podkład Neutrogena Healthy Skin - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-10-25, 12:49   #61
stylwia1978
Przyczajenie

Dot.: podkład Neutrogena Healthy Skin

Cytat:
Napisane przez moniar83 Pokaż wiadomość
Może to nam ułatwi dobór koloru: KLIK

Mówiła wczoraj o tym jedna z dziewczyn na YT ale niestety nie ma tam Boujorus Healthy Mix więc nie mam się do czego odnieść.
stylwia1978 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 15:09   #62
phenomena
Zakorzenienie

najjaśniejszy kolor wpada w żółty czy w róż?
phenomena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 16:12   #63
leillazz
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

od godziny jestem szczęśliwą posiadaczką podkładu Neutrogena hs nr. 10 classic ivory. Pomimo, że jestem zwolenniczką jasnych podkładów, ten jest dla wyraźnie bladych cer. Jest o cały, dobry ton jaśniejszy od Rervlon colorstay buff. Ma ładny kolor w bardzo neutralnej tonacji.( chyba można go porównać do bourjuois 51?lub revlon cs ivory?).Pomimo, że jest taki jasny ładnie wygląda, świetnie ujednolica koloryt cery, daje dyskretny efekt roświetlenia, fajnie,dość dobrze i naturalnie kryje ( chyba nawet porównywalnie do revlon cs). Jaka jest jego żywotność na twarzy, nie wiem bo dopiero jutro ,,założę" go na cały dzień. Następnym razem na pewno wypróbuję kolor neutrogeny buff (30). Myślę, że przy jasnych cerach też się sprawdzi a jego leciutko różowa pigmentacja ożywi twarz. I już wiem, że z dniem dzisiejszym odchodzę od revlon......

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Cytat:
Napisane przez phenomena Pokaż wiadomość
najjaśniejszy kolor wpada w żółty czy w róż?
w mojej ocenie to bardzo jasny, naturalny beż o neutralnej tonacji. nie dostrzegam tutaj żółtej, a tym bardziej różowej pigmentacji.
leillazz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 16:20   #64
anies5
Zakorzenienie

Zgodnie z obietnicą - fotorelacja .

Na ręce oba wydają się dość ciemne, ale wiadomo jak to jest ze sprawdzaniem odcienia na nadgarstku. Odcień 040 Nude wpada bardziej w róż, niż 060 Natural Beige. Miałam nadzieję, że 040 będzie bardziej zbliżony żółtej tonacji, ale niestety tak nie jest. W porównaniu z Bourjois Healthy Mix 53 wypada zdecydowanie bardziej różowo. Zobaczcie na trzecie zdjęcie.

060 jest lekko opalony, ale nie jest ciemnym kolorem, co najlepiej widać na ostatnim zdjęciu. Od lewej: Bourjois Healthy Mix 53, Neutrogena o40 Nude, Neutrogena 060 Natural Beige, Revlon PhotoReady 40 Nude.

Tak naprawdę więcej będę mogła powiedzieć po przetestowaniu podkładów na twarzy. Wtedy najlepiej będę mogła ocenić kolory.

Edytowane przez anies5
Czas edycji: 2010-10-25 o 16:21
anies5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 16:27   #65
moniar83
Zadomowienie

GG do moniar83

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość

Na ręce oba wydają się dość ciemne, ale wiadomo jak to jest ze sprawdzaniem odcienia na nadgarstku. Odcień 040 Nude wpada bardziej w róż, niż 060 Natural Beige. Miałam nadzieję, że 040 będzie bardziej zbliżony żółtej tonacji, ale niestety tak nie jest. W porównaniu z Bourjois Healthy Mix 53 wypada zdecydowanie bardziej różowo. Zobaczcie na trzecie zdjęcie.

060 jest lekko opalony, ale nie jest ciemnym kolorem, co najlepiej widać na ostatnim zdjęciu. Od lewej: Bourjois Healthy Mix 53, Neutrogena o40 Nude, Neutrogena 060 Natural Beige, Revlon PhotoReady 40 Nude.

Tak naprawdę więcej będę mogła powiedzieć po przetestowaniu podkładów na twarzy. Wtedy najlepiej będę mogła ocenić kolory.

Ja liczyłam, że 040 będzie w ciepłej tonacji, a Twoje zdjęcia i opinia całkiem mnie zdezorientowały
Stary 2010-10-25, 16:27   #66
lemka
Zakorzenienie

Anies, a mogłabyś jeszcze porównać właściwości Healthy Mixa i Neutrogeny? Tzn. krycie, podkreślanie skórek itd.
Stary 2010-10-25, 16:30   #67
anies5
Zakorzenienie

Cytat:

Ja liczyłam, że 040 będzie w ciepłej tonacji, a Twoje zdjęcia i opinia całkiem mnie zdezorientowały
Też miałam taką nadzieję. Rozczarował mnie ten odcień.

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Anies, a mogłabyś jeszcze porównać właściwości Healthy Mixa i Neutrogeny? Tzn. krycie, podkreślanie skórek itd.
Coś o właściwościach będę mogła napisać dopiero jutro. Neutrogeny nie nakładałam jeszcze na twarz.
Stary 2010-10-25, 16:41   #68
_Roksi
Zadomowienie

Cytat:

Anies5, fantastyczne zestawienie! Dziękujemy
Wg Twoich fotek Neutrogena 60 nie wydaje się ciemniejsza od HM 53. Czy rzeczywiście tak jest? Bo używam właśnie Healthy Mix w odcieniu 53, a zamówiłam Healthy Skin 60 i obawiam się, czy nie będzie zbyt ciemny...

Będziesz rozważać ew. odsprzedaż Neutrogeny 40?
_Roksi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 16:48   #69
_paula_20
Raczkowanie

Cytat:
Może to nam ułatwi dobór koloru: KLIK

to jest niesamowicie przydatna rzecz dowiedziałam się o tym z kanału makijażeKasiD na youtube

Happiness is a choice. And it's free. Play on.
_paula_20 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 17:04   #70
201606210931
Konto usunięte

Cytat:

używałaś Revlon colorstay z softflexem? możesz porównać 60 i 40 do colorstaya?
201606210931 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 10:58   #71
Amizu
Rozeznanie

Hej,

Od niedawna też zamierzam sobie kupić podkład neutrogeny. Obecnie używam Rimmel Lasting Finish 103 true ivory ale jest mi już za ciemny na zimę. Na tej stronie co podała moniar83 pisze ze do mojej ciepłej jasnej karnacji pasuje albo clasic ivory albo buff z neutrogeny.

leillazz powiedz mi widziałaś kiedyś ten lasting finish z rimmela? Myślisz że mogła byś go porównać do tej 10 z neutrogeny?

Edytowane przez Amizu
Czas edycji: 2010-10-26 o 11:02
Amizu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 15:27   #72
friggia1985
Raczkowanie

oczekiwanie na pogode nic nie dalo, dalej brzydko, ale widze, ze anies zamiescila juz zdjecia 060, dodam jeszcze dwa od siebie (na zdjeciu bez lampy wydaje sie on bardzo ciemny, a z na tym z lampa duzo bardziej przypomina naturalny kolor), po lewej neutrogena 60, po prawej true match golden beige
friggia1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 18:26   #73
_Roksi
Zadomowienie

Dziś dostałam Healthy Skin 060. Kolorek troszkę ciemniejszy od Healthy Mix 53. Nałożyłam na twarz dopiero 1,5godz. temu, więc nt. koloru się więcej nie wypowiem. Póki co 2 warstwy dały niezłe krycie bez efektu tapety, twarz naturalnie rozświetlona i upiększona. Efekt podobny do HM. Jutro napiszę więcej
_Roksi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 19:13   #74
lemka
Zakorzenienie

A wiesz, że to co robisz to zaśmiecanie wątku?
Stary 2010-10-26, 20:33   #75
leillazz
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Amizu Pokaż wiadomość
Hej,

Od niedawna też zamierzam sobie kupić podkład neutrogeny. Obecnie używam Rimmel Lasting Finish 103 true ivory ale jest mi już za ciemny na zimę. Na tej stronie co podała moniar83 pisze ze do mojej ciepłej jasnej karnacji pasuje albo clasic ivory albo buff z neutrogeny.

leillazz powiedz mi widziałaś kiedyś ten lasting finish z rimmela? Myślisz że mogła byś go porównać do tej 10 z neutrogeny?
Ponownie piszę odpowiedź bo wcisnęłam opcję ,,bloguj" i nie wiem gdzie ona wylądowała. Sory jeśli nie tu gdzie trzeba. Posiadam podkład rimmel renew&lift kolor właśnie także 103 true ivory. I ten odcień jest o dobre dwa tony ciemniejszy od neutrogeny 10 classic ivory. Classic ivory jest na prawdę jasny, dla mnie sprawia wręcz wrażenie ,,białawego". Ma chłodny neutralny odcień i podkreśla bladość cery ale i rozjaśnia. Z tego co piszą dziewczyny, odcień buff ( 30) neutrogeny jest nieco ciemniejszy od revlon colorstay 150 buff. Różnica podobno mała. Neutrogena 30 ma lekko różową pigmentację co może dobrze komponować z ciepłym odcieniem karnacji ( ale to tylko moje spekulacje). Następnym razem wybiorę odcień buff bo ten jest dla mnie za jasny, chociaż zimą ujdzie...
leillazz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 22:58   #76
Amizu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez leillazz Pokaż wiadomość
Ponownie piszę odpowiedź bo wcisnęłam opcję ,,bloguj" i nie wiem gdzie ona wylądowała. Sory jeśli nie tu gdzie trzeba. Posiadam podkład rimmel renew&lift kolor właśnie także 103 true ivory. I ten odcień jest o dobre dwa tony ciemniejszy od neutrogeny 10 classic ivory. Classic ivory jest na prawdę jasny, dla mnie sprawia wręcz wrażenie ,,białawego". Ma chłodny neutralny odcień i podkreśla bladość cery ale i rozjaśnia. Z tego co piszą dziewczyny, odcień buff ( 30) neutrogeny jest nieco ciemniejszy od revlon colorstay 150 buff. Różnica podobno mała. Neutrogena 30 ma lekko różową pigmentację co może dobrze komponować z ciepłym odcieniem karnacji ( ale to tylko moje spekulacje). Następnym razem wybiorę odcień buff bo ten jest dla mnie za jasny, chociaż zimą ujdzie...
Dziekuję za podpowiedź To ja w takim razie wezmę buff i oczywiście zdam relacje
Stary 2010-10-29, 11:23   #77
anies5
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Używam podkładu od kilku dni, aktualnie 040, na twarzy nie wypada różowo uuufff . Kolor nie jest ciemny, porównałabym go z Bourjois HM 53/54.

Konsystencja jest bardziej płynna, niż HM. Krycie porównywalne, delikatne, z poważniejszymi problemami nie poradzi sobie. Nie podkreśla suchych skórek, nie wysusza, ładnie nawilża buzię.
Nakłada się bez problemów, używam pędzla MAC Duo Fibre Brush, rozprowadza się równomiernie.

Mam wrażenie, że rozświetlenie zaraz po nałożeniu jest lepsze, niż w HM, natomiast z upływem godzin różnica zaciera się. Szczerze mówiąc, wielkiej różnicy między Neutrogeną, a HM nie zauważyłam, co trochę mnie rozczarowało. Trwałość także na podobnym poziomie.

Dozowanie podkładu jest ciężkie, trzeba bardzo uważać, żeby nie wylać na dłoń zbyt dużej ilości.

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
używałaś Revlon colorstay z softflexem? możesz porównać 60 i 40 do colorstaya?
Używałam bardzo dawno i bardzo krótko. Był dla mnie zdecydowanie za ciężki, podkreślał suche skóry, także szybko z niego zrezygnowałam.
Stary 2010-11-11, 13:09   #78
Amizu
Rozeznanie

Dziewczyny przyszedł mój 30 buff
Powiem wam ze mam mieszane co do niego uczucia jak narazie. Kolor ma w sobie trochę różowego ale nie wiem jeszcze czy będzie mi to przeszkadzać. Posmarowałam się nim przed chwila bo już nie mogłam się doczekać no i uwydatnił mi wszystkie suche skórki chociaż to może przez to ze nie nałożyłam kremu wcześniej. Kurcze i zostawił mi też widoczne ślady przy włosach ale to może przez to ze szybko i niedokładnie nałożyłam. Przetestuje go dziś w pracy to sie wszystko okaże
zdjęcia są razem z moim obecnym podkładem Rimmel Lasting Finish 103 true ivory .
Neutrogena jest po lewej stronie

Edytowane przez Amizu
Czas edycji: 2010-11-11 o 13:11
Stary 2010-11-11, 14:56   #79
201606210931
Konto usunięte

słuchajcie, nie wiecie czy jest jakaś pompka którą można kupić, żeby pasowała do tego podkładu? z tej buteleczki zawsze za dużo mi się wylewa. Ciekawe czy gdzieś można kupić same pompki. W MACu widziałam ale są chyba za wąskie do netrogeny.
Stary 2010-11-11, 16:00   #80
anies5
Zakorzenienie

Dziewczyny, dla mnie podkład okazał się być koszmarny! Po 2 dniach stosowania na twarzy wyszły mi suche skóry, dosłownie placki. Na nosie zaczęła mi się łuszczyć skóra. Prawdopodobnie uczulił mnie jakiś składnik. Produkt nie dla mnie .
Stary 2010-11-11, 22:10   #81
czuprynka
Zakorzenienie

Cześć Kobietki
Czytam Was bo od dłuższego czasu również czaje sie na ten podkład, ale z tego co widzę, to opinie są podzielone i tych negatywnych niestety jest więcej Kurczę już sama nie wiem i do tego nadal mam problem z doborem koloru bo używałam colorstaya 150 buff N/D ale chciałabym żeby neutrogena była tak o ton ciemniejsza i broń Boże nie różowawa... bo ja z tych żółtków, którym pasują ciepłe, ewentualnie neutrale... Sory za przydługawy post, ale musiałam się wyżalić
czuprynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 14:48   #82
Amizu
Rozeznanie

No i kiszka ... ten różowy odcień (30 buff) podkładu zupełnie nie nadaje się do mojej karnacji ;/ Z jego konsystencji i krycia jestem zadowolona Nawet po całym dniu pracy nie spłynął mi z twarzy. Podoba mi się to że przy mojej tłustej cerze i pracy przy popkornicy (hehe kino ) nie tłuścił mi się w strefie T. Wiec ogólnie na plus tylko kolor nie trafiony. To co wcześniej pisałam o skorkach to musiała być moja wina bo nie posmarowałam się kremikiem najpierw
Stary 2010-11-13, 11:00   #83
201606210931
Konto usunięte

ja nie wiem czy ja dostałam taką 40 neutrogeny czy 40 taka jest, ale ona jest bardzo ciemna.
Amizu mówisz, że buff ma różowe tony? a wg temptalii ma ciepłe czyli żółte. Jestem już zdezorientowana.
Chciałabym taki odcień jaki ma idealny dla mnie nr 40 Shiseido SP.
Neutrogena jest świetna, daje efekt photoshopa, pory są niewidoczne, tylko ten nietrafiony odcień

Może to jest po prostu tak, że każdu odcień neutrogeny to po prostu jaśniejszy czy ciemniejszy beż?

Niby beż każdemu pasuje, a mi jednak najbardziej pasują żółtawe tony.

Edytowane przez 201606210931
Czas edycji: 2010-11-13 o 11:01
Stary 2010-11-13, 11:32   #84
incognitooo
Raczkowanie

Edytowane przez incognitooo
Czas edycji: 2012-07-26 o 23:03
incognitooo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 16:13   #85
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
ja nie wiem czy ja dostałam taką 40 neutrogeny czy 40 taka jest, ale ona jest bardzo ciemna.
Amizu mówisz, że buff ma różowe tony? a wg temptalii ma ciepłe czyli żółte. Jestem już zdezorientowana.
Neutrogena jest świetna, daje efekt photoshopa, pory są niewidoczne, tylko ten nietrafiony odcień

Może to jest po prostu tak, że każdu odcień neutrogeny to po prostu jaśniejszy czy ciemniejszy beż?

...........
buff jest naprawdę rózowy ! nawet dla mojej jasnego zimnego kolorytu skóry jest za rózowy....ideałem chyba by było mieszać tą 30buff z 40.

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez incognitooo Pokaż wiadomość
Ja mam ten podkład w kolorze 20 natural ivory i niestety jest za różowy Jak nałożę tylko troszkę to nie widać tego różu aż tak bardzo, ale wtedy nic nie kryje. Podkreśla też suche skórki. Podkład niestety się nie sprawdził. Znalazłam na szczęście bardzo fajny podkład Vichy aera tient pure, mam go w kolorze 12 opal i jest on naprawdę godny polecenia. Dobrze kryje, nie zawiera ani kapki różu i bardzo ładnie wygląda na skórze. To jest podkład nawilżający i myślę, że na zimę będzie się super sprawdzał. Do tej pory używałam podkładu EDM w kolorze linen, który też jest dobry, ale zostawię go sobie chyba na lato.
.....
Vichy jest fajny,nawet bardzo..ale zupełnie nie nadaje się dla cer z rozszerzonymi porami,,,włazi w nie i zostawia nieestetyczne białe kropki...zauważyłam to u bardzo wielu osób.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2014-04-03 o 12:51
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 23:19   #86
Amizu
Rozeznanie

Cytat:

Naprawdę odcień jest różowy ;/ Jesli nałożę go malutko to nie widać aż tak bardzo. Jednak ja się w tym odcieniu źle czuję. Po co wydawać 40 zł i być niezadowolonym albo do końca nie przekonanym. Kolor 30 ma w sobie różowy pigment na 100 %
Stary 2010-11-14, 10:23   #87
Falabella
Zakorzenienie

Myślę od dawna nad tym podkładem. Zastanawia mnie tylko, czy jest odpowiednio jasny odcień dla mnie. Dla mnie najlepszy byłby biały podkład xD A tak na serio, to czyściutki, chłodny, jaśniutki beż (jak Sandy Fair z EDM).

Edytowane przez Falabella
Czas edycji: 2010-11-14 o 10:26
Falabella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 11:06   #88
201606210931
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez Amizu Pokaż wiadomość
Naprawdę odcień jest różowy ;/ Jesli nałożę go malutko to nie widać aż tak bardzo. Jednak ja się w tym odcieniu źle czuję. Po co wydawać 40 zł i być niezadowolonym albo do końca nie przekonanym. Kolor 30 ma w sobie różowy pigment na 100 %
Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...........
buff jest naprawdę rózowy ! nawet dla mojej jasnego zimnego kolorytu skóry jest za rózowy....ideałem chyba by było kieszać tą 30buff z 40.

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

.....
Vichy jest fajny,nawet bardzo..ale zupełnie nie nadaje się dla cer z rozszerzonymi porami,,,włazi w nie i zostawia nieestetyczne białe kropki...zauważyłam to u bardzo wielu osób.
wierzę dziewczyny wierzę szkoda tylko, bo w takim razie nie znajdę odcienia dla siebie, a podkład jest naprawdę rewelacyjny
Stary 2010-11-14, 12:34   #89
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
wierzę dziewczyny wierzę szkoda tylko, bo w takim razie nie znajdę odcienia dla siebie, a podkład jest naprawdę rewelacyjny
.....
a wiesz co ja robię....zresztą z większością podkładów tak robię bo nie znalazłam jeszcze podkładowego grala mieszam sobie różne podkłady i odcnie ze sobą..w HS najwazniejsze są dla mnie właściwości rozświetlająco-antyoxydacyjno-nawilżające-dają specyficzny gładki efekt na skórze...ale jednoczesnie to powoduje,że po HS dosć szybko się błyszcze,dlatego mieszam go sobie z innymi podkładami o lepszej trwałości,i w dodatku z bardzirj żółtymi zeby zneutralizowac róż z tego buff 30.np z Revlonem,albo Lastingiem od maxa factora.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 16:49   #90
Amizu
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....
a wiesz co ja robię....zresztą z większością podkładów tak robię bo nie znalazłam jeszcze podkładowego grala mieszam sobie różne podkłady i odcnie ze sobą..w HS najwazniejsze są dla mnie właściwości rozświetlająco-antyoxydacyjno-nawilżające-dają specyficzny gładki efekt na skórze...ale jednoczesnie to powoduje,że po HS dosć szybko się błyszcze,dlatego mieszam go sobie z innymi podkładami o lepszej trwałości,i w dodatku z bardzirj żółtymi zeby zneutralizowac róż z tego buff 30.np z Revlonem,albo Lastingiem od maxa factora.
Bardzo ciekawy pomysl naprawdę... ale ja juz moją neutrogenę odsprzedałam
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości