Mozna 'dosadzic' sobie brwi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-08-12, 04:40   #1
avangarda1
Przyczajenie

Mozna 'dosadzic' sobie brwi?

Dziewczyny!!! czytalam juz wiele i ogladalam juz wiele na temat makijazu permanentnego i nie jestem przekonana bo to skora staje sie ciemniejsza, a chcialam miec wloski. Zastanawiam sie czy sa jakies przeszczepki wloskow... ja bym chciala miec grube po wew. stronie o tylko tak troche dosadzic.. jest to mozliwe? makijaz permanentny jak dla mnie wyglada na kazdym zdjeciu sztucznie bo tylko skora jest zabarwiona. Odpowiadajcie prosze bo juz pare watow zawlozylam i nie uzyskalam zadnych odpowiedzi!!!
avangarda1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 04:44   #2
avangarda1
Przyczajenie

Dot.: Mozna 'dosadzic' sobie brwi?

dodam zdjecie moich brwi, chcialabym nieco ciemniejsze i gestsze i szersze od wew. strony.
Stary 2010-08-12, 04:52   #3
avangarda1
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez avangarda1 Pokaż wiadomość
dodam zdjecie moich brwi, chcialabym nieco ciemniejsze i gestsze i szersze od wew. strony.
a takie chcialabym miec:
Stary 2010-08-12, 07:38   #4
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
Napisane przez avangarda1 Pokaż wiadomość
a takie chcialabym miec:
Takie brwi robi się metodą piórkową a więcej o tej metodzie możesz poczytać tu:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=52691&page=61
muscat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 22:13   #5
MalaaaPola
Raczkowanie

GG do MalaaaPola

O to ja też na temat brwi . Mam długie i żadkie brwi co zrobić aby były gęstsze i krótsze. ?
MalaaaPola jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 07:25   #6
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

To zależy dlaczego są rzadkie, ale jeśli jesteś osobą młodą i zawsze tak miałaś to znaczy, że taka ich uroda...jeśli z jakiegoś powodu przerzedziły się to możesz próbować je zregenerować olejkiem rycynowym i codziennie przed snem czesać je szczoteczką zamoczoną w olejku. A za długie w jakim sensie? Za długie włoski czy łuki wydają Ci się za długie? Włoski można dociąć do linii, ale to raczej powinna Ci zrobić doświadczona osoba, która ma wprawę w regulacji brwi.
Możesz oczywiście też zrobić sobie makijaż piórkowy brwi żeby je zagęścić.
Stary 2010-08-21, 14:22   #7
clubowa
Raczkowanie

GG do clubowa

a ja znam inny sposób, natuarlny. Wystarczy na patyczek kosmetyczny nabrać olejku rycynowego i wcierać go w brwi, włoski będą szbciej odrastać, będą mocniejsze i ładniejsze. Kiedy już zapuścisz włoski to wystarczy nadać im pożądany kształt a potem już tylko pilnować go i stosować odzywki wtedy brwi będą miały dużo naturalniejszy wygląd niż po makijażu permanentnym. : -)

Blog dla miłośniczek kosmetolożki http://vogue-beauty.blogspot.com/
clubowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 14:58   #8
Elaine Blath
Raczkowanie

Z tego co wiem to istnieje metoda zageszczania brwi lub innymi slowy przeszczepienia wloskow gdy brwi po prostu nie ma, tzn w sytuacji gdy dana osoba wyrywala sobie wszystkie brwi i po jakims czasie przestaly one odrastac. Metoda polega na przeszczepieniu wlosow z glowy w miejsce brwi - zabieg jest bolesny i chyba nie jest wykonywany zbyt czesto i w wielu salonach.. Z tego co wiem to pozniej istnieje taki problem, ze brwi trzeba regularnie przycinac gdyz rosna one do oporu, tak jak wlosy na glowie..
Stary 2010-08-21, 16:08   #9
muscat
Rozeznanie

GG do muscat

Cytat:
Napisane przez clubowa Pokaż wiadomość
a ja znam inny sposób, natuarlny. Wystarczy na patyczek kosmetyczny nabrać olejku rycynowego i wcierać go w brwi, włoski będą szbciej odrastać, będą mocniejsze i ładniejsze. Kiedy już zapuścisz włoski to wystarczy nadać im pożądany kształt a potem już tylko pilnować go i stosować odzywki wtedy brwi będą miały dużo naturalniejszy wygląd niż po makijażu permanentnym. : -)
Oczywiście to jest metoda super, tyle tylko że skuteczna w momencie kiedy brwi przerzedziły się z czasem, na wskutek np. nieumiejętnej regulacji, natomiast w przypadku kiedy brwi zawsze były rzadkie (co niestety zdarza się) to tego typu metoda (jak to mówią) psu na buty. Nie można zregenerować czegoś czego nigdy nie było

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Elaine Blath Pokaż wiadomość
Z tego co wiem to istnieje metoda zageszczania brwi lub innymi slowy przeszczepienia wloskow gdy brwi po prostu nie ma, tzn w sytuacji gdy dana osoba wyrywala sobie wszystkie brwi i po jakims czasie przestaly one odrastac. Metoda polega na przeszczepieniu wlosow z glowy w miejsce brwi - zabieg jest bolesny i chyba nie jest wykonywany zbyt czesto i w wielu salonach.. Z tego co wiem to pozniej istnieje taki problem, ze brwi trzeba regularnie przycinac gdyz rosna one do oporu, tak jak wlosy na glowie..
Widziałam zdjęcie takich brwi. Kobieta w efekcie i tak zdecydowała się na makijaż piórkowy żeby schować te dziwne skupiska jak na twarzy męskiej po jakimś "wybiórczym" goleniu. Nie będę się zbytnio rozwodzić, bo temat przeszczepu mnie nie interesuje, natomiast to akurat wyglądało nieapetycznie.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości