wella hydrostyle - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-01-14, 16:14   #1
elis
Przyczajenie

wella hydrostyle

mam pytanie w związku z pojawieniem się na rynku kosmetyków welli -hydrostyle. Czy ktoś używał może lakieru do włosów lub fluidu ? Mam ochotę je kupić ale nie wiem czy warto? Dajcie zanć. Dziękiiiiiiiiiiiii
elis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-14, 16:31   #2
Hela_Bertz
Rozeznanie

Re: wella hydrostyle

Mam fluid zużyty nawet nie w 1/4. No nie wiem, ale kiepsko wg mnie--- po pierwsze, on może za bardzo nie skleja, ale niemiłosiernie przetłuszcza-spotkałam sie z czymś takim po raz pierwszy w zyciu (tym bardziej, że mam suche włosy) Fluid kiepsko trzyma, może z 1,5 godziny, na mżawce =zero Na drugi, góra trzeci dzień trzeba myć włsosy!!!Także ja raczej średnio polecam, ma ładny zapach, ale kompletnie się nie sprawdza... No i żeby coś utrwalić(względnie) leje się tego całe mnóstwo, co nie jest zbyt ekonomiczne. Fluidu nie polecam, choc moze na moich włosach tak to wygląda(długie)
Hela_Bertz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-14, 16:47   #3
xanka
Zadomowienie

GG do xanka

Ja używam fluidu i w przeciwieństwie do Heli jestem bardzo zadowolona.
Rozpylam na wilgotne włosy, potem układam i suszę suszarką i fryzura trzyma się cały dzień. Nie skleja włosów, ani nie przetłuszcza bardziej... tak sie zastanawiam czy ja i Hela piszemy o tym samym fluidzie bo Heli "leje się tego całe mnóstwo" (?), a ten fluid jest w plynie ale ma dobry rozpylacz... (dla pewności załaczam fotkę)

Co do lakieru, to właśnie testuję, bo dzisiaj kupiłam
xanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-14, 16:59   #4
Hela_Bertz
Rozeznanie

Dokladnie o tym samym piszemy) Wg mnie, jak już wczesniej napisałam, to może byc subiektywne odczucie - może po prostu mnie ten fluid nie pasuje...Używam go do krecenia włosów na papiloty i moze w tej roli się nie sprawdza----> jeśli spryskam wilgotne włosy i nawine papilaoty, to potem nie mogę ich rozkręcic(aż je wyciągam), a jeśli spryskam po odwinięciu papilotów- włosy błyskawicznie się rozkrecają;/
Byż może do krótkich, albo półdługich włosów nadaje się lepiej. I wychodzi go mnóstwo, bo aby się coś trzymało , rozpylam i rozpylam)))Szczerze powiem, ze jestem bardziej zadowolona z nowego Lakieru Taft z jedwabiem- ale , jak wiadomo, to wszystko indywidualna sprawa
Hela_Bertz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-14, 17:33   #5
xanka
Zadomowienie

GG do xanka

Hela _Bertz napisał(a):
> Dokladnie o tym samym piszemy)

> Byż może do krótkich, albo półdługich włosów nadaje się lepiej.

Możliwe Ja go używałam przy włosach półdługich (takie troche za ramiona), a od tygodnia mam krótkie do brody i w obu przypadkach świetnie się sprawdza.

> I wychodzi go mnóstwo, bo aby się coś trzymało , rozpylam i rozpylam)))

o a może Hela za dużo go "ładujesz" i stąd efekt przeciwny do zamierzonego ?

xanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-21, 18:44   #6
latinka
Zadomowienie

GG do latinka

ja uzywam lakieru i jestem bardzo zadowolona. uzywam go wprawdzie tylko na grzywke ale jest super nawet przy sniezycy moja grzywka pozostala taka jak po wyjsciu z domku i naprawde go polecam ps. efektu nawilzajacego nie zauwazylam
latinka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości