Kogut!!!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-01-10, 00:36   #1
Kabi
Przyczajenie

Kogut!!!!!!

prosze was o pomoc!!!! wybieram sie na studniówke ktora juz tuz tuz i zastanawiam sie nad fryzura tzw "KOGUT" czyli wlosy z przodu spiete do gory!widzialam juz kilka opcji ale prosze was o jakis fotki takiej fryzury!albo moze macie jakis pomysly tylko ja nie chce jakis grzeczych kokow czy cos takiego tylko raczej cos hardkorowego!ale bez przesady to jednak studniowka prosze was mam malo czasu wiem ze ten temat byl tu czesto poruszany ale prosze was o jakies opinie i z gory bardzo dziekuje ja znalazlam cos takiego ale nie odpowiada mi zbyd sportowy styl
Kabi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-10, 00:44   #2
Kiya
Zakorzenienie

Re: Kogut!!!!!!

mam cos takiego (już standard na forum ) bardzo podoba mi sie ta fryzura i jak tylko mi podrosna włosy (jeszcze troszeczkę) zaczne ja nosić.Na studniówke jak najbardziej ok,weż tylko pod uwagę jaką sukienkę bedziesz miała żeby fryzurka pasowała do niej stylem.
Stary 2005-01-10, 14:27   #3
Kabi
Przyczajenie

Re: Kogut!!!!!!

no te fryzurke tez widzialm i szczerze to jest taka sobie a suknie mam szyta taka jak miala mandaryna na swoim slubie tylko dol inny tzn normalny dzwonek i jest z zieleni butelkowekj z satyny a koronka czarna zalaczam zdjecie jak cos i mysle ze do takiej sukni to fryzura "kogut" jest w sam raz ale moze macie jakies pomysły to prosze o pomoc
Kabi jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości