Co mam zrobić? Pytanie o kolor i odrosty :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-01-22, 12:01   #1
Koronkova
Raczkowanie

Co mam zrobić? Pytanie o kolor i odrosty :)

Witam Nie wiem co mam zrobic Mam nadzieję, że mi pomożecie bo już nie raz mi pomogłyście i za to bardzio dziękuje Moim naturalnym kolorkiem jest ciemny brąz, jednak od kilku lat farbuje włoski na blond. I znowu mam odrosty -nie ukrywam że to zaczyna mnie, delikatnie mówiąc- denerwowac Postanowiłam zmienić kolorek ale nie wiem co mam zrobić. Czy napoczątek rozjaśnić odrosty czy zostawić tak jak jest i na całe włosy nałożyc farbe? Załączam zdjecia z kolorkami włosów jakie chciałabym uzyskać Jest szansa że z moich (dośc długich) blond włosów z odrostami wyjdzie taki fajny kolorek? Jesli tak to jak go uzyskać? pozdrawiam cieplutko.
Koronkova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-22, 14:47   #2
lilu1980
Zadomowienie

GG do lilu1980
Re: Co mam zrobić? Pytanie o kolor i odrosty :)

to sa baleyage z blond i jakims innym kolorkiem, byc moze ciemny blond lub z jakims miedzianym, przynajmniej pierwsze zdjecie! mysle ze skoro masz naturalny odrost to poprostu teraz musisz zrobic tak! nalozyc te kolorki za pomoca pasemek na wloski! wiadomo ze na rozjasnianych moga sie szybciej splukiwac dlatego idz do fryzjera koniecznie! sa siwtne farby ktore sie mniej zmywaja od skleowych, moze to z wlasnego doswiadczenia, naturalne ciemne wlosy da sie przeciez ladnie rozjasnic, przeciez to robisz tyle ze na calsc, radze udac sie do fryzjera ze zdjeciami, mysle ze nia bedzie z tym problemu,
raz robilam kolezance takim sposobem nowe pasemka, jest szatynka a malowala wloski na jasny blond, wiec pokrylusmy najpierw odrozty a potem za tydzien nalozylam jej ciemne pasemka na wszystko , potem co miesiac juz robilam rozne komnbinacje z roznymi kolorami, ale juz jako baleyage i na odrozty i po calosci.
namieszalam troche mam nadzieje ze mnie zrozumiesz!
moze przeslij djecie a Pani Grazynka bedzie dokladnie wiedziala co masz zrobic!
lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-22, 15:05   #3
Koronkova
Raczkowanie

Dziekuje za odpowiedz Zrobie tak jak mowisz Wbiore sie do fryzjera tylko kurcze aż sie boje Bo mam niezbyt miłe wspomnienia.. Moze znacie jakiegos dobrego fryzjera w sosnowcu lub w katowicach? pozdrawiam
Koronkova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-22, 15:19   #4
lilu1980
Zadomowienie

GG do lilu1980

a chcialas zrobic to sama?? mozna od razy nakaldac 2 kolory pasemek na glowe albo i trzy ale to juz musisz sama wybrac jakie kolorki! pozdrawiam no i szmpon do wlosow farbowanych.
lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-23, 01:25   #5
WioletaM
Zakorzenienie

W katowickim Auchan jest promocja na baleyage do końca stycznia. Kosztuje 89 zł.
WioletaM jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości