Czy warto?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-01-09, 22:04   #1
margolinas
Raczkowanie

Czy warto??

Witam serdecznie. Dreczy mnie pewna sprawa ... mam półdługie włosy, z natury proste, mało podatne na układanie. Chcialabym je troche zapuscic .. lecz w miare wydłużania stają sie one coraz bardziej "przylizane". I wlasnie slyszalam o takiej trwałej która unosi włosy tylko u nasady. Jednak nie wiem na jak długo utzrymuje sie taki efekt, i czy włosy po odrosnieciu nie beda dziwnie odstawac. Dodam ze moje włosy są wydegażowane i w sumie powinny być"lżejsze" jednak bez długotrwałego układania ... nie podnoszą sie.Czy któras z Was miala taka trwala. Może pani Grażynka mi cos doradzi. Bede wdzieczna za wszystkie wskazowki...
Stary 2005-01-09, 22:16   #2
kielczanka
Raczkowanie

GG do kielczanka
Re: Czy warto??

hmm ja o takiej trwałej słyszałąm ponoć daje fajny efekt ale jak włosy nie są zniszczone albo bardzo rozjaśniane.Ale ponoć włosy są bardziej poddatne na układanie oraz u nasady fajnie podniesione.A więc jakby się udało,życzę zadowalającego efektu
kielczanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 22:21   #3
margolinas
Raczkowanie

No i ciekawa jestem wogole jaka jest cena takiej trwałej?? I czy wszystkie salony ja wykonują
Stary 2005-01-09, 22:27   #4
kielczanka
Raczkowanie

GG do kielczanka

teraz z salonem to nie ma problemu akurat tak mi się wydaje aby utrzymac się na rynku trzeba wyprzedzac a nie być w tyle...cena jak za normalną trwałą tak z mojego zorientowania wychodzi w okolicach 100 zł..ale ręki nie dam sobie uciąć))a co do mojej osobistej porady...idź do fryzjera,ale takiego który ma dobrą opinię u Twoich znajomych,popytaj napewno tacy sa.I zobacz czy fryzjer Cię słucha czy wykazuje jakiekolwiek zainteresowanie Twoją osobą.Zauważysz,że jeśli zalezy mu tylko na szybkim wykonaniu usługi i na kasie a nie na doradzctwie,i zajęciu się tobą w rzetelny sposób to szukaj dalej....fryzjerzy z powołania gdzieś istnieją..pozdrawiam jeszcze raz...
kielczanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-09, 23:09   #5
margolinas
Raczkowanie

A czy któraś z Was miała osobiście zrobioną taka trwałą?? A może pani Grażynka cos doradzi....
Stary 2005-01-10, 08:43   #6
margolinas
Raczkowanie

I zastanawiam sie jeszcze czy ona niszczy wklosy..??
Stary 2005-01-11, 01:03   #7
margolinas
Raczkowanie

Re: p. Grażynko....Czy warto??

Prosze o jakies porady.
Stary 2005-01-11, 23:42   #8
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga
Re: p. Grażynko....Czy warto??

trwala podnaszaca od skory, , zwiekszajaca objetosc , znajdz w archiwum bo juz o niej pisalm wielokrotnie, robi sia ja tylko na wlosy krotkie i poldlugie
Stary 2005-01-12, 09:37   #9
Calypso*
Raczkowanie

GG do Calypso*

Domyślam się, że chodzi Ci o headlines lub styling, moja mama ma krótkie włosy, robi tą trwałą raz na 2 miesiące i włosy się dużó łatwiej ukłądają Tyle, że ten zabieg jest skuteczny tylko przy krótkich włosach, Ty piszesz, że masz włosy półdługie a jeszcze zapuszczasz więc podejrzewam, że u Ciebie nie widać będzie żadnego efektu. Koszt 100-120zł
Calypso* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-12, 14:56   #10
lucja25
Raczkowanie

no właśnie, ja tez kiedyś mniałam headlines przy wosach półdlugich i faktycznie nie było żadnego efektu - kasa wydana, włosy jednak troche przesuszone (tylko troszkę na początku, potem mija), może do krótkich jest lepsza..
lucja25 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości