08-23, 01:28   #50
MartaKonin
Raczkowanie

Hej Czytałam cały wątek i życzę ci powodzenia z całego serca, nie dziwie ci się ze sie zdołowalaś, opinie jakie tu przeczytałam raczej nie napawały optymizmem . . . przez co uważam że wybrane osoby powinny się wsydzić. Jak zaczynałam swoją przygodę z paznokciami przedłużanymi miałam 16 lat więc robę już paznokcie od 10 lat, a było i jest to moje hobby przez co nie poddałam się mimo wielu nieprzyjemnych uwag i nie były to "dobre rady", raczej byly to niemiłe komentarze. Kilka razy nawet usłyszałam że paznokcie mają prawo robić tylko sylistki które zajmują się tym zawodowo.... bez względu na to czy masz talent czy nie. Sądzę że kurs jest dobrym krokiem ale ważniejsza jest wytrwałość i ciągłe zdobywanie wiedzy, czytaj gazety specjalisyczne szukaj informacji w internecie a przede wszystkim ćwicz i wyjdzie ci to na dobre.
życze powodzenia i będę wpadać na twój wątek zostawiać ci pomocne rady.
MartaKonin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 08:37   #51
Eve21
Zadomowienie

GG do Eve21

Widze, że się nie poddajesz, jeżeli jeszcze będziesz z nami szczera i nie będziesz kręciła to dużo z tego forum wyniesiesz! słuchaj, przyjmuj krytykę i pracuj nad błędami a sama kiedyś będziesz się śmiała a nawet wstydziłą tych paznokci, które teraz tu wrzucasz, powodzenia!

"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 09:11   #52
Vanessita
Zakorzenienie

Jej tu już nie maaaaaa!!!
Stary 2010-09-05, 15:20   #53
Szanowna
Przyczajenie

GG do Szanowna
Wróciłam :)

hmm wrociłam może i nie umiem zbyt wiele ale mam zamiar wstawiać i nie przejmować sie osobami egoistycznie nastawionymi do tego .... chodzę na kurs i te pazury zgapiłam z koleżanki wzorek hmm staram sie ......
Stary 2010-09-05, 15:26   #54
Vanessita
Zakorzenienie

Dot.: Wróciłam :)

Pazurki są do zwężenia, najbardziej razi prześwit tipsa, no i są za płaskie i włos jest ciut za gruby. A więc najważniejsze to poprawować nad opracowaniem tipsa bądź pracą nad formą i używać coverka no i pod pilnik...ale poprawa troszkę widoczna
Stary 2010-09-05, 15:33   #55
Szanowna
Przyczajenie

GG do Szanowna

aha oki dziekuje ost miałam problem z dobraniem tipsów pod brokatowe końce naturalki ? i czy pod brokat można dać biały żel czy nie bardzo ?
Stary 2010-09-06, 17:24   #56
Sieciunia
Zadomowienie

Cytat:
aha oki dziekuje ost miałam problem z dobraniem tipsów pod brokatowe końce naturalki ? i czy pod brokat można dać biały żel czy nie bardzo ?
w ogole nie rozumiem tego pytania. Skoro chodzisz na kurs powinnas, juz wiedziec, ze mozna dac brokat na bialy zel? I na kazdy inny, bo niby czemu nie?
Stary 2010-09-07, 09:17   #57
Szanowna
Przyczajenie

GG do Szanowna

Pytałam sie czy któraś może testowała na naturalkach i czy to estetycznie wyglada .... chodze na kurs ale jak narazie ucze sie podstaw typu łuk paznokcia i itp .... a ktoś mi mówił że na naturalkach nawet wyglada brokat testowała to któraś z Pań ???
Stary 2010-09-07, 09:40   #58
motylek17222
Zadomowienie

GG do motylek17222

myślę że takie pytania możesz zadać na kursie brokat jak brokat nie rozumiem tego pytania ...
motylek17222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 10:08   #59
Sieciunia
Zadomowienie

ja tez nie rozumiem o co Ci chodzi z tym brokatem. Po pierwsze skoro na kursie ucza Cie podstaw "typu luk" to nie wiem dlaczego Twoje ost. paznokcie sa takie plaskie. A po drugie nie rozumiem czemu nie spytasz instruktorki o to o co i chodzi. One sa tez po to zeby odpowiadac na pytania.
Stary 2010-09-07, 15:32   #60
Eve21
Zadomowienie

GG do Eve21

ktoś tu chyba nie jest z nami szczery...

"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
1 2 3 4 5

Nowe wątki na forum Pazurkowe galerie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości