Wybor wody do farby Wella Colour Touch 4/0 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-08-09, 22:38   #1
Little_jo
Przyczajenie

Wybor wody do farby Wella Colour Touch 4/0

Witam,
Zamierzam zafarbowac wlosy farba Wella Colour Touch 4/0 i zauwazylam ze Wella produkuje wode o 2 mocach do tej linii: 1.9% i 4% i nie wiem ktora wybrac. Obecnie mam na glowie sredni (bardziej jasny niz ciemny) braz ze zlotymi przeblyskami (od slonca ). Chcialabym uzyskac ciemniejszy braz (ale nie bardzo ciemny). Kilka miesiecy temu farbowalam wlosy Koleston Perfect 5/77 z woda 6%. Czy ktos moze powiedziec na ktora wode sie zdecydowac? Probowalam znalezc informacje w necie ale tam jest az za duzo informacji i juz mam metlik w glowie.

ps. skladam hold fryzjerkom i amatorkom farbowania ktora maja ta wiedze w malym palcu! farbowanie to naprawde Sztuka
Little_jo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 12:44   #2
viki1988
Zakorzenienie

Dot.: Wybor wody do farby Wella Colour Touch 4/0

1,9% - skoro farbujesz na ciemniejszy to tyle wystarczy wiesz, że poziom 4 to bedzie już taki prawie-czarny?
Stary 2010-08-10, 22:27   #3
Little_jo
Przyczajenie

Dziekuje za odpowiedz Viki !

Wlasnie teraz zastanawiam sie nad tym kolorem 4/0. Ostatnio uzywajac koleston perfect 5/77 kolor wyszedl jasniejszy niz sie spodziewalam. Dosyc szybko sie tez rozjasnil a wcale za duzo w sloncu nie siedzialam. Farbe kupilam na ebay i moze w tym tkwil problem.

Moglabym prosic Ciebie lub jedna z wizazanek o porade jaki kolor Wella Colour Touch wybrac zeby wyszedl ladny ciemny brazowy? Moze byc z jakimis przeblyskami, nie robi mi to wiekszej roznicy. Teraz okreslilabym siebie gdzies miedzy szatynka a jasna brunetka. Naturalnie tez jestem jasna brunetka, ciemne brazowe oczy i jasna karnacja.

Z gory dziekuje i mam nadzieje ze nie zasmiecam forum zadajac pytanie z nieco innej beczki!

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

...moze byc tez z serii Colour Touch Plus
Little_jo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 23:39   #4
berni85
Przyczajenie

jakiego koloru uzyc by wyszedl chlodny brazik naturalny bez dodatkowych refleksow na sloncu ?nie czarny a taki ciemny sredni brazik?
berni85 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
moc wody, wella colour touch, woda 1.9%, woda 4%

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości