Obcinam wloski na krociutko!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-01-31, 17:29   #1
anitea
Przyczajenie

Obcinam wloski na krociutko!!!

Postanowilam wreszcie obciac wlosy na krociutko! Zbieram sie do tego juz prawie rok ale teraz jestem pewna ze chce to zrobic. Nigdy jeszcze nie mialam krotkiej fryzury, ale w koncu musi byc ten pierwszy raz! Juz sie zdecydowalam jak obciac moje herki Dolaczam fotke z moja obecna i przyszla fryzurka. Mam tylko prosbe do pani Grazynki i do Was dziewczyny. Pomozcie mi podjac ta odwazna decyzje Moj facet jest raczej sceptyczny i namawia mnie zbym tego nie robila. Nie mam zadnej kolezanki ktora by w ostatnim czasie obciela wlosy wiec nie moge mu podac jej przykladu. Szukalam tez w kioskach jakiejs gazety z metamorfozami, ale niestety nie ma W necie jest bardzo duzo fryzurek ale nie ma niestety metamorfoz dlugo --->>> b.krotko. Moze mi pomozecie? Jesli mozecie to wklejcie swoje fryzurkowe radykalne przemiany a ja pokaze mojemu uparciuchowi i moze w koncu przestanie mnie odwodzic od mojego planowanego zamachu na wloski? Naprawde bardzo chce sie sciac, ale wiecie jak to jest z facetami... Wszystko musza najpierw zobaczyc... Jak razem sobie zobaczymy takie metamorfozy, to moze sie uda?
Przy okazji: Jakie to uczucie scinac dlugie wlosy na bardzo krotko? Jeszcze tego nie przezylam, ale moze mi cos podpowiecie, to sie bardziej "nakrece". A moze p.Grazynka sie wypowie? Pewnie niejedne dlugie loczki zaminily sie dzieki niej w "jezyka".
Z gory dzieki za pomoc. Anita
anitea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 18:09   #2
lilu1980
Zadomowienie

GG do lilu1980
Re: Obcinam wloski na krociutko!!!

oj to jest ogromny szok sciac wloski cos o tym wiem bo z wloskow do lopatek scielam na wloski cos w styly Kasi z Kasia i tomek kiedy juz jej odtastaly a tak poza tym , to do metamorfozy mysisz mmiec zwiazane wloski i zabrane z trwarzy wtedy mozna sie pobawic! a poza tym.... mysle ze ladnie bedzie Ci w krotszych ale nie wiem czy akurat tak ktorkich , pozdrawiam....
lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 18:44   #3
anitea
Przyczajenie

lilu, nie chodzi mi o to zeby nakladac komputerowo fryzury na zdjecie. Chcialam zobaczyc juz dokonane metamorfozy. Na jednym zdjeciu wloski dlugie, na drugim juz po obcieciu na krociutko. Rozumiesz? Prawdziwe zmiany Jesli macie takie zdjecia to wklejcie, a ja pokaze swojemu "Marudzie" Moze mi pozwoli...
Stary 2005-01-31, 18:48   #4
CzarnyElf
Zakorzenienie

Ja mysle ze Ci bedzie ladnie bo masz taki ksztalt twarzy ze w kazdej fryzurze powinno Ci byc dobrze.Ja tez mialam dlugie wlosy a teraz mam dlugosc za ucho i z grzywka.Postaram sie zamiescic niedlugo zdjecia
Stary 2005-01-31, 19:00   #5
lilu1980
Zadomowienie

GG do lilu1980

oj nie dokladnie przeczytalam ps, ja widze cie taczej w takich wloskach! a zdjecia zamieszcze pozniej!!!! pozdrawiam...
Stary 2005-01-31, 19:25   #6
wersta
Zakorzenienie

ja obcięłam z takich do pasa na długość do brody, a później na króciutko asymetrycznie.
jak się czułam? super-świeżo! i lekko
jestem zdania, że krótkie są o wiele bardziej twarzowe niż smętne selery zwisające wokół twarzy.
niestety większość dziewczyn tak właśnie nosi - przez to wyglądają jak niedomytki. znam tylko jedną dziewczynę, która ma ładne długie włosy.

warto ścinać!
wersta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 19:49   #7
anitea
Przyczajenie

lilu1980 napisał(a):
> oj nie dokladnie przeczytalam ps, ja widze cie taczej w takich wloskach! a zdjecia zamieszcze pozniej!!!! pozdrawiam...

Dzieki Lilu, ale taka zmiana... to nie zmiana
Ma byc bardzo krociutko. Chlopczyk, tylko ze baaaardzo kobiecy Zawsze bardzo mi sie podobalo gdy dziewczyna byla bardzo kobieco ubrana, ladnie umalowana, z pieknie zrobionymi paznokciami i krociutko ostrzyzona. Tez tak chce. Zawsze chcialam tylko sie balam
Czekam na Wasze fotki (dlugo - krotko) A jak obetne to sie tego samego dnia sfotografuje
Stary 2005-01-31, 19:56   #8
zuzaneczka
Zakorzenienie

hej
opowiem o doznaniach po obcięciu więc miałam kudełki za łopatki, długo sie zbierałam na odwage ale kusiło i w końcu poszłam do fryzjera, zapytał czy jestem pewna że chcę sciąć aż tak krótko, ja uparcie że tak, zbiegli się wszystcy pracownicy i patrzyli jak fryzjer pozbawia mnie włosków, obciełam się na bardzo króciótko, (nieco dłużej niż załączona przez ciebie fotka - tak z fotki miałam póxniej) ... pierwsze wrażenie jakoś łyso, czmychnełam do domku i dawaj się przyglądać układać miętosić hihi wrażanie jest świetne, jeżeli nigdy nie zafudowałaś sobie radyklanej zmiany - polecam serdecznie, najlepsze wrażenie jest jednak pierwszego poranka zaraz po przebudzeniu, ja jak zwykle chciałam ugłdzić włoski w kucyka sięgam ręką ........a tam nie ma co bierać hihi i jakoś łyso..... a przed lustrem - SZOK jeden wielki potarganiec na głowie, .... ale czułam się świetnie, nikt mnie nie mógł poznać (zawsze miałam długie włosy). Ogólnie stweirdzam że jest to miłe doświadczenie a co najlpesze jak nie bedzie udane włoski zawsze odrosną, a po drodze jest mase przejściowych fryzurek
dziś znowu mam kudełki za łopatki ale teraz w takich właśnie czuje się dobrze i nie wyobrażam sobie krótszych, ot trzeba łapać dany moment i iść na całość. a chłop jak kocha to powinien kochać we wszystkich fryzurach !!!
(mój zawsze mi powtarza że jemu sie podobam w każdych i mam nosić takie w jakich czuje się najlepiej, co nieznaczy że jak miałam krótkie nie napomknął żebym sobie może dłuższe zapuściła hihi)
nie ma się co zastanawiac jak dojrzałaś do metamorfozy to nic tylko do fryzjera!!! masz ładną symetryczną buźke więc nie ma się czego bać!!!!
ps. czekamy na fotki "po"

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 20:00   #9
anitea
Przyczajenie

Dzieki Zuzanko, piekna opowiesc Mnie tez pewnie bedzie tak lyso
A moze wk;eisz kilka zdjatek? Pozdrawiam!!
Stary 2005-01-31, 20:04   #10
anitea
Przyczajenie

wera napisał(a):
> ja obcięłam z takich do pasa na długość do brody, a później na króciutko asymetrycznie.

Tez myslalam o czyms asymetrycznym, a'la Ewa Drzyzga na ostatnich telekamerach. Pewnie kiedys tak sie obetne ale nie za pierwszym razem

> jestem zdania, że krótkie są o wiele bardziej twarzowe niż smętne selery zwisające wokół twarzy.

"Smetne selery" - dobre, dobre

Masz moze fotki "przed" "do brody" i "po" ?
Stary 2005-01-31, 20:20   #11
zuzaneczka
Zakorzenienie

niestety nie dysponuje fotkami w krótkich, tzn gdzieś tam w archiwach pewnie by się znalazło cosik ale nie w formie wirtualnej że się tak wyraże

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 21:15   #12
hair
Rozeznanie

Nie mam zadnej takiej metamorfozy, ale mozesz pokazac mu np zdjecia Edyty Gorniak, Halle Berry czy Anne Parillaud.
A teraz opowiem o swoich wrazeniach . Bylo to dzielo przypadku, a raczej utalentowanej fryzjerki - nie bylo czego ratowac .. u innego fryzjera z wlosow daleko za ramiona obcialam sie na chlopaka. Na poczatku - szok! Ale nie zalowalam ! Nosilam krotkie wlosy, mocny makijaz ust i obcisle ubrania, czulam sie baardzo kobieca . Teraz kiedy tak o tym pisze znow mnie nachodzi ochota na krotka fryzurke .
Aaa i jeszcze jedno .. Po moim wyczynie kilka kolezanek tez odwazylo sie sciac na krotko
hair jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 21:31   #13
easnadh
Przyczajenie

odwagi ja scielam wlosy z takich prawie do łopatek na króciutkie (ale dluzsze niz to co masz w planach ) prawie tydzień temu. długo o tym marzyłam i w koncu odwazylam sie.pewnego dnia tak mnie ta chec przycisnela ze od razu poleciałam do fryzjera ktory pierwsze pasmo scial z ze tak powiem dziką satysfakcją. czuje sie fantastycznie, lekko, INACZEJ, naprawde cudo. na razie nie chce miec w ogole dlugich wlosow wrazenia pierwsze: łyso, dziwnie. do tej pory zawiązując szalik chcę wyciągnąć spod niego wszystkie włoski krecilo mnie tez to ze wiedzialam ze reakcja otoczenia musi być dość znaczna bo zawsze miałam długie lub półdługie. wszyscy, absolutnie wszyscy powiedzieli ze jest bardzo ładnie,lepiej niz było, niektórzy nie mogą się napatrzec ;P i to ci blizsi i dalsi znajomi, nawet prawie nieznajomi mysle ze nie ma czego sie bac i zalowac jesli trafisz na doswiadczonego fryzjera - odrosną w razie co ach, i jeszze wazne- facetom tez sie podoba,chociaz niektorzy koledzy mowili ze są tradycjonalistami i w życiu im sie nie spodoba zycze powodzenia, chetnie odpowiem na pytania jesli będą i wklejam fotki (to co że kiepskawe )- przed, po i moj znaleziony w necie pierwowzór fryzurki. ehh,kocham te krótkie wloski
easnadh jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-31, 21:35   #14
hair
Rozeznanie

wow !
Stary 2005-01-31, 21:38   #15
lilu1980
Zadomowienie

GG do lilu1980

no to ja na odwagę scielam wloski 1.5 roku temu! teraz chioduje ale tyulko ze wzgledu na slub pozdrawiam....zdjecia mam nadzieje beda po kolei,

1. z przyjaciółka! pt: nie podskakuj malenki
2. ten sam dzien, to bylo dzien po podcieciu z wloskow do lopatek
3. zdjecia swirzo po scieciu nie mam, ale mniej wiecej tak!wygladalam przes ostatnioe poltora roku!

4. a teraz wygladam tak

a poza tym wloski nie kaputa odrosna
Stary 2005-01-31, 21:50   #16
Kiya
Zakorzenienie

Lilu na tym ostatnim zdjęciu wylądasz super,bardzo twarzowa fryzurka.
Stary 2005-01-31, 21:59   #17
lilu1980
Zadomowienie

GG do lilu1980

dziekuje bardzo ! wlasnie zamierzam przy niej zostac podchoduje gora 3 cm. by mozna bylo spiac !chyba nigdy sie tak dobrze nie czulam z moimi wlosami!buziaki!
Stary 2005-02-01, 17:26   #18
zuni
Rozeznanie

GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni

mozesz mnie nie słuchac ale tak całkiem na krÓtko myslez e tój chlopak ma racje :/
zuni jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-01, 18:12   #19
Ela
Zakorzenienie

anitea napisał(a):
> Dzieki Lilu, ale taka zmiana... to nie zmiana
> Ma byc bardzo krociutko. Chlopczyk, tylko ze baaaardzo kobiecy Zawsze bardzo mi sie podobalo gdy dziewczyna byla bardzo kobieco ubrana, ladnie umalowana, z pieknie zrobionymi paznokciami i krociutko ostrzyzona. Tez tak chce. Zawsze chcialam tylko sie balam
> Czekam na Wasze fotki (dlugo - krotko) A jak obetne to sie tego samego dnia sfotografuje
Ja też lubie krótkie fryzurki, najkrótsze jakie miałam to takie jak zdjęciu 2-3 cm.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Łódź.jpg (39,9 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Łódź.jpg (39,9 KB, 14 załadowań)
Stary 2005-02-01, 19:47   #20
lilu1980
Zadomowienie

GG do lilu1980

a tak wygladalam caly rok poprzedni po ścieciu wloskow
Stary 2005-02-01, 20:58   #21
brzozka
Rozeznanie

Lilu, baaaaaaardzo ladnie
brzozka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-01, 21:01   #22
lilu1980
Zadomowienie

GG do lilu1980

mam nadzieje ze ta ilosc zdjec nie zostanie potraktowana jako wyraz samouwielbienia! to dla zachety by nie bac sie scinania wloskow!pozdrawiam...
Stary 2005-02-01, 22:34   #23
hair
Rozeznanie

Slicznie Ci lilu w krotkich ehh tez zaczynam tesknic ...
Stary 2005-02-01, 22:43   #24
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

krotkie wloski
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1b.jpg (9,6 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8b.jpg (18,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ku3020.jpg (4,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ku3332.jpg (5,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ku501010.jpg (6,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ku3450.jpg (5,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mi3410.jpg (5,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vo3093.jpg (29,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1b.jpg (9,6 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8b.jpg (18,0 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ku3020.jpg (4,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ku3332.jpg (5,5 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ku501010.jpg (6,3 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ku3450.jpg (5,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mi3410.jpg (5,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vo3093.jpg (29,1 KB, 0 załadowań)
Stary 2005-02-01, 22:50   #25
anitea
Przyczajenie

Pani Grazynko! Mnie chodzi o metamorfozy Czy ma pani jakies zdjecia gdzie najpierw dziewczyna jest w dluzszych wlosach a potem na drugim zdjeciu scieta na krotko? Moze z jakichs pokazow? Bardzo mi zalezy Ja wiem jak chce sie sciac i zdjecie zalaczylam na poczatku. Chce tylko przekonac mojego faceta. Jak zobaczy pare takich spektakularnych przemian to moze zrozumie ze w moim przypadku tez moze to byc zmiana udana
Stary 2005-02-01, 22:54   #26
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

niestety nie zawsze moge spelnic zyzcenia wizazanek, nie robie zdjec klientkom, bo i tak bym nie mogla wyslac ich wtedy w plener, natomiast z pokazow ,.... nie nie mam raczej tego co by Ciebie zainteresowalo przykro mi...
Stary 2005-02-01, 23:08   #27
anitea
Przyczajenie

Grażyna napisał(a):
> niestety nie zawsze moge spelnic zyzcenia wizazanek, nie robie zdjec klientkom, bo i tak bym nie mogla wyslac ich wtedy w plener, natomiast z pokazow ,.... nie nie mam raczej tego co by Ciebie zainteresowalo przykro mi...

No to moze wizazanki mi pomoga??? Dziewczyny, znajdzcie cos w swoim archiwum. Pewnie nie raz scinalyscie sie na krotko Bardzo, bardzo prosze...
Stary 2005-02-02, 12:57   #28
zuni
Rozeznanie

GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni

skoro tak bardzo chcesz przekonac swojego chłopaka znalazłam gazete z włąsnie taka metamorfozą przed i po kup sobie filipinke sylwestrowwo-karnawałowo-siudniówkową są tez tam fajne makijaze[niektóre ] i troche mody... coja gadam cału numer jest prawie o tym a własnie do tej frzyzury radziłabym zmienic kolor nie widze ciez krótkimi włosami i ztym kolorem
zuni jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-02, 15:20   #29
vici
Przyczajenie

Popieram decyzję!!! Ja od wieku przedszkolnego do 2 roku studiów nosiłam długie włosy i to takie do pasa. Wszyscy się zachwycali, tylko że ja miałam kłopot a nie oni . W końcu postanowiłam się obciąć - najpierw tak delikatniej, a od 3 lat noszę fryzurę jak w załączeniu i nigdy nie czułam się lepiej! Zdarzają się tylko takie zabawne historie, że nowopoznani ludzie stwierdzają, że ja i mój narzeczony jesteśmy uderzająco podobni (on ma włosy mojej długości) i chyba faktycznie coś w tym jest
vici jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-02, 16:12   #30
mimbi
Zakorzenienie

Bardzo rzadko sie odzywam w watkach fryzurowych, ale teraz zrobie wyjatek
Cale zycie hodowalam dlugie wlosy, mialam naturalne pszeniczne do pasa, az w 8mej klasie podstawowki pozyczylam od kolezanki 30 zlotych i poszlam sie obciac na chlopaka. Z moich polmetrowych wlosow zostaly mi takie 3centymetrowe, moj tato mial stan przedzawalowy..
No, ale to bylo dawno w temu. W kazdym razie uwielbiam kobiety w krotkich wlosach, wedlug mnie sa bardzo seksowne i drapiezne, nawet jesli ubrane w prosta sukienke w kwiatuszki. Obecnie mam stale krotkie wlosy (raz dluzsze/krotsze), na temat suszenia i ukladania to w ogole nie ma co mowic - 2 minuty, zel i gotowe. Poza tym nie ma mowy o tlustych wlosach - na dlugich od razu widac, ze sa brudne, a krotkie - wystarczy przejechac dlonia i juz jak nowe. Farbowanie - odrosty niestraszne, na krotkich wlosach wygladaja super.
Ogolnie uwielbiam krotkie wlosy i zawsze bede popierac damskie inicjatywy w tym kierunku, a facetem sie nie przejmuj, zobaczysz, jak sie bedzie cieszyl, jak bedzie Cie mogl posmyrac po Twojej krotkiej fryzurce
mimbi jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości